Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
zatržení přečtených příspěvků Administrátor 25.11.2003 09:03
Ano, rozhodně se musí vytvořit nová cookie. Ve firewallu bych to neviděl. Raději se podívejte na nastavení Vašeho prohlížeče. Pokud používáte Internet Explorer:V hlavním menu: Tools > Internet options > Security (skupina Internet) > ??? level > v seznamu prepinaci: Cookies musi byt enableJinak jsem na Váš podnět nezapomněl, už během dneška se objeví první vlaštovka změn v diskusním fóru (najdete ji odpoledne na titulní straně serveru) a do konce týdne bude hotovo i to řazení dle data.
Reagovat na tento příspěvek

zatržení přečtených příspěvků Bo 25.11.2003 08:45
Asi se nedoberu uspokojivého výsledku a budu muset i nadále hledat nové nepřečtené příspěvky podle jejich data jako dosud. Dovedu pochopit, že mi mohl zmizet nějaký cookies, ale neměl by se zase začít tvořit nový? Prostě nyní přečtu příspěvek, který je označen zátržkou jako nepřečtený, vrátím se zpět do diskusního fóra a tento příspěvek má i nadále zátržku (přestože by měla zmizet). Nemůže tomu bránit třeba nějaký přísný firewall u mne? Pokud Admin najde, přečte a odpoví, tak předem děkuji, s pozdravem Bo.

Lezecká stěna? Pavel 24.11.2003 18:06
Ahoj Moniko.
Jedna stěna se prý staví v tom novém sqash centru nad lékárnou proti poliklinice. Jedna nevelká stěna je v Agoře, není problém se tam domluvit.
Lepší je ale lezení venku, i v tomhe počasí :)Měj se, Pavel

Psi v Chrudimi Blix 24.11.2003 09:05
Michale, jak prosím souvisí uklízení psích exkrementů po vlastním psovi s mít/nemít rád psy? Jakože kdo má rád psy, rád se brouzdá (aby to nebyla nuda) i v jejich výkalech? Koupit kočku? Nepochopil jsem.....promiň

Psi v Chrudimi Michal 21.11.2003 17:55
Blixi když nemáš rád psi kup si kočku.Podal si Nudné temá....promiň

Nová hra - Hledání rozdílů Administrátor 20.11.2003 08:32
Jak jsme v srpnu slíbili, přinášíme dnes pokračování her s chrudimskou tématikou. Připravili jsme pro Vás, opět ve spolupráci se serverem www.photogames.net, oblíbenou hru "Hledání rozdílů".
Naleznete ji na adrese:http://www.chrudim.info/hry/Na rychlé odreagování je vynikající. Dobře se bavte!

Na konci letošního roku výsledky vyhodnotíme a prvních 5 nejlepších hráčů získá poukázky v hodnotě 200,-Kč do známého chrudimského klubu www.Barakabaraka.cz

zatržení přečtených příspěvků Administrátor 20.11.2003 08:28
Znak zatržení je u příspěvků, které jste ještě nečetl.
Přečtené příspěvky si server pamatuje tak, že je ukládá do cookie (malý textový soubor) na Vašem počítači. Váš prohlížeč pak vždy posílá cookie zpět našemu serveru vždy, když navštívíte diskusní fórum.
Ke ztrátě těchto značek pak může dojít z několika důvodů:1. přeinstalování počítače, případně smazání cookies2. cookie je vázána na doménu:My nyní jsme přístupní pod doménami:www.Chrudim.czwww.Chrudim.infowww.Chrudimsko.infowww.Chrudim2000.czPokud např. používáte vždy www.Chrudim.cz a pak se náhodou dostanete do naší diskuse skrz jinou doménu (třeba díky nějakému absolutnímu odkazu na našem serveru), pak se cookie nepřenese a Vy uvidíte všechny příspěvky jako nepřečtené.
3. Třeba máme někde chybu, ale nepodařilo se mi ji najít. Resp. Zatím jsem tento problém na svém počítači nezaregistroval.

Rozvoz pizzy až do domu !! Administrátor 20.11.2003 07:56
Tohle jsem si přečetl velice rád.

