Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Pokrytci a lháři M.M. 05.03.2004 08:19
To je velice zajímavé. Je to pravda? Ví o tom někdo víc?
Reagovat na tento příspěvek

PZ konec deklen 04.03.2004 23:41
tak to někam nahlaš, nevím policie to šetřila a dosud to neskončilo a nic ... pokud si myslíš že něco nabylo a nebo není v pořádku tak něco dělej pokud to neuděláš jsi stejný jako ti co to podle tebe udělali

PZ konec Pavel 04.03.2004 22:51
Právě o ten začátek jde. Tam je mnoho mlhavých míst.
Proč PZ tam a ne jinde? Aby si mohl někdo nahrabat, musel mu jiný na městě pomoci. A tady je ta zodpovědnost. Kdyby těm, co skoupili pozemky pro pěstování zeleniny někdo nepomohl prodat je městu, nemohlo by město ty miliony utopit v špatné lokalitě a mohlo za stejné peníze koupit jiné pozemky v místě, kde by nehrozil odpor místních. Který úředník to s nimi připravoval? Konec je jasný - vyhozené miliony a odpor okolí. Proč to vše vůbec vzniklo? Proč se vyhazují miliony za vybudování příjezdových komunikací, když se mohly koupit v bývalé Transportě za hubičku? a tak dále.
Na tohle a podobné otázky chci znát odpověď. V celém světě, když se někdo namočí či udělá chybu, jde pryč.
Jen v Chrudimi to vše smrdí, cítit je to na hony a nikdo za nic nemůže.
Ale celé vedení města k tomu mlčí. Proč? Že by?Kdyby starosta za něco stál, tak už by tam dávno udělal pořádek, nebo by šel dělat něco jiného.

ZŠ Bojanov D.Erra 04.03.2004 22:40
Vážení rodiče, chci se na Vás obrátit s prosbou o informace o úrovni výuky a učitelského sboru na ZŠ Bojanov. V dohledné době se mám totiž stěhovat do spádové oblasti této školy a moje děti by ji měly navštěvovat. Samozřejmě pro ně chci to nejlepší, ale zprávy, které o této škole kolují mi nahánějí hrůzu.
Dověděl jsem se například jak probíhal zápis do první třídy a velmi mě šokovalo, že v době nedostatku dětí a hrozícího zavírání vesnických škol je problémem to, že děti nedrží správně nůžky, nedávají mamince přednost ve dveřích atp. A když se některé z nich náhodou umí podepsat, je rodičům vytknuto, že se dítě podepsalo zdrobněle. Na druhé straně si potom při výuce některé učitelky nechají od dětí tykat. Dále jsem zaslechl cosi o učiteli stresujícím děti špatnými známkami z pracovní a výtvarné výchovy.
Vůbec nejvíc mě vyděsily údajné večírky a různé akce pořádané vybranými členkami učitelského sboru.
Nemyslete si o mně, že jsem úzkostlivý měšťák, co se bojí, aby se jeho rozmazleným spratkům nedálo příkoří, sám jsem zažil učitele, kteří si uměli u dětí zjednat respekt, ale byla to přirozená autorita.
Chtěl bych Vás tedy požádat o radu a informace ohledně vztahů a situace na této škole. Pokud se k mému příspěvku vyjádří přímo někdo z učitelského sboru ZŠ Bojanov, budu moc rád. Předem děkuji a omlouvám se, že se nepodepisuji vlastním jménem, na mých dětech mi opravdu záleží a nechci jim způsobit potíže ještě dříve, než začnou do této školy docházet.
D. Erra

PZ konec deklen 04.03.2004 22:26
Janě dám se do kupy s tebou a rád, ale tak si zjisti jak to bylo vše okolo toho od začátku a pak povídej a hlavně pokud je něco špatně takl čiň a neplkej ... .-))

hyper a super lennicckka 04.03.2004 21:18
Už se docela těším na ty obchody. Jen je škoda, že nepostaví třeba Globus. Ale to vzhledem počtu obyvatel nelze. Ale aspon něco.....

