Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Obědy, večeře

Odesílatel:  Kelly

Datum:  08.11.2007 14:32

Doporučí mi tu někdo fajn restauraci ,kde se da přijemně posedět jak k obědu tak zajít na večeři.Chodím do Modre hvězdy,ale poslední dobou jsou menší porce ...kde se dá ještě zajít u VAs v CR a kde dobře vaří , samozřejmě za rozumnou cenu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kendy

Datum:  12.01.2008 12:26

Začali jsme chodit do Krmelce ve Filištínský. Obědy super ,
ceny zajímavé obsluha 1**

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jukon

Datum:  15.12.2007 14:08

Doporučuji Balustradu. zkusil jsem jejich minutkovou kuchyni a myslím že na sobě hodně zapracovali. v současné době nemají v CR konkurenci. P.S. respektuji každého názor. Pro mě vede Balustrada.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Skamanick

Datum:  12.12.2007 15:55

Pokud jde o jídlo, tak opravdu výborně vaří U Kapličky, řekl bych, že nemají konkuernci. I prostředí je tam fajn. Již zmíněný Dalibor bych pasoval na druhé místo. Ve Hvězdě je sice supr posezení, ale s jídlem už to není kdo ví jaká sláva.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MMagdik

Datum:  12.12.2007 12:34

Také jsme chodili do Modré hvězdy, bohužel nás zklamali,napočítali nám asi o deset piv víc a neměli jsme dovolání.Chodíme do restaurace DALIBOR je moc fajn!!!!!
Dobá obsluha,majitel ááá jídlo nemá chybu !!!!!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ema

Datum:  12.12.2007 18:41

My jsme spokojeni s Daliborem a se Sportem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lůca

Datum:  29.12.2007 15:43

To jste ještě nejedli jídlo na borzně na boulingu.
Příjemné prostředí jídlo bez konkurence.
Hlavně všude čisto příjemná obsluha porce výborné.
Chodíme jen tam

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bolek

Datum:  02.01.2008 20:18

Na Borzně v bovlingu již nikdy!Před vánoci nám při předem zadaném posezení nabídli jen jednotné jídlo.Jaké bylo překvapení,když vepřový steak 200g stál 155Kč a 300g stál
265kč.A při dalším, zase předem zadaném posezení na druhou hodinu,nám bylo nám bylo řečeno, že jídlo nám udělájí mezi 6-7hodinou.Co k tomu dodat?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  x x x

Datum:  25.01.2008 18:24

Jako člověk který dělá v pohostinství, bych Vám rád objasnil pár informací. K jednotnému jídlu. Určitě vás byl větší počet, tak to je zcela normální ve všech restauracích že dostanete jednotné jídlo.( např. aby si třeba z 30 osob objednal každý něco jiného,to by se musel ten kuchař který by to vařil rozkrájet aby to zvládnul). Nad čím jste byl překvapený byla to vaše svobodná volba který z těch steaku si dáte. Jestli jste si dal ten nebo onen, tak to nemněni nic na tom že pokud jste si ho objednal tak tím jste zároveň souhlasil s gramáží a z ní vyvozenou cenou. K té vaší další připomínce. Neznám podrobnosti ale dělám v restauraci podobného tipu a před vánoci tam bylo plno firemních večírku které měli předem objednaná pokrmy a chtěli je na určitou hodinu. Tak nám nezbývalo moc času na akce které neměli nic objednané. Tak vycházím z toho že to na bowlingu nebylo jinak. (Omlouvám se pokud se pletu.)
Na popud toho všeho co jste napsal sem do té restaurace zašel a dal jsem si tam jídlo, které mě osobně moc chutnalo!
Jinak je to váš názor já vám ho neberu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  x x x

