Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Starota v Bruselu johansson 09.05.2006 21:57
Se skutečným zájmem zjišťuju, kolik nesmyslů se tady dá naplkat. Obchvat je VÝLUČNĚ v kompetenci státu, který je investor. Na adresu vlády tady nečtu ani slovo- takže přátelé, o financování dopravní infrastruktury asi víte starou belu. Starosta, místostarostové, radní, zastupitelstvo- všichni se můžou postavit na hlavu, ale neurychlí nic ani o milimetr. Až bude Libý v roli poslance, má s dalšími v parlamentu reálnou šanci něco ovlivnit. Navíc problém je v tom, co naznačoval ten článek v MFD a v noviných to je dnes a dnenně- zatím je bilance Česka v čerpání strukturálních fondů žalostná. Padá to právě na hlavu různých Trávníčků a Martínků, kteří právě na tomhle kompetenčně příslušném ministerstvu sedí. Že je snažší si čutnout do Libýho, to chápu.... když několik jedinců tady trpí patologickou fixací na jeho osobu.
Reagovat na tento příspěvek

graffiti jam ANO 09.05.2006 18:40
Promiň, už jsem z malování po vláčcích a zdech vyrost, jinak bych ale URČITĚ přišel! HAHAHA!

graffiti jam Datsu 09.05.2006 18:34
Oká jam proběhl v poho až na zevlos z Chrudimi, Tejnice a okolí, padž nemalovali, jenom kalili a padali pod projíždějící vlaky.
jak jinak...
prostě normální stav...
to vážně víc chrudimskej region nedokáže? Organizátoři zvládli úklid na 1.

Široká ulice anonym 09.05.2006 14:45
Ale i v tom moje výhrada platí stejně. Jak jsem zmínil, k nemocnici je to z Bídy po okruhu stejně rychlé jako Širokou, k CSSP se pak HASIČI i SANITKY dostanou rychleji Soukenickou, než Havlíčkovou, z jejíž strany bude Soukenická uzavřena

Pro diskutující - diskuzní příspěvky Administrátor 09.05.2006 14:29
Hesla jsou zabezpečena standardně, internetem pochopitelně putují v nezašifrované formě, nejsme banka Ok? .

Hlavní problém zatím ale vždy byl v jednoduchosti hesla uživatele, šlo snadno uhodnout.

Široká ulice Max 09.05.2006 14:12
Asi se na tomhle foru ohledne Siroky ulice opakuju, ale jak Siroka tak i namesti jsou ve sve podstate unikat...

Ukazte mi misto/mesto, kde je namesti tranzitni cestou z jedny strany mesta na druhou!?!?!?!?!

To, o cem tady diskutujeme uz melo davno bejt... Treba ne ausgerechnet schody, ale poradny kocicaaaky jako za Franze Joooosefa Úsměv

Servus

Max

Široká ulice ANO 09.05.2006 13:59
Ad sanitky: ale tak jsem to vůbec nemyslel, můžeme se bavit třeba i o hasičích! HAHAHA!

tanec v Chrudimi ujajak 09.05.2006 12:42
Ahoj, diskotéky, zábavy, sportovní akce a další se pořájí v letním areálu v Licomělicích - asi 6km od Heřmanova Městce. Více na licomelice.wz.cz

Starota v Bruselu anonym 09.05.2006 10:11
Vy mě snad ještě přinutíte začít číst shotovy příspěvky Úsměv

ale jo, uznávám, že mají o chlup vyšší úroveň než šlehání ohně jisté "tenistky" MM

P.S. vedle kampaně mu jde taky asi o to trochu si ohmatat půdu, s kterou bude mít v příštích letech co do činění...

Jinak, co se týče dálnic a valstně vůbec všech plánovaných silnic, doporučuju navštěvovat vedle obligátního www.rsd.cz také www.ceskedalnice.cz a další servery.

Konkrétně jsou zajímavé info na http://dalnice.wz.cz/I/I-37.htm http://www.dalnice.com/ a další

Široká ulice anonym 09.05.2006 08:56
p. Bohaté se zastanu, ten návrh už leží na stole dlouho a mně samotnému se také zamlouvá. soukenická bude dostupná stejně jako dnes od divadla, což je rychlejší než Havlíčkovou.

