Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Balony nad Chrudimí Benq 03.08.2004 19:38
nyní (UT večer) letěli 4 balony ..... nic moc a lidí na startu nebylo více jak 500 .-((
Reagovat na tento příspěvek

Balony nad Chrudimí Benq 03.08.2004 18:55
JOJO, ale dohromady za všechny dny HAHAHA! , ne abych to uvedl na pravou míru loni jsem jich viděl nejvíce letět 6 na jednou, ale myslím si že jich více nebylo Bohužel, škoda

Balony nad Chrudimí Michal Tůma 03.08.2004 12:59
Myslím, že loni jich celkem za ten týden letělo třináct. A letos to asi nebude jiné.

Balony nad Chrudimí Rampa 03.08.2004 12:46
No a to to jeste zachranujeme jednim balonem AK Chrudim. No kdyz nekdo umi tak umi sehnat penize, prislo me ze to byl propadak uz loni.

Balony nad Chrudimí Mara 03.08.2004 12:16
S velikou pompou je všude již dlouho slyše balonová show, město (snad 300 tis) a kraj (500 ???) to poměrne dost dotují a jaké bylo moje překvapení, když jsem ráno cestou do práce z auta viděl všeho všudy 3 balony (včera prej neletělo nic).
Toto témy by mělo být o Vašich názorech na tuto akci a pomozte mi porsím někdo sledovat kolik jich lítá a pro kolik lidí je to tedy placená zábava ???? Úsměv

Noviny CR Lebduška Josef 03.08.2004 07:45
Dosud jsem se domníval, ře každý zastupitel hlasuje za sebe, obhajuje a prosazuje práva a zájmy svých voličů. Takže, jaképak rovnání. Přijmeme-li model ve kterém má zastupitel hlasovat za stranu za kterou byl zvolen, pak nepotřebujeme zastupitele.
Stačí obyčejný semafor. Předseda strany zatáhne za šňůrku a semafor se zvedne. Proto by naopak měli odejít ti, kteří se dohodnout neumí a podávají trestní oznámení jak na běžícím pásu a uvolnit místa těm, kteří se umí dohodnout chtějí něco udělat pro své voliče.

zastupitelstvo Administrátor 02.08.2004 23:34

iDnesiDnes - rubrika Pardubický region

2.8.2004 Pardubický - strana 1 Politici v Chrudimi si hrozí policií

Chrudim Sedět na chrudimské radnici je poměrně rizikové povolání. Každou chvíli může na někoho z vedení města přijít trestní oznámení. Těmi se v poslední době navzájem častují někteří chrudimští zastupitelé.

Dlouho jsem váhal, říká starosta Libý

Starosta Chrudimi Ladislav Libý a jeho zástupce Petr Řezníček obvinili nedávno druhého místostarostu Chrudimi a dosavadního koaličního spojence Jaroslava Trávníčka z chybných kroků při zahájení stavby městských bytů bez jistoty státní dotace a podali na něj trestní oznámení. „Sám z toho nemám radost a velmi jsem s tím váhal. Museli jsme ale krýt město před rizikem možných škod. I když to nakonec dobře dopadlo, ať jeho jednání spravedlivě posoudí nezávislé orgány,“ uvedl Libý.

Pošpinili mne, tvrdí odvolaný místostarosta

Vzápětí Trávníček, dnes již pro rozpory s koaličními partnery odvolaný místostarosta, kontroval. „Nevím, že bych kdekoliv pochybil. Byl jsem poškozen a prohlašuji, že jsem na oba pány podal trestní oznámení pro podezření z trestného činu křivého obvinění a pomluvy,“ řekl na středečním jednání zastupitelů s tím, že kroky kolegů považuje pouze za záminku, jak se jej zbavit.
„Na to má právo jako každý občan, i když by to bylo asi spíše na místě, kdyby se ukázalo, že naše oznámení bylo účelové,“ konstatoval Libý.
Trávníčkovi zatím dala zčásti za pravdu předsedkyně kontrolního výboru města Jana Malá. „Podle nám dostupných podkladů postupoval místostarosta standardně,“ konstatovala tato právnička a zastupitelka za Chrudimskou volbu.
Pokračování na str. D2

