Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Re: Obchvat

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bujón

Datum:  12.10.2010 14:57

Tobě asi dobře mrdá v kouli. Pokud Pilnej, kterej za 5 let propodnikal 1,5 mega vykládá něco o tom, jak za 14 dní v politice urychlil obchvat tak je kokot. A další kokoty jako jsi ty potřebuje k tomu, aby si asi přihrál nějaký zakázky z města, protože normální soudnej člověk nemůže podobný žvásty myslet vážně

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dinosaurus - to je mazec

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  04.10.2010 23:11

Ročku příspěvku nerozumím. Tak co tam dáváš fotku a píšeš tam, když to není tvůj profil, ty kokote? A na kandidátce SSo to seš ty nebo taky zneužili tvou vizáš?

Téma:  Re: Chrudimské noviny

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  03.10.2010 21:40

Shot má už zas výron slovní mrdky. Udělal ses při tom, úchyle?

Téma:  Re: Chrudimské noviny

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  03.10.2010 14:19

Šotku, ty [ošklivé slovo], žes byla zas nachacaná, když sedla ke kompu?

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  02.10.2010 18:28

Nerozumím tomu, proč se VV v Chrudimi distancují od billboardu s Dinem? Právě mi tady vedle v reklamách vyběhly oficiální celostátní stránky VV a víte, jaký slogan u nich je? "Velcí dinosauři už odešli, a co ti malí na Vaší radnici?" Mám tomu rozumět tak, že to jen taková hra se slovy? Já na bráchu, brácha na mě? Lotr nebo hrdina, všichni jedna rodina? Chruidmské VV by měly vysvětlit, jak dalece myslí své proklamace vážně?

Téma:  Re: Proč kandiduje Eduard Beránek na starostu

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  02.10.2010 10:35

Kpt. Nemo má pravdu - nechápu, že se tady vyzdvihuje Beránek, který je normálním politickým přeběhlíkem. V parlamentu to všichni odsuzujeme a tady si před tím člověkem máme sednout na zadek?

Příspěvek reaguje na ...

Datum:  30.09.2010 23:19

No sakra, mě už by to taky zajímalo! Jaký jeden kandidát vzadu? Snad není těžký napsat jméno, když to víš a nebo drž zobák. Já si myslím, že ty tady jen otravuješ vzduch a šíříš pomluvy. Představuju si tě jako tlustýho, brejlatýho, tvarohovatýho, pihatýho úchyla s malým pinďou.

© 2001-2022 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.