Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Kolaudace

Odesílatel:  Bolek

Datum:  12.09.2007 20:42

Navštivil jsem v Chrudimi kamaráda a podivil jsem se nad tím jak se provádí rekonstrukce v některých domech.Jedná se o dům G2 U stadionu.Vím jaké problémy jsou u nás v Pardubicích se zábradlím,které nesplňují normu v jeho výšce.Proto mě překvapilo,že po generální opravě balkónů v tomto domě je výška zábradlí jen 90 cm.Kdo mohl toto naprjektovat?Kdo takovou opravu provedl?Ale nejvíce mě překvapuje,který pracovník Stavebního úřadu mohl tyto opravvy zkolaudovat?Buďto tento pracovník nezná stavební normy a nebo to zavání korupcí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Kolaudace

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jan.

Datum:  13.09.2007 14:36

myslím si, že kolaudace se provádí při dokončení stavby nikoli po rekonstrukci. Ovšem pokud bylo na opravu zábradlí vydáno stavební pvolení měla by následovat kolaudace. Otázkou je kdo provádí stavební dozor. Mám zkušenost z domu,taky U stadinu, tam st. dozor prováděl předseda sdružení nájemníku. No, udělali z kozla zahradníka.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.