Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Broďáku a Půlpáne - odstupte J 30.03.2004 14:15
Určitě nebude odstupovat ten, kterému jde jenom o korýtko (nebo KOREJTKO?). Odstoupil by ten, který by měl přinejmenším za zpackanou průmyslovou zónu trošku slušnosti, morálky, cti a zodpovědnosti ke svému regionu.
A to z party Ládika Libého nemá ani jeden konšelík, takže připravme se na další veselé kousky, které nám líbezná radniční skupinka jistě přichystá.
J
Reagovat na tento příspěvek

Broďáku a Půlpáne - odstupte J 30.03.2004 14:10
Milý chytrolíne, máš jistě pravdu a velice zajímavý slovník, když se mi něco nelíbí a chci to změnit, je lepší vystoupit přímo a natvrdo to naším oblíbeným konšelům naservírovat.
Bohužel, člověk neví, do jaké míry by je označení konšelé nepoškodili v osobním či pracovním životě atd.
Jde pořád o lidi, kteří i bez funkcí budou mít dlouhé prsty.
Na tomto chatu jde především o modifikaci veřejného mínění, otevření očí slepým voličům, možnosti bez obavy prezentovat svůj názor (protože i dnes je možné kalit vodu, co si budeme nalhávat) a především upozornit na zlořády, které se v rámci vedení města dějí.
A nedělejme si iluze, že nějakým vystoupením na zasedání konšelské party dojde ke změně.
Ta změna musí přijít ve volbách, a proto je nutné vše (a je toho opravdu dost), co radnice dělá špatně, veřejně označit a podrobit tvrdé a nekompromisní kritice.
A nejen mlčet a bát se cokoliv napsat se slovy, že jde o nějaké štěkání nebo sebeuspokojování.
J

Kdo je Aleš? JR 30.03.2004 14:03
Aha, takže další nepotřebná postavička.
Díky a personálně vyčištěné a zvýšením produktivity práce oživené radnici zdar!JR

ZŠ Bojanov Čenda 30.03.2004 13:26
Tuto školu jsem navštěvoval před mnoha lety. Tehdy měla v okolí jméno a člověk se nemusel stydět za to, ze které školy přichází. Tenkrát tu pod vedením 'soudružky' ředitelky Veselé působili učitelky Zárubová, Zelená, Červinková, Blažková a učitelé Němec, Zikmund, Janeček. Mám pocit, že se starou generací učitelů odešla z bojanovské školy i úroveň výuky, dobré vztahy k dětem i jejich rodičům a hlavně autorita a vážnost učitelů (paní učitelka Blažková to sama nezachrání). Nyní si zdejšího učitelského sboru neváží ani děti ani rodiče a podle toho to také vypadá. Myslím si, že to je hlavně vinou samotných učitelů.
Až budou členové učitelského sboru se stejným nasazením jako při oslavě dne učitelů přistupovat k výuce dětí a jiným prospěšným aktivitám, budou vzájemně spolupracovat a nebudou mezi sebou tolerovat špatné lidi vše se jistě zlepší.
Čenda

Broďáku a Půlpáne - odstupte mara 30.03.2004 11:16
Snad nežije někdo v tom, že na základě jakéhosi chatu kam píše když hodně tak 50 lidí bude někdo nad něčím uvažovat a přemejšlet. Některé příspěvky jsou spíše usměvné, jiné věcné i nevěcné a některé i docela urážející. Nikdo na to nereaguje jen se zde pořád plácá a plácá, poslení dikuze která k něčemu alespoň trošku byla proběhla k zóně. Tím nechci tvrdit že to zde nečte dalších 500 lidí z Chrudimě, kteří se třeba i nad něčím nezamyslí, ale kdo se domnívá, že někdo bude odstupovat na základě toho co zde probíhá, je minimálně naiva. Zdar

Broďáku a Půlpáne - odstupte Čestmír K. 30.03.2004 10:41
Vlasto, Hano, Larry a Pavle (ty obzvlášť) - když chci někoho sundat z hrušky, tak anonymně neskučím a řeknu jim to pod svým jménem a do očí - třeba na zastupitelstvu. To co děláš není diskuse na webu, ale ňafání malýho psa a onanie.

