Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
AGORA a její problémy tomas 29.10.2003 15:04
asi nema cenu se bavit o p. Židkovi. Ten člověk vypadá jako docela zakompleksovaný mladík!!!!
Reagovat na tento příspěvek

Nestacim se divit!!! tomas 29.10.2003 14:59
zcela souhlasím, neutečme od původní diskuze!!!!!

Kdo je van Hofen? Řezníček? Jiří Kozel 29.10.2003 11:14
Já jsem jen chtěl říct, že Řezňa by se podepsal...jinak můžeš mít pravdu....ale taky nemusíš...ale o tom jsem tu nepsal...já chci hlavně aby Agora fungovala tak jsk fungovala celý roky....ať máme kam chodit na pořádný koncerty

městská policie Hanka 29.10.2003 09:14
Nebydlím sice U Stadionu, ale znám moc dobře tento spor o parkování. Proč myslíte, pane Flídře, nebo pane Flídr, že se parkování u tohoto domu vyřeší bločkama? Sama jsem jich také za stěrač pár dostala (jezdím často za kamarádkou) a připadá mi to již trapné. Kde mám asi tak podle Vás parkovat, když mám v jedné ruce těžkou tašku, v druhé nějakou mňamku, sotva zamknu auto a zazvoním. Než jsme se vykecali, už jsem měla za stěračem lísteček. Proč jste na nich pokaždé podepsán jen Vy a Váš kolega? Kolik je Vás městských policistů - jen dva? Pocházím ze sídliště Na Větrníku. Běžte se podívat Na Šance, jak se parkuje tam. Co se vyřeší opakovanou pokutou? I já jsem zažila situace, kdy jsem opravdu neměla auto kam dát. Nechápu, proč je tak těžké začít řešit problém jiným způsobem.
Zkuste si sundat uniformu a zamyslete se jako spoluobčan, třeba na něco přijdete.......
A neberte tento text nijak osobně, nemíním se Vás dotknout, pouze Vás navést k jinému úspěšnějšímu řešení.
PS: Kdo Vám nadával? Urazilo Vás snad to, že Vás někdo nazval "akčním hrdinou"? A proč Vy vyhrožujete?

Nestacim se divit!!! divokej bill 28.10.2003 19:48
Mr Hofen.
Co se vztekáš? Ten článek vůbec není o tobě (škoda co?), ale o jedné neznámé figuře, ktrerá se podepisuje P. v Hofen a o nařčeních jiných neznámých figur, že to je ve skutečnosti místostarosta.
Pro internetu neznalé možná docela zajímavý článek o tom, co všechno se na tom internetu děje, možná taky skrytá reklama na chrudim.cz, možná jenom zamáznutí prázdného místa v novinách.
Neměl by ses tak ztotožnovat se svým nickem, není to zdravé a moho by se ti to začít plést i ve skutečnosti...

???hofen, řezníček, noviny??? ach jo pane Dubský 28.10.2003 12:12
Takovy kraviny psat do novin na to ho uzije!

městská policie Jirka 28.10.2003 11:53
To by člověk nevěřil jak jsou měšťáci oblíbené téma.
Skutečně si nemyslím, že by byl Lomikar policista, protože jeho informace jsou viditelně z "druhé ruky".
Policejní škola Praha-Vyškov, divný????????Jenom se musím smát jak každý pátrá po identitě toho druhého.
Řešíte kočko-myší spory. Ve skutečnosti většinou měšťáci se stáťáky osobně kamarádí a kromě pár zakomplexovaných jedinců (na obou stranách) si nehrají na to kdo je mín nebo víc. Každá práce má svá specifika.
Lomikare,Fare respektuji vaše názory, zřejmě máte s městskou špatné zkušenosti,ale pro informaci: né všichni státní začínali v Praze v noci na ulici jak uvádíš a né všichni státní mněli maturitu, někteří si ji také dodělávali(jí) při zaměstnání.
Sohlasím s tím,že ty kluci(měštáci) jsou kolikrát na méně důležitých místech a přitom by byli platný jinde mnohem víc,ale za to oni až tak nemůžou,musí poslouchat své nadřízené. Osobně si myslím, že peníze vynaložené na MP nejsou zbytečné,ale souhlasím s tím, že by mněla MP pracovat co nejefektivněji,tzn.být tam,kde je občané chtějí mít.
Policie ať už městská nebo státní jsou složkou represivní,tudiž né příliš oblíbenou ,takže je jasné, že lidé,kteří si pletou demokracii s anarchií na ně budou nadávat a lidé, kterým pomohli je budou chválit. Co se ochoty a rychlosti týče. Je pravda, že když je v noci jedna hlídka státní a jedna městský, tak mohou být městský rychlejší, je to také proto, že státní má větší území a větší nápad činnosti a né málo papírování oproti městský.
O tom kdo komu sahá po kotníky, to není tak jednoznačný. Nemůžete soudit instituce, u státních se najdou stejně tak neschopný,líný a zakomplexovaný jedinci jako u městský a naopak schopný.
A konečně k platům: ať má každý jedinec to co si skutečně zaslouží i když je pravda, že v Chrudimi mají měšťáci menší platy než jinde.
A na závěr neschovávám se za pseudonym a abych některým ušetřil námahu jsem byvalí chrudimský měšťák.
Kime, ty se nerozčiluj a veď nadále rozhovory založené na konkrétních argumentech,resektuj i jejich názor.Přeji Vám všem hodně zdaru.

