Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  pizzerie balustrada

Odesílatel:  rado

Datum:  04.11.2007 19:52

Žiji zde velice krátce, ale do tohoto podniku chodím velice ráda. zajímalo by mě jestli mi někdo může doporučit nějaký podobný podnik tohoto druhu v Chrudimi. jsem zde opravdu spokojena, ale chtěla bych s něčím porovnat. tímto zdravím personál Balustrada a přeji mnoho dalších spokojených hostů jako jsem já.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pizzajemůjživot (90.177.250.*)

Datum:  10.06.2011 13:42

Zajímavé poznatky od hostů této pizzerie.Nebudu lhát jsem z konkurenční pizzeri U žíznivého mnicha.Negativní reakce na naší pizzerii jsem jěště neviděl,ani na naších stránkach.Klidně se podívejte na www.pizzerieuziznivehomnicha.com.začali jsme před měsícem rozvážet a to i do Chrudimi.Sice je naše pizza o něco dražší,ale zase váží více a hlavně je z nejkvalitnějších surovin.nepoužíváme eidam,pouze mozzarellu.Naší zákazníci k ám jezdí i z velkých dálek.Dostal jsem i email ze zahraničí,že takovou pizzu jěště nejedl.Takže vyzkoušejte a uvidíte.Nebojím se vám dát záruku vrácení peněz v přípedě,že nebudete spokojení.Já dělám pizzu už přes čvrt století(z toho 19 let v USA).To je asi vše.Váš mnich Michael

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pizzajemůjživot (90.177.250.*)

Datum:  14.06.2011 22:53

správná adresa je www.pizzerieuziznivehomnicha.com

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO (213.226.215.*)

Datum:  10.06.2011 20:06

Nebudu lhát, vaši pizzu jsem ještě neochutnal. Teď několik poznatků: na vašem webu jsem již byl, nelíbí se mi - ale neurazí. Co se mi nelíbí ještě o kus více, jsou ty názvy jídel - "Bílá paní", kupříkladu. To jste tam rovnou mohli napsat "bolavá noha", nebo "kachní trus". Alespoň, že máte pod tím napsané složení. Další věc: proč u těch jídel nemáte napsanou gramáž, u pizzy alespoň rozměr? V nápojovém lístku na webu nemáte ceny - stydíte se za ně? Proč
Že děláte pizzu čtvrt století sice možná o něčem vypovídá, že jste ji dělal v USA pak nevypovídá o ničem - to je jako dělat Gyros v Německu.
Co se mi ale nelíbí vůbec je forma reklamy, kterou jste zvolil. Na druhou stranu - alespoň jste se přiznal. Ok?
Tak ať vám to vaří, někdy se stavím.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pizzajemůjživot (90.177.250.*)

Datum:  10.06.2011 21:05

Děkuji za upřímnou odpovědˇ.Bohužel webovka není dotažena dokonce,na druhou stranu dobrá webovka neznamená dobrou pizzu,slušnou obsluhu a unikátní prostředí.S tou gramáží to není jednoduché,ale naše pizzy váží někdy až 2x tolik co konkurenční.Třeba pizza 35cm-šunková s mozzarellou váží 800gr,Královská večeře váží 1050gr.Naše gramáž je právě jeden z těch bodů na který jsem velmi pyšný,nešidíme je a cena je více než přiměřená.Cena za pizzu je zhruba 17kč za 10dg.Tedy ceny se pohybují od 99-179kč za naše speciality.
Co se týče názvů pizz,je to asi tak,naše pizzerie je vlastně středověká krčma ve které si můžete dát pizzu/placku,a proto ty názvy.Nemusí se přeci vše jmenovat stejně, Quatro Form..,Hawajská atd.,ne?
Ten kdo v USA nebyl nemusí vědět,jak tvrdý chlebíček je právě podnikání s pizzou.Je tam totiž pizzerie na každém rohu a tak konkurenční boj je velmi tvrdý,a o to více mne těší,že i tam jsem uspěl.To co jsem se tam naučil je asi toto:neustále se zlepšovat a neusnout na vavřínech.Je jednodušší otevřít na náměstí a mít kšefty ,než otevřít pizzerii na místě, kde normálně neprojde ani noha.To už musíte být sakramentsky dobrý,aby si k vám lidé cestu našli.A proto jsem si dovolil se v diskuzi ozvat,udivilo mne tolik negativních ohlasů na pizzerii Balustrada
Vše co jsem napsal se vám může zdát nabubřelé,ale pizza je můj život,a tak to prostě je.A naprosto se nemám za co stydět,ba naopak.Paní chtěla radu a tak jsem ji to poslytl.Nic neskrývám,v menu jasně udáváme mozzarell,a ne SÝR!!!!Stydí se snad někdo za druh sýru,který dává na pizzu?Eidam,směs eidam-mozz .....?

