Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Náš místostarosta Lebduška Josef 13.06.2005 16:48
Musím MP také pochválit. Na zavolání snad během 5 minut odstranili v Markovicích přejetou kočku. Určitě ne moc pěkná práce.
Reagovat na tento příspěvek
 
Náš místostarosta Josef Jarkovský 13.06.2005 16:32
Tak musím pochválit naší MP, v neděli v podvečer byli v Markovicích, ale ne na zmrzlině, ani se nebyli opalovat, i když svítíčko slunilo, měřili rychlost. A hezky uprostřed, ne 50 m za cedulí. To se mi líbí, i když jsem taky řidič. A nehledejte v tom žádnou ironii, opravdu mě mile překvapili.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo je Aleš? JRR 13.06.2005 11:53
Shote, take it easy, samozřejmě, že máš pravdu, ale kde ti bývalí komundírové nesedí? Podívej se třeba na nemocnici.....taky placené ze státních peněz (VZP je v podstatě státní podnik).
Kolik z těch bývalých komančských primářů vypadlo? A kolik jich tam sedí už od revoluce stále dál? Opravdu je to jenom o odbornosti a kvalitě jejich práce? A nebo je to o tom, že když chci být vedoucí v totalitním režimu, tak je mi jedno, že mám rudou knížku, jinak bych to přeci dělat nemohl.
A nějaká morálka, slušnost, poctivost, čest na to se opravdu nehraje......za to si člověk přece nic nekoupí.
Mnoho těch bývalých kádrů si dneska hoví na hodně zajímavých a lukrativních (státních nebo státem placených) pracovních místech a ostatním lidem se smějí do ksichtu.
Do určité míry to také je o tom, že tito lidé umí být aktivní, umí na sebe upozornit, prezentují, že chtějí převzít určitou zodpovědnost(za každého režimu) ale to, jak se potom chovají, jak jednají, co si skutečně o lidech, pro které by měli tedy ze své placené pozice něco udělat, myslí, je věc jiná. A tady si můžeme psát o čemkoliv, ale situace se nezmění.

Reagovat na tento příspěvek
 
Copak? MIREK 12.06.2005 20:13
Došel vám dech soudruzi?
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo je Aleš? shot 10.06.2005 22:09
No právě. Sloužit. Je jenom otázka jak a čemu. Pokud se nemýlím, byl pan Aleš za komunistů hodně vysoce (v rámci okresu) postavený úředník. A na pozici kterou zastával nemohl být jen nějakým úředníkem. Byl členem tehdy vládnoucí strany a dnes ty o něm říkáš byl a je pouhý úředník. Právě proto, že tehdy byl dost vysoký úředník prosazující linii vládnoucí strany, tak by dnes měl sedět někde stranou a ne dělat nejvyššího úředníka města.
Pouč se z dějin, při Norimberském procesu se také všichni obvinění hájili, já nic, já úředník Co dělal za komunistů na bývalém okrese onen pouhý úředník? Kým se to obklopuje náš pan starosta?
Reagovat na tento příspěvek
 
dům na půli cesty roman 09.06.2005 01:00
Co to plácáš za nesmysli,jen urážíš a nevíš o co jde!
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo je Aleš? anonym 08.06.2005 23:23
Opět plácáš, aniž by sis dala pozor na to, aby se ta tvoje tvrzení aspoň elementárně zakládala na faktech.

Tajemník je de facto, pokud tedy přijmu tvůj zvláštní slovník, právě od toho, aby "sloužil". Tajemník není politická funkce, ale nejvyšší, hierarchicky nejvyšší úřednická funkce. Je to prostě ÚŘEDNÍK. To by bylo hodně nestandardní, aby se tajemníci angažovali v (v tomto případě komunální) politice.

A za druhé, tím si ale vůbec nejsem jistý, ale něco mi říká, že p.
Korejtko je na svý funkci dále než Libý starostou (opravte mě případně někdo). Takže tady by sis, pokud mě teda pamět nezklamala, zase pletla časovou souslednost.

