Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Re: Pareček u kina

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Risa

Datum:  15.03.2011 21:32

Ale dobrá přiznávám pro zdraví to jistě dobré není ale to spousta věcíjako je smog,tučná jídla a podobně, takže si asi nemáme co vyčítat nemyslíte?

Reagovat na tento příspěvek

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  15.03.2011 21:30

Pijete vino? nebo pivo?..tak to jsou taky drogy..jen tak mimochodem...a velice pochybuji o nějakém vážnějším následku při užívání marihuany řekněme jednou do měsíce...a pokud mi chcete oponovat rád si přečtu nějakou studii, stačí sem napsat odkaz.

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  15.03.2011 19:17

Tak se stalo, že jsem náhodou navštívil tyto stránky a tuto debatu a váš komentář, který mne velice překvapil. Abych uvedl věci na pravou míru. Já osobně si občas join rád dám a pokud si myslíte že je to věc, za kterou by se měl někdo jít udat tak by jste zřejmě měl lépe poznat naše zákony, protože užívání marihuany není protizákoné. Dále bych rád podotknul že vaše myšlenkové pochody budou zřejmě na menší úrovni, než tady pana herbsta, pokud nedokážete poznat řečnickou otázku. Nemluvě o vašem vyjadřování na úrovni adolescenta. Takže příště až budete chtít na někoho reagovat, laskavě si rozmyslete co to vlastně píšete, aby z vaší hlavy náhodou zase nevzešel jakýsi výkřik do tmy kterým pouze ztrapňujete sám sebe.

© 2001-2020 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.