Žiju si svůj sen A JSEM ŠTASTNÝ ZA KAŽDÉHO SPOKOJENÉHO ZÁKAZNÍKA,KTERÝ OD NÁS ODCHÁZÍ.A naopak,špatně se mi spí,když někdo nespokojený odchází.Vždytˇzákazník nás živí,ne naopak.Rád budu,když se ozvete při návštěvě naší pizzerky,rád s vámi pohovořím více.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cech (213.226.208.*)

Datum:  10.06.2011 21:38

4.pásmo 50kč za rozvoz + (minimum 2 pizzy)
Chrudim (po Sladkovského, Vlčnovská a Slezská)
Vzhledem k tomu, že pokrýváte jen východní okraj Chrudimě a ještě za tučné dopravné, je myslím Vaše inzerce bezpředmětná, možná až někdy pojedu na Mýto...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pizzajemůjživot (90.177.250.*)

Datum:  10.06.2011 22:14

Děkuji,ten kdo si chce pochutnat, zaplatí za dovoz.Ti co rozváží zdarma ,pizzy většinou šidí.My je šidit nemusíme,dostanete to samé co v naší restauraci.Pravidlo 2 pizz je zrušeno.Můžete si objednat i jednu.Tučné dopravné?Benzín do Chrudimi stojí při spotřebě 8l/100 40kč,a kde je amortizace,pojistka atd?Je to jen naše nová služba navíc,a hlavně pro lidi,kteří naši pizzu mají rádi a někdy se jim k nám nechce.Je to škoda,že to berete takto.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max (213.226.208.*)

Datum:  11.06.2011 08:40

Úsměv Vidim to stejne jako "cech," kdyz si budu chtet teda pochutnat, tak az nekdy pojedu okolo, protoze 50,- a jeste si pro pizzu zajet ke Kauflandu, to se mi teda fakt nechce Ok?
Jaky bude rozdil v cene dovozu, kdyz pretranzitujete Chrudim do Vankovky nebo Markovic? :o)

Max

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pizzajemůjživot (90.177.250.*)

Datum:  11.06.2011 10:35

V emailu jsem dostal velkou pochvalu od zahraničního hosta naší pizzrky:
Hello, My name is Igor, I live in Russia!I'm a big fan of pizza!
Recently during the travel I was lucky enough to try your pizza!I were just amazed, a very high quality, pleasant, taste,Previously!I have not tried anything like this!I just fell in love with Your pizza:) Thank you for such magnificence!I wish prosperity to your company,more satisfied customers! I would be very pleased to receive your information (history of your company, I am very interested)and promotional materials with your company logo in memory small souvenir if it possibly!:)Thank you very much!
my address;
Igor Shtyhan....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  picar (192.251.226.*)

Datum:  11.06.2011 13:23

To nic není, Naše pizerka dostala ještě lepší pochvalu od zákazníka už před rokem. ... "Szia, A nevem Lajos, élek Oroszországban! vagyok nagy rajongója a pizza!
Nemrég az utazás során a Volt szerencsém kipróbálni a pizza! én csak csodálkoztam, és nagyon jó minőségű, kellemes, íze, Korábban! én még nem próbáltam ilyet! Én csak beleszerettem a pizza:) Köszönöm Száraz fenséges! kívánok jólétet, hogy a vállalat, több elégedett ügyfele legyen! Én is nagyon Örülök, hogy megkapja a tájékoztatást (története a cég, nagyon érdekel), és a promóciós anyagok a cég logója a kis szuvenír a memória, ha lehetséges!:) Köszönöm szépen!"