AGORA a její problémy Joe Radilek 28.10.2003 02:20

Nestacim se divit!!! Petr Cardinale 28.10.2003 00:26
Vážený pane Petře já významný germanista nejsem ale Hofen bych přeložil jako německé sloveso hofen tedy doufat.
Petr Cardinale

Nestacim se divit!!! Vrtiška 27.10.2003 21:33
Mr van Hofen,koukám, že reagujete jen na to, co se vám hodí do krámu! Stále (už od 30.9. t.r.) čekám na váš návrh "účelného vynaložení prostředků" v Agoře a podobných zařízeních. To vám došly argumenty nebo trvá tak dlouho shánění potřebných podkladů, abyste tady idiotsky neplácal?!?! Tak honem, honem, už skoro měsíc pořádně nespím, jak se na tu vaši odpověď těším...

Kdo je van Hofen? Řezníček? Administrátor 27.10.2003 20:48
Jen pro zajímavost, tady je ofocená kopie článku:http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=116

Kdo je van Hofen? Řezníček? Lukáš Němec 27.10.2003 20:47
Internet je médium silně anonymní, o tom není pochyb a nikdo by si neměl nikdy dělat závěry o pisateli příspěvku. Že bych napsal něco ošklivého pod jménem našeho starosty ?Co mne však mrzí je, že právě takovéto věci ještě více odradí místní politiky, aby se vyvarovali takovýchto diskusí, minimálně podepsáni - a to se domnívám, že je veliká škoda.
Lukáš

Nestacim se divit!!! Peter van Hofen 27.10.2003 18:43
Musim rici, ze jsem neveril svym vlastnim ocim, kdyz se mi dnes dostalo do rukou patecni Chrudimsko! Pouze me p. Dubsky presvedcil o tom, ze slova "novinar" a "profesional" nikdy ani nezaslechl.
Zduvodneni je nasledujici:1. Ktery vyznamny germanista prelozil me prijmeni jako "reznik"?Musim rici, ze jsem v SRN zil 5let, ale s timto prekladem jsem se nesetkal.Ponauceni: Pokud neco publikuji verejne, nejdrive si informaci nejmene 10x overim! Nevypadam pak alespon jako kaspar.
Formulace typu "kdosi zjistil, ze..." jsou neuveritelne!2. Od kdy se povazuje anonymni ucastnik chatu za relevantni zdroj informaci?( viz "Jenda")3. Od kdy je zcela bezvyznamna lokalni diskuse nametem pro 1/2strankovy clanek v novinach?Odpoved je jednoducha.Od dob, kdy v redakci bezvyznamnych lokalnich periodik pusobi lide, kteri by meli pusobit nekde uplne jinde.Kde, necht si kazdy doplni sam....
S pozdravemPeter van Hofen (Pro ty, kteri nemeli na zakladni ci stredni skole nemecky jazyk: Hofen neni reznik!!!)PS: Doufam,ze p. Dubsky nebude vydavat me prispevky na pokracovani. V tom pripade narokuji autorsky honorar:) PS2:Omlouvam se p. Reznickovi za neprijemnosti.
(Omluvit by se mel vsak nekdo uplne jiny, ze?)PS3:Pri vsi ucte ke slohu p. Reznicka, jsem nepochybne lepsi stylista:) (To jen pro priste, az bude nekdo chtit zneuzivat meho jmena a prisuzovat me slohove vytvory jinym osobam.) PS4:Pro neinformovane: anonymita k internetovym diskusim patrila, patri a patrit bude.
PS5: Dekuji za poklonu. Netusil jsem, ze jsem tak informovany, ze "musim byt z radnice..:)". Dale pro vsechny, kdo pochybuji, jen zduraznuji, ze jsem obycejny smrtelnik...

