Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Demonstrace na podporu aeroklubu,váš názor. Jan Roček 24.05.2004 11:04
... a nechal bych to vyhlásit místním rozhlasem, aby o tom vědělo co nejvíce lidí !!! Pan Trávníček by jistě souhlasil Úsměv
Reagovat na tento příspěvek

Demonstrace na podporu aeroklubu,váš názor. Rampa 24.05.2004 06:48
Kdy mame privest a slozit letadlo na namesti ??? My jsme ready HAHAHA! AK

Uzavirka v Chrudimi T. 23.05.2004 20:03
...no já sem ten canc okolo taky moc nečet...

Demonstrace na podporu aeroklubu,váš názor. T. 23.05.2004 20:02

přihlášení Homo 23.05.2004 19:54
Proč se nemohu přihlásit pod svým jménem? Larry

Demonstrace na podporu aeroklubu,váš názor. J.No. 23.05.2004 18:56

Demonstrace na podporu aeroklubu,váš názor. Likvidátor 23.05.2004 18:40
Prosím napište zde své názory.Zdali sohlasíte či ne.Jistě ,nejednalo by se o házení kamení ale o shromáždění na podporu letiště.Pánové Beran i Beránek by byli též pozváni.Žijeme přece v právním státě jak tvrdil v rozhlase.

letiště Jana Slejšková 23.05.2004 15:03
Průběžně sleduji diskusi na téma Chrudimského letiště. Celá tahle kauza mi nápadně připomíná situaci v Palučinách. Jeden nesnášenlivý člověk (rodina) si postaví hlavu a doplatí na to spousta jiných lidí, kteří do té doby nikomu nevadili. Dodnes nepochopím, jak je to v této době ještě možné. Nám se Palučiny bohužel zachránit nepodařilo. Snad budete mít víc štěstí a podaří se vám letiště zachránit, džím pěsti, nebudete to lehké.

letiště - rozhlas Likvidátor 23.05.2004 12:45
Nikdy bych nevěřil,že to bude mít takový ohlas.Samozřejmě kladný ve prospěch letiště.Redaktorka byla vyníkající a patří ji velký dík.Pánové Beran a Beránek rovná se jedna velká ostuda.

Uzavirka v Chrudimi Benq 23.05.2004 09:21
Podle mě to bude průjezdné od PO alespoň tak jsem to pochopil já (ale nejsem moc bystrej tak na to neapoléhej) Úsměv

Uzavirka v Chrudimi T. 22.05.2004 19:55
Včera sem si toho nevšim, a došlo mi to až dneska ráno. Dyť ten okruh od hasičárny DOLŮ průjezdnej nebyl! Takže k chaosu úspěšně přispívá i neplatnej plánek!

Uzavirka v Chrudimi Benq 22.05.2004 12:06
Mslím si že to čeká na Vás a na p. Lebdušku aby jste to v CR vzali do svých rukou a vše uvedli do pořádku. Moc se na to těším že se konečně vše pohne ku předu zpátky ni krok. Úsměv

Uzavirka v Chrudimi Jan Roček 22.05.2004 09:17
Nechci vám brát iluze, ale po dokončení kruháku u plynáren se začne vesele budovat kruhák na Bídě. Obávám se, že do konce roku máme o zábavu postaráno...

Kdy začnou příslušní činitelé přemýšlet a odkoloní tranzit mimo město ??? Například po silnici 355 Pardubice - Úhřetice a dále po silnici 340 na Topol a Chrudim, s tím že kdo jede na Vysoké mýto, mohl by v Úhřeticích pokračovat po "třistapadesátpětce" na Hrochův Týnec...

Zase to "letiste" T. 21.05.2004 20:41
Já bych o jedné hromadné zábavě věděl. Jmenuje se to "Mountfield, Husqarna" a co já eště vím jak. Starousedlíci podle toho velmi úspěšně poznají, že přišlo JARO. Je jedno, jestli ve městě nebo na vsi. Naproti mýmu baráku s tím jeden magor hučí 3x tejdně. Má asi 350m2 zahrádky, z toho něco zabere barák.
Baví ho to třeba 3 hodiny v kuse. Čímpa seká pan Beránek?

