Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Tak mám pocit ANO 02.05.2006 08:19
Máš pravdu.
Vítej! HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Heinrich 02.05.2006 07:52
OK, ale proč tohle všechno, celá tahle Tvoje aktivita až po 5 letech odchodu z TC Chrudim? Proč ne dříve?
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru PharmDr.Nováková Lenka 02.05.2006 06:45
Mirko, uved´ detaily, prosim, at´se pobavíme. Dr.Nováková
Reagovat na tento příspěvek
 
Tak mám pocit johansson 02.05.2006 00:17
že řady pošuků se tady nebezpečně množí .-)
Reagovat na tento příspěvek
 
Naše město. Michal Tereska 02.05.2006 00:10
Uvědomujete si, že pokud tam bude značka - pěší zóna, tak tam neprojede nikdo.
- obytná zóna, tak se tam bude moci i sáňkovat a nebo chodit třeba prostředkem silnice.
Je to hodně zjednodušené, ale je to tak.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zpracování územního plánu rozvoje památkové zóny Muad'Dib 01.05.2006 23:43
Tohle bych neodhadoval na starostu, ale spíš na Chrudimskou volbu. Tyhle věci se začaly dít, když se dostala do radniční koalice. Toto zájmové sdružení chrudimských podnikatelů maskované několika chrudimskými veřejně známými osobnostmi považuji za velice nebezpečné.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zpracování územního plánu rozvoje památkové zóny shot 01.05.2006 23:40
Inu dějí se to věci v Chrudimi. A budou. Pokud bude p. starosta Libý starostou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Zpracování územního plánu rozvoje památkové zóny Muad'Dib 01.05.2006 23:38
Dočetli jsme se 29. dubna v MF DNES, příloha Pardubický kraj:

Na zpracování inovovaného územního plánu Chrudimě byly vypsány již dvě veřejné soutěže. Jelikož se jedná o vyšší částku - předpokládaná cena pět milionů korun, bylo nutné uveřejnit akci na centrální adrese, aby se mohl přihlašovat kdokoliv, který vyhovuje předepsaným podmínkám.

Prvá soutěž byla zrušena dle vyjádření starosty Libého pro "nevýhodně nastavená kritéria". Druhá byla vyhodnocena, městská rada rozhodla o vítězi, dokonce písemně informovala uchazeče o výsledcích. Nyní rada města veřejnou soutěž také zrušila, ale tentokrát z důvodů chyby úředníků při vyřazení jednoho z účastníků.

Bylo to však pro chybu úředníků? Vlastní průběh vyhodnocení spíše ukazuje na zcela jiný důvod. Už hodnotící komise určená radou města budí rozpaky. Byla tvořena starostou Libým, oběma místostarosty Čechlovským a Řezníčkem, dvěma radními Macelou a Jelínkem, městským architektem a zároveň zastupitelem Thérem, příslušným vedoucím odboru Kopeckým a dvěma nezávislými architekty.

Nevyhrál soutěž? Nám to nevadí?

Hlediska hodnocení byla tři - jedno subjektivní, a to reference uchazeče s nejvyšší váhou 40 procent, dvě alespoň trochu objektivní - cena díla s váhou 35 procent a termín zhotovení s váhou 25 procent. Po vyhodnocení nabídek byla firma architekta Romana Kouckého až na čtvrtém místě - měla totiž nejvyšší cenu a průměrný termín zhotovení díla.

Rada však rozhodla jinak. Jelikož byl architekt Koucký v hodnocení referencí z devíti účastníků hodnotící komise v sedmi případech označen jako první, tak je vlastně architekt Koucký první i celkově. Skutečnost, že v ceně je poslední a že město jemu zaplatí téměř dvakrát tolik za zpracování územního plánu než tomu, kdo byl vyhodnocen jako vítěz, nehrála roli.
První vyhodnocený podal odvolání jak městu, tak Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže. Vedení města však vyřešilo nastalý problém tím, že soutěž zrušilo pro chybu úředníků.

Co to však znamená pro účastníky soutěže? Potřetí se přihlašovat, připravit nabídky, zúčastnit se otvírání obálek.

