Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma Odesílatel Datum
Červená vlna Mexiko 29.05.2006 22:45
Trochu se pleteš - ona ta červená vlna je tak trochu do oranžova - tak nějak ve stylu KSČSSD.

Koukněte na http://www.volby1946.cz/

A s téměř všemi známými, se kterými mluvím, tak jsou zděšeni představou, že by KSČSSD zvítězila ve volbách - to by byl skutečně návrat o 58 let zpátky. Vždyť víteztví levice a jejich programů znamená potrestání všech, kteří mají snahu být podnikavými (a na základě výsledků své práce se míti lépe), ale současně znamená naopak jistoty všem nemakačenkům, flákačům, pasivním jedincům a cikánům, že budou moci pokračovat ve svém nerušeném a spokojeném životě!!!!

PROBOHA LIDI!!! Vzpomeňte si na dobu, kdy nikdo nezodpovídal za nic, nikdo nikam nesměl (maximálně si vystát frontu na toaleťák nebo banány), jakákoliv aktivita nad úroveň plánu byla trestána zvýšením plánu a na instalatéra nebo automechanika se čekalo i několik měsíců (pokud to nebylo melouchem po večerech). Skutečně si přejete návrat těchto dob ..... zatím to vypadá, že ano. Jen si volte levici (KSČSSD), oni vám to spočítají, tak jako už to docela počítají nám drobným živnostníkům. A nevěřte kecům o snižování daní - já osobně na daních platím zhruba 4x tolik co před 6 lety(cca 6800 Kč měsíčně bez ohledu, zda vydělám či nevydělám-když vydělám, tak ještě víc), bydlím v paneláku a mojí dodávku už v autoservisu ani nechtějí vidět, protože už na ní nejsou náhradní díly.
Reagovat na tento příspěvek

Návod,jak udělat pořádek v česku. Max 29.05.2006 20:42
Víš Mirku, ta pravda je prece jenom vzdycky tak nejak uprostred... http://www.blisty.cz/art/28511.html

Max

Návod,jak udělat pořádek v česku. shot 29.05.2006 20:39
Komu? P. Libému? Ani pozdrav. Prosím budete-li volit ODS, dejte preferenční hlas těm za ním, jinak tady máme mafii jak v Palermu.

Návod,jak udělat pořádek v česku. MIREK 29.05.2006 19:52

Návod,jak udělat pořádek v česku. MIREK 29.05.2006 19:52
Pro ty,co ještě váhají volit ODS.Neváhejte a volte.
Nevěříte?Věřte!

Červená vlna MIREK 29.05.2006 17:59
Ano.Červená vlna se žene na Česko.Jmenuje se ČSSD.

Červená vlna ANO 28.05.2006 21:40
Neprospěla, protože přijedeš na první kruháč a čekáš stejně.
Naši radní mají plán zklidnit dopravu ve městě - daří se!Ok?

Červená vlna Lajos 28.05.2006 20:57
Jistě se vám to už také stalo, jedete od Slatiňan po hlavní, na nových semaforech u Penny máte zelenou, ale na nových světlech na křižovatce k motopotřebám dostanete červenou, počkáte na zelenou, jste u světel jako první, jedete předpisovou rychlostí a na Borzně akorát naskočí červená, počkáte si na zelenou, opět jedete předpisových 50, a u Billy - opět červená.
Svého času fungovala v Chrudimi zelená vlna, člověk mohl projet na zelenou celým městem, to dá nyní tolik práce zkoordinovat 4 světelné křižovatky? Vím že provoz ve městě je docela hustý, ale je otázka, zda by zelená vlna plynulosti provozu neprospěla.

Návod,jak udělat pořádek v česku. Max 28.05.2006 20:27
Ciste hypoteticky, pred 100 lety byla monarchie a oproti dnesku arciporadek, o kterym mluvi George.
Duel Topolanek vs. Paroubek me prekvapuje pouze svoji jemnozrnosti oproti volebnim kampanim v Nemecku, Rakousku...selanka.
Navic snad na tomhle foru neni nikdo, kdo by kecum jak jednoho tak i druhyho veril. A jestli ano, je mi ho uprimne lito.