Křižovatka před školkou Dr. Malíka lennicckka 04.03.2004 21:14
Tu křižovatku opravdu nemusím, protože řidiči jedou bez ohledu na to, jestli je tam chodec nebo ne. Tuhle jsem tam šla a byla jsem v půlce přechodu a auto nezastavilo a jelo dál.

PZ konec Pavel 04.03.2004 16:55
Je s podivem, různé přispěvovatele těchto stránek ponechává v klidu příspěvek Jany z 18.02.04. Já jako občan Chrudimi bych opravdu rád slyšel kdo je zodpovědný za vyhozené miliony. Proč PZ nemohla pokračovat u Májova, kde je dopravní obslužnost a nejsou žádné domy a proč se musela budovat nová, ke které je nutno za další miliony budovat silnice.
Proč není nikde zveřejněn plán města ve kterém by byly zakresleny jednotlivé zóny? Kdo je zodpovědný? Zastupitelé či úředníci, kteří jim podstrkují podklady?Který úředník byl a jak potrestán za nekvalitní přípravu PZ? Co bude s PZ když vzhledem k blízké zástavbě není možné její řádné využití?Může za to pan starosta jenž má řídit městské úředníky, či pan Kopecký stojící v čele útvaru rozvoj města?Vážení úředníci: jste placeni z našich daní a máte za úkol spravovat město. To znamená, že vaše rozhodnutí musí být v souladu s zákony a potřebami i přáními obyvatel Chrudimi o jejichž penězích rozhodujete.
Zatím se však většina vašich rozhodnutí jeví jako rozhodnutí sloužící pouze k obohacení nějakých skupin a jsou v souladu s potřebami úplně jiné skupiny obyvatel a vůbec ne v souladu s potřebami města.
Některá zavánějí i nerespektováním platných zákonů.
A vy všichni píšící pod zn. cvk, Jana, Jackie, Michal Terezka, Jan, Lebduška a další - dejte se dohromady.
A vy deklenové, divocí bilové, Valtrové, Jánošíkové - obujte se do hospodaření města. Nebo vás zajímá pouze jak něco zdrbnout a nic víc?

Beverly Hills Katka 04.03.2004 13:01
Proč na tohle nikdo z zodpovědných neslyší? Proč se nespojí dohromady více měst a vesnic, nevybudují jednu průmyslovou zónu do které nohou lidé z okolí dojíždět za prací a doma mít klid?Přemýšlí vůbec někdo nad zdravým způsobem žití?

Pokrytci a lháři Jano 04.03.2004 11:22
Nejenom komunisti, ale i ti co jim dříve podlézali a dnes s nimi společně hrabou na jednom písečku. Ti jsou ještě horší. Komunisty totiž slušný člověk nevolí, bohužel ty druhé pozná až pozdě.

personální nouze v ČSSD Jano 04.03.2004 11:19
Správně má být:Nedotýkejte s vedení....
Takže bacha. Ono totiž: Trávníček, Libý, Kudrnáč, Broďák, Půlpán, Moučka, vše hoši z jedné party.

Pokrytci a lháři deklen 03.03.2004 21:36
to jsou oravdu všichni ??? nebude jich více ???

Pokrytci a lháři Kuzma Kuzmič 03.03.2004 19:31
Pravda, pravda. Mesto se pomalu ale jiste vratilo tam, kde sme ho pred 15 lety meli. Je mi z toho docela na nic!

personální nouze v ČSSD Laco 03.03.2004 19:25
Zástupce starosty za ČSSD Trávníček je vysokoškolák.
To, co se mu podařilo napsat do Ch. zpravodaje ve článku "Také sklo lze znovu použít" by lépe zvládl i průměrný páťák. Posuďte sami: "V zimě ani vodu nenechávejte ve sklenicích nebo lahvích, neboť potom...".
To mi velmi připomíná další skvost českého jazyka: Nedotýkej se drátů, ani na zem spadlých.
Je to fajn pocit, že o nás a našem městě rozhoduje takový intelektuál!Laco

Pokrytci a lháři MIREK 03.03.2004 19:16
KOHO JSTE SI TAM ZVOLILI, TOHO TAM MÁME.
LIDI,PŘESTAŇTE SE KONEČNĚ BÁT.KOMUNISTI JSOU JAKO MOR.
BACHA NA TO.AŽ VÁM TO DOJDE,BUDE POZDĚ!!!!