Nebude to jen ztráta času, když se jeví, že se bude soutěžit do doby, než se podaří zvítězit vhodné firmě? Politujme je.
Jaroslav Trávníček, zastupitel Chrudimě

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=101&r=mfpardubice&c=488975
Reagovat na tento příspěvek
 
Naše město. shot 01.05.2006 23:35
Určitě by ta peníze využít jinak. Ale to by museli mít naši zastupitelé úctu k městskému majetku a nemyslet si, že oni jsou ti jediní neomylní. Mohli by konečně přestat sypat peníze do oné černé díry zvané průmyslová zóna a začít konečně něco dělat pro obyvatele Chrudimi. Přestat lacino rozprodávat a draho nakupovat, mohli by se třeba také podívat se jak se žije v jiných částech Chrudimi, jaké potíže mají v okrajových částech, jak jsou rozbité chodníky, silnice, neposekané trávníky, zaneřáděné parky. Jak jsou různá zákoutí (asi díky zavedení poplatků) plná odpadků. Je toho hodně k řešení. Místo toho se vyhazují milióny na starostovy schody v Široké (po pár letech se budou halasně a draho bourat), na silnice v areálu TRA (za ty peníze by se postavila nová komunikace do PZ) a podobně.

Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová se distancuje od napsaných článk dodanek 01.05.2006 23:08
svůj původní příspěvek, jak sama tvrdí, napsala ona pod jménem Mirka Melicherová, tudíž je vyloučeno, že by kdokoliv jiný psal další příspěvky pod jejím jménem, jak sama říká.

jinak, pomocí jednoduché detekce IP adres lze zjistit, které příspěvky pochází od slečny Melicherové a které ne...
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunismus, komunisté atd. atd. atd. MIREK 01.05.2006 19:44
Proč jsou v pohodě?Proto,že jim ještě nikdo neukončil let.A proto,že jsou úplně všude.
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová se distancuje od napsaných článk Karel 01.05.2006 14:59
Jenomže,p.Melicherová se tady přihlásila pod M.Melicherová, nikoliv Mirka Melicherová,tak kdo má pravdu?
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunismus, komunisté atd. atd. atd. ANO 01.05.2006 13:03
Odpověď na otázku v závěru je překvapivě prostá.
Prohlásit o režimu, jehož právní řád jsme převzali, že byl protiprávní, znamená de facto popření právního řádu této země.
A to nejde. To bysme se totiž opravdu utloukli srpy, kladivy a dalším náčiním.
Těžko chtít po bolševickém parlamentu odsouzení bolševických praktik. Ano, komunisti jsou svině, o tom není pochyb. Ale za současného stavu této země, kdy nám vládnou a rozhodují o nás lidé, kteří ve Straně buď byli, nebo alespoň s jejím svolením vystudovali vysoké školy, není rozumné očekávat nějaké výrazné odsouzení komunistických zločinů.
Děsí mne však zejména to, jak krátká je pamět národa. A kolik lidí je dnes schopno volit komunisty, kteří nikdy nepřiznali své zločiny a nikdy se od nich nedistancovali.
Ale tak už to chodí. Některým lidem se zkrátka tehdy žilo lépe - dostali práci, k tomu od firmy byt, měli prémiové spoření mladých, z nějž si koupili vybavení bytu (všichni stejné, jiné nebylo), postupem času si naspořili na Škodovku, zapsali se do pořadníku, mohli si vybrat, jakou barvu chtějí (vybíralo se obvykle ze 2 až 3 barev), potom si mohli vystát frontu na televizi Tesla Color, či mrazák Gorenje (to byl luxus!!) a žili spokojeně...
Nyní se musí snažit sami, práci si sehnat, na byt si vzít úvěr,...
Reagovat na tento příspěvek
 
pout ANO 01.05.2006 12:44
Upřesním sám sebe: http://www.muchrudim.cz/index.asp?p=23&s=322&id=323&u3=324 (5.8. - 6.8.2006) - ovšem musel jsem použít k nalezení termínu konání svého loveckého psa. HAHAHA!
Reagovat na tento příspěvek
 
pout ANO 01.05.2006 12:37
Ale jooo, to vona bude - město z toho má prachy. Ok?
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Buclík 01.05.2006 12:10
No, tak dík za "vyčerpávající" odpověď. Já ale spíš myslel, že by někdo z TC Chrudim, třeba ten pan Koch, moh jasně a srozumitelně napsat, proč tu Mirku Melicherovou teda z toho klubu vyhodili. Aby to bylo všem jasný. Nebo tady to nikdo z těch napadenejch nečte?
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová se distancuje od napsaných článk Buclík 01.05.2006 12:00
Milá Mirko, všechny příspěvky, který mají v odesilateli uvedeno "Mirka Melicherová", jsi napsala ty. Pod jedním a tím samým jménem se nejde registrovat na portálu dvakrát. Leda, že bys měla tak ubohý heslo, že by ho každej uhád.
Tak nás nehoupej, jo?!
Reagovat na tento příspěvek
 