Kdo je van Hofen? Řezníček? Peter van Hofen 27.10.2003 16:57
tak asi takhle je jednoduchy napsat prispevek jako Peter van Hofen a nebejt Peter van Hofen...
Na netu platej jiny zakony, nez ty jaky nam nasi pani vymejsli. Jeden z nich taky rika, ze kazdy muze vystupovat pod jakymkoli nikem chce. Nik neni jmeno.
Nik muze predstavovat muze ci zenu. Vubec to neznamena, ze by se dotycny za svoje jmeno stydel, pouze jmeno v tradicnim pojeti na netu ztraci smysl.
Proto mi diskuze na tema jestli Peter van Hofen je pan Reznicek pripada ujeta a autor (Kamil?) by si mel uvedomit skutecnost vyse uvedenou.

Vyhláška zrušena??? Filip 27.10.2003 15:17
Najed si na :www.municipal.cz/predpisy/-Tam o tom neco je,myslim paragraf 10.Ale nevim,nevim....

AGORA a její problémy Jiří Kozel 27.10.2003 13:14
Te váš koncert byl fakt hooodně dobrej....opravdu jsem se bavil a je jen škoda že jste nemohly hrát dýl...díky za skvělej zážitek...

AGORA a její problémy Starosta mesta 27.10.2003 09:46
Reakce na tento predmet debaty:Co to tady melete za blaboly o tom at si udelame svuj klub?Podivejte se napr.jak dopadl R-KLUB-Kdo chce psa bit-hul si najde vzdy.Jednou tady tenhle klubik je,tak at se s tim panove na Meste nejak vyrovnaj,vsichni dobre vime,ze to bez dostatecnych financi nejde nikde a nic-bohuzel!Je tady rec o nejakym p.Zidkovi a jestli to je ten kokot s kloboukem co ho potkavam,tak mu ho asi brzy sundam a zacnu do nej vybirat ty potrebny penize na klub....Filip

Kdo je van Hofen? Řezníček? Nemo 27.10.2003 09:45
S p. Řezníčkem se, jak píšete, znáte od mala. Ale 13 let v komunální politice člověka změní. Myslím, že p.
Řeníček se velmi obává návratu za katedru kde by přednášel neposlušným žákům. A tomu ve stávající funkci podřizuje všechno. Kromě vlastního zviditelňování (vítání občánků, svadby, projevy, proslovy vyjádření skoro ke všemu) se mu ta vlastní práce příliš nedaří. V tom ostatně není na radnici jediný. Ve snaze nenaštvat žádného voliče však p.
Řezníček slibuje všechno a všem. Stal se z něj nečitelný populista, neochotný vyjádřit jasně vlastní názor. Asi aby někoho nenahněval. A to je nejvyšší čas skončit.

???hofen, řezníček, noviny??? Michal Tereska 27.10.2003 09:31
Souhlasím, i když mně osobně to připadá, že je to otázka jedince ( redaktora ) u ostaních jsem se v jejich článcích s takovou podlézavostí a překrucováním ve prospěch radnice nesetkal.