Pokračování ze str. D1 Není to však jediné trestní oznámení, které na starostu Ladislava Libého v poslední době padlo. Již před třemi měsíci podal další klub zastupitelů KSČM. „Viníme jej z přípravy tunelování veřejných rozpočtů. Město chystá koupi pozemků pro přístupové cesty k průmyslové zóně za více než dvanáct a půl milionu korun, přitom je mohlo již před lety koupit za zlomek ceny, ale odmítlo to,“ tvrdí zastupitel Jaroslav Moučka.
„Moc nevím, o co se vlastně jedná, a nechápu, proč by mělo být oznámení na mne. Námitky proti tomu, že někdo levně koupí a draho prodá, to je pořád ten samý komunistický způsob myšlení,“ míní starosta.
Trestní oznámení hrozilo Libému také před třemi roky, když policie prošetřovala podezření z podvodu několika podnikatelů při transakcích s pozemky pro průmyslovou zónu.
Starosta tehdy naopak podal trestní oznámení na neznámého pachatele, který měl město poškodit. Policie však vyšetřování zastavila. Starosta Libý také v souvislosti s kauzou průmyslové zóny veřejně hrozil, že zažaluje chrudimského zastupitele Miloslava Macelu z tehdy opoziční Čtyřkoalice za jeho výroky o tomto případu. Nakonec to ale neudělal.

Autor: PAVEL DOSOUDIL

Noviny CR komik 02.08.2004 19:32

Noviny CR Zorro 02.08.2004 17:58
Zase špatně, opět jste naletěli.
Když skopové hlavy (beran s beránkem) zjistily, že trestní oznámení jim neprojde, ušily horkou jehlou další umělou konstrukci: " .. politické subjekty na radnici se rozhodly ..
".
Předpokládají, že pokud něco označí jako politické, automaticky je to prohlášeno za svaté a jakákoliv daší diskuse je bezpředmětná.
Kašpárek se dušoval, že případ letiště nemá nic, ale opravdu nic společného s odvoláním pana Trávníčka. Vypadlo z něj ale, že o letišti se bude jednat na řádném zasedání v září.
Zde budou sluhové opět skuhrat (již ne tak důrazně), jak by rádi měli letiště, ale že to asi opravdu nebude možné, protože ... .
Tři tečky doplní skopové hlavy další umělou konstrukcí.
Jak dlouho jim to hodláte žrát?

řezníček X městská policie ANO 02.08.2004 11:06
Přesně tak. Maturita NENÍ zárukou odbornosti. Ale ochotu jim asi nelze vnutit Bohužel, škoda Ačkoliv: v tomto případě nejde o ochotu - neplní základní povinnosti vyplývající z jejich funkce. Viz. Vyhláška města Chrudimi č. 1/1992, o městské policii, čl. 8 bod g) upozorňují fyzické a právnické osoby na zjištěné nedostatky a podle konkrétní situace činí opatření k jejich odstranění

Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel? ANO 02.08.2004 09:47
Na to se snad vztahuje článek č.5 3. části vyhlášky č. 2/2002 "Veřejnou zeleň lze užívat v zájmu zachování její funkčnosti a celkového vzhledu veřejného prostranství pouze způsobem odpovídajícímu jejímu účelu a stavu. Při jejím užívání je povinností všech osob udržovat pořádek, čistotu a upustit od jednání nebo činností, při kterých by mohlo dojít k narušení tohoto stavu nebo k jejímu poškození, byť dočasnému." Ovšem o údržbě ani slovo....

Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel? Kopecký Petr 02.08.2004 09:40
Omlouvám se , špatně jsem pochopil text Městský park je města a info o tom bylo předáno na správu zeleně. Jinak o objektech, které nejsou města jsem informoval MP, která by m,ěla průběžně dohlížet na dodržování pořádku a to i u soukr. objektů.

Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel? Lebduška Josef 02.08.2004 09:36
Pane Kopecký a nešlo by majitele donutit k úklidu? Třebas i sankcí, nevím existuje-li nějaká vyhláška o čistotě města, která by to umožňovala.

Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel? Lebduška Josef 02.08.2004 09:33
Zato máme nejmoderněší průmyslovou zónu. Dá se do ní pouze přiletět vrtulníkem, ale ten musí startovat mimo Chrudim, tam vzlety nejsou povoleny (nevím jak je to s přistáním.

