Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Seč Tomáš 17.02.2004 08:35
Děkuji moc mě to zajímalo
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Jackie 17.02.2004 07:56
Na jednu stranu máš pravdu, proč se smiřovat s něčím, co se dá v letošních volbách změnit?But, jak si myslíš, že ty volby dopadnou?Myslíš si, že to stádo chrudimských voličů bude volit jinak než v předchozích letech? Lidé v Chrudimi /a nejenom tam/ mají utkvělou představu, že ten, kdo již v určitém zastupitelstvu sedí, tam může sedět dál. A tak se volí pánové Řezníčkové, Libý, Trávníčkové, nekompetentní doktoři medicíny, a podobní lidé, jejichž působení bezprostředně v detailech nikdo nevyhodnocuje.
A bohužel jim to nikdo při volbách nesčítne, jelikož už mají jméno a na kandidátkách jsou prostě nejvýš.
A lidé jsou mnohdy líní preferenčními hlasy vyzdvihnout někoho, kdo je např. až na 10 nebo 15 místě kandidátky. Zvolí stranu a ta už se zařídí.
Ovšem když se nad tím člověk zamyslí, co horšího už těm Chrudimákům má stačit k tomu, aby se rozhodli tu Timurovu partu na radnici změnit?Když si vzpomenu na "investici" do plovárny (která má využitelnost v roce tak 3-4 měsíce a kapacitně je dobrá leda tak pro obec velikosti Slatiňan) a vedle toho na dluh provizorně postavený krytý zimní stadion (jehož využitelnost je od srpna min. do března a poptávka znatelně převyšuje nabídku?? Místo nadstandarní plovárny s min. efektem pro lidi (rekonstrukce mohla být provedena méně nákladně a až po zimním stadionu) mohlo vedle ní vyrůst multifunkční zařízení, které by kromě ledové plochy nabízelo i jiné možnosti sportovního vyžití (squash, fitness, solária,ubytování, restaurace, atd) s celoročním provozem. Takhle se narychlo spíchlo něco, aby to bylo.
A některé strany mají ještě tu drzost, že si to dají do předvolebních letáků! Tenhle šlendrián!A o investorech, kteří z Chrudimi utíkají a utíkat budou (I am pretty sure about it) už ani nemá cenu mluvit!J
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimě deklen 16.02.2004 18:03
Uveď kdo takový je v Zm koho můžel strosta odvolat .... napiš nekoho a pak se budeme bavit dál ....
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimě Likvidator 16.02.2004 17:07
Myslíš že soustružník nebo obráběč to nemůže mít v hlavě srovnaný? Podívej se na právníky jaký to můžou bejt darebáci.Je potřeba se podívat kolem sebe, potom dělat závěry.
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Homo 16.02.2004 15:25
Chrudim se nemusí smiřovat, Chrudim musí začít využívat svých výhod, najít si své místo na slunci.
Měst s průmyslovými zónami, dopravou ucpanými ulicemi, čadícími komíny a znečistěným vzduchem je v ČR mnoho. Tam jsou místa na slunci obsazená. Měst nabízejících blízkost zaměstnání, ale také krásné bydlení, sportovní a kulturní vyžití, možnosti kvalitního vzdělání dětí, možností příjemých procházek, ale i utrácení peněz na nákupech a posezeních je málo. A Chrudim má veškeré předpoklady stát se takovým městem.
A o to jde při strašení noclehárnou. Možná by ubylo úředníků, tím i koryt a kroýtek. Ale především by se páni zastupitelé a páni úředníci museli více namáhat, museli by hledat a sestavit koncepce rozvoje. Napasovat je na možnosti získání dotací i těch z EU.
Zahodit falešnou hrdost a naučit se spolupracovat v rámci regionu, vytvářet společné projekty na zdravý život. A ne se k tomu přihlást pouze papírově jako dosud. Museli by konečně dělat to, co mají a zač jsou placeni. A toho zřejmě současné vedení není schopno.
Reagovat na tento příspěvek
 
