Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Asi to děláme špatně Lebduška Josef 08.10.2004 08:29
Dostal se mi do ruky dokument z r. 1913. Takže již vím jak oslovovat naše radní, aby nás vzali na vědomí.
Cituji: Slavné Radě Král. Věnného města Chrudimi. Já níže podepsaný snažně a uctivě žádám Slavnou Městskou Radu o schválení postavení dřevěnné kolny ......

Taže prosím užívejte alespoň takovéhoto oslovení. Žádosti bylo vyhověno.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beran vs. Beranek Lebduška Josef 08.10.2004 08:21
Vždyť někde jsem zaregistroval zprávu, že snad sám ministr obrany vydal rozkaz, dle nějž má armáda požádat o změnu zápisu v katasru nemovitostí. Tím by utichly spory je-li to letiště či nikoliv. A byl by dán základ pro další rozumná jednání. To jeho podřízení nemusí plnit rozkazy? Je mi jen líto, že představitelé města Chrudimi se za letiště neberou a musí je suplovat jiní politici, kteří s naším městem nemají mnoho společného a přesto intervenují ve prospěch letiště. Nechápu, proč naši zastupitelé deklarují usnesením podporu letišti a pak nevyžadují na představitelích města plnění deklarace a proč na zastupitelstvu nepožadují zprávu o postupu a plnění deklarace. Nebo se bojí?
Reagovat na tento příspěvek
 
Odcizení vodníka Administrátor 07.10.2004 21:00
Tady se můžete podívat na jeho fotografii .... pokud ho někdo někde uvidíte, tak se určitě ozvěte.

Díky.

real.slatinany@iol.cz

http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=157
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Max 07.10.2004 14:02
Ano Janíčku,

samozřejmě i Tvého názoru si velmi vážíme Úsměv "-)
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Janíček 07.10.2004 13:19
 
Co to bude? Administrátor 06.10.2004 22:50
Snad vše objasní článek iDnes:iDnesiDnes - rubrika Pardubický region6.10.2004 Pardubický - strana 1 Do Chrudimi povede nová silnice

Medlešice Kolony aut sunoucí se padesátkou a časté nehody na cestě z Chrudimi do krajského města skončí. Zhruba za dva roky najedou řidiči u Medlešic na novou silnici a až na kraj Pardubic nesundají nohu z plynu. Ředitelství silnic a dálnic začalo včera budovat přeložku současné silnice mezi oběma městy, která se vyhne všem vesnicím na trase. V budoucnu na novou komunikaci naváže i obchvat Chrudimi. "Mezi Pardubicemi a Chrudimí dnes projíždí dvacet čtyři tisíce aut denně. Nová komunikace svede provoz mimo Medlešice, Mikulovice a Dražkovice," uvedl krajský radní pro dopravu Miloslav Macela.
Obyvatelé vesnic na obchvat čekají jako na smilování. "Kdyby to bylo už dnes, byl by nejvyšší čas. Nynější silnice odřízla od vesnice hřiště, rodiče tam kvůli husté dopravě ani nepouštějí děti," říká místostarosta Mikulovic Karel Pfeifer.
Nová dvouproudová silnice o šířce 11,5 metru se napojí mimoúrovňovou křižovatkou ve tvaru brýlí u Dražkovic na rychlodráhu na Hradec Králové. Na Chrudim povede západně od Dražkovic, mezi Mikulovicemi a Medlešicemi půjde v zářezu pod současnou komunikací a skončí zatím v polích východně od Medlešic. Než se postaví obchvat Chrudimi, budou řidiči jezdit na starou silnici po provizorní spojce za vesnicí. Kvůli plynulé dopravě postaví silničáři několik mostů, podchod pro pěší a propojení biokoridoru. Doporučená rychlost bude sto kilometrů v hodině.
Silničáři věří, že výstavbu silnice již nic neohrozí. "V jedné části stavby máme ještě problémy s vlastníky pozemků, ale věřím, že se je do jara podaří vyřešit," uvedl generální ředitel Ředitelství silnic a dálnic Praha Petr Laušman. Kvůli nové silnici již stát jednomu majiteli území vyvlastnil, s druhým úřady již přes deset let vyjednávají.
Čtyři a půl kilometru nové silnice bude stát celkem 741 milionů korun.
Slavnostního zahájení stavby se zúčastnil i ministr dopravy.
"Nezůstane jen u této stavby, musíme za dva roky pokračovat dále v obchvatu Chrudimi. Teprve pak můžeme být spokojení," sliboval při poklepání na "základní kámen" ministr dopravy Milan Šimonovský.
Odvedení dopravy z Chrudimi je naplánováno na období 2007 až 2009, silnice má vést v těsné blízkosti Vestce, obkroužit sídliště Větrník a napojit se na výpadovku na Vysoké Mýto.