Broďáku a Půlpáne - odstupte Pavel 30.03.2004 09:55
Pánové, vaše šance na odstoupení se blíží. Bude veřejné zasedání. Předveďte mám, že máte charakter

Ať to tady není celé jenom negativní Smolík 30.03.2004 02:20
Cyklostezka se bude stavět, protože ji mají ve volebním programu ODS z Pardubic a Chrudimě. Vemte na to jed, že do příštích voleb bude.

Ať to tady není celé jenom negativní Pavel 29.03.2004 16:52
Určitě to budou lépe utracené peníze jak za "nerez", průmyslovou zónu, nebo "Trávníčkovo kolečko". Je také pozitivní, že se má začít stavět další část propojení k obchvatu Chrudimi. Negativní je to, že se skončí u Medlešic a kolem Chrudimi zas nic. A p. Kudrnáč se vytahuje s cyklostezkou. Nebylo by lepší dát ty peníze na obchvat kolem Chrudimi?Chrudimí projíždí denně tisíce aut z a na Pardubice.
Cyklistů je určitě mnohem méně.
Domnívám se, že chrudimáky víc pálí obchvat, než cyklostezka.

Pokrytci a lháři Pavel 29.03.2004 16:44
Demokracie Libého a jeho kliky je podobná té, kterou u.platňovali komunisti okolo r. 1948. Ucpat lidem ústa, kritiky veřejně zostudit (viz vystoupení Libého a Trávníčka na posledním veřejném zasedání na Pekárka a Lebdušku - kupodivu se k nim přidal i Jelínek).
Nezodpovědnými projektay a nezodpovědným hospodařením rozfofrovat milióny, kašlat na ekologii a hrát si jen na stranickém písečku. Kde jsou nezávislí, které jsem volil. MUDr Pulpáne buď něco dělejte nebo odstupte! A ti ostatní jmenovaní - Broďák, Kudrnáč, Moučka? Měli by opravdu odstoupit.

Kdo je Aleš? VP 29.03.2004 15:32
Kdyz to nevis,tak si tam zavolej,ale je to tajemnik mestskeho uradu.

Kdo je Aleš? JR 29.03.2004 14:43
Dobrý den, v jednom z Chrudimských zpravodajů jsem zahlédl jméno Mgr. Aleš Korejtko a nějakou vazbu na radnici.
Neví někdo, o koho jde a jakou činnost ve vztahu k radnici vyvíjí? Jde o důležitou osobu? Nebo je to jenom další nadbytečný úředník?Díky a všem přeji rozum v příštích volbách.
JR

Pokrytci a lháři Honza 29.03.2004 13:41
Je pěkné, když si v novinách přečtete, že starosta Libý má strach z přímé volby starosty. Odporuje to prý demokracii. Asi dobře ví, že demokracie je něco jiného, než to co provozuje se svoji klikou. A moc dobře ví, že by přímou volbu neustál.

Odstoupí nebo postoupí? Katka 29.03.2004 10:14
Ačkoliv by měli odstoupit už dávno slavní zastupitelé Libý, Moučka, Kudrnáč ale i Broďák, Pulpán asi neodstoupí. Dokonce někteří z nich budou mít tu drzost kandidovat znovu, nebo i na vyšší funkce.
A to jestli postoupí, to záleží také na nás.

Odstoupí nebo postoupí? a 29.03.2004 10:09

Broďáku a Půlpáne - odstupte Jiri 29.03.2004 09:06
Ano, odstupte. Vaše působení ne nijaké, více nám škodí, než prospívá.

Ekologická havárie v Chrudimi Jana 29.03.2004 08:26
Co vlastně dělají na páni zastupitelé a úředníci.
V případě ekologické havárie neudělali nic, v případě Palučin také nic a ještě nevyužili možnosti nabízené krajským úřadem, v případě letiště už vůbec nic a navíc schvalují zbytečné utrácení. Průmyslová zóna mající smysl pouze k něčímu zbohatnutí, nerez koupaliště, nesmyslné a nejdražší popojení silnic přes Rozhlednu, rozprodávání městského majetku.....
Jak dluho povedou pánové Libý, Broďák, Kudrnáč a Půlpán město k úpadku?Prosím, odstupte.

