Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Broďáku a Půlpáne - odstupte Michal Tereska 10.02.2004 09:33
Problém bych viděl jinde - systém výběru při volbách.
Lidé vybírají ty, co znají a většinou nejznámější jsou lékaři a učitelé. Voliči by měli ale vybírat podle toho, co může dotyčný svojí profesí přinést pro rozvoj města. Vážím si doktorů a učitelů, ale na rozvoji města by se měli podílet úplně jiné profese. Ovšem bez výše zmiňovaných doktorů ve volbách nemáte šanci, osobně jsme to při posledních volbách poznali. Je to nepsaná zbraň a past do které se většina chytí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Seč Tomáš 10.02.2004 08:34
Nevíte jestli je už hladina na Seči v normálu?
Reagovat na tento příspěvek
 
Skladiště? Kubica 10.02.2004 08:33
No jasně, a ty jseš trouba co na to skočil :-)))))
Reagovat na tento příspěvek
 
Skladiště? m. 09.02.2004 23:15
S tím pravopisem tak leda jako barovej vyhazovač, nebo Kájínek
Reagovat na tento příspěvek
 
MHD v Chrudimi PAVEL 09.02.2004 23:12
A pak se div že markovičáci se chtějí trhnout
Reagovat na tento příspěvek
 
Skladiště? m. 09.02.2004 23:11
Tak co slintáš že za ten plat tam dělat nebudeš. Ani si to nezkusil se zeptat a jenom taháš za triko viď.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills PAVEL 09.02.2004 23:08
Jánošíku seš blb. Jeď se tam nejdřív aspoň podívat a pak o tom kecej. Ty domy tam stály dřív.
Reagovat na tento příspěvek
 
Konec investorů v Chrudimi PAVEL 09.02.2004 23:04
A kam teda nacpali ty miliony, když tam nic není. To je někdo zase ukrad. Pardon dostal provizi.
Reagovat na tento příspěvek
 
Skladiště? Kubica 09.02.2004 23:03
ne videlavam si asi trikrat vic nez je prumrny plat vCR :-)
Reagovat na tento příspěvek
 
Konec investorů v Chrudimi PAVEL 09.02.2004 23:01
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Tomáš P. 09.02.2004 22:59
O co jim jde? Ať se rači starají o paienty a aby fungovaly jejich oddělení, nemusejí se cpát do funkcí.Pak přse samé funkce nemají čas na léčení pacientů.
Reagovat na tento příspěvek
 
semafor u Hypernovy deklen 09.02.2004 20:25
dnes jsem prověřil celou záležitost a vzhledem k tomu že existuje urč. tech řešení jak semafory u H např.
spustit až od 7,00, bude celá věc projkednána na další schůzce s policií ČR a možná dojde ke změně.
Omlouvám se, že jsem to neučinil ihned, ale byl víkend.
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Hana 09.02.2004 19:56
 
hyper a super Administrátor 09.02.2004 18:51
Jen dodám:http://www.novinychrudimska.cz/chrudim/zpravodajstvi_cr/VC20040207000005.htmlDalší dva markety v Chrudimi!Domovní schránky se k prasknutí plní letáky s akčními cenami obchodních domů. Mnoho lidí z Chrudimska nyní dojíždí za nákupy do nedalekých Pardubic, protože tam je konkurence větší. Zanedlouho se ale situace změní.
Noviny Chrudimska - 7.2.2004Pro celý text článku klikněte na odkaz.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills Lebduška 09.02.2004 18:08
Pak jste špatně četl Vy. Markovice stojí daleko dříve než Rozhledna, dříve než areál Transporty a tak je v Markovicích řada starých domů. Nová výstavba přibyla v 50 letech a právě nejblíže této výstavbě je ona PZ.
Další výstavba vznikla v 70 letech a konkrétně já jsem kolaudoval v r. 1999. Min. 3 roky před tím bylo vydáno územní rozhodnutí a stavební povolení na náš dům. PZ byla v územním plánu schválena v r. 2000. Tak nežvaňte hlouposti, nejlépe uděláte sednete li na MHD a pojedete se na PZ podívat. A můžete při té příležitosti udělat přednášku oněm 60 a více letým občanům o nevhodnosti jejich investice do bydlení.
Možná jim i vysvětlíte proč se nido nepodíval na mapu když navrhoval zónu. Možná proto, že měl mapu Chrudimi do níž dodnes nikdo Markovice nezakreslil, ačkoliv jsou součástí Chrudimi již několik desetiletí. Pro ověření se podívejte na mapu Chrudimi na oficiálních stránkách města i na mapu PZ tamtéž.
Protože Vám vůbec zřejmě nejde o PZ, ale o jiné věci, podávám Vám naposledy toto vysvětlení. Domnívám se, že jediný kdo blbě investoval je město Chrudim, protože tvoří PZ tam, kde případný investor bude značně omezován a možná se díky těmto omezením se ani nenajde. Investorů je totiž málo a průmyslových zón mnoho a lepších než chrudimská. Proto by se dle mého názoru mělo jednat i o jiných variantách využití PZ a zaznělo zde mnoho rozumných názorů. Přečtěte si je prosím.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills L 09.02.2004 17:41
 