A v tom případě bych se ti už ale opravdu od srdce zasmál... HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo je Aleš? shot 08.06.2005 21:38
Aleš asi není ta nejhlavnější osoba na radnici. Dovoluji si však říci, že je ta nejtěžší. Je to především dobrý slouha. Dobře sloužil za komunistů na bývalém okrese, nyní dobře slouží na chrudimské radnici. Neprotestuje, vždy má shodný názor, co se mu uloží to vykoná, prostě pro nedemokratické vedení člověk k nezaplacení.
Tak se nikdo nedivte, proč si ho p. Libý vybral.


Reagovat na tento příspěvek
 
Náš místostarosta MIREK 08.06.2005 12:35
Měští policajti jsou přeborníkama v nasazování botiček a na buzeraci ciklistů,kteří se bojí jezdit po kruhákách a radši jedou po chodníku.
Někdy mě připadá že se chovaj jako malí Jardové.
V tomto oboru patří mezi světovou elitu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Náš místostarosta Jan Roček 07.06.2005 22:16
Souhlasím s tím, že by MP měla více dbát o bezpečnost občanů a ochranu jejich majetku, a to i v okrajových částech města.
Určitě by si tím získala více autority a respektu, než dáváním botiček před poštou (už tam raději chodím pěšky) nebo pokutováním za vjezd do pěší zóny, když jsem si u kašny potřeboval dát do auta vánoční stromeček ...
Reagovat na tento příspěvek
 
Náš místostarosta shot 07.06.2005 20:29
Opravdu vykonává dobrou práci? Kde? Snad jen v prostoru ohraničeném náměstím, Širokou ulicí, divadlem a širokými schody jsou vidět. Jinde vidět MP je téměř stejná šance, jako vyhrát v milionáři. A to nemluvím o okrajových částech jako Vlčnov, Vlčí hora Malecko a jiné. Ještě tak jsou vidět v Markovicích, ale to se musí prodávat zmrzlina. Je paradoxem, že občan, který zajede na poštu podat balík má na autě během pár minut botičku, ovšem parkuje-li někdo v obytné zóně mimo vyhrazené parkoviště a překáží provozu třeba celý týden, nic se mu nestane. Příklad? Zóny v Malecku, u Centrálu a další. Vyřvává –li tlupa opilců u Kapličky nic se neděje, ovšem běda těm mladíkům , kteří se v noci v klidu posadí na kašnu. To není žádná policie, to jen císařská garda, aby se náš místostarosta mohl předvést a případně se svést v autě s majáčkem, (jako v případě rozvodněné Chrudimky) který byl puštěn naprosto zbytečně, neboť jeho veličenstvo místostarosta se jelo jen podívat zda nestoupla voda. To, že přitom vletěli do lidí stojících na nábřeží, to jim vůbec nevadilo, plebs se přeci uhne.
A to nepíši o „pořádku“ v agendě jaký tam panoval zhruba před rokem.
A protože ryba smrdí vždy od hlavy, nevíte náhodou kdo je nejvyšším šéfem MP?
Reagovat na tento příspěvek
 
Náš místostarosta WILIBALDE 07.06.2005 16:21
O jaký nepořádek Ti jde?Myslím,že MP vykovává dobrou práci stejně jako její šéf.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo je Aleš? JR 07.06.2005 13:44
Ale, ale, panáček je basník, moc rád bych okusil to Tvoje praštění, ty siláku.
Takže co třeba čtvrtek 9.6.2005 21:00 na parkovišti u Hypernovy? JR


Reagovat na tento příspěvek
 
Otevřete oči MIREK 06.06.2005 16:58
Když vyženete tu bolševickou chátru,tak jenom dobře.
Oni jsou totiš všude.To znamená udělat deratizaci,v podnikatelských sférách.Kdo se ale odváží?
Reagovat na tento příspěvek
 
Evropa-ústava MIREK 06.06.2005 16:52
Grebeníček je soudruh.
Reagovat na tento příspěvek
 
Náš místostarosta Lukas Nemec 06.06.2005 14:26
Hm, já spíš z toho cítím ironii.
Reagovat na tento příspěvek
 
Náš místostarosta shot 06.06.2005 00:19
Opravdu vynikající člověk. Volební lídr téměř všech stran, které měly šanci uspět ve volbách. A jak dobře si vede. Když se nic neděje dá všem pokoj a podřízení si mohou dělat co a jak uznají sami za vhodné. Jen aby nebyl průšvih. Na městské policii má sice trochu nepořádek, ale jinak skvělý šéf, který ani pořádně sám neví co chce.
Žaloby na p. Trávníčka jsou zamítnuty a povodně také nejsou každý den, nevíte náhodou někdo, co vlastně onen vzácný člověk jinak dělá?