Ještě jednou kruháky Administrátor 20.11.2003 07:54
Článeček z Novin Chrudimska - 19.11.2003http://www.novinychrudimska.cz/zpravodajstvi_cr/VC20031119000018.htmlUž půl roku v Chrudimi řidiči projíždějí dvěma kruhovými objezdy. Jeden je vybudován napevno u hotelu Bohemia a druhý stavebnicový stojí na křižovatce u Bídy.
Pro celý text článku klikněte na odkaz.

Psi v Chrudimi nay 19.11.2003 16:51
Hm, pejsci a jejich exkrementíky.. Témátko.. Když se budu dívat očima toho chudáka zvířete na vodítku, tak mé další řádky budou jen plny pesimismu. A očima matky, která se bojí o své dítě (mnohdy alergické), nebo otce - hygienika navigátora.. Jak to má být doopravdy? Nebudeme mít ve městě vůbec psy, nebo je budeme mít na vodítku.. Myslím, že to je neřešitelné.
Ale proč to tedy zvládli vyřešit jinde? Tahle otázka ve mně hryže a nenechá mě spát.. A s ní i ty tří výše uvedené pohledy.. Tak jak tedy, mám psy ráda, jejich exkrementíky méně. Tak se jen ptám, uděláme s tím něco?

Psi v Chrudimi Blix 19.11.2003 08:26
Schoolboy si postěžoval na nudu v diskuzi po vyvanutí tématu „Hofen“. Mám jedno (myslím) šťavnaté dvojtéma, které ho snad (Schoolboye) uspokojí. Dlouho jsem toto téma nechtěl nadhazovat, abych netříštil předchozí diskusi, ale teď je volněji a období, které se blíží tento nejen Chrudimský problém ještě zviditelní.
Jedná se o volné, často nekontrolované pobíhání psů kdekoliv, bez košíku. A jejich exkrementy kam se podívám (a mnohdy kam šlápnu). Pejskař–„sběrač“ je velmi vzácný úkaz a tyto výjimky velmi obdivuji a vážím si jejich smyslu pro odpovědnost. To jak se zhoršilo počasí (zima, déšť) poznám okamžitě kolem vchodových dveří – v okruhu tří metrů je mnohem víc naděláno. Pohodlnost psů? Spíš majitelů… S tím souvisí další část problému (proto dvojtéma) – pohyb psů na dětských hřištích a jejich znečišťování. Znám situaci v Pardubicích, tam se v tomto směru dost pokročilo. Chrudim zatím spí (přiznávám, neznám dost dobře místní vyhlášku). Stačí když jdu s klukem po městě a musím ho stále „řídit“ aby nešlápl támhle do toho a támhle do toho a nechoď na tu trávu je tam naděláno. Nakonec nemám jistotu ani na tom dětském pískovišti.
A volně se pohybující pes? Majitelé psů musí pochopit, že ne každý je zvědavý na toho jejich miláčka, jak ho očichává nebo se o něj otírá (A to kolikrát je pes na vodítku! Tudíž vodítko v tom případě neplní funkci.). Často je to dost i o aroganci a bezohlednosti – pes v Hypernově, dokonce jednou u personálu, pes přivázaný u poštovní schránky (nad kterou je výrazný nápis „nepřivazovat psy v blízkosti schránky“) apod. Pes je zvíře a i sebelépe vycvičený pes může jednou selhat. Takové to „nikdy nikoho nekousl“, „on si chce jen hrát“, „dyť je to jen štěně“ mě prostě nemůže uklidnit. Může to být pravda, ale já, nějaké dítě, nebo kdokoliv jiný, mu zrovna nemusíme jedenkrát „vonět“ a neštěstí je hotovo – případů jsme byli prostřednictvím médií svědky. Na druhou stranu já se nesmím hrnout ke kdejakému psu abych ho pohladil apod. A k tomu musíme vést i svoje děti.
Teď mě kdekdo může považovat za nepřítele zvířat, ale není tomu tak. Jen mě štvou ty související projevy. Je to jen a jen zase odpovědnost, ohleduplnost a tolerance – oboustranná.
Jsem zvědav co sklidím – bouři nebo nudu? Třeba jsem to téma přecenil…:O) S úctou Blix

Lezecká stěna? Monika 18.11.2003 19:08
Jak je to s tou lezeckou stěnou, co se prý staví v Chrudimi, ví o tom někdo něco? Na chrudimském vebu nic není, žádné info od kdy bude v provozu a tak....