Servus

Max

Volby a p. starosta Libý MIREK 28.05.2006 19:56
To je v pořádku.On se odrovná sám.

Návod,jak udělat pořádek v česku. MIREK 28.05.2006 19:51
Dík.Jsem rád, že někdo reaguje na tento příspěvek.
On se týká většiny Chrudimských podnikatelů a osobám veřejně činných.Ten pořádek je ale nutný.
Kdo dnes sledoval duel Paroubek -Topolánek,snad procitnul.
Jestli nechcete totalitu a policejní stát,volte ODS.
Je potřeba myslet na budoucnost.
A co dneska předvedl Paroubek,to je návrat o 100 let.
Volte ODS.

Nová OSSZ? Karl von Banhof 28.05.2006 17:47
Ne,žádné zařízení, to zdaleka ne, ale dotaz zněl jasně a to staví-li se nová OSSZ někde u (za) Transportou a tak, pokud jste to nepochopil(a)- bohužel ....

Návod,jak udělat pořádek v česku. George Edimax 28.05.2006 12:47
O jednom bych věděl.Německá důslednot a tvrdý režim,jinak tady nic jinýho nepomůže.

Volby a p. starosta Libý George Edimax 28.05.2006 12:45
Jeden skromný dotaz.Kolik Ti Ládik zaplatil,že mu lezeš do prdele?Nezapomeň na lubrikant při příští návštěvě,aby se Ládík potom na předvolebním mítinku neztrapňoval škrábáním v zadku.Ale jinak máš dobrýho učitele,podívej kam až se tímto způsobem ten slizkej had prolubrikantoval.Mě osobně se zvedá žaludek už jen při vyslovení jeho jména.Ahojky ......

Šílená silnice do "Transporty" shot 27.05.2006 23:04
Jenom pro ujasnění: a) Mám co do činění s ODS a nikdy jsme dosud, já a moje rodina, jinou stranu nevolili. Za komunistů jsme byli místo voleb na chatě b) až na ten poslední odstavec docela obstojné.
c) bohužel Ládíka známe (opět já i moje rodina) moc dobře, i z doby před revolucí, než abychom ho volili. Takže jsme na rozpacích.
Paroubka ne, Libého nechceme a tak jenom doufáme, že ti co ho znají a chtějí ODS udělají totéž co my. Zakroužkují ty na dalších místech. Jenom nevím zda to bude stačit. d) to co naši zastupitelé předvádějí, k tomu mandát nedostali.
Stačí si přečíst volební programy jednotlivých stran, za které byli voleni. A bohužel někteří z nich jsou tak omezení (nebo zaslepení slávou mocí?), že úplně vážně na veřejném zasedání dokáží prohlásit, že oni mají mandát a tak jim do jejich rozhodování nemají občané co mluvit. A mám takový dojem, že se vůbec neptají svých voličů co oni chtějí, jak oni si některé věci představují. Nebo snad víš o nějakém shromáždění občanů, kde by nějaké zásadní věci pro rozvoj Chrudimi byly s nimi projednány? Nebo za to považuješ to, když si pan Řezníček přizve na veřejné zasedání zastupitelstva člověka chudého duchem, aby podpořil hlasování o tribuně za zimáku? d) uspořit? A kde a kdy ušetřili, prosím tě? Na nákupu pozemků pro PZ? Na prodeji katastru? Na chystaném prodeji pozemků na Skřivánku? Na prodeji VaKu? Na projektu přestavby historického centra a předláždění Široké ulice? To snad ani nemyslíš vážně s těmi úsporami. Leda že považuješ za úspory špatné čištění ulic, neopravené chodníky, odkládání oprav domů v majetku města a podobě.

Volby a p. starosta Libý Zorro 27.05.2006 23:02
Svine potrebuje koryto. Nemuzeme chtit, aby se hlasila nekam, kde to nesype. Driv byly u gestapa, komunistu, nyni jsou u ODS, CSSD apod. Plyne z toho zivotni jistota. Cechum budou svine vladnout naveky a nikdy jinak.

Pozemek pro pasťák Mexiko 27.05.2006 22:16
ufff - to je "češtin", až by se našinec lekl!!!