Reagovat na tento příspěvek
 
Náš místostarosta ja 05.06.2005 13:24
"líbivá politika"
Reagovat na tento příspěvek
 
Náš místostarosta Georgina 05.06.2005 10:32
No tak to je opravdu pěkné "pí árko", vypadá jako vyrobené na zakázku... HAHAHA!


Reagovat na tento příspěvek
 
Náš místostarosta Martha 05.06.2005 08:09
Jsem ráda,že město Chrudim má tak vyjímečného místostarostu pana Řezníčka.V Chrudimském zpravodaji mu to moc sluší a i jeho články jsou moc pěkné.Zejména jak předává dary dobrým lidem.V novinách je také často viděn na ruzných akcích.Byla jsem dojata k slzám,když jsem si v novinách přečetla jak přijel a předal mycí prostředky lidem postiženým povodněmi.Jsem ráda,že máme takového místostarostu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Naše letiště shot 04.06.2005 22:55
A co aeroklubu nabídl p. starosta? Pouze se v novinách vyšťavelil projev na téma, tak letiště přeložíme. Ale kam to neřekl. Město takový pozemek nemá, na jeho koupi také ne a když se ho zástupci aeroklubu přišli zeptat jak si to představuje, sdělil jim, že to je jejich věc. Při všech jednáních, se staví buď do pozice odpůrce letiště, nebo nějakým dopisem skácí vše co je v daném případě pozitivní pro zachování letiště a co udělali jiní, případně se staví do pozice mrtvého brouka. To je celá pomoc pana starosty aeroklubu. Inu, kdyby se letiště parcelovalo na stavbu domků, to by zřejmě byla jiná. Obratem ruky by vykouzlil několik firem, které by výhodně a vyváženě nabízely 250 Kč/m a méně, se zaplacením nejdříve za 20 let. V uzavírání tak výhodných smlouvách je náš pan starosta kabrnák.

Reagovat na tento příspěvek
 
Evropa-ústava kwajdan 03.06.2005 20:43
Vždyť říkám, že bych celou tu bolševickou bandu hnal za Kimem, nebo Fidelem, tam by měli ráj na zemi,soudruzi!
Reagovat na tento příspěvek
 
Naše letiště kacafírek 03.06.2005 17:06
Na pronajetém pozemku vám roste stoletá lípa. Zjara to v ní bzučí, pak sbíráte květ a když je parno, dává vám stín. Tu se poblíž přistěhuje lufťák a začne mu lípa vadit. Vloží se do toho dobrák Láďa a navrhne, ať lípu porazíte, protože vám místo ní daruje kašírovanou palmu, kterou si pak prý můžete postavit jinam. Vy to odmítmete.
A co letiště? Dá se přestěhovat? Proč náš starosta nabízí něco, co se udělat nedá? A diví se někdo, že takové nabídky Aeroklub nebere?
Reagovat na tento příspěvek
 
Evropa-ústava Lebduška Josef 03.06.2005 16:04
Tak si přečtěte projev předsedy KSČM, řádně zvoleného poslance p. Grebeníčka v KLDR. O tom, co v KLDR udělali a o Kim Ir Senovi.
Jen tak a soud si udělejte každý sám.
Reagovat na tento příspěvek
 