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pizzajemůjživot (90.177.250.*)

Datum:  11.06.2011 09:43

Je mi jasné,že v Chrudimi jsou cca 4 pizzerie,a proto dovoz zdarma po Chrudimi je důsledkem konkurenčního boje.Konkurence je zdravá,nutí vás být lepším než ten druhý.Bohužel my se to cenové války nehrneme,to je počátek konce.Kvality je naše krédo,a proto nemůžeme vozit zdarma.Ale abychom podpořili naší kampan rozvozu do Chrudimi tak vaší první objednávku vám přivezeme bez poplatku!!!!Rád bych vám totiž dokázal,že naše koncepce kvality je opravdová.Děkuji všem za vaše názory.Snažím se od svých zákazníků poučit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max (213.226.208.*)

Datum:  14.06.2011 18:10

Vcera jsem Ziznivyho mnicha z velky zvedavosti navstivil a hluboce smekam. Pizza byla proste skvela a chrudimske pizzerie prominou, ale jejich "babovky" ji nesahaj ani po kotniky. Vsechno akurat, taky prostredi, ve kterym si to muzete vychutnat, skvela obsluha - proste 1A.
Jenom muzu litovat, ze pravidelne jezdime okolo a za tech 7 let jsem si "mnichova domu" nevsiml. Ale ted uz vime, kam na skvelou pizzu. Diky za skvely zazitek Ok?

Max

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pizzajemůjživot (90.177.250.*)

Datum:  14.06.2011 22:52

Děkuji Maxi za návštěvu.Jsem rád,že jste byl spokojený.
Dnes jsem zadal výrobu nové webovky.Bude daleko informovanější a přehlednější.Děkuji všem za zájem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  steveck (213.151.82.*)

Datum:  14.06.2011 19:58

Můžete mi napapsat kde je ta picérka u žíznivýho mnicha,nejde mi rozkliknout jejich adresa,dík.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max (213.226.208.*)

Datum:  14.06.2011 21:45

Tenhle link:
http://www.pizzerieuziznivehomnicha.com/
Je to v Tynci od Chrudimi -> pred tim "nadchodem," vlevo, nahoru, doleva za roh a do vrat. Po cichu trefis Úsměv Ten dum s nadhernym sklepenim je videt ze silnice, ale neni zatim oznacen.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kif

Datum:  07.09.2008 12:45

Tak právě jsem s Balustrádou nadobro skončil. Objednal jsem si Havaj. Ačkoliv nebydlím moc blízko, pizza tu byla asi za 15 minut (krajně podezřelé). Už při pohledu na ní jsem se zarazil. Pamatuju si, že dřív byla pizza celá pokrytá šunkou a teprve na ní ananas. Tady na té bylo jen pár malých plátků, takže jsem většinu času kousal jen do těsta. Ananas jsem okamžitě vybral, protože chutnal nahnile (asi stál dlouho někde v teple). Navíc byla pizza tak hořká, že se sotva dala pozřít. I moje sestra, která pizzu odjinud nejí, po jednom kousku prohlásila, že už nechce. V Balustrádě jsem pizzu jedl už před několika lety a byla dobrá, ale to co tam vyrábí teď je opravdu docela hardcore.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  LukeD

Datum:  14.11.2007 13:05

Jsem rád, že vám na Balustrádě chutná a doufám, že tam budete chodit i nadále :). Já si radši zajdu do Štěpánkovy, protože jí tam maji o hodně chutnější.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jseb

Datum:  07.11.2007 03:51

Tento podnik je výjmečný, těžko v okolí naleznete lepší. Pro srovnání doporučuji restauraci Bazalka v Pardubicích.