pout holy 01.05.2006 11:43
tak bude VUBEC pout?
Reagovat na tento příspěvek
 
Komunismus, komunisté atd. atd. atd. vutdream 30.04.2006 23:58
Chtěl bych se podělit o jeden malý názor na minulý režim a zajímali by mě vaše reakce.

Když to všechno končilo v 89 tak jsem to ještě moc nepobíral. Vím jen, že je pár lidí, co na minulý režim ještě rádi vzpomínaj a odkazují se při tom na sociální jistoty atd. Až poslední dobou nabývám názoru, že komunismus by měl být stejně hnusný termín jako je třeba fašizmus. K tomuto názoru jsem dospěl po vyslechnutí vzpomínek starších lidí, kteří tím prošli. Jejich vyprávění ve mě vždy evokuje chutě vzít ten srp s kladivem a omlátit je soudruhům o hlavy (a to se mírním ;) ). Konec konců, nebojím se srovnávat zvěrstva nacistů s komunistama (nemyslím tím svinstva jenom u nás, ale třeba u nich doma viz. řízené hladomory atd.). Ptám se však proč jsou náckové a fašisté "zákonem zakázání", ale komunisté jsou úplně v pohodě?
Reagovat na tento příspěvek
 
Jak ještě dlouho... vutdream 30.04.2006 23:42
Většinou však bohužel nečinu okolí vůči chování vymydlených plešek zůstává fakt, že to jsou dost tvrdě nabouchaní borci, kterým nedělá vůbec žádný problém rozmlátit o vás teleskopický obuch :( ačkoliv jsem trenoval bojový sport, stejně bych si netroufl, ale vaří se to ve mě a to opravdu hodně moc!!! Sice se mi nelíbí chování jedinců (či skupin) proti kterým plešky jdou, ale na to abychom je upozornili na to, že se nám jejich chování nelíbí, a že nás tím neustálým bordelem v různých částech města serou, musíme použít jiných nástrojů než hrubé síly. A stejně mě neustále udivuje, jak "naši" náckové mohou uznávat tu odpornou ideologii. Vždyť jak už tady bylo v této diskuzi napsáno, jen by si chránili a uctívali svého řezníka...
Reagovat na tento příspěvek
 
Naše město. MsG 30.04.2006 23:18
Investice do uklidu a zelene bych take prosazoval, zejmena do casti, kterou se asi zadny chrudimak nechlubi, cili Revolucni ulice. Kdybych v Chrudimi travil vice casu, tak bych se snazil prosadit na mestu (samozrejmne postupne: domovnik a sousedi > informovanost > patricne organy atd.) nejake vhodne reseni. Zacal bych u kontejneru, 2x reseny problem a vysledek stoji za 2 veci (nebudu jmenovat za jake). Bohuze ze studijnich duvodu se do naseho mesta dostanu obcas jen na vikend.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru kwajdan 30.04.2006 21:05
Vážení příznivci tenisu.Už jste příliš ootravní s těmi pomluvami a nadávkami.
Reagovat na tento příspěvek
 
Naše město. Marie 30.04.2006 20:05
Ačkoliv jsem také řidička a moje pohodlnost říká:"Projíždět centrem je dost dobré",přikláním se k pěší zoně.V případě schodů se mi to zdá jako zbytečné plýtvání peněz.Centrum je krásné a je potřeba ho chránit.Peníze na schody bych raději vložila do zeleně a úklidu města.
Reagovat na tento příspěvek
 
Mirka Melicherová se distancuje od napsaných článk M. Melicherová 30.04.2006 19:41
Vážení chrudimští občané, napsala jsem článek o sportu a co takhle tenis a Chrudim? Od této doby se píší články o mě, urážlivého charkateru, dokonce anonymi volají mé rodině a vyhrožují. Pokud se kdosi skrývá a používá jméno Mirka Melicherová a píše články tohoto charakteru, byla bych ráda, aby s tím přestal. Jinak budu nucena kontaktovat policii ČR a následné věci, včetně výhrůžek mé rodině vyšetřit. Na tento portál se může zaregistrovat kdokoli, pod jakýmkoli jménem. S pozdravem Mirka Melicherová.
Reagovat na tento příspěvek
 