MŠ v Chrudimi Alena 03.03.2004 15:37
V podstatě souhlasím s Deklenem, jen doplním: MŠ Víta Nejedlého dělá keramiku, tu bude mít i MŠ Na rozhledně, některé školky mají třídy dělené podle věku dětí, některé mají věkově smíšené třídy (tuším Dr.Malíka a U Stadionu). Nejlépe uděláte, když někdy navštívíte mateřské centrum Mama klub v MŠ Na rozhledně (Po-Čt,9.00-12.00 hod) a tam podiskutujete s ostatními mamkami. Určitě Vám rády sdělí své zkušenosti se školkami v Chrudimi.

Beverly Hills M.M. 03.03.2004 11:46
Ano jsem pro. Ticho, klid, málo aut, obchůdky, kavárničky, kino, bezpečí na ulici. To je ono!!!!

Pokrytci a lháři Svědek 03.03.2004 01:03
Nediv se, vždyť v zastupitelstvu sedí tři lidé z bývalých celozávodních výborů - KSĆ ing. Moučka, ROH Joska a SSM ing. Libý.
A to nemluvím o dalších zasloužilých členech a členech rudých kapel. Inu vrána k vráně sedá a rovný sobě rovného hledá.
Přeber si to.

Broďáku a Půlpáne - odstupte čuch 02.03.2004 21:44
Broďák a odstoupit? A podšívka Pulpán? To nemyslíte vážně. Vždyť ti dva a speciálně Broďák jsou jenom obyčejní vyčůránkové. Ty pokuď někdo nechytí za límec a nevykopne, tak tam budou sedět dál i kdyby na radnici vládnul Usáma Bin Ládin. Jen by přestoupili na islám.

MŠ v Chrudimi deklen 02.03.2004 21:40
Myslím si že není špatná školka v Chrudimi. jen si budete muset vybrat, protže každá nabízí něco jiného .... U kina zpívání, protialergie, déle otevřeno, Malík výchovu ke zdravému sytlu, Strojařů (rozhledna) klidné místo atd. Z doslechu jen bych zvážil zda ke Stadionu, ale mohou to být řeči. :-)))zaptat se maminek ne otců :-)))

MŠ v Chrudimi divokej bill 02.03.2004 12:59
Z doslechu a z osobní zkušenosti (pracovně, dítě nemám) na mě udělala dobrý dojem MŠ na Rozhledně.

MŠ v Chrudimi Regina 02.03.2004 12:38
Jelikož nedávno jsem mohla v Chrudimi zahlédnout několik maminek putujících se svými ratolestmi k zápisu do MŠ, uvědomila jsem si, že mne v příštím roce čeká totéž. Kam zamíříme? Jsem přistěhovalec a o způsobu práce,přístupu k dětem ani o podmínkách jednotlivých školek v tomto městě toho moc nevím.
Jistě, chystáme se využít možnosti návštěvy v rámci Dne otevřených dveří, ale znáte to. Může to být vše pěkné, nicméně naprosto běžný přístup k dětem zde asi tak úplně nepoznáte. Co takhle prodiskutovat toto téma s lidmi, kteří mají konkrétní zkušenosti? Těším se na Vaše názory i rady. Regina

Pokrytci a lháři andreas kaufmann 02.03.2004 11:25
Už toho mám opravdu dost! Chrudim se začíná měnit v skládku rudého odpadu a bezcharakterní voloče.Spoluobčané,lidé, jež jsem ještě donedávna nazýval přáteli, neklopte oči a podívejte se do vlastního zrcadla.Ještě není pozdě zastavit invazi zmaru. Dost dlouho vše vypadalo neměnné, ale není tomu tak a my jsem možná moc dlouho spali v oslepenosti. Pozor!