AGORA a její problémy Starosta mesta 27.10.2003 08:57
Vubec nevite,co tady v tom meste drime za potencial,bohuzel jste ale nesestrelitelni

AGORA a její problémy Starosta mesta 27.10.2003 08:54
To,ze se Vam podarilo odstavit zde pritomnou Agoru/...konkretne akce do 22.00h/jste si vedome urizli vetev pod sebou a udelali tim ostudu nejen sobe,ale i nasemu mestu!Kultura,at chcete nebo ne se k Vasi smule neodehrava jen pred divadlem a pred muzeem,ale predevsim v tomto klubu a Vy jste zapomneli na to,proc tento,svym zpusobem jedinecny prostor vubec vznikl!Zrejme Vam,kteri toto rozhodli,jeste nikdo nenakopal Vase malomestacke zadky a vubec bych se nedivil,kdyby to byli treba Vase deti

AGORA a její problémy Kuba 26.10.2003 15:04
V Chrudimi, malebném východočeském městě, jsem byl jednou v životě a doufám, že ne naposled. Konkrétně jsem navštívil Chrudim v pátek 24.10. léta páně 2004.
Byť jsem zde strávil pouhopouhé 4 hodiny od 19:00 do 23:00, byl to jeden z těch večerů na které se nezapomíná.
Hráli jsme s naší kapelou Vertigo a kamarády Drunken' Boomerang v klubu Agora a byl to jeden z nejpovedenějších koncertů, které jsme kdy zažili. U živého vystupování vždy nejvíc záleží na atmosféře, kterou vytvoří návštěvníci koncertu. Tentokrát zde atmosféra byla opravdu nabitá. Všichni se náramně bavili, tančili a pluli na našich melodiích, vypocovali ze sebe nudu všedních dnů, nechali se strhnout rytmem, do kterého nacpali poslední zbytky stresu, Agora byla naplněna radostí z Bytí.
(Neodpustím si zde starou a unilou frázi, že to vše probíhalo bez drog, maximálně tak s pivem, které však bylo v zápětí vypoceno.) Bohužel vše trvalo poměrně krátce. Desátá hodina večerní ukončila celou jízdu veselí a rozjařeným návštěvníkům zbyly jen prosebné výkřiky a smutné a nechápavé oči - "Proč, že se musí končit? Co jsme komu udělali?" Nikomu nic, tak to prostě chodí, lidi "nahoře" si rádi pohrávají s těmi, o kterých tvrdí, že na jejich "Dobru" jim záleží... "Konec zábavy mládeži! Nejste tu od toho, abyste si užívali a šli svojí cestou! SOU JENOM 3 CESTY! TO SME VÁM ZAPOMĚLY VE ŠKOLE ŘÍCT! Buď ůžete začít chlastat v hospodě jako každej správnej občan, fetovat na diskotékach jako každý zlatý dítě, nebo čumte na bednu jak se sluší a patří!" Když chce někdo napáchat opravdu velké škody, začne vždy nenápadně, zespoda. Nasadí si masku, začne lákat na svou stranu vlivné lidi a pasivní masy. Začne nenápadnými kroky, jako je příklad zákaz živého hraní po dvacáté druhé hodině večerní v klubu Agora...
Z Agory a atmosféry, která zde panovala, jsme byli nadšení a myslím, že ti, kteří byli ten večer na našem koncertě, by rádi přišli znovu. Ale budou mít kam? A budem moci ještě někdy přijet my? Najít místo, kde se dát odpočinout a zároveň se bavit naplno je strašně těžké, Agora je jedním z nich.
držim palceciao Kuba :-)

???hofen, řezníček, noviny??? Stín radnice 26.10.2003 14:43
Fascinuje mě, čím se dá zaplnit půlka stránky v novinách. Copak v Chrudimi nejsou závažnější věci než to, kdo je Hofen ????? Je s podivem, že pokud se objeví náznak nesprávného jednání na radnici, tak se pan Dubský hájí tím, že není detektiv, aby někde něco zjišťoval ( tudíš se to v tichosti zamete pod stůl ) a pokud se jedná o očištění pana Řezníčka neváhá a volá na ambasádu ??????? a napíše dlouhosálý článek. Jen mě utvrzujete v tom, že jste radniční plátek.