Naše město. Jan Roček 30.04.2006 18:03
odkazuji na diskuzi zde:

http://www.chrudim.info/forum/allmsg.php3?id=2883&pid=2649&days=30&js=0&lang=cz#focus

Předpokládám, že Vám (stejně jako mě) nevyhovuje současný stav, kdy je Široká rychlodráhou Pardubice - Vysoké Mýto.
Rovněž předcházející stav (jednosměrka - nutnost objíždět kvůli návštěvě centra půlku města) byl také nevyhovující.

Zadání znělo: 1) zamezit tranzitu 2) umožnit vjezd na náměstí z obou směrů 3) dopravně zklidnit a zároveň zatraktivnit centrum jako oddychovou a nákupní zónu se snadným příjezdem a parkováním

Řešení byla navržena dvě: 1) pěší zóna 2) "schody"

Zastupitelé se nadšeně rozhodli pro schody. Hotovo by mělo být letos v září.






Reagovat na tento příspěvek
 
Obrovská aféra okolo tenisu a Mirky Melicherové zora 30.04.2006 18:02
Neuvadela jste zde pred nedavnem, ze uz s prispevky do tohoto fora koncite? Ze jste nesmirne vytizena a od rana do vecera na kurtu? Tak by asi bylo nacase to splnit...
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Marie 30.04.2006 17:27
Jste pěkně povrchní a teď mohu říci i hloupá,protože o problematice lékáren vůbec nic nevíte a nasloucháte drbům,které nemusí být vůbec pravdivé.A já tenis nehraji ,mám vlastní názor,vlastní rozum a do lidí nekopu.Tím s Vámi končím,zamyslete se nad sebou.
Reagovat na tento příspěvek
 
Obrovská aféra okolo tenisu a Mirky Melicherové Mirka Melicherová 30.04.2006 17:20
A ty proč používáš jméno Sandy, to se bojíš, že budeme vědět, kdo píše, já se na rozdíl od tebe dokáži pod svůj článek podepsat a urážky magorů si opravdu líbít nenechám, to sorry, to snad chápeš, pokud je někdo na mé staně a píše pod anonymem, jedině dobře, alespoň někdo !!!!
Reagovat na tento příspěvek
 
letiště Josef Brom 30.04.2006 16:59
Občanské sdružení "Zóna klidu - Chrudimsko (adresa: Pernštýnské nám. 80, Pardubice, IČ 26659646)pověřila spol.-Real Spektrum Hradec Králové, IČ 25284053 vykupovat pozemky v prostoru letiště Chrudim. Doporučuji diskutovat otázky: - Jedná se o přípravu na spekulaci s pozemky v zmíněném prostoru a snahu postupně vytlačit stávající vlastníky za problematické ceny? - Destabilizovat již dosti napjatou situaci v této lokalitě? - Nebylo by průhlednější pro tuto činnost využít např. fy. TH Real (IČ 26430499)jednoho ze zakladatelů dříve zmíněného sdružení?
Reagovat na tento příspěvek
 
Obrovská aféra okolo tenisu a Mirky Melicherové ANO 30.04.2006 16:53
"si"? Snad "jsi", ne? Hmmm
Reagovat na tento příspěvek
 
Obrovská aféra okolo tenisu a Mirky Melicherové Sandy 30.04.2006 16:41
Mirko,proč používáš tolik jmen..?Teď si zase Kamila..?
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Kamila 30.04.2006 16:18
Vážená paní, kdybyste věděla detaily, tak byste paní Novákovou nakopala do prdele, sama je zlodějka okrádá lidi na lécích a mastí si kapsy, takové lidi, co bijí vlastní chlapi a vynucují si prachy pod nátlakem a výhružkami udáním o údajných podvodech svého muže, takové krávě bych nedala nic. Paní Novákovou znám jěště z tenisových dvorců a vyprávění přítelkyně, jejího bývalého muže, který je super chlap. Nepotřebuji, aby mne někdo litoval, napsala jsem pravdu a to mi stačí, litujte sama sebe, že si to tam necháte líbit a jste jako ovce na porážku. Paní Nováková vyhrožuje a sama je strašná a nedokáže ani pozdravit, tak se do toho nepleťte, když tomu vůbec nerozumíte a nemáte ani potuchy, co se dříve dělo. Paní Nováková může být ráda, že zatím stát dovoluje lékárníkům, takto okrádat lidi, já bych je zavřela všechny. Mirka Melicherová.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Marie 30.04.2006 16:15
Paní Kamilo,co Vy jste za člověka?
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Kamila 30.04.2006 16:11
Protože to tam řídí a účto zařizuje ta kráva zlodějská Zahradníková z Markovic, ty co okrádali lidi a stavěli domky v Markovicích, ta měla bát zavřená za zlodějinu už dávno i se svým manžílkem, okrádají stát na daních. Zmetci. Pošlete na ně finančák a máte pokoj od zlodějů, všechno ven !!!
Reagovat na tento příspěvek
 
