Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  nejhorší obchod ve městě - plus -

Odesílatel:  roman-roman

Datum:  18.12.2006 20:56

Plus je podle mě ten nejtragičtější ,,supermarket,, ve městě !
Jediný jeho klad je v tom,že je blízko nemocnice... a důchodci ho milují.

Dnes jsem si tam byl koupit bagetu ... fungovala pouze jedna kasa-(a to neni poprve...)
další dvě prodavačky stáli opřené u skladu ... když jsem šel ke kase...zhrozil jsem se fronty,která byla dlouhá téměř až na druhý konec obchodu !!! Tak to je fakt na ... stravil jsem tam dobrých 15 minut...čekání .... a před obchodem zjistím,že bageta je 2 dny prošlá Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: nejhorší obchod ve městě - plus -

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Karel Pavlíček

Datum:  26.12.2006 18:01

Docela rád bych věděl který ze supermarketů není tragický.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: nejhorší obchod ve městě - plus -

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kuna

Datum:  26.12.2006 18:25

Tragická asi nebude Tereza - dřevěné Tesko Na Rozhledně.Škoda že to zabalil Netušil.Mě připadá,že všichni zapoměli na fronty na banány na Bídě u okénka a na Esa a podobně.I když chování lidí při slevě mandarinek je skoro stejné, jako za komančů.
Asi si takový luxus jako je Plus nezasloužíte.
Já tam osobně ale nenakupuju.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: nejhorší obchod ve městě - plus -

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  19.12.2006 23:07

tak to jste asi ještě nebyl v Penis Marketu ....



tedy pardon - v Penny Marketu


Tam více nežli dvě pokladny současně pracovati viděti ... vánoce jsou častěji ... hlavně ráno, když spěchám do práce - tak už se tam ani nezastavuju a jedu jinam (ikdyž to mám nejblíže).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: nejhorší obchod ve městě - plus -

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  19.12.2006 10:56

ty neumis cist? HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: nejhorší obchod ve městě - plus -

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Andrea

Datum:  19.12.2006 07:29

V Chrudimi i v blízkém i dalekém okolí je dostatek obchodů,abyste si vybral kde budete nakupovat. Je to vaše svobodná volba. Nikdo vás nenutí nakupovat právě v Plusu. Proto tolik nenaříkejte-těch 15 minut strávených ve frontě u kasy jste mohl věnovat opakování shody podmětu s přísudkem-docela byste to potřeboval.Jistě umíte číst,abyste si vybral neprošlou bagetu a na závadu upozornil prodavače. A nezapomeňte-důchodcem možná také budete.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: nejhorší obchod ve městě - plus -

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tea

Datum:  22.12.2006 22:36

V Chrudimi je pouze v dalekém !!!!okolí dostatek obchodů. Pokud nemáte na parkovišti auto a jste odkázán/a na MHD ,tak jste v háji a hoďku si postojíte někde na zastávce,než něco pojede.A s nákupem z Plusu,Hypernovy,Kauflandu, dostat se třeba k "bídě"- AŤ ŽIJÍ CHRUDIMŠTÍ TURISTÉ !!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: nejhorší obchod ve městě - plus -

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  michal borecký

Datum:  23.12.2006 18:15

Děláte si legraci? Vždyť Chrudim projdete za půl hodiny drakrát. To jezdíte autem i z kuchyně do koupelny?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: nejhorší obchod ve městě - plus -

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tea

Datum:  01.01.2007 12:20

Pane Michale až teď jsem našla Váš příspěvek a v novém roce jste mě velmi rozesmál,tak doufám že mi bude do smíchu celý rok. Asi jste nikdy nenakupoval pro rodinu,tak nevíte, o čem je řeč.Autem nejezdím vůbec,neboť nevlastním,tudíž ani z kuchyně do koupelny.A že projdete Chrudim za půl hodiny dvakrát? A s pořádným nákupem? Sakra to by stálo za vyzkoušení.Že by na apríla?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: nejhorší obchod ve městě - plus -

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Horys

Datum:  26.12.2006 18:20

Tos mě pobavil Michale - přijď někdy na Větrník a zajdi si třeba ne Rozhlednu a zpátky , když to ujdeš s kufrem v ruce za půl hodiny, tak Ti koupím nové tenisky - patrně nemáš představu o vzdálenostech ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: nejhorší obchod ve městě - plus -

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kokotek

Datum:  19.12.2006 09:28

dobře si mu to nandala

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.