Nuda.... Schoolboy 18.11.2003 15:42
Co jsem říkal - Peter van Hofen odejde a my tady umřeme nudou...nikdo záměrně nerozdmýchává plameny vášně a nenávisti a najednou není o čem diskutovat.

Rozvoz pizzy až do domu !! Nyack 17.11.2003 17:26
Včera jsme chtěli jít s přáteli do pizzerie, ale bohužel jsme zjistili, že je "blbá směna". Tak jsme zkusili objednávku přes internet a jen doufali, že pizzu bude dělat "řidič". Naštěstí ji opravdu dělal on a pizza byla výborná (moc chutnala i Pražákům...:-)Takže díky za zavedení této služby. Až se nám nebude chtít vylejzat z brlohu, rádi zase objednáme přímo od stolu :-)

Ještě jednou kruháky MIREK 15.11.2003 16:36
OHLEDNĚ KRUHÁKŮ JSEM PSAL DŘÍVE.STAČÍ NALISTOVAT STARŠÍ ZPRÁVY.BYLA TAM REAKCE NA MŮJ PŘÍSPĚVEK,KDE JSEM POPISOVAL PROČ BLIKAT PŘI VÝJEZDU Z KRUHÁKU.
PRÝ STAČÍ ODJED NA ZÁPAD A TAM TAKY NIKDO NEBLIKÁ.
TAKY TO NEPOCHOPIL.SAMOZŘEJMĚ JDE O TO,ABY SE NEDĚLALY KOLONY AŽ K NICE,NEBO NA ROZHLEDNU. JE TO V LIDECH.
STEJNĚ TAK PŘECHODY.CHTĚLO BY TO POLICEJNÍ AKCI SMĚŘOVANOU PRÁVĚ NA CHODCE NA PŘECHODECH.TŘEBA TO PANA MINISTRA JEDNOU NAPADNE.PŘECHODY NA KRUHÁKU A JEŠTĚ K TOMU V CHRUDIMI?TO JE BOMBA!ČASOVANÁ!

Palučiny J. Sedláčková 14.11.2003 11:15
Je škoda přijít o tuto možnost, tj. víkendové i prázdninové pobyty dětí v přírodě nedaleko od domova.
Mé děti také často a rády jedzdily do Palučin. Přála bych to také všem ostatním. Bojujte za ně. Takto využitý čas je lepší než bezcílné poflakování po městě, sledování televize, brouzdání po netu.

městská policie Kim 12.11.2003 14:09
Dime o nadřízených jsem mluvil v souvislosti s problémy v jiných ulicích (viz. Husovka). Netuším na co narážíš. Proč myslíš, že jsem zaměřen pouze na vás, to není pravda, věřmi. Nepsal jsem o invalidech uU Stadionu.
Říkal jsem si, že už nic psát nebudu, protože mě to nebaví a ostatní z toho mají jen srandu, jak se tady hašteříme. Je domluveno kafe, kde si vše vyřikáme, ale není čas. Chtěl bych se nudit jako David z Chrudimi, aspoň jeden den.
Měj se Kim