Evropa-ústava Michal Tůma 03.06.2005 09:07
Hm. V evropě snad už jsme, ne. Ale to socialistický RVHP, který se teď nazývá EU se mi moc nelibí. Společenství států s volným pohybem zboží a lidí a s rozumným sblížením administrativy říkám ano. Ale Svazu Evropských Socialistických Republik (tam to totiž tak nějak spěje a Evropská ústava je prvním krokem) říkám rozhodné NE!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Evropa-ústava kwajdan 02.06.2005 22:26
Tak do Evropy určtě raději než se Sovětskýmn svazem na věčné časy. Komouše bych nakopal do pr...e a vyhnal k Fidelovi, na Sibiř nebo do KLDR ať si to užijou mezi svými bolšouniOk?
Reagovat na tento příspěvek
 
Naše letiště shot 02.06.2005 21:56
Aeroklub nemá možnost umístit odkaz na své stránky na oficiální stránky města Chrudim? Alespoň mnou tam odkaz nalezen nebyl.
Reagovat na tento příspěvek
 
Naše letiště Jan Roček 02.06.2005 08:20
 
Evropa-ústava MIREK 02.06.2005 05:44
Tak co soudruzi.Chcete do Evropy,nebo ne?
Reagovat na tento příspěvek
 
dům na půli cesty anonym 31.05.2005 22:58
 
dům na půli cesty shot 31.05.2005 22:55
Moc pěkný příspěvek. Jako vystřižený z Rudého Práva let devadesátých. Nebyl jsi náhodou v té době dopisovatelem?
Reagovat na tento příspěvek
 
dům na půli cesty Lebduška Josef 29.05.2005 08:09
Nevzpomínám si, že by v Chrudimi proběhlo referendum o Penymarketu. Můžete to upřesnit? Kdy a kdo ho vypsal a jaké byly výsledky?
Reagovat na tento příspěvek
 
festivaly ja 27.05.2005 20:26
Ne, právě že naopak.

Reagovat na tento příspěvek
 
festivaly divokej bill 27.05.2005 15:24
 
dům na půli cesty divokej bill 27.05.2005 15:24
Jestli je referendum o pennymarketu (a poměrně rozssáhlá diskuze) důkazem naprostého nezájmu, pak nevím, jak se u Lebdušků projevuje zájem.
Reagovat na tento příspěvek
 
Kdo je Aleš? Ivos 27.05.2005 15:03
Proč si plný zvratků? Proč si plný zášti? JR - ty malý spratku, nejradši bych tě praštil.
Reagovat na tento příspěvek
 
festivaly T. 26.05.2005 21:54
 
Naše letiště shot 26.05.2005 17:38
Velice podobné tomu chrudimskému. Někdo si chce nahrabat tak parceluje letiště. Na rozdíl od Chrudimi tam mají rozumného starostu, který v tom nejede. Chápe totiž, že letiště je pro město větší přínos než rozprodej na parcely.
Reagovat na tento příspěvek
 
dům na půli cesty shot 26.05.2005 16:13
Hele, další jméno, stejný autor. Není to tak dlouho, co soudruhům lezl do zadku a teď je pro něj soudruh nadávka. Inu, myslí si, že za těch 16 let mnozí zapoměli a mnozí již nepamatují, že ano?
Reagovat na tento příspěvek
 
dům na půli cesty jeňýk 26.05.2005 14:57
Teda soudruhu Lebduško, já zírám. Aniž byste si zjistil názor paní Nevečeřalové na uvedený rozhlasový příspěvek, hned vynášíte soudy o hrdinství. Chudák ženská - nejdřív ji Kubínková klasicky zmákne a podsouvá ji sugestivní otázky a pak se zase dočká od soudruha zařazení k těm statečným. Možná byste se měl zeptat nejdřív jí. Ale jak tak koukám, vám se hodí cokoliv, abyste to hned mohl splácat dohromady s průmyslovou zónou, Penny marketem , letištěm, Palučinama atd. a vynést moudrý soud o chybách chrudimské radnice (která jich i tak dělá dost). Když už chcete někým opovrhovat, tak snad sám sebou za manipulaci s informacemi okolo průmyslové zóny.
Reagovat na tento příspěvek
 
