Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  TV Prima a regionalni vysilani

Odesílatel:  em

Datum:  03.01.2007 08:54

Ahoj, sledujete svihle vysilani regionalni RTA misto Primy nebo prepnete/vypnete ? Nevim, kdo to vymyslel, ale prerusit program takovou ptakovinou mi pripada divne. RTA ma starost, co vysilat, divaky asi moc nezajima ujecena zpevacka jako na MTV a dole bezici zpravy, ktere rozhodne nebudu stale cist. Stejne v nich nebylo nic duleziteho o nasem meste. Nebo rozhovor s akrobaty na snowboardu. Rodice prepli na Novu. CO VY ?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: TV Prima a regionalni vysilani

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  michaela

Datum:  08.01.2007 20:04

Ahojky,nedávno jsem si zapla televizi pPrimu velice mě překvapilo,že RTA vysílá když má běžet nějaký pořad,co je to za nesmysl.Chtěla bych vědet co se to na primě děje?!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: TV Prima a regionalni vysilani

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tea

Datum:  08.01.2007 23:42

Zbláznili se.Taky jsem se chtěla asi po desátý dívat o víkendu na Big Bena a ejhle šílenci s kytarou na Óčku. To si můžu cvaknout vedle.Zase jde někomu jenom o prachy.Pokud by regionální vysílání bylo naplněno dvouhodinovým blokem reportáží s aktuálními informacemi z regionu -prosím,oželím blbou detektivku a možná to bude i zajímavé.Ale když nemají co vysílat? Nechápu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: TV Prima a regionalni vysilani

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  smudlinka

Datum:  10.01.2007 08:18

Ahojky informace o tom co se děje na primě sem našla zde:
http://www.iprima.cz/?1962e=1963&3e=23764

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.