Uzavirka v Chrudimi Administrátor 21.05.2004 15:55

iDnesiDnes - rubrika Pardubický region

21.5.2004 Pardubický - strana 2 Chrudim ucpaly kolony aut

Chrudim "Jak to, že nejsou slepé ulice lépe označené? Proč policisté v Chrudimi na kruhových objezdech neřídí dopravu? Nebo proč ji neodklonili mimo město?" Podobně se včera při průjezdu Chrudimí rozčilovaly stovky řidičů. "Potíže s dopravou jsou způsobeny výstavbou kruhového objezdu u plynáren, která uzavřela silnici vedoucí na Vysoké Mýto," uvedla mluvčí chrudimské policie Věra Hamáčková.
Od ranních hodin se na všech příjezdových silnicích tvořily stovky metrů dlouhé kolony aut. Ještě v odpolední špičce byla silnice spojující Pardubice a Chrudim jen stěží průjezdná.
Řada řidičů si stěžovala na nejasné dopravní značení. "Cestou od hasičárny jsem sice dvakrát minula značku slepá ulice, ale podle dalších značek určujících objížďky jsem si myslela, že je neprůjezdná jen silnice na Pardubice. A pak jsem u nového okruhu zjistila, že dál neprojedu, a musela jsme se vracet.
Pokračovala jsem přes náměstí, jenže tam už byla o půl osmé ráno fronta aut skoro dvě stě metrů dlouhá," řekla Veronika Ludvíková.
Ještě hůře na tom byli řidiči, kteří z kruhového objezdu Na Bídě zamířili do Poděbradovy ulice. Ty totiž značka slepá ulice nikde nevarovala. "Pochopitelně tam vjely i velké kamiony a pak se musely otáčet. V tu chvíli už ale v opačném směru stála jednolitá kolona aut. Dlouho trvalo, než se mi podařilo do ní zařadit a musel jsme skoro půl hodiny čekat, než jsem se dostal zpátky ke kruhovému objezdu," uvedl Radek Tučný z Pardubic.
Oba kruhové objezdy byly včera ucpané a fronty aut v ulicích, které k nim směřují, se pohybovaly jen velmi pomalu. "Vůbec nechápu, proč policisté neodklonili dopravu úplně mimo Chrudim, když se městem nedalo projet. Zato, když jsem se chtěl kolonám vyhnout a omylem vjel do jednosměrné ulice, tak tam stáli," řekl pětačtyřicetiletý řidič z Chrudimi, který si nepřál být jmenován.
Dopravní inženýr chrudimské policie, který má značení objížděk na starosti, nebyl včera po celý den k zastižení.
Řidiči se musí připravit na to, že komplikace budou v Chrudimi pokračovat. Dopravní uzavírka u nově budovaného kruhového objezdu potrvá až do konce května.

ČEKÁNÍ V KOLONĚ NEPOTĚŠÍ. Dlouhé kolony aut stály včera v Chrudimi na všech příjezdových cestách až za hranice města kvůli neprůjezdnému vnitřnímu okruhu. Mnoho řidičů navíc bloudilo špatně označenými slepými ulicemi. Kolaps zapříčinila stavba kruhového objezdu u plynáren.

Autor: (tum, pav)

letiště - rozhlas Český rozhlas Pardubice 21.05.2004 14:48
Dnes jsem pořad obdržel v elektronické podobě (velké díky zdroji - on ví Úsměv )

Ke stažení je na adrese: http://www.chrudim.info/zpravy/images/2004/76.wav doba pořadu 35 minut; velikost 8,5MB.

A určitě stojí za to si to poslechnout!

Admin

letiště - rozhlas Vladimír; 21.05.2004 14:08
Ještě jen tak pro doplnění, aby byli v obraze i ti, kteří se o letectví blíže nezajímali.

Letiště Chrudim není prostá soukromá aktivita několika jedinců. Letiště, které má status "Veřejné vnitrostátní letiště" je skutečně záležitost veřejná, a využivají je nejenom Chrudimáci, ake taky kdokoliv, kdo se chce do Crudimi letecky podívat, je k dispozici mimo jiné taky policii, letecké záchranné službě, armádě. Mimo to je takové letiště zažazeno do systému Mezinárodní organizace pro civilní letectví ICAO. takže je vedeno ve všech leteckých databázích na světě, a to je také do jisté miry zavazující.
(ICAO značku LKCR zná i Microsoft Flight Simulator :)

letiště - rozhlas Michal Tereska 21.05.2004 10:26
Má někdo někde ten úterní pořad ???? Jakpak ta diskuze proběhla ( měl jsem jednání, tak jsem ji neslyšel ).