řezníček X městská policie Lebduška Josef 02.08.2004 09:28
Ani mi nijak nevadí, má-li někdo maturitu či nikoliv. Důležité jsou výsledky. Spíše mi vadí, taková nechuť městské policie dělat něco jiného, než dávat botičky v Široké ulici. Např. 31.
07. 04 probíhala nějaká akce na náměstí. Náměstí bylo uzavřeno.
Do Široké ulice byl od bídy povolen vjezd, ale za zatáčkou (za křižovatkou se Štěpánkovou) byla značka zákaz vjezdu. Bylo možno jet Štěpánkovou, ale opět jen na náměstí. Co to tam dělo si dovedete zcela jistě představit. Auta jela nahoru a v zatáčce se otáčela, prostě zmatek. Když jsem volal na MP aby tu značku dali dolů k Muzeu, aby auta nahoru Širokou ulicí nejezdila, bylo mi paní konající službu, dosti arogantním způsobem vysvětleno, že MP to nemá v kompetenci. Zřejmě ani nevědí, kam by měli zavolat. K čemu potom takovou policii máme? Co na to p. Řezníček?

zastupitelstvo Lebduška Josef 02.08.2004 09:11
A proč volit strany? Snad je lepší dát dohromady lidi, kteří za něco stojí a mají chuť pro město něco udělat. Chrudim zase není tak velká, aby jsme se téměř všichni neznali navzájem. A zvolit do zastupitelstva lidi za Rozhlednu, Legumu, Nové město atd., a ne za politické strany. Tam to mají nalinkované jinak. Cožpak k tomu, abychom si řídili své město potřebujeme lidi odjinud? Viz náš senátor.

Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel? Georgina 02.08.2004 08:46
Pokud dobře čtu, tak o GJR nebyla nikde zmínka. Byla zmíněna pouze BÝVALÁ budova gymnázia v parku. Takže FÚ a okolí.

Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel? Kopecký Petr 02.08.2004 07:28
Asi Vás nepotěším, ale u GJR je to soukromý pozemek a u TRA musí uklízet majitel objektu, který je přilehlý k chodníku (ostatně jako i jinde po městě)

Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel? Kopecký Petr 02.08.2004 07:25
Děkuji za informaci, ale ne všechna místa jsou ve vlastnictví města předám Váš námět dále a něco zařídím osobně. Pěkný den

Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel? Kopecký Petr 02.08.2004 07:18
Děkuji za fotografie, předám info správě zeleně, protože je to jejich "parketa", nikoliv technických služeb kde bych mohl pomoci.

Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel? Míla 01.08.2004 22:23
Vážený pane Kopecký, neskutečný nepořádek je mimo jiné např. přímo v Městském parku, před budovou bývalého gymnázia, která je snad nyní přímo v majetku města - už hodně dlouho neposekaný, zaplevelený trávník.

Zarostlý plevelem a zaneřáděný i jiným odpadem je často taktéž chodník u staré Transporty.

Na jaro ohlášená rekonstrukce chodníku v ulici Malecká prozatím bohužel také vůbec nezačala.
mc

řezníček X městská policie chrudimák 01.08.2004 22:05
to jo - dodělává - už x let a stále nic

Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel? ANO 01.08.2004 21:29
Asi Vás zklamu, ale musím Vaší nabídku k procházce odmítnout.
Ale našel jsem si čas, abych se prošel od Městského parku přes Resselovo náměstí k sídlišti U Stadionu a tady je pár ukázek, jak to u nás vypadá: http://zdravemesto.wz.cz

Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel? ANO 01.08.2004 21:25
To stoprocentně! Jenže zase si říkám, že když už vydáváme z rozpočtu města miliony na údržbu majetku a kupříkladu zeleně, tak by to mělo být vidět.Ok?

řezníček X městská policie ANO 01.08.2004 21:23
A tebe to pořád trápí, že? Ok? Co si tak vzpomínám, tak si údajně pan "šéfstrážník" maturitu dodělává...Hmmm

řezníček X městská policie chrudimák 01.08.2004 20:07
Na naší radnici se může asi dít už cokoliv - vysvětlí mně někdo, jak může být podmínkou pro výběr na pozici strážníka MP středoškolské vzdělání, když jí šéfuje člověk, který středoškolské vzdělání nemá ??!?? To si z nás dělá pan Řezníček srandu, že tohle už druhé volební období toleruje.

zastupitelstvo komik 31.07.2004 08:29
Nazdar Máro, hele, odpovím ti možná blbě, ale nic jinýho mě nenapadlo - než spoléhat na to, že ti někdo jako tonoucímu podá stéblo, je lepší naučit se plavat.