P.S. opět útoky na city se sanitkami???

Široká ulice anonym 09.05.2006 08:54
Nechci se bavit o tom, jestli "schody" v Široké ulici ano nebo ne, mám pouze technickou výhradu k Vašemu příspěvku: pochybuji o tom, že Široká je nejkratší spojnice mezi pardubickou výpadovkou a nemocnicí. Kilometrově ano, časově je to na vážkách s okruhem kolem plynáren a hypernovy. Já sám jezdím raději po okruhu.

To s tou sanitkou, (že "to kvůli schodům nestihne"), to byla od Vás ale hodně nehezká, na city útočící demagogie. Vzhůru do politiky, pane Kacafírek!

Starota v Bruselu Max 09.05.2006 08:13
Bohužel, jak mi je paní Shot názorově cizí, s tímhle článkem nelze nesouhlasit...

Starota v Bruselu shot 09.05.2006 01:06
Tak náš pan starosta Libý jel do Bruselu. Poptat se, zda dají peníze na stavbu rychlostní komunikace, Z Hradce na Svitavy a dále. Aby dokázal, jak se stará ještě před svým zvolením do parlamentu. No bude-li se starat tak, jako se postaral o obchvat Chrudimi, to si na rychlostní komunikaci pěkně počkáme.
No zase jedna zbytečná cesta, kdopak ji asi zaplatil? Pane starosto, starostujete již dost dlouho a obchvat kolem Chrudimi jste neprosadil. Jen jste Chrudim ochudil, zbavil majetku a zadlužil, svým nástupcům kromě dluhů nic nepředáte.
Neumíte ani prosadit obchvat Chrudimi a lezete do Bruselu? Nota bene s Vaší angličtinou. Co tam kromě ostudy jste schopen udělat? Tam žádné pozemky ani budovy za „výhodných a vyvážených podmínek“ jako v Chrudimi neprodáte.

Zpracování územního plánu rozvoje památkové zóny shot 09.05.2006 01:05
Ale drahý Švéde. Zatím jsi zde neřekl nic co by byla pravda. Jen použiješ jednu vytrženou větu a na ní stavíš svou mlhovinu. Jako s tím Trávníčkem. Napadáš ho proto, že řekl pravdu. Protože nevíš jak jeho čísla vyvrátit, tak to překroutíš na něco, co je diskutabilní. Zkus někdy použít více faktů, tak řekni, která z jeho cifer není pravdivá.

Široká ulice shot 09.05.2006 01:04
Švéde, snad od toho máme policii. Jak městskou (která je jak její vrchní velitel, protože ryba smrdí od hlavy), tak státní (ta nedělá taky nic moc). Širokou chodím i jezdím několikrát za den.
Občas nějaký frajírek zablbne a toho by měla zpacifikovat policie (kde je?), ale těch 120? Podle tvé logiky by bylo nejlépe nadělat všude schody, nechat volné jen státní silnice. Protože i jinde se jedí rychle. A pěší zóna? Ano, ale odstěhuj z ní vše, proč tam musíme. Alespoň Městský úřad a hlavní poštu, až se budeme chtít jít projít, pak tam zajdeme. Uvědom si, že ne každý bydlí pár kroků od náměstí jako ty. A jet bez auta pro doporučený dopis či balík např. z Třibřich nebo Vlčnova je výlet skoro na celý den.

Pro diskutující - diskuzní příspěvky ANO 08.05.2006 22:10
Drahá Marcelo Hrnčálová, nebyla chyba u tebe? Že by příliš snadno zjistitelné heslo? Ok?

Široká ulice ANO 08.05.2006 22:09
Jsi bezměrný optimista, nebo pouhý naivka....

Široká ulice johansson 08.05.2006 21:54
Rychlost VYŘEŠÍ dláždění Úsměv A navíc odradí od jízdy skrz centrum ty, kteří jsou teď líní to vzít po okruhu, když jedou z Medlešic do Lozic Úsměv To je pravý účel toho, proč se to bude dělat, víš?