Letiště? A je to tady ! petr novak 28.03.2004 20:33

Loutkové divadlo Klip 27.03.2004 18:14
Dobrý den, Chtěl bych přispět svojí troškou do vzájemného boje mezi dvěma loutkářskými spolky v našem městě a to Kacafírkem a Ahojem. Jestliže jste nedostali pár dní starý mail od principála Ahoje, je pro vás čtení tohoto dopisu celkem zbytečné, nechci plýtvat vašim časem. Omlouvám se předem a doufám, že další handrkování a vzájemné osočování neznechutí obyvatele Chrudimi, lidi pro které hrajeme divadlo. Nabízím víceméně nestranný pohled, protože jsem členem Kacafírku pět let a nepálí mě staré křivdy mezi principály obou spolků. Je jistě škoda, i pro širokou veřejnost, že se oba spolky nedokážou mezi sebou dohodnout, ať už je to vina kohokoli.
Soustřeďme se ale na problematiku spolkového domu. Z korespondence mezi Kacafírkem a Městem jsem jasně vyčetl, že asi od roku 1993 usiluje Kacafírek o rekonstrukci prostor divadélka. Po sérii neúspěšných vyjednávání, která se táhla několik let, to tehdejší vedoucí František Žalud nechal na chvíli spát. V roce 2002 jsem se osobně účastnil setkání neziskovek, tuším v listopadu, a popovídal jsem si s panem Řezníčkem na téma oprava divadélka pod nádražím. Pan místostarosta sdílel se mnou názor, že je třeba s těmito prostory něco dělat. To rozjelo další řadu jednání se všemi možnými lidmi z Města a z oblasti kultury. Téměř všech jednání sem se účastnil s neúnavným Milošem Lédlem, který mě občas vláčel od jedněch dveří k druhým. Podal jsem návrh Radě, aby se Kacafírek stal buď vlastníkem těchto prostor ( potom jsme se zaručili provést rekonstrukci na vlastní režii ), nebo přímím nájemcem ( abychom vyloučili Besedu, která je nájemcem nyní, protože se mě její účast zdá bezdůvodná) , ta nám ho ale zamítla a místo toho přišla se Spolkovým domem a já byl rád, že nám snad divadélko konečně opraví a jeho návštěva nebude připomínat plnění bobříka odvahy jako je tomu teď, ale kulturní zážitek jak tomu má být. Pro ujasnění, Kacafírkovi by samozřejmě vyhovovalo využívat krásně opravené prostory sám, s nikým se nedělit, ale je mě jasné že pro jeden soubor Město opravovat nic nebude, proto sem taky už od konce roku 2002 sháněl neziskovky, které by tam s námi mohli působit.
V čem je tedy problém? Pan Kadeřávek dostal za úkol vypracovat projekt na rekonstrukci divadélka. Po zhlédnutí návrhu jsem uznal, že je to kravina. Sepsali jsme naše výhrady a předali na Besedu, kde, jak řekl pan architekt, který projekt navrhoval, je má pan Kadeřávek shromažďovat a předat mu je. Jelikož, ale postoj Besedy nejen k našemu spolku, ale i k ostatním neziskovkám, kteří mají s problémem co dělat je velice vlažný, bál jsme se aby se náhodou celá rekonstrukce nenechala spát ( jak se už v minulosti stalo viz ona zmiňovaná korespondence ), nebo aby se neuskutečnila tak, jak je omalovaná na onom návrhu. Proto sem svolal pár spolků, kteří by mohli či měli působit ve Spolkovém domě. Poseděli jsme, každý uznal, že návrh na projekt není dobrý, a samotná myšlenka Spolkového domu je v těchto prostorech neuskutečnitelná.
Další postup bude takový, žeshromáždím požadavky souborů, kteří se svojí tvorbou blíží naší a dám Radě k projednání návrh, aby ustoupila od myšlenky Spolkového domu zde a raději tyto prostory opravila ( ale proboha nejen pro nás) pro divadelní a pěvecké soubory, pro občasné koncerty, přednáškovou činnost atd., využití se rozhodně najde.
Uvidíme jak to dopadne.
Posledních pár slov pro pana Štumpfa: „ Prosím tě, laskavě se vykašli na mystifikování veřejnosti svýma kydama, zvedá se mě z nich kufr. V novinách si z nás udělal ropuchu na prameni a ze mě blbce, schrastils vyjádření lidí, kteří nemají páru o problému. Na našich společných jednání u pana Šlejšky nepřednes jediný kloudný návrh, ale teď ze sebe děláš hvězdu pokroku. Nevím a nechci vědět co tě k tomu vede, ale laskavě přestaň brzdit rozvoj kultury v našem městě.“ Doufám, že mě uvěříte, že nejsem takový blázen, abych prosazoval několika milionovou investici pro jeden spolek, který dvakrát do týdne zkouší a jednou za čtrnáct dnů hraje. Navíc Kacafírek neprožívá právě šťastná období své existence, jelikož je téměř stoprocentně obměněn za mladou generaci, která ještě nepobrala mnoho loutkářských zkušeností.
Ještě jednou se vám všem omlouvám, ale tento vzkaz jsem si bohužel nemohl odpustit, děkuji za váš čas Vojta Ventluka vedoucí LS Kacafírek, rok ve funkci

