Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Ty lavičky?

Odesílatel:  Pavlíček Karel

Datum:  28.04.2007 21:01

Po měsíci jsem se vrátil zpět do Chrudimi. Bohužel jsem zsistil že se lavičky v Široké vůbec nezměnili. A tak už se začínám smiřovat že toto je jejich konečný vzhled. Nešlo by na ně alespoň namontovat nějakou vkusnou dřevěnou desku? Nebo se to takto snad opravdu někomu líbí a dobře se mu sedí? KP

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ty lavičky?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  06.12.2007 15:15

Vydrzte, za par let se cela Siroka ulice zase predela...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ty lavičky?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  04.12.2007 20:44

Prosím vydržte. Jen do příštích voleb. Bude zase potřeba peněz na volební kampaň a tak se zcela jistě nalezne firma, která přidělá pár prkének za pár melounků. A dá pár korunek na charitu a podobně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ty lavičky?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pedroso

Datum:  04.12.2007 10:20

No a jsou pryč.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ty lavičky?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  janek

Datum:  04.12.2007 15:44

Jenom je "vylepšily"....Když pozlatíte paskvil, zůstane pozlaceným paskvilem.Funkční lavička vás svým vzhledem láká k posezení a odpočinku.\\\\\\\\\\\\Plechový bobek, dodatečně osazený dřevem vás láká k ublinknutí....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ty lavičky?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  babu

Datum:  23.05.2007 15:06

je to fakt hruza me se taky nelibi

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ty lavičky?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Blix

Datum:  11.05.2007 13:28

Myslím, že doba, kdy si na ně bude někdo s chutí sedat je v nedohlednu...i kdyby nakrásně byly dokončeny nějakým příjemnějším materiálem než je studené natřené železo a dále bych pominul fakt, že jsou (některé) dost nevhodně umístěné (mám na mysli například ty kolmo k zábradlí nacpané do cesty chodcům), tak jsou bohužel mezi námi stále hovada, která to jen svádí k procházení se po lavičkách zahumusenýma botama. A nevěřím, že by svoje počínání přehodnotili po doplnění laviček sedátky. Dnešní společnost holt asi ještě není zralá...Tak na nějaké pěkné čisté posezení můžeme zatím zapomenout...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ty lavičky?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  vanver

Datum:  11.05.2007 16:18

Kam zmizely stojany na kola v Široké ulici?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ty lavičky?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  06.12.2007 15:14

Ja o tom nic nevim.
majitel sberny

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ty lavičky?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  TTB

Datum:  29.04.2007 08:34

Podle mne se o konečný vzhled nejedná. Pokud ano tak se architekt dopustil velikeho cliché. Zatím sem neviděl nikoho kdo by si na zmíněné "lavičky" usednul. Asi si budeme nosit prkýnka:)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ty lavičky?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Vaklaf

Datum:  04.05.2007 14:21

Já na nich jednou někoho sedět viděl. Ale opravdu jen jednou a kdo ví jestli si to prkénko už nepřinesl To je sranda :-D

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ty lavičky?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  em

Datum:  06.12.2007 15:14

Taky jsem na nich nekoho videl sedet.
Na obrazku od architekta, jak to bude vypadat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ty lavičky?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pepe

Datum:  11.05.2007 19:37

Lavičky jsou SUPER, vždyť co může být krásnějšího, než sedět uprosřed chodníku na kusu železa, naslouchat libému zvuku skákajících autíček a vdechovat čerstvé výfukové plyny Oh my God!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Ty lavičky?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  TomCR

Datum:  12.05.2007 22:25

Ještě krásnější bude, až si v létě vytvoříš na zadku krásný buchejře od rozpálené lavičky.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.