Jinak nikde nepíšu, že jsi volič tupec, pouze jsem napsal, že volební strany takové voliče potřebují (snadněji se pak oblbují). Tak mě napadá jedna věc. Čím blbější estráda v televizi, tím větší sledovanost. Není to k zamyšlení?

Sleduj, za totáče tady byla jedna strana a stálo to za h...., teď jich tu je povícero, a lid nadává stále. Možná se shodneme v tom, že situaci nevylepší ani když tři strany ubydou nebo jedna strana vznikne. Už ti dochází v čem je problém?

A pokud jsi po mně chtěl konkrétnější odpověď, tak si přečti co tady napsal Z. Kotúč a komik. Když budeš číst "mezi řádkama", odpověď si najdeš sám.
Čau a měj se.

Noviny CR Benq 31.07.2004 07:54
Komunální i parlamentní politika jedno jest. Alespoň v Chrudimi mě o tom přesvědčilo středeční mimořádné zasedání zastupitelů, které ze všeho nejvíc připomínalo popůlnoční vysílání veřejnoprávní televize taškařic ze sněmovny. Na rozdíl od mnoha rozhořčených občanů jsem pochopil, že se politické subjekty na radnici rozhodly ustanovit novou koalici, do níž už prostě sociální demokracii nechtějí. To, zda se její místostarosta Trávníček něčím provinil či nikoliv, je skutečně vedlejší. Pokud ovšem nová "silná" koalice má dosti síly na odvolání současného zástupce starosty, neměla by se ve svých dalších krocích inspirovat parlamentními "zvraty".
Nemůžu si pomoci, ale při tajné volbě nového místostarosty se v řadách čtyř stran nové koalice objevilo několik "Vrbíků, Bieleszů či antišpidlovců". Jinak si nedokážu vysvětlit, že několik hlasů chybělo. Není se co divit, když jsou ve "velké" politice koaliční dohody porušovány jak na běžícím pásu, proč by tomu tak nemělo být v politice komunální. Problém je jen jeden, tady jde o "naše" město a pokud chce nové seskupení stran skutečně Chrudim řídit ku prospěchu občanů, mělo by si rozhodně některé své zastupitele "srovnat". Ať to u nás, proboha, nevypadá jako v Kocourkově

Noviny CR Benq 31.07.2004 07:53
Mimořádné zastupitelstvo bylo plné emocí i nedorozumění Ve středu ve velkém sále chrudimského Muzea málem chyběly židle, tolik se dostavilo občanů na mimořádné zasedání zastupitelstva. Chtěli se zastat místostarosty Trávníčka a udržet ho ve funkci. Politicky už ale bylo dávno rozhodnuto, takže zlostné výkřiky plné emocí nemohly situaci zvrátit.

zastupitelstvo Benq 30.07.2004 20:49
Pěkná kravina 15.8. ZM :?????? v neděli ??? to je vidět jak je paní informovaná a mluví to o stavu komunikace médií x radnice bude to 16.8. (nejpavděpodobněji)

zastupitelstvo Český rozhlas Pardubice 30.07.2004 17:21
Český Rozhlas1 Pardubice - Radiožurnál, frekvence 104,7FM nebo 101FM.

zvukový příspěvek: http://www.chrudim.info/zpravy/images/2004/88.mp3

Černého Petra dostal na mimořádném chrudimském zastupitelstvu Jaroslav Trávníček. Toho odvolali z funkce místostarosty města. Pomyslnou kartou si vytáhl proto, že občanští demokraté, které zastupuje starosta Ladislav Libý, vypověděli sociální demokracii koaliční smlouvu. V městské radě se tak ocitly strany, které jsou názorově blížeji ODS.
Samotné veřejné zastupitelstvo bylo plné emocí. Nakonec místostarostu Jaroslava Trávníčka odvolali. Natáčela zde i redaktorka Naďa Kubínková.

zastupitelstvo Český rozhlas Pardubice 30.07.2004 16:50
Český Rozhlas1 Pardubice - Radiožurnál, frekvence 104,7FM nebo 101FM.