Ještě jednou kruháky Blix 12.11.2003 07:59
Tak jsem si zase včera před šestnáctou hodinou „vychutnal“ pětadvacetiminutové popojíždění od autobazaru Nika ke kruháku na bídě. Proboha lidi! Naučte se plynule projíždět kruháky! Já uznávám, že oba kruháky nejsou řešeny nic moc, hlavně rozměrově.
Ale minimálně třicet procent současné neprůjezdnosti jde na vrub „váhačů“, kteří neumí vyhodnotit situaci na kruháku a tím pádem ani plynule na něj najet. Vídám je dnes a denně. Kapitola sama pro sebe je blikání (již dříve to v diskusi proběhlo, ale tehdy jsem to nekomentoval). Lhal bych, kdybych tvrdil, že znám přesné znění vyhlášky co se týče blikání na kruháku.
Ale považuji za logické, že když mám v úmyslu opustit kruhák výjezdem vpravo, tak už před vjezdem na kruhák zapnu pravý blinkr – týká se pouze kruháků podobných rozměrů jako jsou nyní v Chrudimi. Neblikám vpravo proto, že vjíždím na kruhák (takto to stále ještě někdo chápe a používá – bohužel). Tímto dávám jasně najevo svůj úmysl a řidič najíždějící zprava na objezd může bez obav plynule najet. Stejně tak pokud mám v úmyslu opustit kruhák vlevo, blikám vlevo (řidič zprava ví jasně, že mi bude muset dát přednost pokud nemá dostatek času najet přede mnou – nemusí si lámat hlavu: Vyjede doleva? Nevyjede doleva?). V okamžiku, kdy míjím poslední výjezd, kterým nechci vyjet, ihned dávám pravý blinkr, aby řidič přijíždějící ze strany kam budu já vyjíždět věděl jasně, že může plynule najet. Pokud některé výše popsané „blikání“ vynechám, tak by se pochopitelně neměla stát žádná kolize. Ale nepřispěje to ke zlepšení průjezdnosti – a o tu nám snad rovněž jde. Já tento způsob blikání používám, možná nejsem sám, protože si myslím, že jednoznačně a průhledně deklaruje moje úmysly na kruháku a tím pomáhá k lepší propustnosti objezdu (znovu zdůrazňuji – objezdů takových rozměrů jako vidíme u nás v Chrudimi). A nakonec – jako snad všude – trochu více tolerance. Když mi před nos někdo vjede dost natěsno a já nemusím vyloženě brzdit, jen na chvilku sundám nohu z plynu, tak to normálně přijmu. Je to v zájmu plynulosti.
Přechody pro chodce jsou samostatná a obsáhlá kapitola – vhodnost jejich umístění apod. Ale tam to je obzvláště o toleranci.
Omlouvám se za obsáhlost příspěvku, stručněji nedovedu.
S pozdravem Blix

agora agentura leviathan 11.11.2003 17:47
je mi lito, ale neznam klub, kde by koncerty musely koncit ve 22:00 - s vyjimkou prazske akropole, ktera tim naopak ostatnim klubum konkuruje, coz neni pripad chrudimi. bohuzel jsou to pravdepodobne opet jen politicke hratky a s temi lze tezko obcansky souperit...

Výzva k petici ve věci Agora Lukáš Karel Roztočil 11.11.2003 17:28
Četl jsem si několik ohlasů na problém Agory a jesem rád, že jsem se utvrdil v tom, že je spousta lidí, který na to maj podobnej názor. To je dobře, protože jsme s kamarádama přemejšleli o tom, že založíme petici. Zatím se k nám totiž žádná nedostala. Myslím, že petice by v dnešní době neměla být přehlížena a snad tomu i tak je. Proto se chystá akce, kdy by se vybírali podpisy a pak by se mohla udělat nějaká párty. Doufám, že to vyjde a potom byste se snad dozvěděli i větší podrobnosti. Zatím o tom prosím přemejšlejte.

cucle - agora pp 08.11.2003 23:04
Musím říct, že úvaha Cucle se mi moc zalíbila. A stejně tak i reakce od oné "babky" Jen jedna poznámka: Cucle píše, že "Je zajímavé, že spoustě lidem se nelíbí její večerní (myšleno Agořiny) koncerty. Ale to vůbec není zajímavé. Naopak - v našich zeměpisných šířkách je to asi přirozené. Já, jako "dědek" si nemohu nevzpomenout na aktivitu paní Matouškové (tuším, že tak nějak se jmenovala, a dokonce měla sovětský původ) z okresního kulturního střediska, když po prvním zaznění rokenrolu (tehdy polské provenience)zakázala pouštět tuhle desku před začátkem produkce letního kina. Jak akceschopná tehdy byla tato dáma, už druhý den se to nehrálo - a tehdy spousta lidí šla na ten film jenom kvůli "Lucia", tak hodně se to rozkřiklo.
Zákaz kvůli kultuře, která na mladé lidi působí škodlivě. Kvůli tomu, že - "rozumný (normální) člověk" tenhle kravál přece nemůže poslouchat. Obávám se, že dějiny se opakují.
A když už jsme u toho letního kina - jsem zvědav, kdy někdo z těch "moudrých" zjistí, že v kině gangy střílejí a třaskaviny vybuchují příliš hlasitě i po desáté večer. Už vidím, jak ten sbor "Matouškových" rozhoduje o tom, že leťák bude začínat už v sedm. A pak bychom se mohli dočkat taky rozhodnutí, že tancovat se bude chodit v neděli po obědě. No prostě - nedělní odpoledničky, čaje jsme tomu říkali...
pp.

zamyšlení nad kruhovým objezdem na Bídě rony 07.11.2003 20:11
... souhlasím, jsem přednostně chodec, ale také někdy jedu, a uznávám, že řidiči to na kruhovce nemají lehké. Současně, i s vědomím zpráv o nadále se přihazovavších tragických nehodách, musím uznat, že je v Chrudimi o chloupek bezpečněji. Už aby byl obchvat!