Letiště? A je to tady ! Biggles 26.03.2004 20:02
Podle neověřených zpráv má být činnost chrudimského letiště do 14 dnů ukončena. Důvod? Majetkoprávní poměry nalezené v dokumentech, které někdo vyhrabal na ministerstvu.

Ať to tady není celé jenom negativní Administrátor 26.03.2004 12:51
Vidím, že je potřeba přinést také alespoň jednu pozitivní zprávu:Noviny Chrudimska - 24.3.2004http://www.novinychrudimska.cz/chrudim/zpravodajstvi_cr/VC20040324000004.htmlStezka Chrudim - PardubiceMěsto perníku je od Chrudimě vzdáleno jedenáct kilometrů. Mnozí lidé volí k přepravě bicykl, ale zároveň riskují, že se stanou obětí dopravní nehody.
Jejich bezpečnost může zajistit souběžná silnice určená pouze pro ně.
Pro celý text článku klikněte na odkaz.

hyper a super Administrátor 26.03.2004 12:48
Noviny Chrudimska - 25.3.2004http://www.novinychrudimska.cz/chrudim/zpravodajstvi_cr/VC20040325000011.htmlPro celý text článku klikněte na odkaz.

A ještě jednou kruháky..... Administrátor 26.03.2004 12:47
V nové připravované verzi Diskuse to již bude fungovat automaticky (myslím tím překlad http://xxxx na odkazy).
K dispozici bude již, doufám, během příštího týdne.
Admin

Broďáku a Půlpáne - odstupte Michal 25.03.2004 21:55
Ano, ať odstoupí oba a s nimi i ti co mohou za ekologickou havárii. Libý, Moučka a Kudrnáč.
Je na čase.

A ještě jednou kruháky..... Blix 25.03.2004 08:01
K "T. 24.3."Hmmmm...kouknul jsem a je to opravdu zajímavá hříčka.
Po delším dumání nad smyslem tohoto uspořádání jsem dospěl k názoru (snad správnému), že by mělo umožňovat najet na kruhák vlevo i vpravo dle rozhodnutí řidiče (na klasický kruhák v ČR jen vpravo), odstraní to objíždění celého kruháku když chci vyjet sousedním levým výjezdem (v ČR, ve VB naopak). Je to asi extrémní řešení, které se snad v ČR (nebo dokonce v CR! ;-))neobjeví. Můj kladný názor na klasické kruháky to neovlivní.
S pozdravem Blix :-)P.S.: Předem se omlouvám pokud jsou mé dedukce nějak chybné.

A ještě jednou kruháky..... T. 24.03.2004 19:58
Hmmm... tak tudy cesta nevede..
eště jednou a čitelně:http://sweb.cz/tyy/Kruhovy_objezd.html

A ještě jednou kruháky..... T. 24.03.2004 19:54
Pro všechny milovníky a příznivce chrudimských kruháčůjeden odkaz - užijte sito!

Ekologická havárie v Chrudimi ja. 24.03.2004 16:53
Pošleme to do televize. Libý, Kudrnáč, Moučka, Hejduk, oni přeci nic, oni jen muzikanti. To bude krása až na to téma budou zpívat v televizi. Bude to lepší než Caruso šou.

Ekologická havárie v Chrudimi Jana 24.03.2004 16:45
Nezapomeňme na p. Kudrnáče, ten byl přednostou okresního úřadu, co ten udělal, aby ekologická havárie nevznikla?Takže vinu by vedle p. Libého, p. Hejduka, p.Moučky měl také nést p. Kudrnáč!!!