POKLEPÁNÍ PRO ŠTĚSTÍ. Na základní kámen nové silnice včera poklepali (zleva) náměstek hejtmana Michal Rabas, zástupkyně firmy Skanska, která silnici postaví, primátor Pardubic Jiří Stříteský, hejtman kraje Roman Línek a ministr dopravy Milan Šimonovský.

PO MODRÉ. Trasa nové silnice z Pardubic do Chrudimi, která se vyhne vesnicím, je na mapce vyznačena modře, současná cesta červeně.

Autor: PAVEL DOSOUDIL
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Ota Stejskal 06.10.2004 08:49
Vážení přátelé sportu a futsalu.Včera jsem se byl podívat v hale Sokola na novou palubovku a můžu Vám říci,že hala vypadá nádherně a určitě by byla důstojným stánkem pro PMEZ.Večer,když jsme měli trénink v HM,tak jsem si při pohledu na hlediště uvědomil,o co jsme přišli a vzniklá situace mě mrzí dvojnásob.Jediné co mě těší,že Era-Pack Chrudim byl tím hlavním impulzem pro uvolnění finančních prostředků na novou palubovku,které byly uvolněny po x letech a ať si pan Loukota tvrdí co chce,bylo to tak.
Reagovat na tento příspěvek
 
Co to bude? stb 06.10.2004 06:11
 
Co to bude? Mexiko 06.10.2004 00:51
Jak jsem tak dneska koukal, tak to poblíž křižovatky před Medlešicemi (od Chrudimi) vůbec nevypadá jako nějaký archeologický průzkum, ale jako regulérní stavba silnice.
Tatrovky naváží štěrk, válec to upěchovává, ....... to nebude archeologie, ale snad žhavá současnost
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Max 05.10.2004 19:17
Bedřichu, velice a hluboce si vážíme tvého názoru...nicméně je asi drobek mimo mísu.
Jak jsem slyšel z příspěvku umístěného na tomhle portálu, tak pan Loukota a "jeho" advokát se zasloužili o největší blamáž roku 2004 v našem Kocourkově. Vypálil rybník jak radním, tak i ERA PACKU a v neposlední řadě i příznivcům sportu (futsalu). Ono totiž nebýt ERA-PACKu a PMEZ, tak tady běháme asi ještě 20 let po zpráchnivělým japexu nebo jak se ta antihmota vlastně jmenuje...
Zajímalo by mě, která hlava pomazaná radí panu Loukotovi (pravděpodobně nesvéprávnému předsedovi Sokola)? Takže Bédo, Loukoto a neznámý advokáte - jste nominování na "Sportovec roku, Talent roku, Tahoun roku, Fair player roku,..." města Chrudimi. BRAVOOOO!!!

NAZDAR

Max
Reagovat na tento příspěvek
 
Beran vs. Beranek Zorro 05.10.2004 13:48
Vážený pane. Rád bych se mýlil, ale obávám se, že Vaše radost je ještě poněkud předčasná.
Nicméně, pokud jde o Vámi zmiňovanou ruku s pětistovkou, máte nyní jedinečnou možnost sledovat korupci a vydírání v přímém přenosu: Čím déle se totiž reaktivace letiště v Chrudimi potáhne, tím bude zřetelnější, že skopová hlava od Komety korumpuje i armádu.
Čůzy, Nápravník a Šafařík jsou nám již jasní.
A Bělčík se nedávno vyjádřil, že výše uvedený proces se musí připozdržet, neboť je nutno ještě něco prošetřit.
Škůdce na něj totiž něco ví a hrozí, že to použije.