Závěrečné hodnocení pro Mirku Melicherovou Kamila 30.04.2006 16:01
Tady Kamila, čo sa týždeň už nemyla, no jo dyť voni to jsou vohnouti sobecký a závistiví a hříšné nádoby to sú, tož si z teho cérečko nič nerob a daj jim poriadně přes ten rypec. Aj na Moravě, Slezku aj vo Vysokých Tatrách to sledujeme, čo bolo to bolo a oni budú zemegulu ryť tým jejich rypákom šeredným. Nědaj sa boha jeho jožo bazmek sme pri tebe aj na Slovácku. Prajem ti velmi úspechov aj v Kisucach sme o tom debatovali, najlepšie by bolo, keby sme vypravili raketu a vystrelili tých zmetkov na Mars.
Zdraví rádio Jerevan.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Marie 30.04.2006 16:01
Paní Mirko,tak si myslím,že už mám celkový obrázek o Vaší osobě.Toto téma čtu od začátku.Jelikož Vás neznám,zpočátku jsem Vás litovala a byla na Vaší straně.Nyní jste se ukázala v pravém světle.Paní Nováková Vás nenapadla,zato Vy ji ano a to sprostým způsobem.Co je Vám do soukromí cizích lidí,houby můžete vědět,jak to všechno bylo.Do vztahu dvou lidí nikdo nevidí,vždyť ani oni sami neví,kde je pravda.Proto Vám nepřísluší někoho soudit.
Zvláště jsem nepochopila,proč napadáte člověka,kerý se zastal jiného člověka.Kdyby jste byla tak moudrá,jak jsem si myslela,nikdy byste se k takové podlosti nesnížila.

Reagovat na tento příspěvek
 
náš pan starosta je nejlepší Kamila 30.04.2006 15:47
Zapomněla jsem, že pan Koch by chudým bral a bohatým dával, proto by byl nejlepší jako starosta. Prý už nebydlí na Hradištní 1195, ale koupil si barák a má nové auto z toho, jak na tenise okrádá řadu let lidi, tak ho zvolte, dávám mu svůj hlas i Mirka ta ho miluje, krasavce. A pak jěšt možná Zahradníkovi z Markovic, co si nakradli na stavbě domků, panečku to je síla co????? Jo a prý si otevřeli na kurtech bufet a koupili hospodu za určitě vydřené peníze U Kapličky, tak už Vám to stačí nebo mám pokračovat a co Grano a Skuteč a pan Šedivý, to by byl starosta, ten podváděl na tenise už když jsem tam byla jako mladá hloupá holka v letech 1990 - 1994 a byl hospodářem klubu, prý tam ve Skutči každou chvilku lítají bomby nebo to byla Granita????
Reagovat na tento příspěvek
 
náš pan starosta je nejlepší Kamila 30.04.2006 15:36
Nejlepším starostou by byl pan Koch z TK Chrudim, ten je fakt nejlepší. Volila by ho i Mirka Melicherová.
Reagovat na tento příspěvek
 