zvukový příspěvek: 111.wav

Na koho to slovo padne, ten musí jít z kola ven. Takhle můžeme popsat odvolávání místostarosty Chrudimi Jaroslava Trávníčka. Ten byl na včerejším mimořádném zastupitelstvu sesazen z křesla místostarosty. Sociální demokracie, kterou zastupoval, tak odešla ze současné koalice. Na radnici zůstala ODS a Nezávislí. ČSSD nahradili zástupci koalice KDU-ČSL a US-DEU, kteří jsou podle starosty Libého, občanským demokratům názorově blížeji. Jednání zastupitelstva provázely bouřlivé reakce veřejnosti. Jak takové odvolávání ve skutečnosti vypadá, se dozvíte z příspěvku redaktorky Nadi Kubínkové.

Druhého místostarostu se zastupitelé pokusí zvolit na dalším mimořádném zastupitelstvu. To se uskuteční 15. srpna.

Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel? komik 30.07.2004 15:08
.......já jenom poznámečku, jestli by nebylo lepší, kdyby některý lidi nebyli čuňata.........., pak by se i ušetřily nějaký kačky za úklid. (Možná pak budou chybět na výstavbu novýho letiště, hehehe.).

pizzerie Georgina 30.07.2004 13:10
Až na to, že jsem dostala pizzu s kečupem místo s protlakem, tak celkem fajn. Jen škoda, že už tam není starý tandem Karla s Romanem.

zastupitelstvo Georgina 30.07.2004 12:58
Jo, jo, jsem pro hlasování aspoň na těchto stránkách. Osobně chci jako místostarostu p.Čechlovského. A jen doufám, že se do politiky bude hrnout víc takových mladých a schopných lidí jako je on. Pryč se starejma paprikama, který prd dokážou a jen si v klidu sedí a "dělají" na důchod.

Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel? Kopecký Petr 30.07.2004 10:12
Dobrý den, budu jedině rád, pokud si příští týden najdete chvíli času (kdykoliv já se Vám pokusím přizpůsobit) a obejdeme spolu tato místa. Pokud mi napíšete na e-mail petr.kopecky@chrudim-city.cz Vaše tel. číslo nejlépe na mobil ozvu se Vám sám. Jinak můj tel. je 603871922. Děkuji Kopecký MěÚ Chrudim

Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel? ANO 30.07.2004 09:15
Opět jsem se prošel po Chrudimi a nestačil jsem se divit, co za hrůzy se válí po ulicích, jak vypadají veřejná prostranství i pár metrů od náměstí, jak vypadá zeleň,...
Všimli jste si toho taky? Vždyť máme přeci lidi (a platíme je z daní), kteří mají tyto problémy na starosti - proč svou práci nedělají pořádně? Pokud si snad někdo nepořádku nevšiml, můžu se projít po městě s foťákem a udělat pár fotek pro přiblížení...

Nové letiště Lebduška Josef 30.07.2004 09:01
Nové letiště? Proč ne. Jenom je nutné udržet do doby otevření nového provoz na starém. Jinak by asi na novém neměl kdo létat.
Má-li být nové letiště, měly by především být vytypovány vhodné lokality, projednat záměr v diskusi s dotčenými občany, následně by musel být změněn územní plán, ve vybrané lokalitě zaražena jakákoliv výstavba a všem občanům města vysvětlit způsob financování. Dále říci jak bude naloženo s stávajícím letištěm, kdo bude majitelem letiště nového a kdo bude zajišťovat jeho provoz. A pak postupovat krok po kroku až do vlastní výstavby. Má na to město? Do doby změny územního plánu a zajištění financování je to skutečně jen takové plácání.

zastupitelstvo ANO 30.07.2004 08:58
Mimořádné zastupitelstvo bylo plné emocí i nedorozumění Ve středu ve velkém sále chrudimského Muzea málem chyběly židle, tolik se dostavilo občanů na mimořádné zasedání zastupitelstva. Chtěli se zastat místostarosty Trávníčka a udržet ho ve funkci. Politicky už ale bylo dávno rozhodnuto, takže zlostné výkřiky plné emocí nemohly situaci zvrátit.

