Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Silvestr 2007

Odesílatel:  Jirka L.

Datum:  05.01.2008 11:36

Nevím jak ostatní, ale mě Silvestr na náměstí poněkud zklamal. Před několika lety se vše odehrávalo před divadlem a bylo to o něčem jiném. Velké stany s hudbou, občerstvením atd.
K Silvestru 2007 se radnice zřejmě postavila dle zásady: " ....tady máte ohňostroj a polibte nám p...l"
Musím uznat, že ohňostroj byl opravdu působivý a profesionální. Až na poněkud opožděný začátek. Už jsem chtěl organizátorům položit nějakou taktní otázku např: "Nevíte, prosím, kolik je hodin?" Ale až na tento drobný detail musím pyrotechniky pochválit.

Nezbývá než doufat, že Silvestr 2008 bude lepší. Myslím, že Chrudim není zas tak malé a bezvýznamné město. A silvestrovské oslava na náměstí by měla být na vyšší úrovni.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr 2007

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Boban

Datum:  05.01.2008 15:53

Bylo pořadatelem ohňostroje vůbec město? Na chrudim-city jsem nešel předem ani zmínku (jestli jsem špatně hledal, tak beru zpět). Pouze na vademecu jsem našel, že ohňostroj začne 15 minut po půlnoci, no ale ani tomu čas skutečného neodpovídal. Kdyby v tom mělo prsty (peníze) město, je mi divné, že by žádný z (místo)starostů nepronesl řeč k mým národům...Účast lidí byla značná, o to víc překvapila absence stánků. Kdo si prozíravě nepřinesl z domu, nepřipil si ani kafem. Ale to bych městu nevytýkal, to je spíše laxní přístup našich podnikatelů v pohostinství. Konečně, zavřené hospody po půlnoci jenom svědčily o tom, že hospodští už asi měli vyděláno... S netrpělivostí jsem očekával, jakou mrtvolu budeme oslavovat letos. Jsem spokojený ;=), městské oslavy zase budou! Budeme slavit osmičky. Lepší oslí můstek si nemohli najít. Podle Zpravodaje se sice ještě moc neví, co a jak vlastně budeme oslavovat, jisté však je, že určitě bude třeba někam zajet (vloni "jsme" jeli domlouvat oslavy smrti Ressela do Slovinska), vyjednat, poklonit se památce a přivézt pozdravy chrudimskému lidu...Tak ať žije Chrudim ***8!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr 2007

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bublina

Datum:  07.01.2008 12:54

Musím reagovat neboť pisatel mne "nadzvedl".Ohňostroj byl záměrně posunut,protože si každý přinese svoje rachejtle a velký ohňostroj pak zaniká.Ale vzhledem k tomu,že tentokrát si moc lidí své vlastní nedoneslo,muselo se to operativně řešit.A k těm "8": bezvadné je,že lidi jako Vy brblají,že se nic ve městě nedělá a když se dělá,tak zase brblají,že si někdo něco pořád vymýšlí.Tak já vlastně nevím,jak byste to chtěl vyřešit.....Možná nejlepší sedět ve své hospůdce a starat se jen o sebe...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr 2007

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Boban

Datum:  07.01.2008 21:11

Bublino, mýlíte se. Jen velmi málo lidí brblá, že se ve městě nic neděje (ve smyslu obecních maškarád). Většina lidí neočekává od města, že jim bude vymýšlwet a organizovat nějaká povyražení. V tom smysl samosprávy nespočívá. Normální svéprávný dospělý člověk tráví volný čas dle svého zájmu, času a prostředků a město jako pořadatele k tomu vůbec nepotřebuje. Projděte si, prosím, tento a jiné weby a zjistíte, co lidi trápí. Bez osmičkových kašparád se obejdeme. Bez fungující policie ne. Podívejte se na stav komunikací, dětských a školních hřišť, parkovací plochy, bytovou výstavbu, nezabezpečení městských částí proti přívalové vodě...Projděte si bronx, o němž se tu píše, autobusové nádraží, věčně pozvracenou myší díru... Spočítejte investory v průmyslových zónách...Mýlíte se, že chrudimský občan je ovce čekající, až dostane příležitost k jásání. Nikdo nic takového neočekává a vymýšlení takových bejkáren je zastírání opravdových problémů a mrhání městských prostředků. Chléb a hry, to jste měl na mysli?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Silvestr 2007

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  06.01.2008 09:37

Koukám na fotky z náměstí od tří lidí a ohňostroj je tam zaznamenaný někdy mezi 0:02 až 0:12 (plus mínus jak kdo má nastavený čas ve foťáku). Takže se fakt trochu netrefili. Ale v naší bandě žádné časofily nemáme - koukali jsme na ten ohňostroj, dna našich lahví a bylo nám fajn. Dokonce jsme si i lahve odnesli, narozdíl od okolních prasat, co je s gustem rozbíjeli o zem.

A poslouchat nějaké projevy? Jestli ti chybí, tak si nějaký vymysli - možná najdeš nějaké posluchače. Ale já to určitě nebudu, protože mi nechybí.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.