Nová OSSZ? ANO 27.05.2006 16:25
Co je to "Sociální Správa Zabezpečení"? Tam se starají o nějaký zabezpečovaací zařízení pro chudý? HAHAHA! Už to nehul!

Nová OSSZ? Karl von Banhof 27.05.2006 15:21
Nedávno jsem se doslechl, že někde v areálu Transporty se staví nová OSSZ. Pokud ano, zajímalo by mne kde, neboť staví-li se až někde za celnicí, tak to těm důchodcům a všem ostatním kteří chodí pěšmo nezávidím. Když si vezmu jak vás posílají na úřadě z jednoho odboru na druhý a někdy k tomu musíte sjezdit půlku Chrudimi, tak to bude veselé..... ale jak pro koho.Lidé si totiž pletou sociálku na Městském Úřadě a Sociální Správu Zabezpečení. HAHAHA!

Volby a p. starosta Libý Bluehaze 27.05.2006 08:31
. . jinými slovy, lepšího talenta a jedničku do parlamentu, ODS v kraji opravdu nemá !! (?) . . HOWG . . :))

Šílená silnice do "Transporty" Bluehaze 27.05.2006 08:15
hodně vostrý ?! . . spíš naivně tendenční . . nekritizujte, nediskutujte . . věřte svým konšelům, že co činí, jen pro vaše dobro činí :)), ze svého by se nejraději rozdali !! . . chybí jen dodat "občané držte h*** a krok" . . a chrudimským zastupitelům přimalovat svatozář . . A sepsání podezření a předání té supliky . . na policii ČR a asi nejlépe do rukou bratra pana Kušty, že :)))

Volby a p. starosta Libý waterway 27.05.2006 03:02
I kdyby ses zpřetrhala, Láďa v parlamentu bude. Co tam máš dál?

Šílená silnice do "Transporty" waterway 27.05.2006 02:42
Paní p., pardon, shote.
V každém zastupitelstvu halt sedí lidi, kteří vyšli nejlépe u voleb. Nemá smysl nad tím lomit rukama.
Sám většinu z nich neznám dobře. Neznal jsem nikdy většinu městských poslanců dobře. Ale nikdy jsem nikoho z nich nepovažoval za osoby chtivé páchání trestné činnosti, za lidi toužící poškodit město.
Naopak si dodnes naivně myslím, že vždy naši poslanci, ať již z kterékoli strany, zejména hledají kde uspořit, co podniknout, jak pomoci. Jak to udělat co nejlépe, jak minimalizovat škody, jak Chrudim prodat vejš a líp.
Kdybyste tu laskavě přestala omílat svá podezření a sepsala je a podala Policii, byla byste světu užitečnější.
Takhle jen budíte dojem neukojené hysterky.

Hodně vostrý, co? Ale Vy to zasloužíte.

Šílená silnice do "Transporty" waterway 27.05.2006 02:23
V zastupitelstvu sedí ti, co byli zvoleni, a dostali tím pádem mandát rozhodovat. O tom jsou volby. Věřte mi: lepší systém neexistuje.
Nehodláte, doufám, poslance losovat?

Nelíbí se mi na tomto serveru, když se háže špína na jednoho či dva lidi a zapomíná se, kdo sedí celé roky až desetiletí v radě a v životě nepozvedne hlas. Zastupitelská demokracie, a jinou tu nemáme a já tu jinou nechci ani mít, je o většinovém názoru ZASTUPITELŮ na problém. Vy zde neustále napadáte starostu nebo místostarostu, dříve jste napadali Jirku Nového. A napadali byste kohokoli jiného z ODS. Tedy vyjma Edy Beránka, protože on vlastně ódéesák není, akorát si toho dodnes nevšiml.
Je tak?

Volby a p. starosta Libý shot 26.05.2006 23:50
Víte, volby budou za týden. A pro ty co chtějí volit ODS, vzpomeňte si, co jejich lídr udělal pro Chrudim. A pak dávejte preferenční hlasy. Prostě kroužkujte ty za ním. Snad nějaká spravedlnost na světě existuje. Neboť bude-li p. Libý zvolen do parlamentu, už se ho nezbavíme.