Noviny Chrudimska - 30.7.2004

Text článku odstraněn administrátorem serveru.

zastupitelstvo onli 30.07.2004 08:08
Zacina to byt ponekud monotoni - mozna to chce zatopit trochu vice pod kotlem nenavisti, ne? Zkuste uz konecne vymyslet neco noveho, anzto cist neustale dokola, ze vsichni zastupitele, radni, starosta, politika (resp. politici), vseobecne pomery etc. stoji za backoru zacina byt zoufale nudne. Narozdil od mnoha ucastniku zdejsiho diskusniho fora o nasem/Vasem mestecku nesdilim nazor na nedostatecne fungovani zastupitelstva, potazmo obce. Vicemene zde neexistuji vaznejsi problemy, kriminalita v mezich, doprava a sluzby taktez, finance na uzde. Mozna toho letiste je preci jen skoda, ale na druhou stranu mame za humny letiste pardubicke. Krik a zehrani na system zastupitelske demokracie je jen k smichu - co chcete jineho? Bic? Kolektivni hospodarstivi? V dobe, ve ktere zijeme je rada veci ponekud nemotornych a nepohodlnych, ale i tak se domnivam, ze lepsi los bysme vytahli stezi...

zastupitelstvo Mara 30.07.2004 07:12
Nesouhlasím s tím nechodit volit, protže je několik uskupení s velice pevnou kázní a jejich členové a voliči pudou k volbám vždy a pokud se jim nepostaví ti jak je ty bereš "najivní tupce" (viz tvůj minulý příspěvek) tak dostanou celkem 100 % a bude to KSČ(M) kde je to stranicky dané, ODS (kde vládne charisma osobnosti souč. presidenta a dalších lidí) a v neposlední řadě KDU-ČSL (a tu bych přirovnal k sektě, kde kněží promluví do duší svých oveček a ty "potáhnou" ochodtně k urnám i s rodinnými příslušníky k urnám ..... tak tohle by se ti líbilo ???? mě ne a proto jsem rád že ačkoliv mě osobně (a jistě i spoustu dalších lisí) nebaví volit a těžko se rozhoduji, ale vždy jdu.
PS: jen by mě zajímalo co svět a společnost a Chrudim z té morální bídy podle tebe vytáhne .... díky za podání informace, protže bych nerad šel přístě volit, když by byla lepší cesta

zastupitelstvo Mara 30.07.2004 07:06
Jde o konstatování a zároveň reslitu .... téměř všichni co tam mluvili (z "obecebstva") tak měli několik základních atributů : valná část fan club pana Trávníčka (lidé většinou přímo z ČSSD a navíc tam byli možná i porpvé a naposledy v životě), všichni zase na druhou stanu projevili že se nebojí a mají svou čest, všichni mluvili jak jim jde o dobro města, ale skoro nikdo už nečekal kdo bude zvolen a jak to dopadne a k tomu ještě 2 poznámky : 1) kdyby tam zůstali tak na vlastní oči viděli finální dění ( to by je jistě pobavilo), 2) myslím si (a osobně proti Trávníčkovi nic nemám), že navržený kandidát Čechlovský je bezkonkurenčně nejlepší z lidí co v ZM nyní sedí a to minimálně na pozici místostarosty.
Nedělejme si iluze, příště bude ZM velice rychlý proces, budou jen volby a ty už dopadnou. PS: proto můj návrh na místostarostu (a příštího starostu) je Čechlovský

Nové letiště Rampa 30.07.2004 06:03
No neco k tomu provozovani. Samozrejme ze to jde, ale musi se chtit a kdyz mesto vytvari atmosferu ze to nejde na zaklade nevhodne formulovane otazky na kterou Urad pro civilni letectvi odpovedel jak odpovedel.No proste "na blbou otazku blba odpoved".
Kdyby to neslo tak z letiste v Pardubicich rocne neodleti 30.000 lidi.Proste cerneho petra drzi armada a ta je udrzovana v napeti a nejistote jak mestem tak pany B+B a boji se cokoli udelat aby to nahou nebylo spatne, lepe receno proti vuli B+B.Co se tyce vyroku pana starosty myslim ze vybudovat nove letiste je nerealne jak financne tak prostorove.

