Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Vietnamci a jejich soužití s námi

Odesílatel:  MM

Datum:  29.09.2009 07:17

Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s vietnamskými spoluobčany, jelikož po sobotní akci v zdejším baru Las Vegas, to je už zdravým rozumem nechápající.Po rozepři s 30. letým můžem, který tam byl jako host a byl v právu ve sporu a měl pravdu, vietnamcům se to znelíbilo vytáhli nože hnali ho až do ulice za Modrou hvězdu a tam ho zákeřně bodli do zad, a nechali ho tam leže, skončil v nemocnici s bodnou ránou která skončila 1cm od plíce, takže měl veliké štěstí, policie útočníka zatkla,ale již je nasvobodě a na další postih se čeká, u jeho kolegů se našli další nože, nunčaky, jiné zbraně. Je to šokující , co si dovolují, v našem městě si dělají co chtějí a to neejen v našem městě a nikdo je nezastaví.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  09.12.2009 17:12

Víte, každý krajíc má 2 kůrky - hrajete na city bodnou ranou 1 cm od plic - kdyby to bylo tak vážné, neseděl by dotyčný "poškozený" hned 2.den v podivném baru naproti - tuším že se v tom podniku říká " U Mosťáka" a nepopíjel po podepsání reversu pivo a s rumem.

Nejsem rád že domy na náměstí se prodávají vietnamcům, ale víte co? Já jsem nestál 365 dní v roce v zimě v létě, větru dešti u stánku - o daňových únicích se bavit nehodlám - ty vás zřejmě zas tak nepálí...

Ale dokud v nás bude takováhle zášť vůči všemu na co nedosáhneme a co je "jiné", nemáme šanci být lepšími...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MM

Datum:  09.12.2009 18:08

Máte mylné zprávy v nemocnici ležel 4 dny a pivo ani rum nepije. Vietnamci jsou nebezpeční, pokud vím pár dní před tímto de něco podobného stalo v Přelouči, také v Čáslavi shodou okolností taktéž bar Las Vegas.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  rychlofka

Datum:  21.03.2010 10:13

Naši zem obsazují cizí narody a My se jí vzdáváme bez boje . Jsou agresivní a chamtiví o hygieně ani nemluvím snědí co se hýbe. Jsou to pijavice které vysávají tržní ekonomiku a za chvilku budou chtit pobírat důchody o socialnich davkach ani nemluvim . Je opravdu malé procento těch kteří se chtějí přizpůsobit , smutné na tom všem je, že jim většina projde oni "nelozumí cesky" tak když nerozumí at jdou domu . Nas by tam taky nikdo nepodporoval a ještě vam klidně daji trest smrti a tady jim drogova cesta jen kvete . Všechno špatně zpátky na stromy . za připadné chyby se omlouvam

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  10.12.2009 11:52

MM tímto příspěvkem jsi ztratila ten zbytek důvěry v to že nám chceš skutečně něco sdělit!!! Pakliže tvrdíš že ten pám kterého znám osobně (to není potvrzení sympatií) ležel v nemocnici 4 dyn a rum ani pivo nepije pak skutečně pocházíš z Marsu - tykám ti jelikož jsi lhář a popichovač - za šíření lživých zpráv by sis lynč zasloužil ty a ne nějací vietnamci!!!!

jak vy náckové rádi užíváte oslovení "špíno" tak tak přesně se hodí, ale na tebe!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  10.12.2009 11:44

Jasně, jsou nebezpeční. Učí se česky, podnikají a možná neplatí daně, to sice nikdo neví,protože daňové přiznání je tajné, nepijí rum a pivo a obecně do hospod nechodí. Dokonce se podepíší jako autor pod knihu českého autora, aby shrábnou cenu a pak to klidně přiznají. Pokud přijdou do Globusu či jiného super-hyper, nakupují zlevněné zboží pro další prodej. Mají ve svých krámcích otevřeno ve dne a někde i v noci. Za vydělané peníze si kupují baráky a v nich otevírají krámky. V těch dokonce zaměstnávají,ó ta hrůza, čistokrevné čechy. Někteří jsou hodně tmaví, mají šikmé oči, špatně se od sebe dají rozeznat. Nepožadují sociální dávky, nestojí na úřadech práce. Co s nimi? Vždyť nám kazí záchrannou sociální síť. A bude-li to tak dál, budeme muset nakonec i my pracovat a přestat se poflakovat po jejich barech, že ano?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zuzukral

Datum:  28.03.2010 18:14

Yes Shote, zde je další důkaz Tvojí debility.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  08.12.2009 12:58

milá /ý/ MM, pakliže jste to co zde uvádíte viděl(a) na vlastní oči tak víte že to není pravda :D pouze si bývalý provozovatel SPORT BARU v alko euforii přišel vyřídit "účty" i když SPORT BAR se přivedl do záhuby sám leností obsluhujícího pána, za kterým, v kuchyni běhaly krysy jak tam bylo živo....