Seč Marek 02.03.2004 08:38
A Kde to tam je? Děkuju

VŠEOBECNÝ Majka 02.03.2004 07:42

Beverly Hills Larry 01.03.2004 21:29
To, že něco již je, neznamená, že se s tím smíříme, že to tak musí být stále, že je to neměnné. Přeci rozvoj města nemusí znamenat stavby čoudících komínů a ghet. Rozvoj města může znamenat postupnou likvidaci podobných hrůz,vyžaduje jenom jasné stanovení jednotlivých zón, výstavbu a oddělení zón dle moderních požadavků na zdravý život. A to je co Chrudimi chybí. Jasně stanovený plán rozvoje města.
Všichni vědí, že postavit továrnu na náměstí je blbost, ale klidně vedle továrny staví obytné domy. A to není blbost? Vedení města se spoléhá na zázračné zahraniční investory kteří budou vyrábět bez hluku, zápachu, bez jakéhokoliv škodlivého vlivu na životní prostředí. Kdyby takové výroby byly, to by pak nemusely být průmyslové zóny.
Stačí se rozhlédnout kolem. Ve většině měst se snaží vytěsnít tranzitní dopravu mimo město, příjezd do PZ opět mimo město, budují PZ

Beverly Hills Likvidator 01.03.2004 19:56
Tak to by jste museli zlikvidovat tovární ulici. Tam asi z vás nikdo nechodí.Vznášíte se v olacích drazí.Co takhle dům hrůzy u kapličky to je pravý Beverly Hills.

Křižovatka před školkou Dr. Malíka MIREK 01.03.2004 18:27
POŘÁD SE ŘÍKÁ ŽE ČEŠI JSOU NEJHORŠÍ ŘIDIČI V EVROPĚ.
JE TO PRAVDA.
ALE MUSÍM DODAT,ŽE JSOU JEŠTĚ HORŠÍ, JAKO CHODCI!!!ONO STAČÍ CHVILKU POČKAT AŽ TO AUTO PŘEJEDE.
SILNICE JE PROSTĚ PRO AUTA A CHODNÍKY PRO CHODCE.
PROSTĚ JAKÝ ŘIDIČ,TAKOVÝ CHODEC.

Karel Gott v divadle deklen 01.03.2004 18:26
Osobně mně Kája nebere ani trošku i když je to jistě hvězda nej nej velikosti, ale na tom co jsi psal je něco pravdy :-))

Karel Gott v divadle Delgado 01.03.2004 16:23
Co říkate na překvapení Plesu v opeře: Karla Gotta?Můj názor je, že je opravdu škoda, že na takové hvězdě si pochutnalo pouze několik málo lidí, převážně lidí z města a jiných VIP.
Celá akce na mě dělala dojem, jako by páni pořadatelé schválně (pod rouškou půlnočního překvapení) pokoušeli utajit, že na plese bude vystupovat KG, jen aby učastníci patřili do opravdové smetánky a nedostavili se tam náhodou (ne)obyčejní lidé.
Myslím, že je škoda, že město vynaložilo nemalé úsilí a prostředky, aby k nám mistra dostalo a nakonec je veškerá paráda určena jen vybraným.

Beverly Hills K.T. 01.03.2004 12:22
Je to zajímavá diskuze. Přiznávám, že i naše rodina by ráda bydlela v pěkném čistém městě. Dojíždět do blízkých Pardubic za prací a zde v klidu a zdravém prostředí žít.....
Čte tyhle stránky vůbec někdo z vedení města?Co kdyby administrátor předal příspěvky starostovi?? A ten sám či nějaký mluvčí za město by nám na vznešené otázky odpověděl. Mohl by i odpovídat pravidelněji, shrnout okruhy a dát oficiální stanovisko vedení města.
Bylo by to zcela jistě zajímavé.

Broďáku a Půlpáne - odstupte Vlasta 01.03.2004 09:55
Je pravdou, že pan doktor Broďák je dobrý doktor, špatný primář a jak to vypadá ještě horší zastupitel.