Naposledy Palučiny Romana 16.02.2004 15:14
Já si taky myslím,že by bylo dobré zapojit televizi,ale nevím jestli tím něco zmůžete.Ale aspoň vám přeji hodně štěstí.Romanka
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Jackie 16.02.2004 10:19
Všechny názory týkající se odstoupení výše uvedenýchpánů jsou bohužel pro Chrudim (ne pro ně) pravdivé.
Nemohu říci, že bych zrovna jejich práci detailně dlouhodobě sledoval, ale vzhledem k celkové výkonnosti rady města je i jejich představení více než tristní.
Faktem ovšem je, že odstoupení (ke kterému samovolně stejně nikdy nedojde, protože je vždycky lépe u Korejtka než bez korejtka) pouze těchto dvou "kapacit" k ničemu nepovede. Problém je v celkové koncepci a mentální rigiditě rady jako celku.
A bohužel volby to nevyřeší.
Chrudim se musí natvrdo smířit s budoucností města, kterému už historicky vládli lidé (viz. rozvoj železničního spojení ve východních Čechách), kteří nad cokoliv upřednostňovali zájmy své nad zájmy veřejnými.
Není nic lepšího než město s kvalitním zázemím pro klidné bydlení s průmyslovou zónou Pardubice.
Otázkou potom je:Na co tolik úředníků na městě a na okrese?????
Reagovat na tento příspěvek
 
Naposledy Palučiny Homo 16.02.2004 08:23
Je to škoda a nevím, je-li vina na starostovi (zastupitelstvu, úřednících) města Chrudimi či na starostovi Morašic. Zřejmě se na Palučinách nedalo vydělat jako třeba na průmyslové zóně a proto je všichni pustili k ledu. Dle jednání zastupitelstva chce Pardubický kraj přispět na zřízení novch "Palučin", ale městští úředníci nejsou schopni zajistit účelné čerpání finančních prostředků.
Ano, zastupují nás nějak divně ti naši zástupci. A ryba vždy smrdí od hlavy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimě Homo 16.02.2004 08:16
Je to ten, který používá vlastní hlavu, má vlastní názor, který prosazuje. Může to být i ten soustružník. Nechová se jako ti tebou zmiňovaní z doby nedávno minulé, když jim někdo pomáhá držet se u koryta, tak hlasují pro vše co chce, ať je to třeba sebevětší pitomost. Doktory - ano, ale ty soukromé, ředitele a učitele - ano ale soukromých škol, ne státních. Jak může rozhodovat ředitel proti starostovi, když starosta jej za to může odvolat?
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimě divokej bill 16.02.2004 01:22
Asi by bylo nejlepší volit soustružníky, obráběče a jeřábnice, jako dřív, rozumím li tomu dobře. Nebo co je to "zastupitel jiného typu"?
Reagovat na tento příspěvek
 
