Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Dobrý nový rok všem - a mám dva dotazy. :-)

Odesílatel:  Jana Ch.

Datum:  09.01.2008 22:37

(Jana Chalupová: se musím představit - zapomněla jsem bohužel minulé heslo a musela jsem se nalogovat inak.)

Jednak bych se ráda otázala těch nicků, které mne považovaly za filka (shotíku, hulála?!), zda už jim došlo, že filek nejsem?
Díky za reakci, kterou si tu snad nějak už vyhrabu. HAHAHA!


Druhak, a vím, že se neřiká druhak ani třeťak ani čtvrťak, bych se ráda zeptala tý osoby, co mi minule (cca počátek listopadu?) napsala, zda se nestydím, že se nestydím a zda by mi to mohlo vysvětlit, zač se jako stydět mám, díky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Dobrý nový rok všem - a mám dva dotazy. :-)

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jana Ch.

Datum:  09.01.2008 23:03

Hejhola, giganti morální!, ještě tu knihovnici se základním vzděláním potřebuju vosvětlit, faktyš. A díkec. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.