AGORA a její problémy matej 26.10.2003 04:18
Cet sem se, co ze jsou v Agore za problemy... (nemluve o tom. ze jsme museli skoncit s koncertem, zrovna, kdyz se to rozjizdelo.) Chrudim mi prisla jako presne to mesto, kere ma dve moznosti: 1. byt klidne misto, ktere se vylidnuje, ale prijemne pro pametniky, kteri se prijedou podivat (pokud este zijou), nebo 2. mesto, ktere zije, je zajimave pro mlade lidi, a centrum plni tu funkci, ze zije (tzn. kdo chce klid nepreferuje byt v centru.) Tak to je. Doufam, ze zastupitele budou volit rozumne.... Matej(Vertigo)

AGORA a její problémy Joe Radilek 25.10.2003 20:31
Problem AGORA vyresite takto: Zmente nazev AGORA na U MAGORA. Nikdo Vas pak nebude otravovat a bude tam porad narvano!!!

AGORA a její problémy Jara 25.10.2003 16:03
V MF Dnes jsem se docetl: "Na posledním zasedání například zastupitel Tomáš Žídek prohlásil, že město pod rouškou prevence kriminality podporuje podniky, které vedou lidi k nepravostem ".Docela by me zajimalo, co si p.Zidek pod pojmem "nepravosti" predstavuje. Podobne formulace, ovsem v jinych souvislostech, si jeste matne pamatuji z takovych skvostnych periodik, jako bylo napr. legendarni lokalni ctivo Pochoden....

AGORA a její problémy Jiří Kozel 24.10.2003 18:56
Chtěl bych uvést jednu věc na pravou míru...a to je ohledně pana Řezníčka....já se s ním znám od mala....on stoprocentně ví že jsem tohle napsal já a tak můžu říct, že on by tohle nenapsal pod jiným nickem i kdyby nenáviděl Agoru sebe víc....jeho názor na klub neznám ale to co jsem napsal vejš to myslím zcela vážně....jak znám já pana Řezníčka tak vždycky se dokázal za svoji věc postavit a myslím že by neměl problém se podto i podepsat kdyby to psal opravdu on....zvláště když se tak dlouho známe....to že jsem si v dnešních novinách dočetl že mu někdo poškrábal auto....jestli to není shoda okolností a byl to něčí úmysl....tak je to hodně smutný....tyhle věci se maj řešit diskuzí a ne si navzájem takhle ubližovat....proto jsem to tady taky založil...to že mu někdo poškrábal auto tak tím toho moc nedokázal...všichni bychom jsme se měli nad sebou zamyslet .... a nedělat takovýhle voloviny...teď abych se ještě bál, že se nestydím za svoje jméno a aby po mě teď někdo nešel......a kdo to tedy napsal? No řešení bych viděl jednoduché jsou určité osoby které pana Řezníčka zrovna nemůžou vystát a tak si odpovězte sami nebylo by to jednoduchý trošku pošpinit jeho pověst? Ona politika je svinstvo a myslím že se nebojuje zrovna fééér a tak někdo píše jeho jménem špatný věci....ano napíše pseudonym kterej na něj poukazuje.....vážně si myslíte že by byl tak blbej a psal tam tenhle nick? Moh tam napsat jkadhkhgier nebo ashobeop a nikdo by nic nevěděl....to že tam jsou určitý informace poukazuje na někoho z města ale právě proto bych neukazoval na pana Řezníčka!!! Ke mě se vždy choval čestně a jako četného ho vždy budu brát....

AGORA a její problémy Jiří Kozel 24.10.2003 18:55
Chtěl bych uvést jednu věc na pravou míru...a to je ohledně pana Řezníčka....já se s ním znám od mala....on stoprocentně ví že jsem tohle napsal já a tak můžu říct, že on by tohle nenapsal pod jiným nickem i kdyby nenáviděl Agoru sebe víc....jeho názor na klub neznám ale to co jsem napsal vejš to myslím zcela vážně....jak znám já pana Řezníčka tak vždycky se dokázal za svoji věc postavit a myslím že by neměl problém se podto i podepsat kdyby to psal opravdu on....zvláště když se tak dlouho známe....to že jsem si v dnešních novinách dočetl že mu někdo poškrábal auto....jestli to není shoda okolností a byl to něčí úmysl....tak je to hodně smutný....tyhle věci se maj řešit diskuzí a ne si navzájem takhle ubližovat....proto jsem to tady taky založil...to že mu někdo poškrábal auto tak tím toho moc nedokázal...všichni bychom jsme se měli nad sebou zamyslet .... a nedělat takovýhle voloviny...teď abych se ještě bál, že se nestydím za svoje jméno a aby po mě teď někdo nešel......a kdo to tedy napsal? No řešení bych viděl jednoduché jsou určité osoby které pana Řezníčka zrovna nemůžou vystát a tak si odpovězte sami nebylo by to jednoduchý trošku pošpinit jeho pověst? Ona politika je svinstvo a myslím že se nebojuje zrovna fééér a tak někdo píše jeho jménem špatný věci....ano napíše pseudonym kterej na něj poukazuje.....vážně si myslíte že by byl tak blbej a psal tam tenhle nick? Moh tam napsat jkadhkhgier nebo ashobeop a nikdo by nic nevěděl....to že tam jsou určitý informace poukazuje na někoho z města ale právě proto bych neukazoval na pana Řezníčka!!! Ke mě se vždy choval čestně a jako četného ho vždy budu brát....