Ještě jedna věc k odpůrcům letiště - proč jste si nestěžovali za komančů, aby ho zrušili ??? A ti co se kolem něj nastěhovali pozdějc - proč jste tam stavěli. Tím se vracím k v minulosti citovanému přirovnání - je to jakoby jste si postavili barák vedle kolejí a pak chtěli po ČD, aby ty koleje zrušily.

Konečně vjezd na náměstí od Pardubic Administrátor 21.05.2004 10:24
Pane Valdman, email který jste si zaregistroval je bohužel neplatný - prosím Vás tedy o jeho opravu, případně mi zašlete správný na můj email (portal@chrudim.cz).

Děkuji, Admin

Závidí letcům létání Michal Tereska 21.05.2004 10:12
Když začlo být pěkně na létání, tak máme po ptákách. Souhlasím s tím, že není nad to si zplatit pár minut ve vzduchu.

Uzavirka v Chrudimi Michal Tereska 21.05.2004 10:08
Uzavírka je nemilá, teda pro řidiče aut - na skůtru je to docela v pohodě. Ale co chci říct je to, že mám obavu z toho, že takhle bude Chrudim (vzhledem ke stálému nárustu automobilů) za pár let neprůjezdná i bez uzavírek.

hyper a super Mara 21.05.2004 09:41
Tak to je na studenej hadr na hlavu .... DOPORUČUJI.

hyper a super Lebduška Josef 21.05.2004 08:19
PZ u transpory je volná a vejde se tam jak Kaufland, tak i Lidl.
Navíc je to pole, takže nebude nutno kácet stromy.

Závidí letcům létání Lebduška Josef 21.05.2004 08:08
Já vám to závidím taky. Je to krása sedět v malém letadle a koukat na krajinu kolem. Ještě krásnější musí být to letadlo řídit. A docela rád bych si zase zaplatil a vzlétl z chrudimského letiště podívat se na okolí zezhora.

hyper a super Blix 21.05.2004 07:51
Jo jo...už mají vrásky. To je dobře. Doufám, že se Kaufland přesto podaří...
S pozdravem Blix Úsměv

Uzavirka v Chrudimi Blix 21.05.2004 07:45
Slyšel jsem jen hlášení rozhlasu a trpěl při něm jak bylo nepřirozeně pomalé (asi kvůli srozumitelnosti). I když Chrudimák tak moc moudrý jsem nebyl. Článek jsem nečetl, až teď, a z něj taky nic moc. A neznám jména všech ulic ve městě (ale asi bych si zjistil). Ale pak jsem koukl na obrázek-mapku a bylo naprosto jasné o co jde. Ano, než bude dokončeno budeme nějakou dobu trpět. Ale je to ku prospěchu, to období snad překousneme a bude to určitě lepší než původní stav.
S pozdravem Blix Úsměv

P.S.: Obchvat by se hodil taky, o tom není pochyb...

Zase to "letiste" Blix 21.05.2004 07:27
Nevhodně umístěné - kam byste jej vhodně umístil? Kilometr za městem? Až ho za pár let zase někdo obestaví domky tak bude zase nevhodně umístěné = přesunout za město...a za pár let................
S pozdravem Blix Úsměv

Uzavirka v Chrudimi The Best 21.05.2004 07:12
Už to někdo zkusil, dostat se 20.5.2004 od Pardubic do Chrudimi tak kolem 16.00? To jsem opravdu ještě nezažil.....který inteligent tohle vymyslel? Proč zároveň došlo k úpravě provozu semaforů na Borzně? Hlavně, že bude ta prííma Chrudim moderní a bude mít 50 kruhových objezdů a kolony, kolony, kolony smradlavých aut, která popojíždí, popojíždí a popojíždí.....
Co všechny ty prostředky spíše nasměrovat na urychlené vybudování obchvatu????? Best

Zase to "letiste" Likvidátor 20.05.2004 21:38
Co takhle Jirko do Pardubic do práce letadlem místo pionýru? Pionýr těch 90 decibelů dělá.Nebo 100? A co nedokonalý dvoutakt? Dej si pozor aby ti ho pan Beran nezakázal!!!

Závidí letcům létání Likvidátor 20.05.2004 21:28
Skoro většina chlapců v mladém věku má touhu stát se pilotem nebo astronautem(dříve kosmonautem).Jenom malému počtu se to podaří.Ale jsou tu též ti,kterým ne.Někteří se s tím smíří jiní jsou zamindrákovaní.I pan Beránek chtěl být pilotem...