Reagovat na tento příspěvek
 
Co to bude? Blix 05.10.2004 12:39
Ano, vypadá to, že moje úvaha byla mylná. Slyšel jsem už i z jiné strany. Takže se tímto omlouvám všem zde lépe informovaným a těm neinformovaným, že jsem se je pokusil uvést v omyl Úsměv . Jak že se jmenuje ten pořad na Primě? HAHAHA! ) S pozdravem Blix Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Odcizení vodníka Administrátor 05.10.2004 10:03
Tak mi ji pošlete a já Vám ji tady umístím.

info@chrudim2000.cz
Reagovat na tento příspěvek
 
Co to bude? Benq 05.10.2004 09:22
To se opravdu pletete protoze na cyklistezku neni jeste ani vydane uzemni rozhodnuti. Takze jeste jednou je to 100 proc. ten pruzkum archeologu a koliky v zemi priblizne jsou po trase budouciho obchvatu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Co to bude? Blix 05.10.2004 08:16
Já teda nevím jak vážně jsou myšleny předchozí odpovědi na dotaz...Domnívám se, že začala výstavba cyklostezky Chrudim-Pce.
S pozdravem Blix Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Český rozhlas Pardubice 04.10.2004 18:18
Český Rozhlas 1 - Pardubice - Radiožurnál, frekvence 104,7FM nebo 101FM. ZVUKOVÝ PŘÍSPĚVEK!!

Chrudimský sokol pokřtí dnes odpoledne novou palubovku.
Konečně se tak Chrudim vyrovná, co se týče sportovnímu zázemí, jiným městům v České republice. Na tomto kvalitním povrchu, který stál téměř 3 miliony korun, se tak mohou hrát všechny sálové sporty. V nejbližší době se zde měl uskutečnit i Pohár mistrů Evropských zemí ve futsale, do kterého se Chrudim kvalifikovala jako úřadující mistr České republiky.
Mezinárodní soutěž se však odehraje úplně někde jinde. Jak se hraje fair play po chrudimsku, zjišťovala redaktorka Naďa Kubínková.

futsaliste_v_Chrudimi_skoncili.wav
Reagovat na tento příspěvek
 
Beran vs. Beranek Lebduška Josef 04.10.2004 17:34
Pokud to armáda myslí vážně, je to dobrá zpráva. Letiště město Chrudim potřebuje. A posádku taky. Komu za to poděkovat? Mám dojem, že se dost angažoval o zachování posádky p. Trávíček.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beran vs. Beranek Administrátor 04.10.2004 15:03
Já to sem raději přihodím celé:

Noviny Chrudimska - 25.9.2004

http://www.novinychrudimska.cz/chrudim/zpravodajstvi_cr/VC20040925000016.html

Armáda jde Chrudimi vstříc, intenzivně jedná o letišti

Desítky lidí přihlížely zasedání chrudimského zastupitelstva. Mnozí přišli, aby se dozvěděli nové zprávy týkající se budoucnosti letiště.