Nové letiště Tomáš Kabát 29.07.2004 21:38
To je pouze pokus o odpoutání pozornosti nebo rozmělnění názorů zastánců letiště. Nedopusťme to. Navíc by mne zajímalo, zda je pravda to, co pan starosta tvrdí, že není možné provozovat civilní letiště společně s vojenským. Nemá někdo možnost tuto informacio ověřit přímo u "vojáků"?

zastupitelstvo komik 29.07.2004 21:00
S tím, jak jste to popsala, se dá souhlasit. Až na tu nešťastnou poslední větu. Zase vidíte naivně východisko v dalších volbách. Kolik důkazů ještě budete potřebovat, že tenhle systém politikaření nemůže fungovat?? I když najdete superschopného a čistého kandidáta a protlačíte ho volbama až nahoru, tak ta mizerná většina ho VŽDYCKY zadupe, vygumuje ze hry, odstraní. A čím víc bude "jinej a kvalitnější", tím dřív ho vyšachujou.
Říkám tady už poněkolikátý, že obraz MORÁLNÍHO ÚPADKU SPOLEČNOSTI vám jako na talíři ukazuje chrudimské zastupitelstvo. Proto tvrdím, že rozum si zachovávají lidi, kteří NEVOLÍ. Žádná strana z politického spektra nenabízí žádnou cestu, jak vyvést CELOU společnost z týhle morální bídy!!! Všechny strany spoléhají na voliče - tupce a chtějí je demagogickými sliby strhnout na svou stranu.
To, co jsem na vlastní oči viděl ve středu v muzeu, mě vůbec nepřekvapilo.
Přeju všem lidem, aby začali MYSLET.

Nové letiště Michal Tereska 29.07.2004 19:36
TO co pan starosta dokáže vyplodit je opravdu zajímavé a k smíchu - najít novou lokalitu a postavit na ní nové letiště - z prázdné městské kasy a jako by to byl zahradní domek - měl by se prvně informovat na příslušných úřadech o tom, co to vše obnáší a kolik by to stálo, než něco takového plácne - nechápu ho, to si dělá srandu nebo mu to nedochází a nebo je to alibismus a dělá z lidí blbce ?????? Co pane starosto, co se k tomu vyjádřit.

zastupitelstvo catty 29.07.2004 18:20
Kudrnáč je kapitola sama pro sebe

zastupitelstvo catty 29.07.2004 18:20
I na malém chrudimském písečku se pan starosta chová jako ve velké politice a kašle na lidi. Jiný pocit z toho nemá :( Co se snažila ODS udělat po volbách do EU s vládou, tak aspoň udělali "malý" ODS v Chrudimi. Paradoxně se povedlo odvolat jediného člověka, který stojí 100% za lidma a je tu pro lidi. Proč asi se nepovedlo zvolit nikoho jiného? Proč dva kandidáti na radní odstoupili? Kdyby bylo všechno OK, tak takovéhle divadlo není a nová volba proběhne bez problémů. !!!!!!!!!!!!! Hlavně si to zapamatujme, ať víme kdo příště ten hlas má dostat a kdo ne !!!!!!!!!!!!!

zastupitelstvo Max 29.07.2004 14:54
No prosím,

i soudruzi mají někdy dobré nápady!!! Škoda, že to neprošlo a nesestřelili toho největšího smetáka. A že mu to není blbý tam furt sedět...

Slovy majora Zemana: "...jestli mají svědomí, vydají nám ho."

Práci čest, přáteléééééééééééé

Max

zastupitelstvo Zorro 29.07.2004 13:59
Jeden atomový fyzik na to přišel:

"Připustíme-li podle zásad čisté demokracie, že blbec má stejnou hodnotu jako nadaný člověk, pak musíme jít ještě dál a připustit, že dva blbci jsou víc než jeden talentovaný člověk."

Většina radních včera silně připomínala naprogramované hračky nebo zombie. Ta osoba z kontrolního výboru, která měla říci výsledek, nejprve jektala a jektala, pak opatrně řekla, že pan Trávníček postupoval správně a pak zase jektala. A to velice ustrašeným hláskem. Kdopak je to všechny kontroloval? Maro, nestrefuj se do diváků. Mají vztek a dělali, co mohli.
Příště jich přijde víc.
Když jsem tak poslouchal skřehotání hlavního kašpárka a jeho vysoký hlásek, napadlo mě: Ta upocená krysa snad ani nemá koule !

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50  49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.