Skladiště? m. 09.02.2004 17:35
Na podpoře máš víc? Nebo se ti nechce makat protože tě stát živí dobře?
Reagovat na tento příspěvek
 
MHD v Chrudimi broskef 09.02.2004 16:13
Chtel bych se vyjadrit k "nasi" MHD v Chrudimi. To ze se zdrazila na 8 Kc, budiz, vsechno se v posledni dobe zdrazuje ... To ze se od unora zmenily ze dne na den jizdni rady - budiz - i kdyz naposled byly zmeneny v listopadu, takze doufam, ze k teto zmene nebude dochazet kazdy 2 mesice .... ale co nemohu prenest pres srdce je to, ze pokud jedete napr. z Markovic a chcete vystoupit napr. U stadionu, tak musite na nadrazi prestoupit do jineho autobusu, ktery v lepsim pripade okamzite navazuje a pokracuje, v horsim pripade si budete muset pockat na nadrazi na jiny dalsi spoj, ale vzdy musite znovu zaplatit dalsi jizdne, tedy takovato cesta Vas vyjde na 16 Kc. To uz je dle meho nazoru prehnana zmena.
Reagovat na tento příspěvek
 
Skladiště? Kubica 09.02.2004 09:26
Za ty platy, co jste nabýdly, vám tam nikdo kdo něcoumí rozhodně pracovat nepůjde. To je zákon poptávky anabídky. Jestli si myslíte, že za tu almužnu co dáváteu vás bude někdo rozumný pracovat tak na to rychlezapomeňte.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills Jánošík 09.02.2004 09:05
Ale, prosím tě, asi si vůbec nečetl co jsem napsal, tože tam bude průmyslová zóna bylo jasné dlouho dlouhodopřdu, to že si skočil na nějaký slint o ekologickézelenině je jen tvoje hloupost. Tak si to přiznej, žejsi neodhadl stav věcí a špatně vybral místo, my jiníto odhadli dobře a jsme rádi, že průmyslová zóna budetam, kde každý rozumný člověk čekal, že bude. Dalo sečekat že pár hošíků, co nemá se nechá napálit, budeotravovat vzduch aby zamaskovali svoji neschopnost, alemyslím, že vám to nepomůže.
PS: Janošík je moje skutečné jméno
Reagovat na tento příspěvek
 
