Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Půjčovna šatů Kavalír - hrůza !!!

Odesílatel:  sabina

Datum:  25.08.2007 11:04

Chrudimáci prosím vás, pokud se vdáváte nebo ženíte, nepůjčujte si nic z půjčovny šatů Kavalír vedle Plusu u nemocnice!!!!Mám tak špatnou zkušenost s tímhle podnikem, že už mě tam opravdu nikdy neuvidí. Při zkoušení vám celou dobu stojí za zády,aby jste snad náhodou něco neukradli, začnou vám vnucovat svůj názor ( o vkusu se nedá v případě majitelky mluvit) a nakonec vyběhne majitel a začne vás přesvědčovat co vám sluší a co ne. O příjemném vystupování tihle lidi v životě neslyšeli, výběr šatů je opravdu chudý a obchodní přístup nulový.Takže za sebe : Kavalír už nikdy a všem doporučuji totéž. Jinak si tu svatbu zkazíte ještě než začne|!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Půjčovna šatů Kavalír - hrůza !!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hermiona

Datum:  14.09.2007 13:32

Myslím že ne, před týdnem si tam půjcovala šaty a ochotne me poradili a byly příjemný a jak vy píšete, a že by me nutili svůj vkus to jsem si teda nevšimla

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Půjčovna šatů Kavalír - hrůza !!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bublina

Datum:  04.09.2007 14:18

Milá Sabino... několikrát jsem si šaty u Kavalíra půjčila a mám naprosto opačné zkušenosti. Myslím, že lidé, kteří se pohybují v této branži tak dlouho, jako lidé od Kavalíra, mají přehled a tudíž i "právo" mluvit jejich zakázníkům do toho, co jim sluší a co ne... Například dívce vysoké 158 cm přeci neschválí šaty šité na dívku vysokou 185 cm. Já osobně bych upřímnou, profesionální, leč kritickou radu bez problémů přijala. A že vám stojí za zády? ....v každém obchodě si hlídají své zboží, natož když jde o šaty za několik tisíc. Nevím kde si adeptka na královnu Katka Němcová půjčovala zlaté šaty, ale tam asi profesionálové nepracují, když jí zapůjčily šaty, které si celou dobu musela držet, aby po nich nešlapala.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Půjčovna šatů Kavalír - hrůza !!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  lea

Datum:  05.09.2007 10:33

Milá Bublino ! U Kavalíra jsem sice nikdy nebyla, zato na volbě královny ano.Když jsem viděla ty hrozné usedlé šaty a pak si přečetla ceduli pod pódiem, bylo mi hned jasno, že tam si šaty půjčit nepůjdu! Jediné šaty , které se mi líbily, byly právě ty zlaté, které měla dívka s č.2. A to, že si je celou dobu přidržovala jim dodalo jen na ženskosti a elegantnosti.Takže mladé dámy a dívky, pokud chcete krásné šaty, doporučuji Patriku U jelena,šaty mají šmrnc a jsou šité z pravých italských luxusních látek. Velice ochotná je i p. Tesařová ve Fibichově ulici, půjčovna Maja.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Půjčovna šatů Kavalír - hrůza !!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Daniela-a

Datum:  04.09.2007 15:33

pro Bublinu
já tedy zkušennosti s Kavalírem nemám, ale vzhledem k tomu, že soutěžící dívky byly v šatech od Kavalíra...tak asi podle Vás profesionálové nepracují právě tam:)))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Půjčovna šatů Kavalír - hrůza !!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Gabriela

Datum:  26.08.2007 21:12

Taktéž mám jistou zkušenost s Kavalírem...ku prospěchu věci by bylo dát informaci do diskuse na beremese...tyto stránky navštěvuje dost nevěst...
http://www.beremese.cz/forum/group.php?vGroupID=2 přímo odkaz, stačí se zaregistrovat a psát...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Půjčovna šatů Kavalír - hrůza !!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Andrea N.

Datum:  01.09.2007 17:18

Mám naprosto stejnou zkušennost. Nikdy jsem se nesetkala s tak příšerným přístupem. Nejenže Vám paní, která postrádá jakýkoliv vkus stojí za zády a nenechá Vás vklidu vybrat, ale s klidem se v této půjčovně dozvíte, že v těch nebo onech šatech vypadáte příšerně a že Vám šaty nepůjčí,jelikož byste je zničili. NIKDY VÍCE MNE V TÉ PŮJČOVNĚ NEUVIDÍ!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Půjčovna šatů Kavalír - hrůza !!!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  jan.

Datum:  25.08.2007 22:20

ba ba, taky jsem tam zažil něco podobněho...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.