Kdo je van Hofen? Řezníček? Jiří Kozel 24.10.2003 18:54
No nic jdu se ustrojit a jdu do Agory...paráda...

Kdo je van Hofen? Řezníček? Kepiš 24.10.2003 17:20
Mě taky vobkreslili auťák a Agoru ani nelikviduju! Jak k tomu příjdu?! Je ten Řezník ale blafoň - ze všeho chce něci vytlouct. Teďka zdání, že na něj pořádaj štvanici.

Kdo je van Hofen? Řezníček? Noviny Chrudimska 24.10.2003 17:08
Kdo je van Hofen? Řezníček?Noviny Chrudimska - 24.10.2003Chrudim - Objevilo se podezření, že Petr Řezníček přispívá pod pseudonymem do internetové diskuze na stránkách chrudim.cz. Několik článků, ale pod svým jménem, už napsal. Ostatní však odmítá.
Text článku odstraněn administrátorem serveru.

AGORA a její problémy Lichťas 24.10.2003 10:30
Zdárek Jirko, asi tak nějak. Sobotní vstup 30,- s poznámkou "vhledem k situaci" na rockotéku, kde nebyla ani noha, jenom klubová rada starších na problém taky celkem poukazuje. A vůbec ne akcích v poslední době hodně málo lidí a taková no trochu jiná atmosféra. No radní a zastupitelé hold mají asi jiný představy.

AGORA a její problémy Jiří Kozel 24.10.2003 08:13
...dobrej příspěvek....ghiii

AGORA a její problémy wawra 23.10.2003 13:27
ty ses pekne ujetej.

AGORA a její problémy Lukas 22.10.2003 09:20
Zdravím všechny zastánce klubu Agora.Nevíte náhodou,jak to je s tím zrušením vyhlášek o nočním klidu?Prej to bylo ve zprávách,ale nic bližšího nevím.Kdybyste neco vedeli nebo našli něco na netu,tak napište.
P.S. Obzvláště prosím o vysvětlení Petera van Hofena,ten to asi bude vědět nejlíp.Dík předem Pete...

Vyhláška zrušena??? Lukas 22.10.2003 09:20
Zdravím všechny zastánce klubu Agora.Nevíte náhodou,jak to je s tím zrušením vyhlášek o nočním klidu?Prej to bylo ve zprávách,ale nic bližšího nevím.Kdybyste neco vedeli nebo našli něco na netu,tak napište.
P.S. Obzvláště prosím o vysvětlení Petera van Hofena,ten to asi bude vědět nejlíp.Dík předem Pete...

Nová soutěž Administrátor 21.10.2003 19:07
U příležitosti konání velké módní přehlídky 6. Mode show vyhlašuje agentura Máša agency, ve spolupráci s naším serverem a hlavním partnerem akce firmou Soare sekt, soutěž.
Tři vylosovaní výherci získají kvalitní víno z kolekce vín Vineria.
Formulář soutěže naleznete na titulní straně našeho serveru www.Chrudim.cz

AGORA a její problémy Petr Řezníček 21.10.2003 15:47
"Jendo", překvapil jste. Netušil mjsem co všechno o mně víte a jak Vám nedělá problém napsat nepravdu.Možná Vám nikdo nedokázal a nebo nechtěl podat pravdivé informace o schovívavosti či "nenávisti" ke klubu Agora.Zásadně se podepisuji svým jménem. Petr Řezníček