{

Moje zkušenosti s Balustrádou jsou velmi pozitivní. Výborné a kvalitně připravené delikatesy v kombinaci s příjemným prostředím a personálem na vás rozhodně zapůsobí.
Osobně si však nejvíce cením spolehlivosti při rozvozu. Zpravidla objednávám pizzu, která dorazí poměrně dost rychle a pokaždé teplá - jako by jí právě z pece vytáhli..
Výstihující motto pro tento podnik je proto podle mého "S podstivostí nejdál dojdeš" Proč? Srovnejte si pizzu z Balustrády s pizzami z ostatních pizzerií v kraji a získáte oprávněného favorita!
Važte si Chrudimáci, važte si Balustrády! Máte být na co hrdí.

}

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  06.11.2007 11:43

Podnik je dobry, ale s autem jezdi jak prasata - nedavaji prednost, tlaci se atd.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  občanka

Datum:  06.11.2007 15:25

Já jsem si tam asi před rokem dala lasagne. Ačkoliv zvenku byly horké, uvnitř byly studené až zmrzlé. Jídlo z mrazáku si v mikrovlnce můžu ohřát doma a vyjde mě na podstatně menší peníz, takže Balustrádo, až tak perfektní zase nejsi !

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwaj

Datum:  07.11.2007 11:27

Moje zkušenost s Balustrádou není také nijak radostné, minulý týden jsem tam byl na pizze a byla bez chuti, jako bych žvejkal podrážky, takže jsem raději šel do štěpánkovky, další zkušenost mám asi před 2 měsíci, kdy jsem tam šel s přáteli posedět. Nahoře bylo místo u většího stolu, kde již seděli asi 3 lidé, proto jsme šli do sklepa, tam byli volné 2 stoly, nikde na nich nebyla reservačka, když jsme si tedy k jednomu sedli, přišel číšník a vyhodil nás odtud s tím, že nahoře mají volné 4 místa, právě u těch lidí u většího stolu, řekli jsme, že chceme sedět tady, že si chceme v klidu popovídat a že bychom si objednali, číšník odešel, čekali jsme tam asi 20 minut, ale již nepřišel, proto jsme odešli jinam. Takže k Balustrádě jediné, sice pěkné prostředí, ale raději si půjdu s přáteli posedět jinam, i kdybych měl jet třeba do Pardubic.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Filda

Datum:  07.11.2007 14:24

Vážení,opavdu opusťte toto téma,jistě zbytečné.Toto mimořádné zařízení má mimořádné zázemí.Ato také u vedlejší radnice.Stačí se podívat mezi 11.00-13.00 na známé tváře.Aco parkování,vjezd,obtěžování chodců a jejích arogance.Tam bych si nedal snad ani ohřátý párek.Hezký den.PS.Máme jistě stejný pocit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  08.11.2007 13:36

To, ze je pizzeria umistena vedle radnice a ze tam chodej lidi (svete div se), to snad neni nic nenormalniho! Ze tam nekomu jidlo chutna a jinymu ne, je pochopitelne, a ze by vsechna spolecenska zarizeni mela tyypky jako je Filda kopnout mezi dverma s prominutim do prdele, to je snad dokonce samozrejmeeeee Úsměv (natoz jim vohrejvat paaaarek)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Vaklaf

Datum:  07.11.2007 07:22

Občas chodíme také na Balustrádu - skoro vždy si dám ony vámi kritizované lasagne - vždy jsou chutné a vždy značně horké, a to včetně keramické misky, což v jiných restauracích nebývá zvykem.
Ovšem na pizzu chodíme pouze do Štěpánkový - nemůžu si pomoct, ale subjektivně mi tam chutná více.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  07.11.2007 10:02

Protože je tam opravdu lepší. ;)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pavel N.

Datum:  04.02.2008 18:37

Přidám taky trochu do mlýna, můj osobní názor na kvalitu pizzy v Chrudimi. Už jsem jí po Evropě jedl ledckde. Jestli dobře počítám, tak se pizza vyrábí na čtyřech místech - Balustráda, pod náměstím ve Štěpánkově ulici, Presto (u Václava) a na Masarykově nám. Hodně dělá těsto, komponenty i jestli je elektrická nebo klasická pec. Pro mě je jednoznačně nejlepší pizza pod náměstím, špatná není na Masyrykově náměstí, horší je Presto a nejhorší Balustráda (větší neznamená nutně lepší, kupte si rodinnou pizzu...). Můj subjektivní názor.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  04.02.2008 19:32

Váš příspěvek mne inspiroval k vytvoření ankety .... Ve které chrudimské pizzerii Vám nejvíce chutná?



Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Boban

Datum:  02.09.2008 13:53

Mám návrh pro admina: Nebyl by už čas ukončit neplodnou anketu na téma pizza v Chrudimi? Myslím, že to je problém tížící nejmenší procento obyvatel a co na téma mělo být řečeno, už se řeklo. Určitě se najde oblast k hlasování, která je doopravdy důležitá. ;=)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  16.09.2008 22:20

Založil jsem dvě nové ankety na téma:
- výstavby nového obchodního domu Tesco a zastavění přilehlé lokality (vedle městského obchvatu směr Píšťovy)
- výstavby Family centra (naproti Kauflandu přes ulici)

Nevím zda budou nějak plodné Ok? , navíc vše je již dávno rozhodnuto ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  quido.

Datum:  27.05.2009 18:11

A japak to vypadá s Tescem a u toho kauflandu??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  16.09.2008 22:03

Máte naprosto pravdu.

PS. Konec okurkové sezóny je již za námi, je na čase začít opět něco dělat. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Katerina Patricie Maxova

Datum:  06.02.2008 17:18

Mate pravdu v Balustrade je to cim dal tim horsi,pizza chuda testo nedobre.Za stejne ceny si koupim v Praze v jedne pizzerii pizzu a je uzasna a hlavne je toho na ni moc.Tady je proste pizza dobra v Armani

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  08.11.2007 21:59

Já toho hned využiji a dovolím si udělat malou reklamu na jednu ze služeb našeho serveru.

Doporučuji rozvoz pizzy až do domu z pizzerie "Pod náměstím" (Štěpánkova ulice).

Objednávejte v klidu a pohodlí z domova:
http://www.chrudim.info/pizza/

Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jhsoft

Datum:  31.01.2008 23:23

By mě zajímalo, jak tahle služba funguje...Poprvé jsem ji využil bez problémů...dnes jsem objednával cca v 20:45, s tím, že objednávky se přijímají do 21:00...Teď máme 23:22 a pizza nedorazila...čekat sms, volání...promiňte nestíháme to, pizza nebude., je asi nadlidské očekávání...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Balustrada

Datum:  01.02.2008 09:53

Važený jhsofte. Zřejmě si pletete pizzerie do jaké voláte. Ona nám trochu přibývá konkurence tak chápu, že v tom máte zmatek. Pokud jde o včerejší večer, tak od nás byly všechny objednávky řádně odvezeny a splněny! Za to se mohu sám zaručit, jelikož jsem telefonické objednávky od 16.00 vyřizoval osobně. Pokud máte nějaký osobní problém, budu rád když se příště podepíšete. Za včerejší večer ručím! David Paluka

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MH

Datum:  17.03.2008 06:46

Když už jsme u toho, že nestíháte, tak si taky přisadím. Je to sice už nějakou dobu zpět, ale dodnes mi to leží v hlavě.Na přání mých dětí jsme jako odměnu za vysvědčení vyrazili k vám na pizzu. Po téměř 30 min čekání nás servírka odbyla slovy, cituji: "všechno ostatní, jen ne pizzu, protože máme rozvoz, nestíháme". Po tomto jsem se zvedl a už mě u vás neuvidíte. Kde to jsme, když pizzérie není schopna zákazníkovi přímo v restauraci nabídnout pizzu?M.Hájek

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  19.05.2008 20:02

Škoda té rychlé jízdy po cešnru města :(

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  TomCR

Datum:  05.02.2008 11:42

Nevím, jak moc Vaší záruce věřit. Už je to téměř rok co jsem si u Vás koupil těstoviny "přez ulici". I když jsem si je odnesl ve vlastní nádobě, bylo mi účtováno i za obal. Do dnešního dne jsem od Vás neobdržel vysvětlení, jak je to možné!!! Že by nezájem? Horák.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Polasek

Datum:  07.02.2008 00:46

Tak takhle jsme se s manželkou dlouho nezasmáli!dobry

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jhsoft

Datum:  01.02.2008 11:54

Zdravím,

nemluvil jsem o Balustrádě...s dovozem z této pizzérie jsem nikdy problém nemělOk?

