Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  René Prchlický

Datum:  22.08.2006 21:28

Vážená paní neznámá,
děkuji za Váš názor. Děkuji také za nabídku k exkurzi. Jen bych Vás rád informoval, že díky své profesi mám možnost již několik let komunikovat se zástupci bezpečnostních agentur a sledovat jejich práci přímo v terénu. A to nejenom v hypermarketech.
Těší mne, že považujete svoji práci za perspektivní.
Proto bych se Vás rád zeptal, zda si mysíte jestli "zadržení potenciálního pachatele trestné činnosti" proběhlo profesionálně, v rámci zákona a slušného chování a také jaká jsou podle Vás pravidla zákroku v takovéto náročné situaci, která pro tuto profesi není ničím neobvyklým.
Domnívám se, že jako kvalitní profesionál, za kterého se jistě považujete, musíte mít v tomto směru naprosto jasné instrukce.
Děkuji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: SLUŠNÝ ČLOVĚK ZLODĚJEM V HYPERNOVĚ

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  René Prchlický

Datum:  16.08.2006 20:35

Schodou okolností jsem byl o této celkem obvyklé šlamastice informován ještě před tím, než jsem si ji přečetl na internetu.
Skutečně v globále rádoby bezpečnostní agentury jsou díky mzdám hraničící se zákonným životním minimem přístavištěm a jakousi jistotou pro lidi, pro které je to poslední štace před evidencí na pracovním úřadě. Těm pár kvalitním se omlouvám, ale nejsem si jist, zda existují...
Podle svědectví paní Nepovímové došlo hned k několika porušení zákona ze strany pracovníků ochranky. Členové ochranky mají naprosto stejná práva a povinnosti jako jiný běžný občan a není jim zákonem dána jaká-koliv pravomoc veřejného činitele.
Tzn: mohou zadržet potenciálního pachatele trestné činnosti a to na dobu nezbytnou do příjezdu státní či městské policie. V žáném případě nesmí komuko-li nahlížet do soukromých věcí!!! Pokud došlo k veřejné exekuci, těmito pracovníky, je tu zákon na ochranu osobnosti.
O slušném chování samotných zaměstnanců bezpečnostní agentury raději pomlčet.
Zaměstnanec kvalitně proškolený od svého zaměstnavatele by se nikdy takového chování nikdy nemohl dopustit.
Vážená paní Nepovímová, toto bych si skutečně nenechal líbit a samotnou Hypernovu by to přišlo velmi draho. Ona si totiž najímá neprofesionály a tudíž je zodpovědná za důsledky jejich chování.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.