Pro celý text článku klikněte na odkaz.
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Lebduška Josef 04.10.2004 14:11
Pane Bédo, vždyť se jenom nedohodly dva subjekty, tak proč se různě očeňovat. ERA PAK zcela jistě hraje výborně, jinak by nemohl být tam, kde je. A jestli město zaplatilo palubovku, nejsou to zase tak špatně vyhozené peníze, budou sloužit občanům tohoto města. Úředníci na radnici si z toho také zcela jistě vezmou ponaučení a budou (jak doufám) příště navrhovat a poskytovat dotace uváženěji. Skol si sám musí udělat jasno, zda byla cena pronájmu přemrštěná či nikoliv a následně vyvodit důsledky.
Bohužel je i ten sport o penězích.
Jinak bych rád uviděl zase ERA PAK hrát v Chrudimi a přeji jim hodně sportovního štěstí.
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Jirka 04.10.2004 09:53
K reakci 1. Nevidím jakýkoliv důvod, aby Era-pack vkládal v současné situaci své peníze do haly Sokola. To snad ani nemyslíte vážně! K reakci 3. A řící, že Era-pack vyhrál ligu díky povrchu, to už je zřejmě na vyšetření u doktora Chocholouška. A jinak, těch 650 lidí by v Chrudimi sportovalo, ať již by to bylo pod Sokolem, Orlem či Tělovýchovnou jednotou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Odcizení vodníka Šikula 04.10.2004 06:13
Vodník měl v levé ruce hrníček s puntíky a v pravé ruce držel bílou fajfku. Fotku mám.
Už jsem ho o víkendu hledala v okolí, ale bezvýsledně.
Byl odcizen v zahrádkářské kolonii Podhura.
Ahoj Jana
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Ota Stejskal 03.10.2004 23:04
Ještě dodávám,že v HM nebudeme mít pronajaty jen prostory haly,ale také ostatní,které jsou totožné s prostory chrudimské haly a musí být, dle reglementu UEFA k dispozici a navíc i regenerační linku s vířivkou, saunou a jiným komfortem,který hala v Chrudimi nenabízí.To jen proto,že uvádíte,že se, dle mého názoru horentní nájem ,netýkal jen palubovky.
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Ota Stejskal 03.10.2004 22:53
Se zájmem jsem si přečetl Váš příspěvek a nevím,jestli jste můj předchozí četl pozorně.Uvedl jsem,že jsem s nikým nikde já osobně nejednal a že píšu pouze svůj názor na věc a tudíž nevím odkud máte zprávu,kterou jsem měl někde citovat o nějakých 300tisících korun.Držel jsem se pouze toho,co vyšlo oficiálně v tisku co pan Loukota i potvrdil.Ať Vám pan Loukota potvrdí i to,kolikrát se mnou osobně jednal ohledně podmínek.Pana Loukotu jsem já osobně viděl asi tak 2x,jednou,když jsme jednali o levnějším možném řešení palubovky a jednou když tam byla televize natáčet pořad o možné výměně palubovky.Toť vše,co vám k tomu mohu říci a o podmínkách dohod mezi Sokolem a Era-Packem nejsem já kompetentní hovořit,protože jako trenér mám na starost mužstvo a ne věci kolem.Nevím,kdo koho teď fauluje.Vaše představy o tom,že jsme chtěli hrát v HM již po skončení sezóny,protože jsme tam i trénovali,což Vám asi není známo,je rovněž postaveno na vodě a nebojím se jej nazvat slaboduchým a za tím si stojím.Na Vámi citovaném starém povrchu jsme tedy hráli pouze mistrovská utkání a to z důvodu diváckého zájmu a ne,že jsme se zde připravovali /hráči mají raději palubovku/,takže bychom vyhráli ligu zásluhou terénu,to slyším poprvé a budu se s Vámi přít donekonečna.Smlouva na naše ligová utkání v jiné než sokolské hale byla podepsána a předložena svazu před 14ti dny,takže nevím,proč bychom ji předkládali tak pozdě.Co se stalo mezi naším vedením a vedením Sokola nevím a proč došlo k zrychlenému přesunu do HM však tuším.Jedním z faktorů je ochota se domluvit na případné změně termínu tréninku,přístup lidí,kteří to tam mají na starost.Prostě nám vycházejí vstříc a nemuseli by,když tam hraje již Torf stejnou soutěž.Tady si za tím o čem píši i stojím,neboť s těmi lidmi jednám a nemám sebemenší zápornou připomínku.Když se podíváte na současnou tabulku ligové soutěže uvidíte,že nám to celkem jde i na jiných površích než na té krokodýlí kůži,co byla v hale Sokola.Nerad bych to ale zakřikl,je to kulaté a může se to změnit.Dále uvádíte,že EP chtěl po Sokolu 10let sponzorství.Na tom nevím co je pravdy,ale nevěřím tomu,jak jsem již uvedl,ve věci jsem nejednal.Ještě o jednom bych chtěl napsat.I sport jakým je Futsal je o penězích.Určitě by majitel klubu náš tým neposlal bezdůvodně do města,kde je menší návštěvnost a když by byla,nevejde se tam tolik diváků jako v minulé hale a doprava našich fanoušků,kterou se snažíme zajistit jsou další výdaje navíc společně s tou ztrátou těch diváků,kterým se do HM nechce,protože to z Chrudimi není zrovna za rohem.A co Vy,to už narážím na Váš úvod,vrátil by jste se k ženě,která Vám několikrát třeba nevyhoví a která Vás třeba podrazí,že po Vás bude chtít stále více peněz.Já tedy ne a mohla by mít taky novou vizáž...Jako člověka a trenéra EP mě však mrzí to,že jste se, nebo respektive ti,kteří ve věci jednali,nedokázali domluvit,protože já již na konci sezóny po oslavách titulu jsem měl představu a sen o zaplněné hale v příští sezóně .A TOU HALOU V TĚCHTO PŘESTAVÁCH BYLA TA SOKOLSKÁ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Co to bude? Ondřej Kopp 03.10.2004 19:03
A obchvat jako takovy by se mel zacit budovat uz ted v řijnu.
Nevite nahodou jak bude vypadat - mapa - napojeni na stavajici I/37 - krizeni i/37 mezi mikulovice a medlesicemi ?