PRÁCE V CHRUDIMI vs.NEZAMĚSTNANOST Chrudim2006 08.05.2006 19:50
jak jsme na tom zde..? je dost pracovních příležitostí ? i brigádně ?

který supermarket je podle vás ten nej?NEJLEVNĚJŠÍ Chrudim2006 08.05.2006 19:36
tak co myslite ? máme jich tady hafo,tak který je ten nej..?

CHRUDIM JE PĚKNÉ MĚSTO,PROČ HO MĚNIT ??? Chrudim2006 08.05.2006 19:30
PROČ chcete bourat Širokou ulici...historické jádro Chrudimi ? Vzdyt je pěkná Úsměv Raději investujte ty ,,miliony,, do DOPRAVY !!! je to des...a supermarkety stavejte tam,kde je potreba...viz MARKOVICE...

děkuji Úsměv Chrudim2006

graffiti jam Chrudim2006 08.05.2006 19:24
jo,kdyz je to legální a povolené ...proc ne ? Úsměv

Pro diskutující - diskuzní příspěvky Chrudim2006 08.05.2006 19:23
zcela s tebou souhlasim....docela se i ,,bojim,,sem chodit,jelikoz pred nedavnem se mi nekdo naboural do prezdivky a hesla a njednou same pomluvy a výhruzky... je to des cim se lide na diskuzmńim foru mesta bavi... ADMINE - Opravdu se pokuste o lepsi zabezpeceni hesla ...

Díky... Chrudim2006 Bohužel, škoda Úsměv

Vyzkoušejte Vaší inteligenci!!! IQ TEST Michelle 07.05.2006 19:33
Ty jo, tak to me zase jednou neco nastvalo..., Si rikam, ze mi to zmeri IQ, tak poslu sms za 30,- a dozvim se, ze mi to IQ stejne nemuze zmerit, protoze jsem odpovedela na vsechny otazky dobre a limit toho testu je jenom 135...., takze sranda To je sranda :-D ...

Široká ulice ANO 07.05.2006 12:37
V kontextu "120Km/h" je zcela nepodstatné, součástí které komunikace jsou uvedené ulice.
Rychlost NEVYŘEŠÍ dláždění. V Široké ulici by se provoz dal účinně řešit již tím, že by se zrušil onen nesmyslný pruh pro zásobování a zásobování by - stejně, jako např. v HK - mělo povolen vjezd do centra pouze v určitých hodinách. Takto, pokud tam stojí dodávky po pravé straně, v obou směrech jezdí auta a cyklisté, navíc do toho všeho přecházejí chodci mimo přechody, je opravdu zázrak, že se tam nic nestalo. A to bez ohledu na "puberťáky ve vytuněných šunkách".

Široká ulice johansson 07.05.2006 12:15
Jistě, logika v tom je. Pardubická a Palackého jsou součástí komunikace I. třídy č.37, zatímco Široká ulice a náměstí je historické centrum města s charakterem téměř pěší zóny. Cítíš ten rozdíl?

Vyzkoušejte Vaší inteligenci!!! IQ TEST ketiketa 07.05.2006 11:35

Široká ulice ANO 07.05.2006 10:45
Uděláme všude schody, aby nemohli mazat "120 Km/h"? Co tak na Pardubické nebo na Palackého,...? Taky slušná logika!Hmmm

Široká ulice johansson 07.05.2006 00:58
Viděl jsi někdy puberťáky ve vytuněných šunkách, jak mažou Širokou ulicí dolů 120 Km/h? Až někoho zabijou, tak bychom podle téhle logiky zas mohli něco vysoudit na tobě

Zpracování územního plánu rozvoje památkové zóny johansson 06.05.2006 22:59
Pozoruhodné... a já měl zase pocit, že pokud tady někdo lže a překrucuje skoro pokaždé, tak to jsi ty Úsměv

Zpracování územního plánu rozvoje památkové zóny johansson 06.05.2006 22:58
"Jak mne znáte, tak bych nikdy nepustil informace, pokud by nebyly ověřené" Pane inženýre, jedna z nejpříšernějších vlastností je svatouškovství. Já vás znám jako člověka, který se v dresu ČSSD opakovaně a neúspěšně pokoušel dostat střídavě na post starosty a poslance. Když jste se konečně po opakovaném úsilí stal místostarostou, tak vás po dvou letech odvolali... chápu, že to ve vás zanechalo silný pocit hořkosti, on by takový konec kariéry těžko rozdýchával každý. Role svatouška a mravopočestníka tady nepochybně bude mít své obdivovatele, ale pro toho, kdo ví něco o vaší radniční kariéře, to je poněkud trapné Úsměv