Naposledy Palučiny Jana Slejšková 15.02.2004 15:20
Můj osobní názor..... A VOLBY NÁM KLEPOU NA DVEŘE, že???
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Homo 15.02.2004 12:20
Vida, tak už káplo.
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimě Homo 15.02.2004 12:17
Libý není z nesilnější strany. Mají dohodu s ČSSD a asi i opozicí. Volby to vyřeší. A Libý se v novinách vyjádřil, že má nastartováno do parlamentu.
Proto nutně potřebuje jakéhokoliv investora do PZ a je mu jinak vše jedno. Jen aby mohl tvrdit jsem zachráncem Chrudimi - lidi volte mě. No, petičníci mu to zhatili, proto jim nemůže přijít na jméno.
V příštích volbách je nutno volit jné typy zastupitelů. Ne ty kteří jsou závislí na politických stranách - ředitelé škol, primáři v nemocnici, představitelé stavebních firem, kterým město dává zakázky ap. Především je však nutno zvolit to uskupení, které udělá na radnici průvan a rozbije spojení úředníků s úzkou lobby. PZ je toho důkazem.
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimě DrBOUT 15.02.2004 10:01
A myslíš, že volby budou něco řešit? Starosta vychází z nejsilnější strany a vůbec nemusí mít nejvíc hlasů sám člověk jako jedinec. Pokud má strana interní předpisy nebo dohody, tak v okamžiku, kdy vyhraje volby se uvnitř strany dohodnou, kdo bude dělat starostu (pravděpodobně jsou domluveni již před volbami). Takže pokud nechceme mít ve vedení města lidi, kteří tam jsou teď, budememe muset volit jinou stranu než ODS. Jenom by mě zajímalo, jestli v okamžiku, kdy ODS nebude mít podporu voličů, půjde Libý k ČSSD ;c)
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Homo 14.02.2004 20:45
Neodstoupí. Takoví co lezli do zadku komoušům, teď ODS a sodemákům, takoví se udrží vždy a za každého režimu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills Homo 14.02.2004 20:42
Bodejť by nepochopil, když tam postavil jeho syn. To pak pochopí každej blbec.
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimě Homo 14.02.2004 20:38
Petice je blbost, je potřeba vyhlásit referendum o nových volbách. To co předvádí současné vedení je ubohost. Místo aby zastupitelé řídili úředníky, úředníci řídí zastupitele a ti schvalují ani neví co a proč.
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Karel N. 14.02.2004 20:02
Tak proč tam jsou. Právě tím, že nic nedělají a jen čekají co kde kápna a co si kde uškubnout, přivedou Chrudim k úpadku.
Ať se starají v nemocnici, aby tam byl pořádek a nebyly dluhy.
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimě DrBOUT 14.02.2004 15:29
Jsem pro, alespoň by ta spousta aut mířících na Prahu měla lepší cestu a nemuselo by se jezdit přes město ;c) Dejte petici dohromady, rád podepíšu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimě Likvidator 14.02.2004 11:42
Výborně.Nastal čas pro novou petici.Co takhle místo východní varianty obchvatu zvolit západní.Kolem Markovic.Jak k tomu příjdou obyvatelé větrníku,šancí a stromovky?
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimě deklen 13.02.2004 14:45
to ale pleteme hrušky a jabka tohle bylo podle mně nakreslené už v cca 1998 ............ a se zonou to přímo nesouvisí i když to asy k tomu když někdo chce lze započíst
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Pix 13.02.2004 11:43
Oni nikam nic nepřivedou. Na zastupitelstvu seděj a za ta léta nepromluvili ani slovo. Jenom koukaj a čekaj, kde jim co kápne. Tak to bylo a tak to taky bude. Ale takových je tam víc a budou tam vždy, protože je volíme.
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimě Homo 13.02.2004 11:01
A kolik budou stát příjezdové komunikace - mimo zónu -včetně nadjezdů, přemostění železnice mimoúrovnového křížení, vybudování dalších kruháků.....
To se bude betonová lobby mít.
To taky nebude zadarmo. A budou to vyhozené peníze, protože snad jen blbec jede z Pardubic do Čáslavi (na Prahu) nebo Vysokého Mýta přes Chrudim. Celé propojení za další miliony bude sloužit jen a jen pro příjezd do průmyslové zóny.
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimě Petr 13.02.2004 10:47
Jen na upřesnění když se PZcelá dodělá bude stát max.200 mil.. Cena obchvatu byla cca 760 mil. (odhad je starý cca 2roky) a to je jen 70% celkové ceny z obchvatu na územé města takže ke dnešku je to 1,5 miliardy. To asi nebude to pravé řešení .......... .
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Homo 13.02.2004 08:47
Oni ti pánové mají velice dobrý žaludek a hroší kůži.
Prošustrují společně s ostatními stamiliony, přivedou Chrudim tam, kde jsou dnes Podhořany a pak budou vykřikovat jak oni byli dobří.
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimě Tomáš P. 13.02.2004 08:43
kdyby se ty miliony nacpané do PZ a nic neřešících kruhových objezdů, statísice vyhozené za balonové show a různé večírky daly do obchvatu, tak už mohl být dávno hotov a Chrudim si mohla vydechnout.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills Tomáš P. 13.02.2004 08:38
Kdybys žil 15 let v USA tak bys takovýhle voloviny vůbec nepsal. Ve státech běžně lidé dojíždějí do práce i přes 100 km denně a bydlí všude jinde jen ne u fabriky. Stavět tam někomu fabriku za barákem to by si právníci mnuli ruce. Z Chrudimi do Pardubic je to 10 km. A to, jak nás všicnni straší noclehárnou - co jsou Karlovy Vary - vždyť nemají průmyslovou zónu.
Mají se tam proto obyvatelé špatně? Mají mraky nezaměstnaných? Místní radnice v čele s Libým a Trávníčkem vyhazuje miliony z našich peněz a jakou mají zodpovědnost? Osobně se mi líbí návrh Beverly Hills a v příštích volbách budu podporovat to uskupení, které bude mít volební program "Chrudim, Athény Východních Čech a příjemné místo pro bydlení a žití - Beverly Hills".
Pamatuj si - ruku, která je vždy ochotna ti pomoci nalezneš na pouze konci své paže. Ne na paži nějakého zahraničního investora.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills Jarkovský 13.02.2004 06:57
Vážený pane Valtře, my nespíme (zatímco Vy jste 15 let spal...), a Fučíka nám sem netahejte.
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimě deklen 12.02.2004 20:44
ředitesltví silnic a dálnic má zažádáno o pobolení a stavba po křižovatku navys. Mýto by měla být hotová za cca 4 roky a hned na to chtějí pokračovat ve stavbě za Slatinany.
Reagovat na tento příspěvek
 