Datum:  25.01.2008 18:19

Jako člově který dělá v pohostinství, bych Vám rád objasnil pár informací. K jednotnému jídlu. Určitě vás byl větší počet, tak to je zcela normální ve všech restauracích že dostanete jednotné jídlo.( např. aby si třeba z 30 osob objenal každý něco jíného,to by se musel ten kuchař který by to vařil rozkrájet aby to zvladul). Nad čím ste byl překvapený byla to vaše svobodná volba který z těch steaku si dáte. Jestli ste si dal ten nebo onen, tak to neměni nic na tom že pokud ste si ho objednal tak tím ste zároveň souhlasil s gramáží a z ní vyvozenou cenou. K té vaší další připomínce. Neznám podrobnosti ale dělám v restauraci podobného tipu a před vánoci tam bylo plno firemních večirků které měli předem objednaná pokrmy a chtěli je na určitou hodinu. Tak nám nezbyvalo moc času na akce které neměli nic objednané. Tak vycházím z toho že to na bowlingu nebylo jinak. (Omlouvám se pokud se pletu.)
Na popud toho všeho co jste napsal sem do té restaurace zašel a dal jsem si tam jídlo, které mě osobně moc chutnalo!
Jinak je to váš názor já vám ho neberu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  29.12.2007 16:57

Nevíte někdo, jak to vypadá U Slejšků? Vím, že nově otevřeli, ale ještě jsem nesebral odvahu jít okoštovat. Jinak já jsem spokojen s jídlem ve Sportu a pivko taky není špatný. V sousedních Slatiňanech se dobře nadlábnete Pod Zámkem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  02.01.2008 22:00

Stojí to za vyzkoušení - zejména v době oběda, jinak jsou tam poněkud "nadstandardní" ceny. ;)
A pokud pijete presso, tak si dopřejte - modrá Lavazza za 21kč nemá chybu. :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  25.01.2008 18:26

Musím se opravit - presso je za 24kč. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jhsoft

Datum:  30.12.2007 14:39

U Šlejšků? Doporučuji..byl jsem tam minulý týden..., je to tam celý předělaný..příjemné prostředí a jídlo velmi chutné

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  124

Datum:  31.01.2008 13:06

Tak tady trochu smrdí reklama na "restauraci U Slejšků". Doporučuji Chrudimský expres, tam je k tomu místo určené, no jo ono se tam vlastně platí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jhsoft

Datum:  31.01.2008 15:41

S touto restaurací nemám nic společného, takže reklama fakt nehrozí...jen jsem napsal, jak se mi tam líbilo..., pokud bereš "pochvalu" jako reklamu, tak sorry:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  124

Datum:  31.01.2008 16:37

Ok. Beru zpět. Občas taky s holkama zajdeme.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  31.01.2008 13:58

Nech si kecy na koledu a poraď, kam se jít nažrat. Copak je to tak složitý?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  124

Datum:  31.01.2008 15:29

Do Krmelce nebo to je jedno, hlavně ne k tobě Péťo! A buď slušnej.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  31.01.2008 17:34

Hele, tohle zase smrdí konkurencí. To je sranda :-D
Nebo i tobě něco Péťa dluží? To bys zdaleka nebyl sám!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Metla

Datum:  11.02.2008 00:11

Mám nápad.Půjdeme všichni do Nouperáku.Ale bacha.Jedna peněženka Vám nestačí.A hlavně si nedávejte předkrm.Dostali by jste šílený záchvat smíchu.Bacha na bránici.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  stalak

Datum:  11.02.2008 00:44

No bude asi záležet kolik v té peněžence bude,že?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Metla

Datum:  11.02.2008 00:56

Jistě.To bylo obrazně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  stalak

Datum:  11.02.2008 01:11

Pochopil jsem,už jsem tam taky byl Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Metla

Datum:  13.02.2008 10:06

A co říkáte na Modrou hvězdu.Taky máte tu zkušenost že na stole jsou dva nápoje ale na účtence se objeví tři? Jinak co se jídla týče nemám co vytknout.Jenom ten účet.A žádná náhoda.Skoro pokaždé a nestalo se to jenom mě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Obědy, večeře

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  masa

Datum:  19.02.2008 21:22

Ucet mame v poradku.Kuchyn taky celkem dobra.Nekdy to je presolene-obedy.Ale ty brigadnice.Ta vysoka snad jse jmenuje Zuzka co jsem zaslechl.Neustale sedi na baru a keca a kazdeho buzeruje.Jsme z znechuceni.Uz aby tam byl normalni personal.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.