Zaverem.... magdiš 07.11.2003 20:08
Jako malí. Nediskutujete, jen se přebíjíte. Vina je zřetelně menší na Vaší straně, Petere.
Až tu jednou naleznu informovanou a byť subjektivní, ale neútočnou diskusi na nějaké téma, rozhodně se zapojím.

zamyšlení nad kruhovým objezdem na Bídě Pegy 07.11.2003 20:08
Jsem občan,pravidelně jezdící i chodící po "našem" novém provizorním kruhovém objezdu na "Bídě" a měl bych jednu připomínku týkající se přechodu pro chodce ve směru Masarykova nám.Mám dojem je tento přechod je velmi nebezbečný, neboť vzhledem k provozu vozidel nelze tento přechod přejít na jednou a tudíž je chodec nucen zastavit v polovině a čekat až ho auta v druhém jízdním pruhu pustí a on může zdárně přejít na druhou stranu.Všiml jsem si ,že při jízdě kamionu ve směru od Pardubic na Čáslav návěs zasahuje až do prostoru kde chodci čekají až se uvolní jízdní pruh a mohli tak přejít na druhou stranu.Doporučoval bych zrušit tento přechod pro chodce a vyznačit jej dále od kruhového objezdu,např. v urovni GE Capital Banky.

Agora magdiš 07.11.2003 20:03
Hezký příspěvek. Ráda bych Vám napsala, že mne Vaše problémy netíží, protože jsem halt moc stará, než abyste mne zabavili... ;-) - a ráda bych Vám napsala, že nesmíte hlučet a třísnit, ale to víte od jiných, i když Vám to bude buřt, dokud nepostavíte svůj dům a někdo Vám ho nepomaluje, v lepším případě... Nebydlím, bohužel, poblíž středu města, a tak nemám co se vyjadřovat k rušení nebo nerušení nočního klidu.
Kdybych bydlela, pokládala bych víkendový hluk ze spodního patra za nutnost a daň za bydlení na atraktivním place. Všichni takoví nejsou, někteří to cítí jako tejrání... může být. Může to hodně vadit, věřte. Obešli jste sousedy? Bydlím na kraji města a k odúmrti mne tejrají sousedi zespoda, si nevyberete. Když už vítám jaro, obvykle koupí synkovi aspoň nový kvičák na řidítka kola.
Držím palce a nebuďte při jednáních předem nažhavení, jediná rada.
A vopovažte se mi někdo poděkovat s oslovením 'babko'. :-))

Jen jednou k tématu Agora Karla 07.11.2003 17:08
Aby jsi s tím Řezníčkem nepřestřelil. Moc ho neznám, ale znám lidi, který s ním hodně dlouho žili a spolupracovali. Všichni se shodujou na jednom: Sladký řeči, skutek utek ...

Jen jednou k tématu Agora Jiří Kozel 07.11.2003 14:12
Co se týká toho Hoffena tak souhlas taky jsem se divil že za celou dobu kdy si tu někteří mysleli že to je pan Řezníček se ani jednou Hoffen neozval a až když jsem napsal to že pan Řezníček to není a došlo k závěru i víc lidí tak se najednou vynořil a omluvil se....zvláštní....
Jinak Agora má tento měsíc od příštího tejdne fakt dobrej tak koukejte přijít!!!

městská policie Blix 07.11.2003 14:04
Je to nějakej blb - ať se vykecá když ho to baví...
Blix