Obchvat Chrudimě George 12.02.2004 18:29
Kdy už konečně bude????
Reagovat na tento příspěvek
 
PZ konec Valter 12.02.2004 11:02
Už bylo na čase.....
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills Valter 12.02.2004 11:01
Jeto vubec možný?Lidi coto tu píšešte za kraviny?Jaký Beverly Hills ?Jsem žil 15 let v USA a takový žvasty by tam nikdo nepsal....mě by jen zajímalo kolik pracovních příležitostí je v Chrudimi? Myslím si že radní určitě chtějí řešit problem nezaměstnanosti tím že v Chrudimi budou průmyslové zony a tím pádem i víc možností pro zaměstnání.Mě by jen zajímalo zda by se Lebduška zajímal a psal petice i o jiné místa v Chrudimi.Lidi probuďte se.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beverly Hills Valter 12.02.2004 11:00
Jeto vubec možný?Lidi coto tu píšešte za kraviny?Jaký Beverly Hills ?Jsem žil 15 let v USA a takový žvasty by tam nikdo nepsal....mě by jen zajímalo kolik pracovních příležitostí je v Chrudimi? Myslím si že radní určitě chtějí řešit problem nezaměstnanosti tím že v Chrudimi budou průmyslové zony a tím pádem i víc možností pro zaměstnání.Mě by jen zajímalo zda by se Lebduška zajímal a psal petice i o jiné místa v Chrudimi.Lidi probuďte se.
Reagovat na tento příspěvek
 
Seč Administrátor 12.02.2004 09:38
Já jen dodám přesné adresy (docela zajímavé):http://www.pla.cz/planet/public/vhdpla/prehrady/cz/default.htm - vybrat příslušnou přehradu.
konkrétně Seč:http://www.pla.cz/planet/public/vhdpla/prehrady/cz/mereni_113.htm
Reagovat na tento příspěvek
 
Sbírka na výmalbu kostela deklen 11.02.2004 21:51
odpověď zní pomož si sám a nebo na sebe vypiš sbírku ..... nic ve zlém ale je to prostě tak .
Reagovat na tento příspěvek
 
Naposledy Palučiny Administrátor 11.02.2004 19:47
http://www.novinychrudimska.cz/zpravodajstvi_cr/VC20040211000017.htmlKraj uvolní peníze na PalučinyPalučiny - Rada Pardubického kraje hledá cestu financování přesunu chatek z turistického střediska Palučiny na jiné místo.
Noviny Chrudimska - 11.2.2004Pro celý text článku klikněte na odkaz.
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Zdenek 11.02.2004 19:22
A to podle posledního zápisu schválili Broďáka jako zástupce města do free zony v Pardubicích. Je vidět že si umí ohřát polívčičku. Doufám že oměny které za to pobere věnuje na rozvoj nemocnice.
Reagovat na tento příspěvek
 
Seč Pil 11.02.2004 17:47
Přehrada je již naplněná na 100%. Viz WWW.pla.cz
Reagovat na tento příspěvek
 
Broďáku a Půlpáne - odstupte Tomáš P. 11.02.2004 16:12
Ať jdou. A čím rychleji tím líp. Vždyť to jsou jenom prospěcháři kývající na vše, jen aby nepřišli o své primariáty. Slušný člověk na jejich místě by s tím praštil už dávno.
Reagovat na tento příspěvek
 
Sbírka na výmalbu kostela lord kancléř 11.02.2004 16:08
Obrať se na vládu jejího Veličenstva
Reagovat na tento příspěvek
 