Široká ulice ANO 06.05.2006 22:31
Ano, v tomto ohledu jde vskutku o promyšlený tah. K dokonolosti jej však přivedla až ředitelka Centra sociálních služeb a pomoci Chrudim, pí. Ivana Bohatá. Prosazuje totiž ZNEPRŮJEZDNĚNÍ ulice Soukenické (dle návrhu květináče či jiná pevná zábrana) a to v místech před redakcí Novin Chrudimska.
Bude-li tedy Vámi zmiňovaný občan ještě naneštěstí klientem tohoto Centra, sanitka se k němu bude dostávat vskutku přes celé město, schody v Široké ul. (či 3 kruhové objezdy - Hypernova, VČP, Bída), neboť dosud nejrychlejší cesta - Dr. M. Horákové -> Palackého -> Havlíčkova -> Soukenická bude přehrazena květináči. Ok? Inu, paní ředitelka opět ukázala, že je člověkem na pravém místě. Doporučil bych zastupitelstvu udělit ji nějakou další cenu. Úsměv

Široká ulice kacafírek 06.05.2006 15:41
Široká ulice je jedinou nejrychlejší spojnicí mezi frekventovanou Pardubickou ulicí a chrudimskou nemocnicí.
Jednou, až moderní sanitka, která je plně vybavena pro záchranu života za jízdy, nesplní svůj úkol kvůli drncání přes schody, doufám, že pozůstalí vysoudí dostatečnou náhradu na těch, kteří o tomto nesmyslu rozhodli. Anebo je rovnou dostanou do kriminálu.

MARKOVICE _ jak jste spokojeni ? co vám chybí ? Misan 05.05.2006 19:56
Obchod (potraviny) tu přece je, na malý nákup dostatečný, navíc mají dost dobré uzeniny. Zbytek zajistí hustá síť super/hyper marketů Ok? .

A je tu dost dobrá a levná zmrzlina.

Pro diskutující - diskuzní příspěvky Administrátor 05.05.2006 01:19
Máte samozřejmě pravdu, místo _ byla mezera, snad mi odpustíte Ok?

Tuto nedokonalost diskusního fóra jsem odstranil.

Zpracování územního plánu rozvoje památkové zóny shot 04.05.2006 22:48
Doufám, že chápu dobře. Pan architekt Koucký si z Chrudimi dělá dojnou krávu a vydatně mu v tom pomáhají minimálně p. starosta Libý, místostarostové p. Čechlovský a p. Řezníček. Inu, opravdu dobrá průprava pro vstup do parlamentu. No a Mara je jeden z úředníků – nespíše ze členů oné „odborné“ komise – spíše komise pro ožebračení města. Ale Mara zde překrucuje a lže skoro vždy.

Komunismus, komunisté atd. atd. atd. shot 04.05.2006 21:43
Je-li či není p. Jarkovský soudruhem je mi srdečně jedno. Ovšem soudě dle jeho příspěvků na tomto fóru – a pouze jen podle nich – jedná se o slušného člověka s přehledem. Kéž by zde bylo takovýchto přispěvovatelů více a méně těch,u kterých když se odstraní vulgarizmy, tak z jejich přípěvku nic nezbude.

Komunismus, komunisté atd. atd. atd. MIREK 04.05.2006 19:39
Ono je to dost složité.Jednoho dne se ozve soudruh Jarkovský a bude nás poučovat,jak se máme chovat.

Pro diskutující - diskuzní příspěvky Josef Jarkovský 04.05.2006 17:18
Ale to podtržítko před Administrátorem tam původně nebylo - opravil Admin, takže teď už je to lepšíÚsměv

Pro diskutující - diskuzní příspěvky Administrátor 04.05.2006 13:06
Jen dodám ... některé alespoň mě známé chybky budou v brzké době opraveny.
Také prozradím, že planuji v brzké době uvolnit novou verzi diskusního fóra.