Agora Cukle 07.11.2003 12:35
Vážení příznivci a odpůrci Agory,chtěla bych Vám sdělit pár vlastních myšlenek a názorů ke vzniklé situaci klubu Agora.
Ještě jsem asi nikdy neviděla hudební klub, který by končil svoji víkendovou produkci ve 22 hodin.
Řekla bych, že to je dost pádný důvod pro naprosté zaniknutí "Naší Ágnes". Pokud naši radní nemají rádi společnost a muziku, pak asi nepochopí rozhořčení nás - obhájců našeho nyní již jediného "schopného" klubu ve městě.
Vždycky jsem si myslela, že styl hudby, jaký budu poslouchat si mohu vybrat. Zřejmě tomu tak není, protože jestli nemohu navštěvovat Agoru, jsem v našem městě donucena chodit na diskotéky. Ne že bych měla něco konkrétního proti těmto akcím, ale zdejší prostředí by kolikrát rozhodně mohlo konkurovat zavrhovaným rockovým klubům.
Pokud nezačneme my všichni příznivci podobných míst jako je Agora něco dělat, brzy se v naší krásné Chrudimi ukoušeme nudou.
Jestliže se totiž nezruší nynější zákaz, který byl v Agoře vyhlášen, její zánik je nablízku.
Je zajímavé, že spoustě lidem se nelíbí její večerní koncerty. A co to ostatní, co pro mnoho lidí dělá? Vezměme takový klub Futur. Je v Chrudimi snad podobné místo, kam se mohou mladí lidé denodenně chodit bavit hraním fotbálku, lezením, díváním se na video, výrobou keramiky apod.? Kdo rozšířil myšlenku, že každý, kdo je návštěvníkem Agory se sem přišel opít? Je to blbost.
Zamyslet bychom se měli také my, samotní návštěvníci.
Je opravdu nutné při každé víkendové akci, aby stály destíky z nás venku před klubem a rozhodně ne šeptem si vyprávěli zážitky z týdne? Pokud jsme chtěli jít do Agory, jděme tam a poslouchejme to, na co jsme sem příšli. Pokud nás už program nebaví, jděme pryč.
Měli bychom si uvědomit, že to všechno, co se s naším oblíbeným místem děje, je hlavně NAŠE VLASTNÍ vina.
Když se budeme my chovat slušně, určitě nám Agoru vrátí zpátky.
Je opravdu nutné kazit to, co už mnoho lidí po mnoho let buduje nebo budeme všichni (včetně radnice) schopni se dohodnout a hlavně dodržovat to dohodnuté?

Jen jednou k tématu Agora Blix 07.11.2003 10:46
Domnívám se, že jsem v předchozím příspěvku jasně sdělil, že nehodnotím názor Petra Řezníčka ve věci Agora (...ať má názor jakýkoliv...). Jen sem cítil potřebu sdělit svoje přesvědčení o Petru Řezníčkovi jako člověku a že nemá rozhodně potřebu vystupovat pod cizím jménem. Za tím si dosud stojím. Jeho názor na Agoru ani nepodporuji ani nejsem proti němu - je už snad zřejmá moje nezúčastněnost co týče Agory?. Prostě nejsem ani pro Agoru ani proti ní.
S pozdravem BlixP.S.: Omlouvám se za porušení předsevzetí "jen jednou". Teď už to bylo opravdu naposledy (k Agoře). :-)

Jen jednou k tématu Agora Karla 07.11.2003 10:21
Není těch nezaujatých, co se staví za čestnost a pravdomluvnost p. Řezníčka nějak podezřele moc? Poslední příspěvěk je zcela typický. Nejdřív pisatel ukáže svoji nestrannost ("Agora mi nevadí") a hned potom zcela nelogicky prohlásí, že Řezníček je "slušný a čestný člověk " ... Nějak to tu zapáchá:)