To co vidim ze Medlesicema vypada dost blbe... asi se to hned za vesnici stoci zpet na stavajici silnici a bude to podobna prisernost jako je ted u drazkovic
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Béda 03.10.2004 09:36
Pane Stejskal proč klamete diváky a veřejnost o místě pro vaše mistrovská utkání? Dle informace od tajemníka SOKOLA pana Mlejnka, má Váš klub smluvně sjednané a blokované hodiny ve sportovní hale na celou letošní sezónu za stejných podmínek jako vloni. Odejít do jiného místa je Vaše rozhodnutí. Toto rozhodnutí z Vaší strany bylo zřejmé již dříve než jste se ucházeli o pořádání turnaje v Chrudimi. 1. Příslib vložení prostředků do opravy podlahy ve výši 500.000,- Kč, dle Vašich vlastních slov 300.000,- v letošním roce a zbývající část v roce 2005. Do dnešního dne jste nevložily ani 1 Kč. Podmínky stanovené Vaším vedoucím byly ze strany SOKOLA zcela nepřijatelné neb se rovnali vydírání a v neposlední řadě byl požadavek položen tak, že činnost Vašeko klubu bude SOKOL sponzorovat po dobu 10ti let, jistě pochopíte, že následné reakce ze strany SOKOLA nemohly být bez povšimnutí k dalšímu vývoji vzájemných vztahů.
2. Pronájem stále Vámi bagatelizovaný na pronájem haly ale, dle návru na pronájem předložený JUDr Fuksem byl na celý areál haly s tělocvičnou, hledištěm, letním hřištěm, klubovnami, bufetem. Za takto rozsáhlý majetek nemůžete očekávat stejný nájem jako za samostatnou hrací plochu.
3. Že k vašemu vítězství přispěla, Vámi tolik uváděná nevhodná podlaha haly a že následné výsledky nemusí již být takové jako na původním porchu, Vás možná vedou k tomu, že je lépe hrát na hřišti s menším počtem diváků. Je možné, že jste dosud vítězství zcela nezažily a stále si myslíte, že v celém městě sportujete jenom vy. Pro oriemntaci Vám chci připomenout, že v areálu sportují členové Sokola v deseti oddílech s různou výkonností a popčet členů 650 je dosti výmluvný, kromě těchto oddílů jsou vhale pořádány i jiné sportovní akce, včetně té vaší ligy.

Stále se nemohu zbavit dojmu, že působíte člověkem , který fauluje a na diváky se tváří, že on nic neprovedl, zato zfaulovaný hráč je ten největší provinilec. V této Vaší hře se najdou i takoví hráči, kteří přiznají svůj faul ze zápalu ve hře a faulovanému hráči se omluví.

Věřím, že čas ukáže, že vaše hra je nebo není čistá a vše co činíte je ve prospěch sportu, pokud ne tak....

Závěrem přes všechny výhrady Vám k titulu blahpřeji a do další sportovní činnosti Vám přeji hodně sportovních úspěchů.
Béda
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Ota Stejskal 02.10.2004 21:22
Já bych chtěl reagovat na příspěvek ohledně zveřejnění smlouvy a požadavků ze strany Era-Packu.V této věci jednali za Era-Pack výhradně majitel ing.Lörincz,Dr.Fuksa a prezident klubu Tichý.Dle jejich sdělení byla prvotní částka 360tis. Kč + podíl na zisku z každého utkání 25tis.Kč navrhnuta panem Loukotou a v pátečním pořadu na Českém rozhlasu Pardubice o této věci to i starosta Sokola sám potvrdil,ale že to bylo po konzultaci s jistou advokátní kanceláří,která mu tuto částku navrhla.Proč tedy nebyla navrhnuta běžná částka 70tis Kč ihned,zvláště,když město finančně pomohlo Sokolu právě z důvodu účasti Era-Packu v PMEZ.Chtít pak jinou částku a po dohodě s kýmsi a ještě v této výši,to zavání vydíráním,protože dle mého osobního názoru pan Loukota nepočítal s tím,že by se PMEZ mohl odehrát v Heřmanově Městci....a s běžnou částkou za pronájem na 5 dní by jistě naši zástupci rádi souhlasili.Myslím si tedy,že smlouva ať je či není,není podstatná.Podotýkám,že jsem žádnou smlouvu nečetl ani o jejich podmínkách nejednal jedná se jen a jen o můj vlastní názor,ale myslím si,že jsem v této věci jako trenér Era-Packu informován poměrně dobře.
Reagovat na tento příspěvek
 
