Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Pouť

Odesílatel:  pedroso

Datum:  07.08.2007 20:12

Tak nám po pouti zůstalo 9 a půl tuny odpadu.Vše je uklizeno a určitě podle hesla ,,Chrudimáku třiď odpad ´´´roztříděno,nebo zase narosla skládka v Nasavrkách o pár centimetrů?
Jinak o kvalitách pouti raději nemluvím.Cenou za atrakce počínaje a stánky z masážnímy křesly konče.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pouť

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vutdream

Datum:  05.09.2007 23:15

no na pouti jsem se raději jen mihnul ale neodolal jsem dat si pivko... to byl taky dobry omyl, kdyz na me ta pani vychrlila cenu a shledla muj pohled okamzite me odkazala na sefa ktery je u langosu :D :D :D lidi to je strasny s temi cenami, faktem je ze nevidim do zakulisi a nevim o nakladech, ale probuh copak je uz toto normalni??? jsem vcelku mlad (21) ale i ja pamatuji kdyz jsem se na autodromu vozil snad za 15 Kc. Letos jsem se radeji na ceny ani nedival... to pivo me priklincovalo dostatecne :D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pouť

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  07.08.2007 22:12

Devět tun? To k tomu přibalili i pár střelnic, jinak to snad ani není možné.
Ale co, byla to poslední pouť na náměstí, možná i v Chrudimi.
Ale jinak slabota co?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pouť

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  juhele

Datum:  08.08.2007 07:35

poslední pouť na náměstí??proč?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pouť

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  filek

Datum:  08.08.2007 08:42

Proč? Protože "shot" ví vždy vše uplně přesně. Ví, že bude Kudrnáč tajemníkem, že se bude letiště rušit a rozprodávat na domy a taky ví, že na náměstí nebude pouť. Zatím vše co napsal jsou bláboly.

Co toho hocha nutká k psaní na chrudimském foru? Je frustrovaný, neukojený, zahýbá mu žena? Nevíte jak mu pomoci?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Pouť

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  08.08.2007 20:53

Milý filku. Musíš se naučit lépe číst. Nebo si více pamatovat. Nebo mi nevkládat do úst, co chceš říci sám. Mnou nikdy nebylo řečeno, že p. Kudrnáč bude tajemníkem. Byly o něm nmou zde napsány jiné věci, ale tohle opravdu ne. Tak nelži. A těch mých blábolů zde opravdu mnoho nebylo, přečti si co píši a srovnej s tím co se pak opravdu stalo, přiznávám něco z toho bylo v nadsázce.
O té pouti? No, povíme si to za rok.
Jinak, když si přeješ: zahýbá mi stará, protože jsem celý týden v Praze, mám problémy s dětmi, nemohu prosadit v zastupitelstvu co bych rád, jsem stárnoucí, vypadává mi vlas..... No uznej, kdo by z toho neměl flustraci. A to se o mne ještě otírá kdejaký filek, co se cítí minimálně na krále.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.