Zase to "letiste" Likvidátor 20.05.2004 21:09
Jirko,to myslíš vážně?Na to se tě zeptám osobně.Znám tě léta a moc tomu nevěřím.Ještě jezdíš na stroji Jawa Pionýr?

Zase to "letiste" Max 20.05.2004 19:18
Pane Valdmane,

nehledě na to, že jste se právě probudil ze zimního spánku (reagujete na článek z 03/2004) pravděpodobně Vás z něj neprobudil ani hluk projíždějícíh vlaků, které jezdí taky sem a zase tam a určitě déle než víkendoví letci (teroristi). Zkuste apelovat taky na dráhy ať tu trať zrušej - nejlépe druhé okénko na nádraží...

Zdraví Vás příznivce terorismu (rozuměj létání, dle "Machkova slovníku naučného")

Zase to "letiste" Valdman jiří 20.05.2004 18:00
Na 100%souhlasím já i moje manželka se stanoviskem pana J.Machka

Konečně vjezd na náměstí od Pardubic Valdman jiří 20.05.2004 17:50
ne-Vážený kancelářský pisálku, pane A.Kde to žijete! Co si myslíte,že my dělníci-lopaťáci si můžeme v pracovní době popíjet pivko jako poslanci v parlamentu?Jednak si to vůbec nedovolím z důvodu bezp. práce a kdyby to zjistil zaměstnavatel v ten moment patřím mezi nezaměstnané.Pracuji u dobré firmy v Pardubicích,kde se v prac. době NECHLASTA'!!!

hyper a super Administrátor 20.05.2004 17:08
Noviny Chrudimska - 20.5.2004

http://www.novinychrudimska.cz/zpravodajstvi_cr/VC20040520000015.html

Hypernova se v územním řízení na stavbu Kauflandu odvolala!

Pro celý text článku klikněte na odkaz.

Uzavirka v Chrudimi Administrátor 20.05.2004 17:05
Nevím jestli to pomůže ale v článku na téma uzavírka v Chrudimi je i mapka.

http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=144

Uzavirka v Chrudimi vaca 20.05.2004 10:35
Uzavírka v Chrudimi Městský úřad Chrudim, odbor dopravy oznamuje, že v Chrudimi proběhnou následující uzavírky silnic:

Od 20. 5. do 30. 6. 2004 bude probíhat další etapa výstavby okružní křižovatky, která si vyžádá následující úpravy provozu. Dojde ke zprovoznění části již vybudovaného okruhu budované OK. Jednosměrně bude uzavřen silniční provoz ve směru OK „“na Bídě“ budovaná OK “u Plynárny“. Ulicí Rubešovou bude umožněna jízda pouze ve směru na budovanou OK kdy silniční provoz bude dále veden přes ČS PHM. Provoz ve směru od OK “na Bídě“ bude veden po MKO (Masarykovo náměstí, ul.Palackého, SNP, Milady Horákové a ul. Rubešova. Řidiči ve směru ul. Tovární (od ČS PHM) do ul. Rubešova pojedou po objízdné trase ulicí Tovární, Maleckou a Topolskou zpět na MKO. V opačném směru bude průjezd umožněn. Více informací o průjezdu křižovatkou v době uzavírky naleznete na tomto obrázku – “Situace organizace dopravy při II. etapě“.

Muze mi to nekdo prelozit z urednictniny do cestiny? Nebo bude jednodussi se tam jit podivat a zjistit jaka je situace?

Zase to "letiste" Vladimír; 20.05.2004 10:07
Máte pravdu, pane Machku. Zábava, která slouží jen nějaké skupině lidi, by se nejspíš neměla tolerovat, a měla by se více prosazovat zábava, které se věnují všichni. Akorát si teď nemůžu přesně vzpomenout, která to je.

Likvidaci sportovních klubů bych zahájil co nejdříve, ale začal bych tam, kde to bude mít největší přinos.

Hrajete fotbal? Já ani nikdo z naší rodiny ne. Osobně znám asi 60 lidí co létají, ale jen jednoho, který hraje fotbal. Z toho soudím, že jde o zábavu pro pár jedinců.

Nedávno v televizi nějaký představitel policie přiznal, ze běžně stojí bezpečnostní opatření při fotbalových zápasech typu Baník Ostrava, Bohemians Praha a podobných daňové poplatníky 2 i 3 miliony korun. Pokud si akce "sportovních fanoušků" vyžádají zvláštní opatření (vrtulníky, zvláštní vlaky) tak i více.