Obrovská aféra okolo tenisu a Mirky Melicherové Kamila 30.04.2006 15:31
Vážení Chrudimáci, přece jen mi to nedalo a přečetla jsem si ty Vaše urážlivé příspěvky, jsem člověk, který je pohodář a rozhodně nebudu utíkat a podávat na ty hnusné pisálky trestní oznámení. Je vidět, že se lidé v Chrudimi nezměnili a nikdy nezmění. Jelikož mám za pár dní narozeniny a nechci si je kazit debilními anonymi a narážkami na svou osobu, vzkazuji všem, aby si zametli před svým prahem a podívali se především sami na sebe, co v životě dokázali, co vystudovali a kde skončili a pokud je to v Chrudimi na nic, tak ať se taky seberou a odejdou jako já a spousta dalších lidí. A všem, kteří dnes startují košťátko, letím na Červený vršek, tam můžeme diskutovat a stavu tenistů na chrudimských tocích. Hezký den Vám všem, máme jaro, příroda se probouzí, ptáčci zpívají, a ti, kdo mne nemají rádi ať si skočí z Nuseláku, máme to tu každou chvíli, že někomu na hlavě přistane magor, spíš rozpláclá placka, která nezvládla život a boj. A já jsem zrovna bojovný typ, takže mne na kolenou nikdo neuvidí. S pozdravem Mirka Melicherová, už jen to jméno ve Vás jistě vzbouzí vztek a zlost, co??? Tak urážejte dál, já se tomu jen od srdce směji. Zdar a sílu do dalších urážlivých anonymů.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru rekreant 30.04.2006 13:49
Je to tu dost zajímavé a tak také něco napíši.
Když půjdu s dětma na koupaliště,do kina, ke komediantům na kolotoč,tak vždy dostanu vstupenku.Jedná se o doklad o zaplacení a pro provozovatele doklad, že inkasoval peníze.Toto neni přežitek socialismu, ale obyčejná snaha o pořádek v tržbách.
Na tenis chodíme pár let jako hosté, ale nikdy se nám nestalo, že dostaneme nějaký lístek, vstupenku, příjmový doklad.
Nezaregistroval jsem ani pokus o jeho vydání, vypsání, či otázku zda ho chceme.Tohle je ta nejprimitivnější cesta k tvorbě černého fondu, z kterého sportovní kluby uplácejí rozhodčí, platí striptérky na večírcích a vyplácejí funkcionáře oddílů.Tak to tam napravte, jestli ovšem chcete.Budete mít od křiklounů klid.Je problém nechat natisknout hodinové odtrhávací vstupenky na hřiště? K trenérům.Kdo jde na tenis tak na první pohled pozná, kdo si jen tak hraje a kdo tam provozuje trenérskou živnost.Znám tam pana Solila,Bílka a Marka.Když se podíváte do rejstříků ARES - RES zjistíte, kdo k tomu má živnostenské oprávnění, tedy komu oddíl umožňuje legílně tam podnikat a komu nelegálně.Je to zajímavé.
Sazby těchto trenérů znám a kdo chce, může se zeptat jejich klientů.
Vztah správce a oddílu.Tak tohle je super zajímavé.Oddíl velmi obtížně prokáže, že se jedná o obchodně závazkový vztah, že se jedná o zhotovení nějakého díla a že nejedná o zastřený výkon závislé práce. Klasický Švarc systém, na který zákon pamatuje sankcí do 2 000 000 Kč.Doporučuji § 13,zákona č.435/2004.Spoléhá oddíl na to,kde neni žalobce, neni soudce?
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 30.04.2006 13:32
Vážený pane Kochu Vaše pomluvy na mou osobu včetně posílání k psychiatrovi atd. nebudu již komentovat, neboť jste šašek, neumíte držet raketu, sedíte ve výboru jako ta kvočna na vejcích a hrabete si prachy do kapsy. Kvůli Vám nestojí přetlaková hala v Chrudimi, kvůli takovému zmetkovi, který jen dokáže odjet do Prahy a pomluvit schopného člověka, sám jste nula, jak se vede Vašemu synovi v tenise, asi blbě co, na žebříčky se raději nedívám, protože bych se musela od srdce zasmát. Podívejte se na okolní kluby, jaké tam mají poplatky, trenéry, Vy nemáte nic, všichni schopní trenéři Vám totiž utekli nebo jste je vyštvali ze závisti. Ostatně, to že Vás poráží na mistrovských soutěžích kdekdo, a že přebory vyhrávají Hlinečáci, je známá pravda, která trvá již od doby mého odchodu. Vás bych označila za lidskou hyenu, ale i to zvíře bych urazila. Jsem ráda, že jsem konečně mohla sdělit chrudimské veřejnosti pravdu o chrudimském klubu a o Vás. Vyštvali jste mne z klubu proto, že bych s Vámi zatočila, obrátila vše naruby a Vás vyhodila a jěště nakopla do zadnice. S pozdravem Mirka Melicherová. Přeji Vám, aby jste zase všechno prohráli, aby Vás už konečně vyrazili a byl klid.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 30.04.2006 12:44