Konec investorů v Chrudimi T. 08.02.2004 21:31
Vážení přátelé, ano. Někdo špatně investoval Vaše daně.....
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills T. 08.02.2004 21:18
Ano, přesně takhle jsem prchl z Chrudimi i já.
Předcházelo tomu konstatování starostenstva, že pokudchci stavět u Ploché Dráhy, tak můžu, ale musím si tamza svý dotlačit sítě. A na to teda nemám! Dneskaspokojeně šestej rok bydlím a starosta nakonecpochopil, že to dotlačení sítí ho stejně nemine...
Takže si založte velkej klub důchodců, protože z tohopro mě plyne ponaučení, že chrudimští konšelé se anizbla nezajímají o to, co je pro lidi a pro městoperspektivní. Viz třeba dopravní situace centra sjednosměrkou shora dolů ve městě z 90% zásobovaného odPardubic... Maně mě napadá historka o smrdutém oři naželezné dráze. To jsem poprvé četl v Kronice městaKocourkova, zdá se mi. Mno nic, já si svoje vyřešil, doVašich voleb už nekecám, tak si to tam užijte. Ale jakorodáka mě samozřejmě zajímá, co se děje. Jo a když jsemu těch aktivit pro lidi - co takhle kdyby někdo místootravování řidičů při různých dnech bez aut a jinýchekologických masážích postavil cyklostezkuChrudim-Pardubice?
Reagovat na tento příspěvek
 
hyper a super pan Antonín 08.02.2004 19:35
Mluvil jsem pouze o tom, že konkurence je dobrá věc,je dobré, když si mohu zvolit mezi více obchody.Stejně tak je dobré,když si mohu vybírat mezi více stranami a politiky.Čím víc,tím líp.Volba je potom na mě.
Na parkovišti po dobu mého rozhodování,co koupím,blokuji jedno místo, u regálu během mého rozhodování,jestli hovězí nebo vepřové,blokuji lidi za mnou a u kasy blokuji svým plným košíkem ty,co v něm mají jen pár věcí.Souvislost mezi rozhodováním co koupit a koho zvolit bych nepřeceňoval. Spíš souvislost mezi cenou benzínu a nakupováním - dokud bude na benzín,budou markety.
Neřekl jsem,že nechci diskutovat o současné vládě (narozdíl od Vás),ale myslím,že toto diskusní fórum je o něčem jiném.Doporučuji návštěvu jiného serveru.
P.S.K volbám chodím a i přesto mají nedozírné následky.
Reagovat na tento příspěvek
 
semafor u Hypernovy pan Antonín 08.02.2004 18:58
 
semafor u Hypernovy deklen 08.02.2004 18:24
je to propojené aby na halvních směrech fungovala "zelená vlna" , stejně jako je tomu ve směru od Elitky ke Guláškovi na ul. Palackého
Reagovat na tento příspěvek
 
semafor u Hypernovy pan Antonín 08.02.2004 17:40
Pokud jsou oba dva semafory propojené a tím pádem musí být zapnuté oba dva najednou,tak to beru.Ale jestli mohou být zapnuté nezávisle na sobě, tak pro mě, když jedu ze sídliště Stromovka a na semaforu v Topolské odbočuji doleva směrem k Hypernově to znamená, že musím po pár metrech zastavovat znovu. Jak říkám, je to blbost,ale vždycky, když padne červená, tak cosi utrousím.
Reagovat na tento příspěvek
 
hyper a super MIREK 08.02.2004 15:46
Když se těšíte,tak doufám že nepatříte k těm,kteří blokují parkoviště,postávají u regálů,překážejí těm,kteří jedou nakupovat a vědí co.Potom s prázdným košem blokují a zdržují u pokladen.
Doporučuji návštěvu Z O O nebo obrazárny.
Ten problém je ale v tom,že tato současná vláda,(i když o tom nechcete moc diskutovat),to zařídí asi tak,zě nebude ani na benzín,který je potřebný k dopravě na nějaké parkoviště k jakému-si hyper M.
Aještě poznámku.Na radnici se dají lidé zvolit u voleb.Ale je to trošku o tom,že když ti dotiční nevědí co jdou nakoupit,jak mohou vědět koho zvolit?Je to stená volba,ale v marketu pak tento dav zdržuje jenom toho kdo ví co chce nakoupit,ale u voleb to má nedozírné následky.
Tak potom to je opravdu S U P E R !!!!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Larry 08.02.2004 12:58
bylo by to nejlepší co by pro město udělali
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Karel N. 08.02.2004 10:05
Protože dlouhodobě sleduji činnost těchto pánů v městském zastupitelstvu vyzývám je odstupte. Jste oba primáři v nemocnici, která je zadlužená až po uši. Na tom máte také svůj podíl. Když k vám chce jít pacient na vyšetření čeká několik týdnů, než se dostne na řadu. Udělejte si nejdříve pořádek na svých pracovištích a potom předvádšjte jak se má řídit město. Na jednáních jste oba pasivní a zmůžete se nejvýše na zvednutí lístku při hlasování.
PROTO NEJLÉPE BUDE ODSTOUPÍTE-LI OBA.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills Pavel 07.02.2004 23:41
Starosto, napiš na tyto stránky, kdo vymyslel PZ v takové blíkosti baráků a pak blbě zainvestoval do PZ.
Ať víme komu za to máme děkovat. Byl jsem se tam dnes podívat - jeto hrůza. Opravdu pár metrů od baráků. A žádné BEWERLY HILS. Baráky někdy z roku 1950. Který blb na to přišel.
Reagovat na tento příspěvek
 