šáhněte si lidi už na nos a nezvracejte pomluvy....

p.s. taky mi není jejich počet lhostejný nicméně nehodlám situaci řešit násilím...čáry jsou mocnější ;)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MM

Datum:  08.12.2009 18:47

Není pravda? Nebudu to rozebírat. Prostě šel tam s nárokem,který mu právem patřil, nikdo ho nemusel pobodat, tyto případy jsou čím dál častější třeba jako v Přelouči mladík posekaný mačetou od vietnamce, Čáslav napadení vietnamcem, tito lidé jsou nebezpeční a v této zemi by neměli co dělat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  09.12.2009 13:52

Domnívám se, že stačí sledovat zpravodajství TV Nova. Téměř každý druhý den, je tam nějaká vražda kterou ale málo kdy spáchali vietnamci. Takže vraždí se a perou i jiné národnosti. Já jenom doufám, že policie případ řádně vyšetřila a soud správně přidělí každému to, co mu patří. Tím to pro mne končí. Chci-li se pobavit, vůbec nemusím chodit do některých podniků. Chodím do těch, kde jsou slušní hosté a personál, chovám se tam také slušně a tak je velký předpoklad, že mne nikdo nepobodá.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  09.12.2009 12:00

ta extremistická odpověď nabízí další otázku - nejste provokující člen DS? :D

Dům, tedy pouze prostor kde "SPORT BAR" "fungoval" byl pouze v nájmu... Když mám něco pronajatého tak je v mém vlastním zájmu si před předáním objektu majiteli vzít všechny moje věci - nemýlím li se. Když takto triviální záležitost nezvládnu, nevidím důvod proč z mé (jeho) neschopnosti vinit vietnamce ať jsou žlutí, černí nebo klidně duhoví...

Močit na bar, řvát u toho rasistické paviání povyky a pak ještě něco po obsluze chtít??? Vy žijete kdepak? Na Marsu? Myslím, že i kdyby současná obsluha byla "bílá" jak vám asi vadí že není - dostanete po papulce taky a možná i tou kudličkou :D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  29.09.2009 20:58

Obecně s nimi nemám špatné zkušenosti. Ale nevím co se v onom baru odehrálo. Soudě dle následujícíh příspěvků, tak by se mohli vietnamci ptát podobně. Zcela jistě není nic z toho co je v příspěvcích popisováno normální. Není ani normální běžně nosit, natož používat, různé bodné a podobné zbraně i když to žádný zákon nezakazuje. Normální je se neprat a nezavdávat k pranici důvod. A normální by mělo být chycení útočníků, důkladné vyšetření policií a potrestání aktérů v souladu s platnými zákony, A to, jak doufám, probíhá a proběhne. Takže dík policii za rychlý zákrok.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  29.09.2009 17:39

Nikdy jsem s nimi neměl problém. Možná to bude tím, že nemočím v jejich podnicích na bar. Spíše by mne zajímalo, co v tu chvíli dělali "kamarádi" onoho pobodaného. Kolik z nich se ho zastalo? Kolik z nich se pokusilo jeho napadení zabránit? Kdo je tady potom špína?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MM

Datum:  29.09.2009 18:22

kdyby jste si tam šel pro věc, která je vaše, kterou vám ani nevrátěj, zaplatíte útratu dáte 40 kč dýško a on se na vás rozeřve že to je málo, tak se ani nedivím že mu ten bar pomočil, kamarádi tam nebyli, byl tam s přítelkyní, kamarádi mu běželi pomoc až když, je zavolala, ležel pobodaný v ulici u modré hvězdy, tak už to ani nemělo cenu pomáhat, poté z asi 10 vietnamců vytáhne policie nunčaky a podobné zbraně, tak to je normální?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  08.12.2009 13:00

MM, vietnamci vám šáhli na bebíčko? :D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MM

Datum:  08.12.2009 18:56

OBávám se, že se hodně pletet. Vietnamcu kteří se integrují je směšné procento, stejně jako Cikánu a spol. Těch co chodí do školy a umí perfektně česky je taky směšné procento z celkové vietnamské populce v ČR a navíc i když budou umět perfektně česky nikdy nebudou loayalni k ČR. Jde o typickou uzavřenou komunitu /silně xenofobní a netolerantní / oni pouze nevadi většinove populaci , protože nepachají viditelnou kriminalitu jako Cikáni nebo Ukrajinci . Z celospolečenského hlediska jsou Vietnamci pro ČR daleko nebezpečnější než cikáni, tedy vietnamská kriminalita . Jen úniky spotřebních daní a DPH co zpusobí Vietnamci v ČR půjdou střízlivým odhadem do desítek miliard Kč /rok, /drogy, prostituce, cla , korupce/ to je další projev skryté kriminality Vietnamců. Obávám se,že o čínské, Vietnamské etc. mentalitě nic nevíte a vidite jen ty usměvavé tváře a žvatlání. Nemluvě o jejich vztahu k hygieně a násilnému chování, které berou zcela normální naprosto bez jakýchkoliv zábran.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  09.12.2009 12:02