Je to mylna predstava! Homo 24.03.2004 16:34
Není to mylná představa. Mylná představaje, když si někdo myslí, že volený zástupce za nic nezodpovídá. V slušném demokratickém systému by zástupce, který nechal dojít k ekologické katastrofě měl po kariéře.
A proč by měli odstoupit?Prostě se ukázalo, že nemají na to, aby zvládli takovou situaci a tím svým nezvládnutím umožnili vznik ekologické havárie. Přitom všichni sedeli na funkcích, kde měli možnosti něco udělat, dokonce p.
Hejduk to měl v náplni práce. Kdo jiný měl a mohl dělat víc? Co udělali? Poslali pár dopisů. Co udělají příště, při jiné krizové situaci? Pošlou opět pár dopisů? Takoví, v tak vysokých funkcích opravdu nemají co pohledávat.
Město Chrudim a majitelé zamořených studní, ale i státní úředníci, by měli podat trestní oznámení na neznámého pachatele, který zapřičinil vznik ekologické havárie. Jak je vidět toho se někdo nejvíc obává, protože by musel doložit co udělal proti.
A jaké porušil zákony? Viz příspěvek Svědka z 10. 03.
2004.
Proto by se pánové Libý, Moučka měli vzdát všech funkcí ve veřejné správě a místní samosprávě a p.
Hejduk by si měl nalést také jiné zaměstnání.

Loutkové divadlo Klip 24.03.2004 15:18
Přišlo mi mailem:Vážení přátelé, dostal se nám do ruky dopis od LS Kacafírek, kde vás tento soubor zval na jednání ohledně zkušebních prostorů v Loutkovém divadle. Velmi nás překvapilo, že jsme tento dopis nedostali, přestože v Loutkovém divadle zkoušíme již 14 let.
Ještě větším překvapením pro nás je samotný obsah dopisu. Na jednání nebyli pozváni ani zástupci Městského úřadu Chrudim nebo Chrudimské besedy, která neziskové organizace se záměrem Města Chrudim seznamovala.
Myslíme si, že informace souboru Kacafírek jsou zavádějící a zkreslené, kopírují jejich snahu o získáni Loutkového divadla jen pro potřeby souboru Kacafírek.
Městská rada v červenci minulého roku schválila záměr tento prostor využít pro další organizace a návrh souboru Kacafírek odmítla. V prostorách současného Loutkového divadla vznikne opravdu prostor, který může využít každá organizace ke své spolkové činnosti – vznikne sál s parametry, který v Chrudimi chybí.
Protože Chrudimská beseda zajišťuje kontakt mezi architektem a Městským úřadem, dostanete v Chrudimské besedě vyčerpávající informace o skutečném stavu věci.
Z jednání neziskových organizací s Chrudimskou besedou vznikl požadavek písemných připomínek ke studii. Tyto jsou soustředěny v Chrudimské besedě a tam také dostanete informace o jejich řešení.
Mrzí nás, že soubor Kacafírek nesmyslně a ve svém sobeckém zájmu tento projekt napadají. Na úpravy prostor Loutkového divadla čekáme již několik let a v okamžiku, kdy se jejich realizace posunuje kupředu se začínají otevírat neopodstatněné vášně souboru Kacafírek. V žádném případě nelze vytvořit prostor, který by 100% vyhovoval všem neziskovkám, ale kdo bude chtít tento objekt využívat určitě svůj prostor najde .
Za Loutkářský soubor AHOJ ChrudimPrincipál Libor Štumpf