Sbírka na výmalbu kostela jana 07.02.2004 23:33
To určitě, už vidím ty zástupy turistů jak se hrnou podívat do kostela na jeho nové vybílení. Auta a autobusy zaparkují ve Slatińanech, okolo náměstí není kde, a na trhu si mohou koupit něco typicky českého, třeba vietnamské adidasky.
Reagovat na tento příspěvek
 
PZ konec Jan 07.02.2004 23:27
Jediný kdo blábolí je Trávníček se starostou.
Pánové neměli byste to sbalit a jít se živit podcivě?brzo bude pouť a když odejdete rychle tak stihnete přelakovt kolotoč. A na pouti se těma kecama uživíte možná líp.

Reagovat na tento příspěvek
 
Skladiště? Hana 07.02.2004 23:21
Pame Lebduško máte pravdu. Jen se obávám, že toho jetele pro ty voly na radnici bude málo.
Reagovat na tento příspěvek
 
PZ konec Pavel 07.02.2004 23:19
A proč by to tak nešlo. Marovičáci nám ukázali jak na to. Nevěřit všemu co plácne Rada chrudimských moudrých a používat vlastní rozum. Nestarat se jen o sebe a dát se dohromady. Pak by to možná v Chrudimi vypadalo jinak.
Reagovat na tento příspěvek
 
semafor u Hypernovy Tony 07.02.2004 23:15
Ten má jiný starosti. Sehnat novýho investora a za odměnu jít sedět do parlamentu. A my si to tady musíme vlízat sami
Reagovat na tento příspěvek
 
Sbírka na výmalbu kostela Tony 07.02.2004 23:13
Ten čí je kostel ať si to platí. PROČ TO MAJÍ PLATIT I TI KDO DO KOSTELA NECHODÍ, NEBO MAJÍ JINÝ KOSTEL?
Reagovat na tento příspěvek
 
hyper a super Petr S 07.02.2004 20:48
Souhlasím s vámi akorát bych místo Lidla uvítal TESCO a nebo GLOBUS ! Lídl nemá uroveň v Pardubicich do něj moc lidí nechodí !
Reagovat na tento příspěvek
 
semafor u Hypernovy deklen 07.02.2004 18:41
Věřte mi vím o čem píši nejde to, protože je to propojené se semafory u ul. Topolská a tam již ráno pěší chodí, takže by jste zastavil o 150 m dále.
Taklto když zastavíte u H a pak jedete v průměru 35 km v hodině dál přijedete a skočí na dalších semaforech zelená .... stačí ???
Reagovat na tento příspěvek
 
semafor u Hypernovy Pix 07.02.2004 13:03
Dobrej postřeh, stačí jenom přeprogramovat. Starosta má telefon 469 645 111.
Reagovat na tento příspěvek
 
hyper a super pan Antonín 07.02.2004 10:52
Už se docela těším,až v Chrudimi budou otevřeny další markety (dle NCH - Penny,Kaufland,Billa,Lidl?).Zvýší se konkurence, obchoďáky nebudou přecpaný lidma,bude kde zaparkovat,nějaký to pracovní místo taky přibude.Snad jen živnostníci se mnou nebudou souhlasit,ale já myslím,že ti schopní si svoje místo na slunci najdou a vyšší konkurence je donutí zlepšit služby,nejen něco udělat s cenama.
Reagovat na tento příspěvek
 