Šílená silnice do "Transporty" shot 26.05.2006 23:49
Zeptejte se pana starosty, co se děje s městskými penězi a kam mizí. No a zrovna mu můžete poděkovat, že v tom úseku auta také nejedou rychle, prostě jeho starostování je přínosem.

Šílená silnice do "Transporty" shot 26.05.2006 23:48
A v tom zastupitelstvu sedí nejmoudřejší z moudrých? Některá jejich rozhodnutí jsou podivná a to o předláždění Śiroké ulice patří mezi ně.

další nová stavba shot 26.05.2006 23:47
Co k tomu? Místní firmy se rozvíjejí a je to jen dobře. Staví za své a tudíž budou mít snahu se v Chrudimi udržet. Rozhodně to není úspěch radnice, ale je to úspěch konkrétních podnikatelů.
Kdyby tací dostali pobídky srovnatelné s pobídkami pro různé automobilky, určitě by zaměstnali také více lidí. Srovnám-li pobídky pro Hundai a avízovaný počet nových pracovních míst a počty zaměstnanců v bývalé TRA, pak jednoznačně pro stát jsou výhodnější místní menší podniky. A právě pro ty by měl dělat něco stát a místní samospráva. Ovšem celostátně a v Chrudimi dvojnásob se takovýmto firmám mnoho nepomáhá a naše zastupitelstvo v čele s p. Libým jsou toho příkladem. Proto v okolních městech dokáží zřídit PZ s daleko menšími náklady, rychle je obsadit a hlavně je zřídit tak, aby nikomu nevadily.

Šílená silnice do "Transporty" waterway 26.05.2006 21:19
Opravte mne, pokud se mýlím: neschválilo rekonstrukci Široké náhodou celé zastupitelstvo? Jednomyslně?

Šílená silnice do "Transporty" kwajdan 26.05.2006 15:35
Souhlasím,ale o tom sem psal již 29.4.2006 v tématu naše město.Páni radní by se měli nad sebou zamyslet,jestli s rekonstrukcí Široké ulice neudělali dost velkou a drahou chybu.

další nová stavba anonym 26.05.2006 09:25
Přesněji řečeno bylo do ní investováno něco přes 100 milionů (!!!) a s výjimkou několika málo desítek pracovních míst je tu de facto kde nic, tu nic. A to je ještě třeba dodat, že ty nově příchozí firmy do malé PZ jsou, pokud se nepletu, vlastně chrudimští podnikatelé, kteří by si svůj stáneček otevřeli klidně jinde v CR, kdyby nebyla PZ. (Btw. nebyl ostatně jejich příchod do PZ pouhým přestěhováním? To je myšleno jako otázka, já nevím)

Chrudimská PZ stála v porovnání s PZ v okolí hříšné peníze (Kuštoviny a ekologické zemědělství s vědomým posvěcením p.
Libého?...). Třeba svitavská vyšla něco kolem 15 milionů, jak jsem nedávno četl v MF Dnes a o investory v mnohem větším měřítku nemá nouzi.

To, jak hájil PZ Onli v předchozím příspěvku, mně v této optice připadá spíše jako dělání z nouze ctnost. chudák p. starosta, jehož přínos pro město nikdo neocení, že???

Šílená silnice do "Transporty" logo2 25.05.2006 22:53
Pro ty, kdo ji neznají: od bývalého R klubu až k nákladní vrátnici bývalé Transporty. Pro chudáky,kteří ji znají a autem musí k novým domům Na Rozhledně, na celnici, ke garážím nebo do fabriky, je to úděsný tankodrom plný hlubokých děr a výmolů, který léta nikdo nespravuje, ale kde každý den projedou desítky či stovky kamionů i osobních aut. Drahé město Chrudim či firmo Onivon: UŽ JSTE SE DOHODLI? TAK JI PROBOHA SPRAVTE!!!KDYŽ UŽ PŘEDĚLÁVÁTE ŠIROKOU ULICI KAŽDÝCH DESET LET, TAK NA TO SNAD PENÍZE BUDOU!

další nová stavba Max 25.05.2006 12:28
Onli, ta zprava je OK, ale stale mluvime o MALE prumyslove zone.
Tady se jedna predevsim o tu velkou, do ktere bylo mj.
investovano x-milionu a zatim se uz par let nic nedeje...