Co to bude? xarat 02.10.2004 20:53
 
Co to bude? Benq 02.10.2004 16:59
Prý archeologický průzkum před budováním obchavtu
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Benq 02.10.2004 16:58
Já slyšel že smlouva ze strany ERA-PAKU jakou velice striktně a neoblomně požadoval podepsat od Sokola byla ne zrovna moc lidumilná ..... nejsem ani příznovcem ERA a ani Sokola, ale chtěl bych vidět tu smlouvu. Psali sem lidi z vedení ERA tak ať sem tu smlouvu, která byla v posledním čtení (provedení) dají.Co jsem slyšel já tak bych tu smlouvu hodnotil jako nehoráznou a k nepodepsání, ale dokud ji neuvidím někde (alespoň zde) tak nehodnotím definitivně.
Reagovat na tento příspěvek
 
Odcizení vodníka Benq 02.10.2004 16:54
TAk ten tam je odjaktěživa a chtěkl bych vidět jak ho někdo odvezl Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
Co to bude? xarat 02.10.2004 15:58
Nevíte někdo, co se to buduje v polích mezi Chrudimi a Pardubicemi?
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Béda 02.10.2004 00:54
Jirko je vidět, že jsi dobře informován o dění, sděl prosím sportovním příznivcům kolik ERA PACH přispěl na obnovu podlahy a zřejmě budeš také vědět jaké podmínky od SOKOLA za příspěvek požadoval.
Reagovat na tento příspěvek
 
Odcizení vodníka Mexiko 01.10.2004 22:15
hajzlove jsou všude, ale nějaký bližší popis nebo fotka by nebyla?????

Takhle můžu tvrdit, že jednoho vyřezávanýho vodníka jsem viděl v hospůdce na Pilce (nad přehradou Seč0) - ale to už je asi tak 3 roky !!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Odcizení vodníka Šikula 01.10.2004 12:30
Chtěla bych se podělit o smutnou událost, kdy nám byl u rybníčka odcizen vyřezávaný vodník. Dělal nám celé rodině radost a teď nám je bez něj smutno. Nechápu, že jsou mezi námi lidé, kteří dokáži druhému takovou radost zkazit. Děkuji za každou zprávu, informaci, jestli ho někdo u někoho neviděl.
Jana
Reagovat na tento příspěvek
 
Pozemek pro pasťák Lebduška Josef 01.10.2004 12:26
Ona petice by stejně byla zaslána do centrály Colorobie v Itálii a byl připraven překlad v angličtině.
Adresy a kontaktní osoby jsme si nalezli na internetu, taže skutečně žádný problém.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pozemek pro pasťák Lebduška Josef 01.10.2004 12:20
Po znovu pročtení tohoto příspěvku mi dochází: - pane anonyme, uvědomujete si, že nacpáním oněch problémových dětí do pasťáků vlastně utíká celá společnost od řešení problému? - že pokud někdo spojuje cikány židy a xenofobní nálady, tak jste to pouze Vy? - že to když někdo vyjádří názor, požaduje vysvětlení a říká, že je "něco shnilého ve státě dánském" není žádná xenofobie, je to jen požadavek na skutečné řešení? - to,že dokolečka opakujete jak nejprve vznikla průmyslová zóna a kolem ní Markovice je lež jako Brno? Ony nové domky nepatří do původního území Markovic. A komu se to nelíbí, to jsou především obyvytelé Markovic, kteří si své domy postavili před 50 lety a kteří mají průmyslovou zónu přes ulici.
- právě proto že se pokoušíme vidět i dál než za nejbližší roh a právě proto, že chceme přijmout spoluodpovědnost za řešení veřejných problémů, neseme svou kůži na trh, říkáme otevřeně své názory a především nevystupujeme anonymě. A vážím si každého, kdo dokáže s odkrytou tváří říci svůj názor, který může být odlišný od mého.
- a to, že se stydíte, že jste Čechem, to je především Váš problém, možná by bylo dobré navštívit s tím psychiatra.. Já se za to nestydím a naopak si myslím, že češi se ve světě neztratí (což již dokázali) a dali toho světu dost dobrého.
Reagovat na tento příspěvek
 