Jen jednou k tématu Agora Blix 07.11.2003 09:14
Sleduji diskusi na téma AGORA od počátku, ale dosud jsem se nezapojil. A nemám to v úmyslu – s výjimkou tohoto příspěvku – ani do budoucna. Myslím, že i ten kdo sleduje diskusi od počátku se jen těžko orientuje v této spleti, a nováček už vůbec nemá moc šancí. Jedno je však jisté – čím dál více vstupují do snad původně racionální diskuse emoce (nebo dokonce hysterie) a to asi moc nepřispěje k nějakému oboustranně přijatelnému řešení. Dá se říci, že jsem v této věci, i když chrudimák, nezúčastněnou osobou - nejsem ani návštěvník klubu a naopak ani nebydlím někde poblíž aby mne jeho činnost mohla omezovat.
Nakonec jsem se rozhodl přesto alespoň krátce a jednorázově přispět do diskuse.
Je to již delší dobu, co jsem měl možnost poznat Petra Řezníčka, ale jedno vím určitě – ať zastává názor jakýkoliv, rozhodně se za něj umí vždycky postavit a nepotřebuje se nějak skrývat, natož pod pseudonymem „nenápadně“ poukazujícím na jeho pravou identitu (to se „Hofenovi“ opravdu povedlo jak to většina diskutérů zbaštila…). Tak jak jsem jej (P.Ř.) poznal já mě přesvědčilo, že je to slušný a čestný člověk a dosud se mé přesvědčení nezměnilo..
Zároveň mě překvapilo jak dlouho trvalo než se p. „Hofen“ k této záležitosti (záměně) alespoň částečně vyjádřil – a že měl dost příležitostí…Nejspíš to byl záměr. Pokud mi něco v tomto směru uniklo předem se omlouvám.
Závěrem bych chtěl do budoucna popřát všem diskutérům na těchto stránkách více tolerance k názoru druhých a nezbytnou slušnost (nejen v „případu“ Agora).
S pozdravem Blix

Zaverem.... divokej bill 07.11.2003 08:44
Nenávisti???Ano, uznávám. Stal jsem se nevědomky pokusným objektem vyšší intelingence, aniž bych o tom věděl a určitě moje reakce nyly cilěně vyvolány, aniž to jen tušil, ale že by ve mě byla vyvolána nenávist? Toho jsem si teda nevšiml.
Občas se pozoruji, že nevím, proč některé věci dělám; třeba teď vůbec nevím, proč vlastně píšu příspěvěk (mr. hofen určitě ví, když se mnou experimentuje), ale zatím vím zcela jistě, CO dělám.
Na to, jaký jsi, mr. hofen, duševní gigant, nejsi tak trochu ublížený a vztahovačný?

ztracený pes David 06.11.2003 23:46
Hledám fenku dlouhosrstého jezevčíka, je 16 let stará, hodná a neškodná, žluto, hnědo, černě zbarvená, slyšící na jméno Laura, vybavená obojkem s nápisy HANA DOG, s prošedivělým čumákem, tvořícím bílou masku, kolem čenichu a očí. Nálezci mrtvého psa, vyplatím 100 Kč, nálezci živého psa 2000 Kč (možná i více)! Zaběhla se v prostoru kopce Mokrého hřbetu u Kralického Sněžníku, byla viděna v obcích blízkých Kralickému Sněžníku: Stříbrnice, Nový Rumburk, Nová Seninka, Javořina, chata Olšanka, stanice Morava, Staré město, v uvedené místopisné posloupnosti! Jakékoli informace podávejte na tel: 732788680, 585235063.

Zaverem.... David z Chrudimě 06.11.2003 13:32
Nevím, proč se všichni pídíte po tom, kdo je vlastně ten Peter van Hof, připadá mi to nedůležité.
Hof, německy doufat se snad píše s dvěma f (hoffen).
Spíše mě napadlo, přeložit toto jméno jako Hof, což by měl být v překladu "dvůr". Tedy Dvořák, Dvořáček.....???

AGORA a její problémy David z Chrudimě 06.11.2003 13:23
Vážený pane Kozle, do Pardubic jezdím dá se říci, že pravidelně. Alespoň tam, kam chodím, skutečně nepotkáte lidičky mladší 18 let, a řekl bych, že nejčastějšími návštěvníky jsou osoby v rozmezí 25 - 35 let, všechno spíše vdané, ženatí, páry a partičky.
Kinderklub jako je Muzeum se nedá srovnávat.
Dříve (bavme se tak o čase před zhruba 6-8 lety) měla skutečně vinárna v Muzeu úroveň.
Pamatujete discotéku Na Plovárně "La Rocca" ? Vždycky stáli u dveří pořadatelé a kontrolovali občanky.