Jsem možná nepřející člověk, ale přiznám se Vám, že mne daleko více, obtěžuje skutečnost, že jako daňový poplatník financuji fotbalové akce, než hluk sem-tam prolétávajícího letadla.
Navíc ta letadla létají přes den, kdežto davy řvoucích opilých fanoušků, rozbíjejících vše, co se jim nelíbí, táhnou ulicemi domů pozdě večer.

Myslíte si, že je to demagogie? Nevím, jestli je to demagogie, ale v každém případě je to stejně jednostranný pohled, jako ten Váš.

Všechny vás prosím – podpořte letecký sport!, Je to součást naší historie, našeho dědictví. V roce 2002 naši piloti sesbírali 20 procent všech medailí na mistrovstvích světa, každý rok přihlašují nové světové rekordy. Je to jako argument málo?

Lidé kteří se létání věnují tento sport milují z celého srdce a obětují mu všechno. Doby svazarmu jsou dávno pryč a všechno, doslova úplně všechno si tito lidé musí hradit z vlastních kapes. A nechtějte vědět, kolik stojí jen posekání trávy na tak velké ploše, jakou je letiště, kolik stojí všechna pojištění, správní poplatky, technické prohlídky… Zůstaňme u srovnání s fotbalem. Co myslíte? Dali bychom dohromady alespoň jedno národní fotbalové mužstvo, kdyby ti chlapci museli chodit do práce a namísto milionových platů, bytů a aut si museli všechno co je ke hraní fotbalu třeba, zaplatit ze svého?

A přestaňte si pořád myslet, že ti kteří se létání věnují, jsou samí pracháči a zbohatlíci. Jsou to stejní lidé, jako vy, jen dokázali slevit ze svých nároků na auta, oblečení, spotřební elektroniku, dovolenou… věci, které většina lidí kolem nich považuje za nezbytné. Blázni? Ano. Zamilovaní blázni.

Pořád málo argumentů?

To je těžká věc, když to necítíte srdcem. Co třeba výchovná stránka věci? Všiml jste si někdy, jak skvělí lidé se kolem létání pohybují? že ne? To je škoda. Tak někdy mezi ně přijďte.
Možná, že už zůstanete na trvalo.

Zase to "letiste" Lebduška Josef 19.05.2004 17:35
To bychom se mohli bavit i o tom proč pár jedinců pro zábavu jezdí auty, motorkami, proč pár jedinců pro svou zábavu střílí po lesích, proč pár jedinců jede lomozícím vlakem za svou zábavou atd.
Je pravdou, že letadla dělají hluk. Ale kolik, po jakou dobu a jde to jinak? Nevím ani kolik lidí si stěžuje na hluk z letiště. Ale vím, že letiště má ochrannou zónu a ta zóna je na mapách zakreslena. Jak je možné, že v této zóně byly povoleny výstavby rodinných domků? Proto se domnívám, že by město Chrudim mělo na základě svého chybného rozhodnutí o povolení výstavby a začít problém řešit. A jsme opět u práce některých úředníků a zastupitelů. Někdo musel požadovat změnu územního plánu, někdo ji schválit a navrhnout na pořad jednání zastupitelů a ti zřejmě v dobré víře ji schválili. A právě tito zastupitelé, kterým zjevně někdo předal chybné podklady by nyní měli provést průvan.

Zase to "letiste" Max 19.05.2004 16:11
Pane Michku, to už je větší pravděpodobnost, že Vám na zahradě ztroskotá Boeing... A čímpak soused nebo Vy sám sekáte trávu. Asi srpem...po čtyrech... a mlatíte do toho kladivem... Nicméně Váš příspěvek a názor Vám neberu. Dík za něj, aspoň se člověk trochu pobaví!

Zase to "letiste" Likvidátor 19.05.2004 15:09
Souhlasím spíše ke zrušení nevhodně dodatečně postavených obytných rezidencí které tu vznikly dlouho po tom než samotné letiště.Jen pro zajímavost.Při normálním provozu(když se létá i v Chrudimi), tak Chrudimské letiště přispívá pouze 30% z celkového leteckého provozu nad Chrudimí.