Je to mylna predstava! Oblomov 24.03.2004 09:35
Domnivam se, ze nekteri zde maji zkreslene predstavy o fungovani demokracie, o tom, co jsou volby a jakou povahu ma mandat ziskany v nich. Voleny predstavitel by nemel(v obecne rovine) odstoupit na zaklade 20 pripspevku na webove diskusi. Ma totiz mandat daleku silnejsi, volilo ho mnozstvi jedincu, kteri o teto diskusi ani nevedi a kteri by s temito nazory ani nesouhlasili. Mel-li by kandidat odstoupit na zaklade hlasu mensiny,bylo by to poprenim demokratickych principu (pokud ovsem nepovazujete sve nazory za VOX POPULI). Nekdy je ovsem mozne odstoupit pod tlakem verejneho minění či obdobnych okolnosti. Tento tlak zde vyvijeny vsak nedosahuje takove intenzity a nema ani potrebny rozsah. Dale je i z mych prispevku patrno, ze neni mozne prokazat jim protipravni jednani, tudiz se ho nedopustili, jelikoz neprokazana vina je v souladu se zakladnimi zasadami trestniho rizeni(platicimi ve vsech demokratickych statech) PROKAZANOU NEVINOU. V tomto pripade pachatel neni ocividny, kompetence nezrejme natolik, aby mohla verejnost vytvorit dosatecny tlak (podporeny silnym vnitrnim presvedcenim kazdeho jednoho) na odstoupeni nektereho ze zde casto jmenovanych! Vzijte se do situace, kdy jste zamestnancem obecniho uradu, nic jste nezanedbal, vcas informoval okresniho hygienika, Ceskou inspekci zivotniho prostredi (toto jsou hlavni nositele zodpovednosti za necinnost v uvedenem pripade) a nekdo vas verejne neustale obvinuje ze zanedbani povinnosti a vyzyva k odstoupeni. Byt nevi ani zbla(jak vyplyva z prispevku), co statni sprava na danem useku obnasi. Je to nefer,a jak by rekl Mirek Dusin, necestne a nespotovni:) At nam zdejsi "obvinoval" sdeli:a) ustanoveni kterych predpisu (byt jen obecne), meli dotycni porusit,b)byli skutecne opravneni jednat, tj. bylo vse v jejich kompetenci?Po zodpovezeni nasledujicich otazek bude, myslim, vse jasnejsi. S pozdravem Oblomov

Ekologická havárie v Chrudimi Homo 24.03.2004 07:39
Ano souhlasím. Odpovědnost by měli mít. Naše zákony ji také stanovují. Oni si ji však nepřipouští, oni si myslí, že jsou něco jako novodobá šlechta. Že mají právo rozhodovat jakkoliv, málem o životě či smrti svých poddaných (občanů). Proto se jich na nic neptají a potřebují je jenom při volbách.
Otázka: pánové Libý, Moučko, Hejduku jakou z toho vyvozujete osobní zodpovědnost? Neměli by jste jít dělat něco jiného?

Broďáku a Půlpáne - odstupte Homo 24.03.2004 07:31
Na co tolik úředníků? Aby se rozmělnila odpovědnost, aby bylo dostatek dobře placených míst pro ty, kteří si to "zaslouží". Právě to je jedna z oblastí, kterou by měli páni zastupitelé také řídit a kontrolovat.
Pokud výsledkem jejich jednání jsou pouze ošoupané kalhoty a snědený párek, je to žalostně málo.
Proto znovu: Broďáku, Půlpáne odstupte.

Odstoupí nebo postoupí? Larry 23.03.2004 17:29
Zůstalo nám toho mnoho ze starého Rakouska Uherska a z doby komančů. Už Jaroslav Hašek v Osudech dobrého vojáka Švejka psal, že když generál zblne, povýší jej do generálního štábu. Za komančů když nějaký nedouk někde něco zblbnul šel na okres nebo na kraj,Takže předpokládám, že p. Libý je navržen do krajského zastupitelstva jako odborník na oblast ekologie, a pokud bude kandidovat do parlamentu (jak uvedl), tak jako odborník na ekologii a průmyslové zóny.
A k otázce? Ani p. Libý, ani p. Moučka se nevzdá svého pozlaceného korýtka. Co by dělali? Vždyť kromě žvanění toho zase tolik neumí.

Od všeho trochu Larry 23.03.2004 17:17
Silnice je tam široká 5 - 8 m. Dva metry za silnicí je plot. Za ním začíná PZ a hromady hlíny. Nebudu se hádat o 10m. Musíš se tam jít taky někdy podívat.
Věřím, že kdyby se tam postavil ten, kdo to spískal tak by místní hodili i víc.

Vysoké Mýto bude mít obchvat Larry 23.03.2004 17:12
Já mám výstřižek z novin o obchvatu Chrudimi. Je někdy z r. 1978 a to je víc jak 30 let. Tedy shrnuto: V Chrudimi se o obchvatu mluví skoro 40 let. A plánují se další přeložky, vykupují se pozemky pro napojení, zkrátka se úřaduje, vyhazují se peníze a skutek utek. Ve V. Mýtě se po 30 letech dostali k tomu, že jej budou stavět. Kdo je lepší?

Od všeho trochu J 23.03.2004 15:47
To Mara: you have a cool opinion - the intelligent one with a proffesional point of view.....