další nová stavba onli 25.05.2006 10:18
A mame tu dalsi spolecnost do MPZ (MF Dnes 25.5.2006 link: http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=121&r=mfpardubice&c=505526) - co na to rekne slecna/pani Shot? Je to vsechno na draka? Jinak P.P. ma evidentne pravdu s temi pobidkami - je to nestydatost a unfair vuci ostatnim podnikatelum. S pozdravem ONLI

Chci se stát stražníkem kwaj 24.05.2006 14:27
Radím ti az potkas nejakeho straznika tak se ho zeptej co ti na to rekne.Kdyz jsem mel taky takovej napad ze k tem mestakum pudu, tak jsem to taky tak udelal a nakonec jsem k nim radsi nesel, prej je to pakarna.ale asi budes mit stesti se k nim dostat, zaslechl jsem, ze to u nich hodne odchazi ze to tam je nesnesitelny. Takze dobre rozmyslej at nejsi nestatstnej.

Pozemek pro pasťák george1903 24.05.2006 13:34
Jde vydět, že o "Paťáku" víte jen to co vám někdo řekne, nebo vydíte v televizi.Jenže televize ukazují jen "ty nejhorší jedince."Teť dělám stránky na internetu o "Pasťáku" jaký to tam je atd...

Přímý přenos z Pardubic shot 23.05.2006 21:56
Jestli to náhodou, ale opravdu náhodou není tím, že lidé chtějí změnu. Nechtějí ČSSD, a ODS je jediná alternativa. No a ty hlasy jsou pak pro ODS a ne pro starostu Libého.
Jinak slyšeli jste ten vtip? Jaký je rozdíl mezi Topolánkem a Libým? No přeci ty dvě gule, co má Topolánek a zbytek je Libý.

Chci se stát stražníkem Kamil Vondracek 23.05.2006 15:04
Musí ti být alespoň 21 let,čistý trestní rejstřík,vlastnit přinejmenším výuční list.Už není podmínka vojenská služba.Musíš udělat psychotesty a fyzické testy.A vůbec není na škodu mít nějakého známého v zastupitelstvu a nebo na městě u MP a podobně.

Chci se stát stražníkem George Edimax 23.05.2006 08:39
Opravdu chceš strávit své mládí taháním botiček po Široké ulici a honit psy po Chrudimi....Ještě jednou nad tím zapřemýšlej....

Přímý přenos z Pardubic George Edimax 23.05.2006 08:31
Nejsi ze Slatiňan...

Přímý přenos z Pardubic Zorro 22.05.2006 21:44
Skopova hlava neponechala nic nahode a i tuhle trapnost mu zaplatila. Jeste ze nemusim zit v Chrudimi.

Chci se stát stražníkem jenda 22.05.2006 19:14
Chtěl bych se stát strážníkem MP v Chrudimi...co je k tomu potřeba...nevíte?

Návod,jak udělat pořádek v česku. MIREK 21.05.2006 07:58
Někomu se to asi nebude zamlouvat.Ale je to potřeba.
Tak tady je recept.
http://www.cibulka.net/

další nová stavba Jan Rydl 20.05.2006 07:05

další nová stavba shot 20.05.2006 00:35
Nic proti soukromým investorům, zejména proti těm místním.
Pravdu máte o pobídkách, daňových prázdninách a podobně.
Ovšem můžete mi sdělit v čem je Chrudimská volba přínosem pro město? Spočívá-li to v předraženém nákupu pozemků pro PZ, v předraženém nákupu silnic v areálu Transporty, v zbytečném předláždění Široké ulice, v výstavbě tribuny zimního stadionu, prodeje VaKU - - pro tyto všechny akce Chrudimská volba v zastupitelstvu hlasovala, pak se domnívám, že ten přínos je negativní.