Nevím, kdo to psal ty částky a to trénování, ale berte v potaz, vážení, že plat správce kurtů bude tak za 10 - 15 tisíc Kč a hodina za trénování tak 250Kč možná více, tak si to spočítejte a dostanete pěknou sumičku a žádné odvody státu, myslím daně. Je to tam pěkná verbež zlodějská, já to vím celou dobu, ostatní polívat hadicí a vyštvat a sám si tam trénuje načerno bez živnostenského listu.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 30.04.2006 12:35
Hele Buclíku, tu pravdu ti nikdo neřekne, já se necítím ublížená, jen jsem konečně měla možnost napsat, to co se v klubu dělo a děje. Chodíš na tenis a máš na to , jěště tenkrát dyž jsem tam chodila, tak byly poplatky pro nové členy 6000Kč, máš na to jako nový člen, možná si pan Koch a s.r.o. již dostatčně nahrabali, tak to tam snížili a děti z normálních rodin se na tenis nedostanou, o to jde, ne o mě a kluci Rybišárovi trénovali radši za barákem na betoně, protože na to neměli, aby chodili na tenis do TK Chrudim, už to chápeš???? Mirka Melicherová.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 30.04.2006 12:31
Tak jsem ráda, že se pan Koch konečně ozval, tak co, jěště jste navežený ve výkonném výboru tenisového klubu, vážený pane Kochu, jste ten největší hajzl, kterého jsem kdy ve svém životě potkala. Tak co pane Koch, postavil jste si barák, koupil nové auto za peníze z tenisového klubu, můžete nám to taky doložit?????? Ostaní vyštvat a sám si nahrabat co???
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 30.04.2006 12:26
Hele Sandy, tak když mám malé IQ, tak nám napiš co máš za školu, možná základní nebo snad učňák a co děláš, neujspíš na podpoře nebo někde v baru nonstop alá Marlboro, kam chodí největší socky z Chrudimi, co?
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 30.04.2006 12:23
Hele Heinrichu, já nechci, aby něco dopadalo, já jsem z Chrudimí skončila a myslím, že by mi měl jěště portál Chrudim zaplatit, myšleno z legrace, za tak velkou návštěvnost, neboť jsem napsala slušný článek o tenise a strhla se neskutečná aféra a ty urážky a napadání a tak dále. Alespoň jsme se všichni přesvědčili, co je v Chrudimi za lidi a proč odsud schopní lidi zdrhají. Měj se hezký den. Mirka.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 30.04.2006 12:14
¨V Praze trénuji denně 5 až 8 hodin, víš a přezdívka, tak můžeš závidět jěště víc. Mirka Melicherová, všude kam se podívám v Chrudimi je jen na oko huj a uvnitř fuj, krásné město s debilníma a závistivíma lidma, tak si hnij dál v Chrudimi a nezáviď mi ty prachy z tenisu a to, že jsem v Praze. Mirka.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 30.04.2006 12:10
Hele, kdybys podnikala, tak na ty automaty a chlast máš taky, ty se dokážeš pověsit na krk nějakýmu debílkovi z Chrudimi a tahat z něj prachy nebo makat někde v baru 24 hodin denně za 50Kč hrubého ty socko jedna, tak co tady prudíš já žádné dluhy nemám, vlastně ano, dlužím ti pořádnou ránu mezi rypák.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 30.04.2006 12:05
Vážená paní Novává Lenko, mlátila jste svého muže a hrozila mu, že pokud Vám nedá peníze a majetek, když s Vámi, s takovou krávou nechtěl již žít, tak jste mu dámo hrozila udáním za podvody na finančáku, teď sama okrádáte lidi v lékárně. Tak se starej o sebe. S pozdravem Mirka, ví to celá Chrudim i já tady v Praze.
Reagovat na tento příspěvek
 
Všem Chrudimákům, kteří napadali Melicherovou Míru Mirka Melicherová 30.04.2006 12:02
Já se mám velice dobře a žiji v Praze již 5 let, alkohol pije každý i ty děvče, dluhy má každý podnikatel, a pokud ty nepodnikáš a sockaříš v Chrudimi, tak běž do prdele a nenapadej někoho na koho nemáš. Jste zlí a hnusní.
Reagovat na tento příspěvek
 

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107 106 105  104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2019 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.