Od všeho trochu mara 23.03.2004 15:06
Běź tam a přehoď to granátem na hod do dálky ty 20-30m je to 50-60m takže tam nedohodíš pokud ti tedy není okolo 18ti a nemáš pořádnej švih v ruce. :-))

Vysoké Mýto bude mít obchvat mara 23.03.2004 15:04
A ty víš jak dlouho ve Vys. Mýtě mluví o obchvatu ??? Nevíš tak já to to nastíním. Je v územním plánu nakreslen takto již 30 let a od revoluce se stejně jako u nás mluví že bude realizován do pěti let a nyní nepočízají dříve jak ze 7 let (reálně za 10-12) takže ???? Zase jen takové povídáníčko |:-))))

Odstoupí nebo postoupí? J 23.03.2004 14:55
Skvělá otázka pro voliče......
A Ládikovi Libýmu to přejme, to by byl poslanec v Parlamentu....jedna báseň= maximální výhody, nulová zodpovědnost....

Odstoupí nebo postoupí? J.N. 23.03.2004 13:46
Na těchto stránkách jsou vyzýváni k odstoupení zastupitelé MUDr Broďák a MUDr Půlpán pro svou naprostou pasivitu.
Také byli vyzváni k odstoupení zastupitelé ing. Libý a ing. Moučka. Ti zase pro svůj podíl na ekologické havárii, za níž by měli nést alespoň politickou zodpovědnost.
Odstoupí nebo postoupí?

Broďáku a Půlpáne - odstupte T 23.03.2004 12:24
Toť se ví, neodstoupí - nemohou. Oni totiž nemají ani tolik odvahy (či myšlenek), aby vystoupili na jednání s návrhem nebo připomínkou. Jak by potom mohli vystoupit s tím, že končí?

Od všeho trochu Larry 23.03.2004 12:02
To,že hranice PZ je cca 20 až 30m od nejbližšího domku v Markovicích. A těch domků je tam mraky. A jenom blb mohl přepokládat, že se to bude majitelům líbit a že se neozvou. Kdyby ta zóna byla od Transporty směrem k Pardubicím, tak by ti domkaři neřvali a o nějakém Lebduškovi bychom nevěděli. A na náměstí dnes mohla hrát kutálka protože talíáni mohli pokládat základní kámen.
Jinak je mi to jedno, jen se děsím, že stejně blbým způsobem rozhodování mi mohou postavit něco obdobného pod okny a proto souhlasím s Markovičáky.

Vysoké Mýto bude mít obchvat Katka 23.03.2004 11:49
Přeci nede o to zda územní řízení probíhá. Jde o to proč se už nestaví. Proč se 13 let o obchvatu jenom mluví. Nebude to tím, že lidé na radnici ve V. Mýtě jsou schopnější než lidé na radnici v Chrudimi? Že méně mluví a více dělají?

Vysoké Mýto bude mít obchvat mara 23.03.2004 10:20
probíhá územní řízení ..... stačí ??

Od všeho trochu mara 23.03.2004 10:18
Hmmmmmmmmmmm tos to všem natřel ale Lebdušku nedej ....... :-))).

Vysoké Mýto bude mít obchvat J 23.03.2004 09:59
Snaží se ze všech sil.
Proto je Chrudim tam, kde je.....
J

Vysoké Mýto bude mít obchvat Klip 23.03.2004 09:42
Zpráva z iDnes: ... Ředitelství silnic a dálnic totiž rozjelo přípravu jeho stavby ... "Vše by mohlo jít poměrně rychlým tempem, stavět by se mohlo v ideálním případě už do dvou let," řekl starosta Vysokého Mýta Bohuslav Fencl. ... "Vnímáme to jako prioritu a budeme dělat všechno pro to, aby stál co nejdřív," řekl Macela ... --- To koukám. V Chrudimi radnice o obchvat bojuje 13 let, v Mýtě lidi zorganizujou pár akcí v jejichž čele je starosta (nezávislý) a obchvat je tu.
Co ta naše radnice pro obchvat vlastně KONKRÉTNĚ dělá?

Od všeho trochu Miki 22.03.2004 22:15
Larry, mohl bys trochu rozvést větu o průmyslové zóně: "Ten kdo ji tam v tom rozsahu vymyslel a navrhnul byl buď blb..." . Co konkrétně máš na mysli? Děkuji.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34  33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.