Sbírka na výmalbu kostela James Bond 11.02.2004 13:08
Sbírka na opravu kostela, Sbírka na opuštěné děti, Sbírka na povodně, Sbírka na opravu mostu v Písku, Sbírka na boj proti rakovině, Sbírka na transplantaci kostní dřeně, Sbírka na pomoc občanům při povodních, Sbírka Bílá pastelka, Sbírka Tříkrálová, Sbírka na pomoc obětem válek, ničivých povoní a katastrof, Sbírka na vodící psy a pomůcky pro zdravotně postižené občany, Sbírka na podporu hospice, Sbírka na Jedličkův ústav, Sbírka na opuštěná zvířata a útulky pro ně................všechny jsem potkal ve městě, všem jsem přispěl -pomohl.
Tak se ptám....sám bydlím v drahém nájmu, jsem nezaměstnaný, a všelijaké poplatky plácám jak se dá.
Na vlastní bydlení nemám, spořím už s komárem, velbloudem, medvědem........jsem ve věku, kdy bych měl uvažovat o založení rodiny - přítelkyni prý tikají nějaké hodiny.......
Tak se ptám - kdo pomůže mně???
Reagovat na tento příspěvek
 
hyper a super Vodouch 11.02.2004 11:48
Abyste se z toho konzumu neposrali...
Reagovat na tento příspěvek
 
hyper a super Blix 11.02.2004 09:24
V něčem mohu s MIRKEM souhlasit, v něčem naopak ne. Snad jen tolik, že mne taky štvou občas v takovýchto obchodech lidé, co nezvládají vozík, nesmyslně najíždí lidem na paty u pokladen (budou o 30cm dříve obslouženi?), vozík všude za zadkem, aby jim někdo neukradl ještě nezaplacené rohlíky apod., opuštěný vozík napříč uličkou atd. Nová konkurence alespoň trošku rozmělní ty davy co často vznikají v Hypernově. K tomu benzínu - můj názor je, že vždy při zdražení benzínu, alkoholu, cigaret byl humbuk, ale jezdí se dál, pije a kouří a bude to tak zase.
S pozdravem Blix :-)
Reagovat na tento příspěvek
 
hyper a super Blix 11.02.2004 09:08
Znovu jen přidávám souhlas. Je potřeba konkurence.
S pozdravem Blix :-)
Reagovat na tento příspěvek
 
semafor u Hypernovy Blix 11.02.2004 09:01
Netrápí mne téma, ale neodolal jsem - když je slušnost, vstřícnost i v diskuzi, to je pak pohoda, hned je i nezúčastněnému lépe na duši. Děkuji pánové (doufám, že pánové, jinak omluva).
S pozdravem Blix :-)
Reagovat na tento příspěvek
 
MHD v Chrudimi Administrátor 10.02.2004 17:47
Aktuální jízdní řády MHD Chrudim naleznete vždy na našem serveru na adrese: www.Chrudim.cz/mhd/O změnách v jízdním řádu informujeme také prostřednictvím emailu každého, kdo je zaregistrován do našeho emailového zpravodaje.
Přihlásit se k odběru novinek můžete na titulní straně našeho serveru.
Průměrná frekvence zasílání novinek je přibližně 1 email/měsíc.
Admin
Reagovat na tento příspěvek
 
MHD v Chrudimi Administrátor 10.02.2004 17:42
http://www.novinychrudimska.cz/zpravodajstvi_cr/VC20040210000002.htmlPlatba jízdného u řidiče dražšíChrudim - Od února se změnil ceník městské autobusové dopravy v Chrudimi, cena obyčejného jízdného placeného u řidiče se zvýšila na osm korun. Důchodci a ostatní, na které se vztahuje padesátiprocentní sleva, zaplatí čtyři koruny.
Noviny Chrudimska - 10.2.2004Pro celý text článku klikněte na odkaz.
Reagovat na tento příspěvek
 
PZ konec cvk 10.02.2004 17:14
fajn, dát se dohromady...ozvěte si mi, prosím, třeba se podaří začít...na dana.cvk@post.cz
Reagovat na tento příspěvek
 
Konec investorů v Chrudimi Michal Tereska 10.02.2004 09:40
Do toho co není vidět - odkup pozemku, napojení infrastruktury, svoje konta ( ale to aď si každý šáhne do svého svědomí )
Reagovat na tento příspěvek
 
PZ konec Michal Tereska 10.02.2004 09:37
Jde o to, že ty peníze už nikdy nikdo zpět nevrátí, stejně jako to vyšumělo při prodeji pozemků na realizaci PZ a přitom všichni viděli, že ekol.
zemědělství vedle Transporty na zamoř. uzemí je blbost.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26  25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.