Broďáku a Půlpáne - odstupte Pravda 01.03.2004 08:46
Sorry, Broďák to nepsal, byl to jen návod, jak by se měla "kapacita" jeho formátu zachovat (a jemu podobní) a protože to bohužel nikdy neuvidíme, je alespoň hezké to nastínit.
A uvědomme si, není to o Broďákovi, pokud tam nebude sedět on, bude tam sedět jiné podobné individuum konající vše pro potřeby vlastní, nikoliv veřejné.
Je to o způsobu volby voličů: tedy volím pana doktora, se kterým si v ordinaci hezky popovídám a on mi pomůže......tak uvažuje většina lidí, která volí lékaře do pozic, ve kterých by měli být především lidé pohybující se v ekonomické realitě a ti, kteří například úspěšně řídí nějakou firmu (bohuže právě tito nemají moc času a ani chuti takovouto činnost dělat). Takže se tam dostávají doktůrci a primáři, kterým už ve 3 padne a oni pak mají ještě moře času se "věnovat" práci veřejné...ha ha ha....a jak, to vidíme v Chrudimi.
A upřímně, od Broďáka a Půlpána nečekejte žádnou politickou ani lidskou slušnost a morálku, tu neměli nikdy. Bohužel opět, nejsou v politice sami.
Good luck, Chrudim!Bohužel opět není to jenom jeho problém

Noviny CR a Policie T. 29.02.2004 20:13
Děkuji paní Věře Hamáčkové z PČR za vyčerpávajícíodpověď v NCh z 27.2. Netušil jsem, že toto fórum čtoutaké nějací zodpovědní lidé. Doufám, že tuto odpověďčetli také redaktoři NCh a pro příště budou věnovatvíce času na to, aby si po sobě přečetli, co napsali.
Upřímně jsem pochyboval, že by příčinou havárie bylpouze vítr a že by to v tom případě pánové od policietakhle ocenili. Psal jsem to proto, že mě osobně sestalo, že mi na takovém povrchu takhle "odpochodoval"STOJÍCÍ Ford tranzit (samozřejmě prázdný), a za to bychteda 2500 platit nechtěl. Ale naštěstí z toho žádnáškoda nebyla...

Broďáku a Půlpáne - odstupte Karel N. 28.02.2004 20:58
Dík za připojení k výzvě. Ale asi ti pánové opravdu nemají internet (nebo nevědí co to je?) či jim jejich hroší kůže umožňuje přežít vždy a vše. Nebo jim to vše stojí za různé výhody, protislužbičky, prostě za slušné koryto.
Asi se pokusím nějak jim tyto názory zde zveřejněné předat.

hyper a super deklen 28.02.2004 19:25
OK děkuji to je jasné a srozumitelné ... :-))

hyper a super Ares 28.02.2004 19:21
Potom se musí počkat, až další místostarosta zajistí svoji rodinu.

Beverly Hills Larry 28.02.2004 17:36
Jano, máš pravdu a já si jenom dovoluji si do této diskuze přetisknou příspěvek od Homo z rubriky Broďáku Půlpáne odstupte:Chrudim se nemusí smiřovat, Chrudim musí začít využívat svých výhod, najít si své místo na slunci.
Měst s průmyslovými zónami, dopravou ucpanými ulicemi, čadícími komíny a znečistěným vzduchem je v ČR mnoho. Tam jsou místa na slunci obsazená. Měst nabízejících blízkost zaměstnání, ale také krásné bydlení, sportovní a kulturní vyžití, možnosti kvalitního vzdělání dětí, možností příjemých procházek, ale i utrácení peněz na nákupech a posezeních je málo. A Chrudim má veškeré předpoklady stát se takovým městem.
A o to jde při strašení noclehárnou. Možná by ubylo úředníků, tím i koryt a kroýtek. Ale především by se páni zastupitelé a páni úředníci museli více namáhat, museli by hledat a sestavit koncepce rozvoje. Napasovat je na možnosti získání dotací i těch z EU.
Zahodit falešnou hrdost a naučit se spolupracovat v rámci regionu, vytvářet společné projekty na zdravý život. A ne se k tomu přihlást pouze papírově jako dosud. Museli by konečně dělat to, co mají a zač jsou placeni. A toho zřejmě současné vedení není schopno.
Tolik Homo.
A já se ptám co to je ten projekt "Zdravé město" či jak se to jmenuje a jak to souvisí s PZ, s koncepcí rozvoje města apod. Nemá on Homo pravdu?