Rozvoz pizzy až do domu !! Administrátor 21.10.2003 09:04
Ještě jsme si dovolili udělat malinkou anketu, kdo máte chuť odpovědět:http://www.chrudim.info/katalog/

AGORA a její problémy Jiří Kozel 20.10.2003 10:16
No jen bych chtěl podotknout že dřívější R-klub měl také problémy s rušením nočního klidu...není to náhodou jinde než v centru??? Jo a když tam slavil František narozky tak tam taky byli každejch pět minut...takže nevím jestli jde jen o to že klub je v centru....

setkani OHK se Sobotkou a jednim pisklounem Nemo 19.10.2003 17:34
Když to dotuješ z vlastního platu, tak se neděs.
Minimální daň se tě nedotkne. Tu již ztrhává tvůj zaměstnavatel. Jinak podnikám a sociální demokraty nesnáším. Ne kvůli minimální dani a těm drobnostem, kvůli kterým je spousta humbuku. Nesnáším je kvůli tomu, že umožňují těm co nechtějí dělat aby nedělali a ještě za to brali peníze, že neprosadili důchodovou reformu, že nefungují soudy . . . . .

petice letiště cechman 19.10.2003 13:46
Když má město na vyhazování(např.koupaliště),tak by klidně mohlo koupit letíště.

petice letiště cechman 19.10.2003 13:44
Nejseš ty náhodou to hovado s tou krávou co chtěj stavět to blbý hřiště?

petice letiště cechman 19.10.2003 13:42
Ty blbečku,myslíš si,že tě tam na ten golf pustěj.

městská policie Kim 19.10.2003 13:40
Že by si byl jeden ???????????????

AGORA a její problémy Lenka 18.10.2003 16:42
Byla jsem jednou z těch, kteří před pár lety klub budovali a 5 let jsem tam téměř víkend co víkend makala (nejenom za barem). Takže to co, se teď děje, fakt neberu tak, že mi berou panenku na hraní...

AGORA a její problémy pro vsechny neco 18.10.2003 15:18
Chápu vsechny zastance Agory, ze se jim toto nelibi, ale na druhou stranu si myslim, ze je spravne, aby byl tento klub uzaviran pred 22 hodinou, tudiz v dobu kdy zacina nocni klid. A ze na tento nocni klid maji obcane z okolnich domu pravo, to mi jiste date vsichni za pravdu. Ctu tady, ze se tedy budete muset jezdit bavit do Pardubic. Nejsem absolutnim znalcem Pardubickych pomeru, ale myslim si, ze tam je situace jina. Kluby podobneho razeni bych tam nasel asi tak dva: Zluty Pes, a Ponorka. Nerekl bych,ze ani jeden klub neni provozovan z penez mesta, tudiz z penez danovych poplatniku. Oba dva kluby jsou umisteny v lokalitach mimo centrum mesta! Proc vy vsichni fanouskove klubu Agora a jejich "nezavislych" koncertu si zde v Chrudimi nevytvorite za svoje penize svuj klub mimo centrum mesta? Mohli by jste rozhodovat o nalevani alkoholu mladistvim, zoodpovidat za hlucnost klubu atd. Ale to se vam asi nikomu nechce, protoze vy radeji budete kritizovat a narikat jak oni ty ze strany mesta jsou ti zly a vy se nemate kde bavit.
Ted zase neco proti tem z "mesta".
Myslim si, ze penezi danovych poplatniku by se melo nakladat uplne jinak. Sam nechapu proc se mesto Chrudim s prominutim sere do aktivit, ktere by daleko lepe zvladal soukromy podnikatesky subjekt. Neni to nejen priklad Agory, ale i zdejsi Chrudimske besedy, ktera provozuje zdejsi restauraci a vinarnu Muzeum.
Ztrata bez mala jeden milion korun za rok to je jen obrazek toho jak mesto umi podnikat a nakladat s nasimi penezi.

Letiště Michaela Říhová 18.10.2003 10:11
Moc se my líbý vaše názori! S pozdravem M.Ř.

Letiště Jan Novák 18.10.2003 10:00
Souhlasím! Pozor na chyby!

městská policie farat 17.10.2003 17:57
Tím si nebuď Kime tak jistý

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14  13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.