Pozemek pro pasťák Jaroslav Trávníček 30.09.2004 13:17
Vážený anonyme, myslel jsem, že nikdy nebudu na zdejší příspěvky reagovat. Váš názor na mé kroky mne k tomu přinutil. Nepovažuji za svou největší chybu to, že jsem připustil k jednání se zástupci Colorobbie pány Lebdušku a Pekárka. Ani si nedovedu představit, že by bylo možné je v demokracii je odmítnout. Jinak oba pánové věděli jména a adresy majitele, představitelů i českého zástupce této firmy, neboť jedním z účastníků exkurze do závodu ve Španělsku byl i občan z Markovic. Nebyl by býval problém , aby petici předali těmto lidem jiným způsobem. Naopak jsem se domníval, že podobně, tak jako situaci ve Španělsku hodnotilo kladně ostatních sedm účastníků exkurze, tak že se přesvědčí výše uvedení pánové přímo při osobním jednání se zástupci Colorobbie o užitečnosti a vhodnosti pro Chrudim tohoto tohoto prvního investora průmyslové zóny. Zároveň že po rozhovoru a seznámení s firmou alespoň umožní dokázat neškodnost firmy posouzením vlivu na životní prostředí nejen v Markovicích.
Dále nějaká utajení jakýchkoliv záměrů kohokoliv - starosty, radních, úředníků - jsou mi cizí, neboť považuji otevřená jednání za jedině správná. Pokud se takto bude někdo podle Vašich rad chovat, tak to nevidím jako seriózní. Utajování, to už tady přeci bylo. Jen tak mimochodem, i Vy se pod "anonymem" utajujete. Vy se jistě "Anonym" nejmenujete. A tak budete-li mít zájem, pak se s Vámi rád osobně setkám.
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Fanda Era-Packu 29.09.2004 21:14
je to opravdu velka skoda,jen doufam ze budeme mit v Hermanaku misto jako v chrudimi na fandeni a ze nas tam bude jezdit stale dost.Ostatne to uvidime uz asi tenhle patek.Snad tam pojedem.Take doufam ze vyhrajeme.Chtel jsem se zeptat kdy bude se hrat zapas s Mejtem. dekuji
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Jirka 29.09.2004 16:15
Jen tak pro info, doba pronájmu byla 5 dní, požadovaná cena celkem 510.000 ,- Kč. Když to spočítám, kolik stojí 1 hodina pronájmu, dojdu k číslu přibližně 5.000,- Kč na jednu hodinu a to i v noci. No za tuto cenu to mohl Era-pack klidně uspořádat v Hale Sazka v Praze nebo v Duhové aréně v Pcích, věřím, že by zaplatil určitě méně. Mimochodem, oficiální pronájem haly Sokola na 7 dní je něco kolem 70.000 Kč (ověřeno telefonicky s p. Loukotou).
Toť řeč čísel. Ještě mě celkem překvapilo, že se k této ostudě ještě nikdo nevyjádřil z města. Je to hlavně ostuda města Chrudimi, že se zde tento turnaj nekoná. Jinak přeju Era-packu hodně štěstí a doufám, že se do Heřmanoměstecké haly na Pohár mistrů dostanu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Beran vs. Beranek Zorro 29.09.2004 14:22
 
