Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Chrudim a tenis tak pište snobáci probohoa no??

Odesílatel:  Aranka Nemožná

Datum:  01.05.2007 14:20

Tak pište snobáci co tam chodíte at se zase zasmějeme a až vylezete na kurt, tak se natočte na kameru a možná se celý národ na neváhej a skoč nebo teda toč a pak vyskoč, když jde o prachy se zasejc natoč, zasmějeme se s Vámi proboha jak hraješ ten forhend a víš co je vůbec bekhend já nic já muzikant, ale táta má prachy a von to všechno poplatí a možná za pár slepičích roků a kroků poznám, co já netalentovaný na sport a uzřím, co je bekhanc nebo ten forvard či forhend nebo jak a bude nás to stát pár táců, ale děti z ulice, ti se mají já takovej talent nemám, tak to musím sakra podplatit, abych se do toho Ačka dostal, že, ale to už je jiná pohádka děti, brou noc.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.