Jinak plně souhlasím s panem Jarkovským, chovejte se zde tak aby diskuse měla smysl a užitečnou informační hodnotu.

Zpracování územního plánu rozvoje památkové zóny Administrátor 04.05.2006 13:01
Nedivím se Vám, že jste po opětovné návštěvě silně znechucen, ale uvědomte si že příspěvky sem vkládáte vy - lidi a je jen a jen na vás jak se zde vyjadřujete a jaké téma zvolíte!

Tahle diskuse je vesměs nemoderovaná a necenzurovaná zejména z časových důvodů, respektujte to prosím a chovejte se podle toho, jinak se může stát že budu nucen přikročit k represím a vaše příspěvky, které píšete pracně třeba půl hodiny, mohou být nenávratně smazány.

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? zora 04.05.2006 08:27
Musíte adresu přepsat bez čárky na konci,pak adresa funguje.

Zpracování územního plánu rozvoje památkové zóny ANO 04.05.2006 07:50
Jen k poznámce o Zpravodaji: nepřesné, jindy dokonce zcela chybné informace, neaktuálnost (pramenící z toho, že uzávěrka je 3 týdny (!!!) před vydáním), mnohdy jednostranné prezentace "úspěchů" lidí z radnice (pan IS to umí obzvláště brilantně), a tak by se dalo pokračovat. Je to ostuda. Doufám, že to město (a tedy nás - jeho občany) alespoň moc nestojí...

Pro diskutující - diskuzní příspěvky _Administrátor 04.05.2006 07:47
Jak tak sleduji průběh různých témat, je evidentní, že něco není v pořádku. Berte tohle jako upozornění, že ne všechno, co se v diskuzi objeví je pravda a ne všechno, co kdo píše je opravdu od toho, kdo se podepsal (i třeba přezdívkou). Tenhle příspěvek taky není od administrátora, i když se to na první pohled zdá. Je jen na nás, kdo sem píšeme, abychom se chovali kulturně a psali příspěvky s informační hodnotou, ne jenom pomluvy, urážky a nadávky - viz téma okolo MM. Představuji si, že toto fórum by mělo řešit problémy města, protože např. na oficiálních stránkách města nic takového nefunguje. A kde se má člověk něco dozvědět, když oficiální informační kanály nefungují - viz např. téma okolo územního plánu.
A na závěr adminovi - zkus vylepšit přihlašování, aby se opravdu nedalo psát pod cizím jménem/přezdívkou. A ostatní prosím, pokud máte potřebu nekoho pomlouvat a urážet, jděte na www.pomluvy-urazky-CR.cz, tam se můžete realizovat. Díky.
Zdravím všechny přispěvatele. Ing. Josef Jarkovský

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Kateřina Volná 03.05.2006 23:27
Ještě jednou musím reagovat.Proč si tam dáváte internetovou stánku, která nefunguje?!?

Sport v Chrudimi a co takhle tenis? Kateřina Volná 03.05.2006 23:24
Dobrý den slečno Mirko, o tenise vím své - hrála jsem ho 10 let, ale co vy tady předvádíte nemá obdoby. Docela ráda bych se dozvěděla co je podle vás ta "BABKA". Schválně. Kolik si bere trenérka 1. třídy v Praze na hodinu? A hlavně kolik dětí máte v tu danou hodinu na kurtu. Ptám se záměrně, protože jsem měla možnost vidět Váš trénink ve Slatiňanech, kde jste v jedné hodině na jednom kurtu trénovala asi 7 dětí...I člověk, který nehraje tenis si to asi dovede představit, kolikrát nahrajete jednomu dítěti balon!!! Nevím co se na TC Chrudim stalo, ale nedivím se, že Vás vyhodili, protože takových urážek, co jste tam řekla, či rozeslala SMS, popřípadě otiskla v novinách, by měl každý člověk dost. Docela se divím, že Vás nikdo nezažaloval...
S pozdravem Kateřina

PS:Abyste neřekla, že jsem srab, tak jsem se podepsala!!!