hyper a super Larry 28.02.2004 17:26
To, že je výstavba silnice začínající mezi Vaňkovými školkami a Markovicemi směrem k ploché dráze je schválena v územním plánu, neudává termín výstavby.
Udává pouze, že se bude stavět. Vzhledem k tomu, že starostův syn si postavil dům u ploché dráhy, lze předpokládat, že tato silnice bude zcela jistě dříve, než obchvat kolem Chrudimě. Proč by se jinak navrhovala a schvalovala výstavba silnice vedoucí prakticky odnikud nikam, vedoucí max. k 5 domům.
Na to se zcela jistě peníze seženou.

hyper a super deklen 28.02.2004 16:47
já se ptal kdy to bude ....... a ty to nevíš ????

Beverly Hills Jana 27.02.2004 21:41
Také bych brala krásné bydlení v příjemném městě. Za zaměstnáním dojíždím celý život, nic na tom není.
Bohužel, Chrudim se mění z příjemného města na město ucpané náklaďáky a dodávkami, se špinavými ulicemi a kromě Hypermovy není při nákupu kde zastavit a proto uvažují o bydlení na vesnici.
Pan Karel N. mi v jedom ze svých příspěvků promluvil z duše, ale představitelé Chrudim asi žijí v jiném století. Ve století, kdy se pokrok měřil počtem továrních komínů a hospodářský rozvoj v množství vytavené oceli či počtu vyrobených tun cementu na hlavu.

Broďáku a Půlpáne - odstupte Larry 27.02.2004 21:12
PS:Zasnil jsem se a zapoměl.
Byl bych velice rád, kdyby tito pánové ze zastupitelsva odstoupili. Připojuji se k výzvě - ODSTUPTE.

Broďáku a Půlpáne - odstupte Larry 27.02.2004 21:09
Neberu, ale bylo by to krásné, kdyby to byla pravda a také by bylo nádherné kdyby každý psal buď pod svým jménem, nebo pod nějakou jednou přezdívku. Ne jako ty, pokaždé pod jinou.
Ale, skutečně bylo by to hezké, kdyby se ti, kteří o nás rozhodují, občas za svá blbá rozhodnutí alespoň omluvili, když už se nemusí zodpovídat.
Bylo by i zajímavé znát jejich názory proč rozhodli tak či onak, jaká úvaha je vedla k tomu, že byli pro či proti. Jsem moc naiví.

hyper a super Larry 27.02.2004 20:56
Domíval jsem se, že snad je nějaká koncepce výstavby města včetně dopravní obslužnosti.
Není.
Máme PZ, ale firma Hartl má povoleno stavět nějaké haly vedle benzinky pod Rozhlednou. Na co tedy město vyhazuje miliony na PZ když pak dovolí nacpat haly jinam?Jak vidíš experti jsou zde jiní. Zde skutečně platí "laik žasne, odborník se diví".
Nechť nás chrání všichni svatí před takovými experty.

Seč deklen 27.02.2004 20:56
jasbně že jo ... a nyní

Broďáku a Půlpáne - odstupte deklen 27.02.2004 20:53
jo jistzě že to psal hihihihihihihih to snad nebereš vážne a nebo ano ???? :-))

dotaz deklen 27.02.2004 20:48
vysávání jsem viděl několikrát ... zima nebude zřejmě obdobé kdy se jezí .... doporučuji sledovat na jaře a obnovit diskuzi

to Admin deklen 27.02.2004 20:35
Suice to nic nevyřeší, ale jsem jedině pro hesla na nic name ..

hyper a super deklen 27.02.2004 20:18
JUasně ... sory zapoéměl jsem experte

Nekuřácká a bezbariérová restaurace? deklen 27.02.2004 20:17
jsem nekuřák a hospoda bez kouře by neškodila i když mi zase tak moc neschází, ale važte trošku co sem píšete ....

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29  28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.