Beran vs. Beranek Lebduška Josef 29.09.2004 08:50
Já jsem pochopil, že je stará dráha zablokovaná, ale vedle je schválena nová, ze které se dá létat. je to tak?
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci fanda sportu 28.09.2004 15:11
Tak teď se ukázalo, jak velká je lidská blbost. Chrudim si mohla udělat zadarmo takovou reklamu jakou neudělá nikdo z radnice ani nikdo jinej. To je ostuda jako hrom, lae hlavně velikej přešlap vedle. Bratři sokolové nezlobte se na mě, lae co to tam máte za nasazenýho vola ve vedení. S velkým prominutím, ale pan Loukota by mě s odpuštením dostat pár facek, aby se uz konečne probral z toho šoku. A všem fanouškům radim. Přijdtě tomu hrdinovi poděkovat do ty jeho prodejny vedle haly a podívat se jak vypadá netvor prvního ražení. Pan Loukota by měl bejt ihned odvolán. Doufám, že se to dostane i na vedeni sokola do Prahy a ty s nim provedou rychly proces. A ještě něco pro úředníčky a radnici našeho milovaného města. Vím, že hla není města, ale jistě se neco dělat dalo. At´už po dobrém nebo po zlém.Tohle si pan Loukota nemúže dovolovat a město by mu to mělo dát jasně najevo.
Město Chrudim přislo o reklamu k nezaplacení a tento přehmat je muže s tak sakra moc finačních prostředků, které by to města doslova přitekly!!!!!!!!!!!!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Beran vs. Beranek Zorro 27.09.2004 13:39
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Ota Stejskal 26.09.2004 22:13
Už je to jasné,mistr republiky ve futsalu v sezóně 2003-4 Era-Pack Chrudim odehraje ligový ročník 2004-5 v Heřmanově Městci.Vedoucí orgán ČMFS změnu již schválil a oficiálně potvrdil a oznámil.Oficiální termíny našich domácích zápasů jsou pátky 20:30hod.v hale Heřmanův Městec.Všechny diváky srdečně zvu do našeho nového prostředí a věřím,že se nám podaří pro Vás všechny vybudovat adekvátní prostředí.Zvětšení kapacity hlediště,kvalitní občerstvení bufetového typu,přestávková soutěž,bulletin,atd.Přijďte nás povzbudit..Panu Štěňhovi patří velký dík za reorganizaci pátečních termínů,které byly dlouhodobě obsazeny a za vstřícný přístup k našim požadavkům.Je vidět,kde je vůle,tam se lze vždy domluvit.
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Ota Stejskal 26.09.2004 22:00
Ano,je to tak,první "domácí"utkání sehrajeme tento pátek večer v hale v Heřmanově Městci a před podpisem je dlouhodobá smlouva.Je diametrální rozdíl v přístupu pana Štěňhy,který má tuto halu na starost v porovnáním s představiteli Sokola.Řekl bych,že jim je tam ctí ligu a PMEZ mít.Hráči zde mají za mnohem přijatelnějších podmínek k dispozici takový komfort,o kterém se jim mohlo v hale Sokola jen zdát.Pro diváky je to opravdu bohužel horší,uvidíme jaká bude návštěvnost,ale máme rozpracované plány jak kapacitu zvětšit alespoň o cca 200 míst.
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Max 26.09.2004 19:16
Copak o to, cesta do HM by se našla, ale jak se do tý haly všichni vejdem, to je u Boha...
Neznám regule Sokola, ale přece o záležitostech pronájmu haly nerozhoduje jeden prachůchtivej tupec.
Znamená to tedy, že ERA-PACK bude hrát i ligová utkání v HM? Takoi to je potom se sportem v CR ámen Bohužel, škoda

Nazdar

MAX
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci Ota Stejskal 26.09.2004 15:47
Všem příznivcům Era-packu Chrudim bych se chtěl omluvit za tuto situaci,která nastala a věřím,že si najdete cestu do našeho nového útočiště v Heřmanově Městci.Jak někde psal ing.Lörincz, vše je o lidech.Rád bych tímto poděkoval vedení Sokola za pěknou podpásovku hraničící s vydíráním a věřím,že cena nájemného všech prostorů v chrudmské hale je odvozena od ceny ,za kterou jsou pronajímány prostory,které zřejmě souvisejí s majetkem Sokola,soukromé firmě pana Loukoty.
Reagovat na tento příspěvek
 
Ceny benzínu v Chrudimi Pavel Jarek 26.09.2004 00:56
Jak mám to naše městečko rád a jak mi jeho budoucnost dělá čím-dál větší starosti...
Co se ceny benzinu ( zrnko v písku z kupy jiných problémů )týče, vlastním firmu s 3-mi osobními vozy, které najezdí měsíčně tak 5 tis. km. Protože jsem vydal zákaz čerpání pohonných hmot mmj. v CR a u "vybraných firem", jejiž žlutou, červenou a modrou barvu v CR taky máme, roční úspora činí téměř 19 tis. čistého! To už stojí za trochu námahy že...?
Reagovat na tento příspěvek
 
Era-Pach v Heřmanově Mestci sokolík 24.09.2004 18:02
Nevím co ten bratr Loukota dělá, ale je to jak u blbejch/omlouvám se za tento výraz/ jak může sám rozhodovat o tom komu pronajme halu a komu ne, vždyť je zde registrováno tolik sokolů. Hala z této zakázky mohla profitovat ikdyby to erapacku dala za hubičku, protože jen ta reklama by na dobu budoucí přinesla plno zájemců, že by hala praskala ve švech ... sokolové vyneste loukotu v zobácích...
Reagovat na tento příspěvek
 
Zase kruhák. Lebduška Josef 24.09.2004 13:20
Můj názor je, že ten kruhák stojí za houby (je moc malý) - ale jsou i horší. Kdyby tam stál trvale jeden v černém, tak by na sebe určitě vydělal.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54  53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.