Naše letiště Zorro 25.05.2005 16:22
Mrkněte dnes proti srsti na Primě. Pokud to škůdci nestihnou skoupit, mohly by tam zaznít zajímavé informace.
Reagovat na tento příspěvek
 
festivaly Blix 25.05.2005 07:43
Mně nevadí. Pokud se tedy vše odehrává přímo v místě konání a navenek "prorůstá" jen zvuková složka. I když to třeba není zrovna můj oblíbený žánr, je to jen několikrát v roce a lze to ty 1-2 dny akceptovat...
S pozdravem Blix Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
festivaly Fredy 24.05.2005 19:37
Vadí Vám festivaly, které se konají na hřišti na Janderově?? Nebo v okolí CR??
Reagovat na tento příspěvek
 
Fotky z oslav 950 let Pawelll 24.05.2005 13:01
Chtěl bych někoho poprosit, jestli by mi nevypálil na CD nějaké fotky z oslav 950 let první písemné zmínky. Bohužel zatím nemám digitální foťák, ale rád bych měl nějaké fotky z oslav na památku. Prosím, ozvěte se na pavelh81@email.cz. Díky
Reagovat na tento příspěvek
 
programátorské poklesky anonym 23.05.2005 20:45
Jo, máš pravdu. Proti stavu, v jakém byly stránky chrudim-city.cz ještě před měsícem, kdy patřily podle mého skromného odhadu mezi nejhorší v Evropě a možná ještě dál (ony vlastně de facto nebyly žádné), je to opravdu pokrok.

Je to ovšem rozdíl asi takovej, jako že jednooký je mezi slepými králem. Jinými slovy - nové webovky se mi nelíbí ani trochu a dokonce je považuju za hrozné. Na titulu spousta foteček, barviček (naproto k ničemu), naprosto nepřehledná menu, stejně jako odkazy, prostě - podle mého názoru - velmi, velmi špatné.

Nesrovnávám to s chrudim.cz nebo se sex.com, ale s jinými oficiálními prezentacemi českých měst (a dokonce i malých obcí): to i ten pověstný "Bruntál" (a to i doslovně) je má lepší. Pochopitelně hodnotím uživatelskou vstřícnost, přehlednost, jednoduchost a množství nabízených služeb.

Prostě mě zklamaly. Možná to chce čas, možná si na ně jenom potřebuju zvyknout, ale zatím very, very bad.
Reagovat na tento příspěvek
 
Mladí konzervativci ja 23.05.2005 20:41
 
programátorské poklesky Mexiko 23.05.2005 17:06
zapomněl jsem dodat - v USA se webkamera našeho náměstí asi nacházet nebude ..... Úsměv
Reagovat na tento příspěvek
 
programátorské poklesky Mexiko 23.05.2005 17:05
Tak koukám, že odkazy už jsou opravené. je asi i nějaká drobná změna u webkamery, už má alespoň snahu se někam kontaktovat pro získání datového toku. Ale pořád nic se nezobrazuje.

Možná to bude tím, že kód je nejspíše odněkud okopírovaný (nebo vykradený) a vložený do městských stránek. A je okopírován včetně hlavičky A VČETNĚ UKONČUJÍCÍ ZNAČKY </html> uprostřed kódu. Když on Microsoft FrontPage 5.0, ve kterém je to psané je docela mizerný softík na profesionální tvorbu www stránek. FP je tak pro stundenty, kteří si "naklikají" svoje osobní stránky.

Ale je ještě pravděpodobnější, že IP adresa, na kterou se skript odkazuje, je špatná. To asi proto, že směřuje pravděpodobně na IANA, 4676 Admiralty Way, Marina dle Rey, USA
Reagovat na tento příspěvek
 
dům na půli cesty Administrátor 23.05.2005 13:31
Zvukový příspěvek Českého rozhlasu Pardubice naleznete na našem serveru:

http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=211
Reagovat na tento příspěvek
 
programátorské poklesky T. 21.05.2005 20:09
Jen douška na okraj. Blabol.doc NENI TEXTOVEJ DOKUMENT! Ale koukal jsem, že v některých případech se blýská na lepší časy a Úřad už něco slyšel o PDF.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76  75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.