Zaverem.... Jiří Kozel 06.11.2003 13:10
To je zvláštní že se zase máme zamyslet nad sebou jen my co bojujem za udržení klubu...jestli se nepletu tak nikdo z odpůrců jmenován nebyl...bohužel já když nepřispívám tady do tý diskuze tak zrovna fetuju, poslouchám tvrdou muziku, zapaluju koše a ještě u toho nehorázně řvu....prostě ty roky co navštěvuji Agoru jsou na mě znát....koukněte mě všichni teď hned zavrhnout....
Jinak jsem ani netušil když jsem to tady začal jako první psát že to bude mít takovej ohlas...
Já se divím když je v Aogře tolik agresivních lidí že se tam strhla bitka co já pamatuju jen jedna jediná a to bylo na Penerech strýčka Homeboye asi tak před 4 lety a ta trvala asi 3 minuty a byl klid...
Tak ať teda policajti kontrolujou podloubí mě to je jedno mě se nic nestane....já se klidně budu legitimovat když to je za potřebí...
Už se těším až se rozjede ta dýdžina na Pardubický ulici...to bude asi tooočo...jsem zvědavej jestli ji budou policisté taktéž navštěvovat....tam ale "určitě" nezletilí nebudou a už vůbec se jim nebude nalejvat...
Nezbejvá než věřit že Agora přežije...

městská policie Farat 06.11.2003 12:56
Davide, nejsi tak trochu idiot????????Asi ano,že?Nezmůžeš se na nic jiného jen na prostou větu, zlehčuješ vážnost situace, běž si hrát s hračkama a internet nech na pokoji

Zaverem.... Lukáš Němec 06.11.2003 11:41
Končíš definitivně ?To by bylo škoda. Se spoustou věcí tebou napsaných nemohu souhlasit, ale rozhodně to bylo zajímavé čtení a jsem si jist, že často značně ovlivnilo celý průběh další diskuse.
No, třeba se ještě rozmyslíš.

městská policie David z Chrudimě 06.11.2003 11:29
Mě ale nezdravíš..........

městská policie David z Chrudimě 06.11.2003 11:28
Lomikar se teda má...může chlastat, kdy chce, a za kolik chce. Lomikare, nesháníš také přítele?Kime, tobě to mozek vzal???

městská policie David z Chrudimě 06.11.2003 11:21
A pročpak jsi mu nepomohl ty hrdino ???

městská policie David z Chrudimě 06.11.2003 11:17
Počkej chvíli.......

městská policie David z Chrudimě 06.11.2003 11:17
Mě taky ne, kam půjdem?

městská policie David z Chrudimě 06.11.2003 11:15
Tak copak tě štve?

Zaverem.... Tomas 06.11.2003 11:15
A pobavuje mne převelice i fakt ten, že se nějak moc snažíš odbočovat od danných témat. To ti ovšem nemám za zlé!

městská policie David z Chrudimě 06.11.2003 11:13
Tak kam jim teda sahá?

Zaverem.... Tomas 06.11.2003 11:12
Milí peter van Hofen. Já Tomas JSEM PŘESVEDČEN ŽE NEJSI PETR ŘEZNÍČEK!!!!! Za tím si stojím a nechápu jak tě napdlo, že si to myslím tak ještě jednou MYSLÍM SI, ŽE NEJSI PETR ŘEZNÍČEK. Já si myslím o panu místostarostovi spousty věcí, ale jsem přesvědčen , že se dokáže pod své příspěvky¨podepsat. Pokud jsi vyčetl, že jsem někde na těchto stránkách, či jende napsal že jsou víšezmíněné osoby stejné, uznám že jsem blb. Pokud to tu nikde není (A TO NENÍ) jsem přesvědčen, že jsi vcelku slušný manipulátor,a začínám tvé příspě+vky chápat jako něco co se nedá brát jako berná mince této debaty. A zdá se mi, že zřejmě nevíš jak se věci mají a tudíš tvé příspěvky jdou bokem.
Tímto tě nechci napadat či jinak obviňovat (každý máme právo se vyjádřit) dokonce i tvůj sloch sa zdá býti vcelku ušlechtilý a stojí mě za to tě i pochválit a věřit, že v jiných debatéch můžeš být obstojným řečníkem. Jen to chce tu trochu pozornosti.

městská policie David z Chrudimě 06.11.2003 11:11
A co ta motorka přes noc u baráku? Dostal jsi taky pokutu?

městská policie David z Chrudimě 06.11.2003 11:09
A ty tomu rozumíš?

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16  15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.