Zpracování územního plánu rozvoje památkové zóny Jaroslav Trávníček 03.05.2006 23:03
Na tento příspěvek musím reagovat. Jak mne znáte, tak bych nikdy nepustil informace, pokud by nebyly ověřené. Ten, kdo vložil můj článek z MfDnes, se opravdu spletl – jde skutečně o územní plán města nikoliv městské památkové zóny. Tak tedy, aby bylo zcela jasné:

- dle protokolu o otevírání obálek nabídková cena vítěze dle rady, tj. arch. Kouckého byla vč. DPH 5.341.777 Kč, nejvyšší ze všech nabídek. Nikde v dokumentech nebylo uvedeno, že dává právě p. Koucký proti ostatním něco navíc. Až nyní to uvádí „Mara“. Mohu se tedy domnívat, že „Mara“ je více informován a tedy je u zdroje na radnici. Nabídková cena vítěze dle hodnotící komise je 3.052.350 Kč. Tak kdo má pravdu? Výpočty snad ani nemusím dělat.
- ze tří kritérií hodnocení jsou tak jako ve sportu dvě měřitelná. Jsou to termín a cena. Domnívám se, že zde neměla komise příliš možností něco ovlivnit. Tedy jsou objektivní.
Subjektivní však je kritérium třetí, a to „reference a osobní prezentace“. Avšak výsledek tohoto jednoho kritéria nemohl převážit nejvyšší cenu, případně termín. Tak nabídka p.
Kouckého skončila čtvrtá.

Opakuji, vše v článku je pravda a je to uvedeno z materiálů, které mám k dispozici. A jestliže někdo uvedl název chybně, to tak nevadí. Za tristní ale považuji deformaci výsledků hodnotící komise městskou radou. A zde musím po pravdě říci, že jen její většinové části. Ta většinou pěti členů však rozhodla o vítězi p. Kouckém.

Pozn. Ve Zpravodaji města je ještě uveden jako vítěz p. Koucký bez jakékoliv komentáře. Tak se informují občané v našem městě?

Komunismus, komunisté atd. atd. atd. shot 03.05.2006 22:21
Řada mých příbuzných za 2. války byla totálně nasazena. Jeden z hodně blízkých dokonce přežil Dachau, do smrti byl komunista i když jen řadový a bez funkcí. Po válce některé rozkulačovali, jiní dokonce „vyhořeli“ jen aby vstoupili do JZD. Takže znám hodně z vyprávění o fašistech i komunistech, o komunistech si i ledacos pamatuji. Jak říkal můj otec, všechno co končí na izmus nestojí za nic. Divím se těm, kterým je dnes okolo 35, že mohou vychvalovat život v reálném socializmu pod vedením KSČ. Vždyť jediné co na tom bylo krásné, bylo to, že jsme byli mladí.

Komunismus, komunisté atd. atd. atd. Max 03.05.2006 21:34
Bohuzel sdilim stejnou skepsi jako Mirek, a to tu, ze byli, jsou a budou vsude. Clenove KSCM se za to nestydi, ti, co se stydi, jsou ve zbytku partaji.

Co se tyka II.sv. tak zminovany pakt o neutoceni neprimo porusil sam Josip, kdyz uz od r. 1939 likvidoval obrannou linii. Kdyby Hitler cekal s Barbarossou do zari, tak dneska cela Evropa mluvi rusky. A to, ze Nemecko 22.cervna 1941 de facto prohralo valku, no jo no...

Servus

Max

Komunismus, komunisté atd. atd. atd. PetrGe 03.05.2006 21:24
Všude kde komunisté vládli, tak umírali lidé po stovkách a tisících, v SSSR dokonce miliony. Stačí se podívat trochu zpět, NDR, Maďarsko,SSSR, Polsko Čína-okupace Tibetu, ČSSR-politické vraždy, degradacea ponižování válečných hrdinů(nejen ze západní fronty),ale i nyní-KLDR, Kuba-pošlapávání lidských práv, politické procesy. Zkrátka nechápu jak se může někdo toho rudého svinstva zastávat. Raději deset zkorumpovaných Ódésáků, než jeden komunista.
Komunismus měl být dávno postaven mimo zákon, nevidím valný rozdíl mezi komunismem a fašismem.

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109 108 107  106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.