semafor u Hypernovy pan Antonín 07.02.2004 10:38
Vedle ostatních témat na fóru je tohle docela blbost,ale jezdíte někdo ráno kolem šestý po okruhu a skoro vždycky musíte zastavit na červenou na semaforu u Hypernovy? Trošku nechápu, proč nejsou zapnutý až později,vždyť Hypernova otevírá tuším až v devět.
Nešlo by to změnit? A jak a u koho?
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills Ašanin 06.02.2004 19:11
Přesně tak.A soukromí investoři nebudou kupovat pozemky a stavět byty na klidných a čistých místech, protože ve městě, kde je vysoká nezaměstnanost, nejsou vyhlídky na tvorbu nových pracovních míst a kde jsou jedny z nejnižších průměrných platů není šance, aby tyto byty někdo koupil (zaplatil).
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills Ašanin 06.02.2004 19:02
Těch lidí se ptát nebudu,ale Vás se zeptám, kdy byl schválen územní plán s PZ na tomto místě a kdy tito lidé zaplatili za své byty? A navíc si myslím, že o areálu Transporty v těsné blízkosti těchto domů věděli všichni a z toho vyvozuji,že i kdyby věděli o přítomnosti PZ (pokud o ní nevěděli),tak by si zde byt stejně pořídili.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills Honza 06.02.2004 18:54
 
Beverly Hills walter 06.02.2004 13:38
 
Sbírka na výmalbu kostela Nero 06.02.2004 07:59
Příspěvěk města je v pořádku a zbytek ať je ze zbírky, kdo bude chtít, ten přispěje (lze předpokládat že nejvíce by měli dát věřící a ti co do kostela chodí). Sám nepřispěji, protože tam nechodím, ale přesto s příspěvkem města nemám problém, i když se tak na tom také nepřímo jako občan města podílím, vymalování podpoří atraktivnost náměstí pro turisty, půjde jen o to zda kostel bude více přístupný o čemž pochybuji.
Reagovat na tento příspěvek
 
Sbírka na výmalbu kostela Kurt 05.02.2004 22:37
Přiznám se, že jsem čerpal právě z onoho CHZ. Pan Slejška tam v tom případě nějak "opomněl" uvést to, že se město podílí. V tom případě se omlouvám. Ale stejně: má to řešit církev, nebo občané?
Reagovat na tento příspěvek
 
Sbírka na výmalbu kostela Jiří Šonský 05.02.2004 22:09
Vážený přispěvateli Kurte,nejsem si zcela jist, že Vaše tvrzení je co do podstaty zcela pravdivé. Na stránkách Chrudimského zpravodaje jsem onen údaj nenašel, (rozpočet "Výmalby kostela"), ale domnívám se, že je vyvěšen v kostele včetně časového harmonogramu a město Chrudim se v rozpočtu podílí přímou částkou z vlastních zdrojů, tedy ze zdrojů poplatníků, a teď mne neberte "za slovo" z celkového rozpočtu 1,7 mil Kč cca 400 tisíc.
Kolik se podílí církev z vlastních zdrojů a kolik se očekíví ze sbírky tam je také, ale již si to nevybavuji. Pokud si uděláte čas a zajdete si to přečíst, můžete mne opravit nebo to jen upřesnit.
(pokud to je ještě možné - myslím si že je již kostel uzavřen pro provádění průzkumu před zahájením oprav a rekonstrukcí před vlastní výmalbou)
Reagovat na tento příspěvek
 
Sbírka na výmalbu kostela Kurt 05.02.2004 19:44
Co si myslíte o sbírce na opravu a výmalbu kostela? Je to užitečná věc, která pomůže nám všem, kteří zde žijeme, nebo sponzoroský dar církvi, která má tolik majetku, že jej nezvládá sama spravovat? Neměla by se chrudimská radnice podílet více, než vypsáním sbírky?
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills Michal Tereska 05.02.2004 12:34
Na to je jednoduchá odpověď - město může stavět tam, kde má pozemky.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25  24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.