další nová stavba pavlicek 19.05.2006 07:26
Vpravo za Depem na vyjezdu do Pardubic se stavi areal chrudimskeho podniku ELFRA s.r.o., vyrobni hala a administrativni budova. Vyrabet se zde bude fajnova maloseriova elektronika pro prumyslovou automatizaci. V prvni fazi zde bude pracovat asi 120 lidi, cilovy stav je jeste vyssi - dalsi prilehly pozemek pro vystavbu dalsi haly je zajisten smlouvou o opci.
Neodpustim si poznamku - zatimco zahranicni investori dostavaji mohutne investicni pobidky, pozemky za korunu a danove prazdniny, chrudimsky podnik dostal pendrek. Po skonceni vyhod pak zahranicni gigant sbali fidlatka a odtahne do pryc - zatimco mistni firma musi zaplatit vsechno do halire a s uzkosti doufat, ze se ji naklady za 20 let vrati. A proto - volte - volte osvicenou socialni demokracii! Pavel Pavlicek (zastupce investora)- Chrudimska Volba.

Děti a jejich bolavé zuby Karl von Banhof 18.05.2006 22:32
To máte pravdu, možná před pár lety bych takto uvažoval, ale dnes představa, že bych měl být na pracáku je brrr.... To raději budu makat a budu mít o ty dva tisíce víc. A Ty srážky? Vždyť z toho co dostane člověk z pracáku mu taky seberou. Musí-li člověk pak něco platit kromě nájmu tak je to asi na mašli. Hold je taková doba. Prostě stále nechápu jak se tohle mohlo stát, že lidi nemaj práci. To jsme to dopracovali....

Děti a jejich bolavé zuby vutdream 18.05.2006 21:58
... no já bych si dovolil takovou poznámečku. Ono po škole by práce byla, ba dokonce si myslím, že práce je. Problém je však v tom, jak je hodnocena :( a každý logicky smýšlející člověk si spočítá co je lepší: makat jak blbej a mít dejme tomu o dva tisíce víc než na podpoře, nebo pohoda klídek tabáček :) btw: možná i ta hůře placená práce by nebyla tak úplně strašná, kdyby ji stát ještě neokresal srážkama :)))

Děti a jejich bolavé zuby Karl von Banhof 18.05.2006 11:37
Bohužel, toto byla vlastní zkušenost.Hold bolení zubu dítěte asi není akutní případ. Copak bylo málo případů že někoho neošetřili z důvodu že neměl tu správnou pojišťovnu? Pojišťoven máme spoustu, ale asi je to špatně, neboť některá zdravotní zařízení nespolupracují se všemi. Ne všechny také platí těm zdrav. zařízením. Tak kde je zakopaný pes???? Jakou si vybrat? Ne vždy navštívíte jen toho svého lékaře který má smlouvu s vaší pojišťovnou a co pak???

další nová stavba Karl von Banhof 18.05.2006 11:29

Starší příspěvky:
« 313 312 311 310 309 308 307 306 305 304 303 302 301 300 299 298 297 296 295 294 293 292 291 290 289 288 287 286 285 284 283 282 281 280 279 278 277 276 275 274 273 272 271 270 269 268 267 266 265 264 263 262 261 260 259 258 257 256 255 254 253 252 251 250 249 248 247 246 245 244 243 242 241 240 239 238 237 236 235 234 233 232 231 230 229 228 227 226 225 224 223 222 221 220 219 218 217 216 215 214 213 212 211 210 209 208 207 206 205 204 203 202 201 200 199 198 197 196 195 194 193 192 191 190 189 188 187 186 185 184 183 182 181 180 179 178 177 176 175 174 173 172 171 170 169 168 167 166 165 164 163 162 161 160 159 158 157 156 155 154 153 152 151 150 149 148 147 146 145 144 143 142 141 140 139 138 137 136 135 134 133 132 131 130 129 128 127 126 125 124 123 122 121 120 119 118 117 116 115 114 113 112 111 110 109  108 107 106 105 104 103 102 101 100 99 98 97 96 95 94 93 92 91 90 89 88 87 86 85 84 83 82 81 80 79 78 77 76 75 74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52 51 50 49 48 47 46 45 44 43 42 41 40 39 38 37 36 35 34 33 32 31 30 29 28 27 26 25 24 23 22 21 20 19 18 17 16 15 14 13 12 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 »

© 2001-2018 Chrudim2000.cz Partnerské weby: Rejstřík firem, Folklor Pardubice

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.