J.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  02.02.2008 17:52

Jestli jsem si dobře všiml tak to bylo napsáno v tématu: pizzerie balustráda a ta je podle mého jenom jedna.Tak jaké vymlouvání,že jste to myslel na jinou pizzérii.Každý logicky uvažující člověk si automaticky bude myslet,že je to myšleno na tuto pizzerii když nad tím je její jméno.Příště psát přesně koho haníte.Zbytečně děláte špatnou pověst.Byla by na místě omluva a jestli jste opravdu charakter ta osobně v této pizzérii.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  03.02.2008 11:34

U Vaclava je otevrena nova pizzerie - a tam maji radove lepsi pizzu, nes Na Balustrade - tam je vespod nekdy misto buchty skoro jen livanec, no - jen aby jim to vydrzelo dele, i pote co si tam lidi zvyknou chodit. No a obsluha se mi tam jevi take dobra. Cau - Filip

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  02.02.2008 18:11

Nikoliv. Každý "logicky uvažující člověk" chápe stromovou strukturu diskuzního fora a tedy je mu zřejmé, že to byla reakce na služby pizzerie "Pod náměstím".
Nedělejte z toho kovbojku, jhsoft to ve svém včerejším příspěvku vysvětlil dostatečně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  03.02.2008 19:52

Tak jsem to po hledání našel.Tak nevím,proč to psal pod několik týdnů starý odkaz,když tam jsou daleko novější příspěvky s tématem jídla.Ale stejně je to pod nadpisem : pizzérie balustráda.Tak si to každý automaticky přiřadí k této pizzérii.Já jsem odepisoval na příspěvek,který mi chodí každý den poštou tak jsem to vidět ani nemohl.Jen jsem chtěl vysvětlit jak to vzniklo a beru to jako uzavřené.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jhsoft

Datum:  02.02.2008 18:10

Tak ještě jednou...reagoval jsem na příspěvek týkající se reklamy od administrátora, kde inzeroval objednávky přes chrudim.cz/pizza , to, že příspěvek byl ve špatném topicu, za to já nemůžu a přiznám se, že jsem to také přehlédl..

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  01.02.2008 10:36

Vzhledem k tomu, že reaguje na příspěvek páně administrátora, jenž doporučuje pizzerii "Pod náměstím", pak nechápu, proč jste se toho chytil. Ale jako propagace vašeho podniku dobré, že? Ok?
No na adresu vaší pizzerie musím uvést, že jsem se opravdu vždy dočkal v domluveném čase, takže chválím!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  01.02.2008 10:57

Já to chápu ... původní diskuse byla otevřena konkrétně na pizzerii Balustráda, postupem času se diskuse rozšířila, jak už tomu tak bývá.

Pan Paluka reagoval tak, jak správný podnikatel reaguje, v příspěvku od JHSOFT není na první pohled poznat že se jedná o konkurenci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  01.02.2008 09:47

Osobně službu občas využívám, vždy bez problému.

Každopádně děkuji za upozornění, budu kontaktovat majitele pizzerie.
Zkusím zjistit, kde se stala chyba a dám vědět.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Josef Jarkovský

Datum:  09.11.2007 06:46

Když už si děláte reklamu, tak byste konečně mohl opravit ty odkazy v e-mailech z diskuze, aby byly opět funkční (chrudim2000.cz).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pizzerie balustrada

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  09.11.2007 09:37

Dobrý den,
předně Vám chci poděkovat za upozornění na chybu.

Naše čtenáře prosím, aby nás o všech nalezených chybách informovali prostřednictvím jednoduchého formuláře na stránce:
http://www.chrudim2000.cz/?view=kontakt

Já osobně již odběr nových příspěvků do emailu nepoužívám (tudíž jsem si chyby ani nevšiml), dávám přednost RSS kanálům, které poskytují mnohem větší komfort, doporučuji:
http://www.chrudim.info/zpravy/clanek.php?clanek=367

díky,
Admin

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.