MM promiň ale ty jsi prototyp rasistického de.ila ;)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  29.09.2009 18:36

Normální není pomočit bar. Normální není ani to, aby na sebe host a obsluha řvali. Normální není někoho bodnout do zad. Vlastnit nunčaky, nože, pepřové spreje, teleskopické obušky,..... je normální - nikdo k tomu nepotřebuje žádné povolení. Ani vy, ani vietnamci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  29.09.2009 21:11

Souhlasím, jenže být normální se dnes tak nějak nenosí. Neznám žádný podrobnosti, ale možná bylo před zkrápěním baru močí vhodnější zavolat policajty, aby byla ta věc vrácena. Určitě by z toho nebyl takový případ. Je jasné, ža každá strana to nyní bude popisovat tak, jak se jí to hodí. Teď nezbyde nic jiného než to nechat na tý justici. Jinak má zkušenost je taková, že jsem zatím nikomu bar nepoch.al a nikdo mi kvůli tomu mluvidla nerozbil (bodání nožem opět jednoznačně odsuzuji).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  29.09.2009 22:48

Ona ta "normálnost" není příliš exaktní, každý si ji vykládá po svém, každý má jiná měřítka (je to vidět i zde). Se zavoláním PČR souhlasím. Předpokládám ale, že svou roli sehrál alkohol - a kolik už jsme viděli siláků s alkoholem naředěnou krví, že? Ok?
K tomu, že to nyní musíme nechat na justici - přesně tak, my si tu o tom můžeme psát co chceme, můžeme si také tvořit názory, ale závěr je na jiných. Pro mě je třeba zajímavá informace, že byl pobodaný obviněn z výtržnictví.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MM

Datum:  30.09.2009 06:46

Ano se zavoláním policie souhlasím, ale ti by mu stejně řekli, že částka té věci není dostatečná k tomu aby to byl trestný čin a jeli by dále, s tou opilostí to není tak horké jak se píše určitě vím, že tak opilý jak píšou nebyl, nezastávám se ho, ale když vidím co tady vietnamci dělají, otvírají si herny jen jako pračky peněz, prodávají drogy, pěstují mariuhanu, je mi z toho na blití, třeba v Čáslavi je bar stejého jména Las Vegas,který shodou okolností vlastní také vietnamci, a také tam shodou okolností lítaj kudly a podobné zbraně, prostě se mi to nelíbí tenhle jejich přístup, místo toho aby byli rádi, že jsou tady, tak dělají vyrvál a když jim pak někdo řekne,že se mu to nelíbí, pravda naznačí nevhodným močením, tak mu hned zapíchnou kudlu do zad a nechají ho ležet v ulici, vžyť nemohli vědět jestli mu něco neudělali, doktor říkal že měl ránu 1 cm od plíce, kdyby to tak nebylo, tak tam mohl umřít, udělala bych to, že bych je sem nepouštěla a je to.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  30.09.2009 08:15

Je to tak, ze dokud se neco nestane nekomu z blizkych, tak je to jedno. To co pisete, je zcela normalni i u "domorodcu" - prodej drog, pesteni rostlinek, herny, apod. Nic vymykajiciho se ceskemu "standardu,"
rekneme. Ok?
Od dodrzovani poradku je tady (resp. mela by byt) policie. Neni jednodussi bar opustit a zavolat MP nebo P, nez jim to tam pochcat? Tak to dopada, kdyz nekdo vezme spravedlnost do svych (navic chlastem zmacenych) rukou... Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MM

Datum:  30.09.2009 08:20

Je to jednodušší lehce se o tom mluví, mám na ně svůj názor, který jsem měla ještě před tímto excesem, ale nikomu ho nemůžu nutit, jen mě to štve, když to vidím jak se chovají.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  brusvilis

Datum:  29.09.2009 16:54

Já samozřejmě odsuzuju to bodání nožem, ale asi bych ho hnal taky (bez nože). Jestli tu svou pravdu prokazoval močením po baru, tak ...................

http://www.novinky.cz/krimi/180226-muz-v-chrudimi-pomocil-bar-a-skoncil-s-kudlou-v-zadech.html

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  09.12.2009 12:04

ona se ta zpráva zas tak moc na pravdě nezakládá...jako většina bulvárových zpráv/informací/dezinformací... :(

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Vietnamci a jejich soužití s námi

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tijereta

Datum:  09.12.2009 13:38

... bulvárních...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.