Zase to "letiste" Jiří Machek 19.05.2004 14:24
Souhlasím se zrušením takto nevhodně umístěného letiště. Pár jedinců pro svoji krásnou zábavu terorizuje obyvatele Chrudimi. Je jen otázka času, kdy se stane neštěstí a volné dny slouží k odpočinku a né k poslouchání náletů.

jiné referendum Michal Tereska 19.05.2004 08:37
Souhlasím s tím, že město je na pohled pěkné ( až na dopravu ), ale kdyby neprolítlo komínem tolik miliónů za né zrovna povedené investice, bylo by ještě mnohem pěknější.

letiště X obyvatelé Likvidátor 18.05.2004 20:16
Velice krátce.Beran a Beránek se ztrapnili před všemi posluchači svým stále se do kola opakujícím projevem.Prostě to nezvládli.Armáda stále váhá ale slíbila kroky k nápravě.Panu Trávníčkovi trochu možná i Řezníčkoví ale nejvíce panu Studničkovi je potřeba zatleskat.Nezalekl se dvojice mystifikátorů Beran Beránek a počínal si skvěle. Starosta Libý se nedostavil.Proč asi?

pohádkový les v Palučinách Jana Slejšková 18.05.2004 17:40
Ano, bohužel je to tak a pomalu nadcházejí poslední okamžiky existence Palučin. Osobně jsem nepřestávala věřit ve zdraví rozum a aspoň zbytek spravedlnosti, ale..... Problém Palučin se zřejmě nedotýkal našich konšelů dostatečně osobně.
29.5.2004 od 13,30 hod se uskuteční poslední "Pohádkový les aneb děti dětem" tradičně v Palučinách. Vstupné je symbolických deset korun. Možnost občerstvení a parkování jsou samozřejmostí. Jste všichni srdečně zváni. Máte zřejmě poslední možnost přijed se na vlastní oči přesvědčit o co nejen chrudimské děti přicházejí. Všichni Palučiňáci se na vás moc těší, takže na posledním Pohádkovém lese v Palučinách AHOJ!!!!! Příjemně strávené odpoledne v přírodě Vám přeje Jana Slejšková

letiště X obyvatelé T. 18.05.2004 17:15
Kdyby to neklaplo, mám to WAV. Ale je toho 185M.

pohádkový les v Palučinách fred 18.05.2004 14:29
Je tomu tak vše končí Palučiny jsou už historií a s ní zaniká mnoho tradic a spousta krásných akcí dělané pro naše chrudimské děti(nejen).Tolik lidí objetovalo sposty volného času a úsilí na správnou věc je jen škoda že to nikdo z úředníků a pánů konšelů, kterým by mělo jít především o chrudimský lid nevadí...........styďte se zdraví věrný Palučiňák NAPOSLEDY!!!!!!NAPOSLEDY!!!!!NAPOSLEDY 29. května 2004 Pohádkový les v Palučinách

jiné referendum Lebduška Josef 18.05.2004 13:46
Nevím, možná to plýtvání časem je. Ale domnívám se,že činnost námi placených úředníků (ať již státních, nebo městských) by měla být transparentní, měla by sloužit rozvoji státu či města a příslušní úředníci by měli veřejnosti doložit co je vedlo k konkrétnímu rozhodnutí. K zásadním rozhodnutím by měla být veřejná diskuse a teprve nastat rozhodnutí. Je to pracnější, vyžaduje to jiný pohled na občany a ne vždy to vede k tomu co si nějaká skupiny hodlá na úkor ostaních prosadit. A mělo by také platit: ukáže-li se, že rozhodovali špatně, pak by měli jít dělat něco jiného. Demagogie je to, když někdo tvrdí, byl jsem zvolen tudíž mám pravdu a vy ostatní mlčte a pořiďte se. A co se týče oné komunální politiky, někdo také musí ty daně platit, a ten má snad právo alespoň vyjádřit svůj názor. Kde může občan svůj názor vyjádřit? Na veřejném zasedání k tomu mají někteří zastupitelé připomínky a já pevně věřím, že část z nich tyto stránky čte.
Závěrem jenom taková úvaha: Byli-li by všichni úředníky či politiky, kdo by to financoval? Nebo se domníváte, že vybrané daně od politků a úředníků by stačili alespoň na jejich platy?

jiné referendum Pepin 18.05.2004 12:22
Myslím, že by bylo nejlepší aby jste se zapojil do komunální politiky. Jen tak by bylo možné dosáhnout posunu ve Vámi kritizovaných věcech, týkajících se Chrudimi. V jiném případě je to plýtvání časem a zavání to demagogií.

letiště X obyvatelé Mexiko 18.05.2004 10:38
nahravam to na kazetu, pak to prevedu do mp3 nebo ogg a nekam to hodim .....

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42  41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.