Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  silniční komunikace v obcích

Odesílatel:  medlenka

Datum:  29.11.2006 12:12

Mám opravdu velkou radost z nově otevřeného silničního obchvatu, neboť se nám v Medlešicích velmi ulevilo a navíc došlo i k vybudování nové silnice, tedy té původní hlavní ve směru CR-PA.
Konečně se dočkáme plynulé jízdy autem bez hrozby karambolu na autě díky vyjetým pruhům v povrchu silnice. Horší to však je, pokud sjedete na vedlejší silnici, třeba ke svému domu, a máte po radosti...záplatované díry a vystouplé kanály v silnici při jízdě několikrát denně Vašemu pohodlí a pocitu z bezpečné jízdy skutečně nepřidají. A tak se ptám - jaké máte zkušenosti v ostatních obcích Chrudimi s údržbou silnic a chodníků? Nemáte pocit, že jsme tak trochu na okraji zájmu našich radních? Nebo se ti nově jmenovaní nechají inspirovat naší diskuzí...připojte se a uvidíme. Pěkný den!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  medlenka

Datum:  30.11.2006 17:49

Moc děkuji Vám všem, Medlešákům obzvlášť :), kteří jste se připojili do diskuse, ať už máte názor jakýkoliv - vždyť i v rozporu může být pokrok :). Snad se připojí i občané ostatních obcí se svými zkušenostmi a třeba i radou, jak jim se daří přesvědčit naše zastupitele o nutnosti údržby komunikací i MIMO Chrudim. A myslím, že vůbec nejlepší by byla reakce radních - odváží se některý vysvětlit nám, v čem je problém? A pak uvidíme...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  30.11.2006 23:51

To je pravda, ale kolik lidí z Medlešic a nejen z Medlešic chodí na veřejná zasedání našich zastupitelů? A kolik z nich se na něco ptá, má připomínky a říká svůj názor? Až tam bude pravidelně chodit 200 lidí, tak snad zastupitele k něčemu přesvědčí. Protože ti, co tam dnes chodí a mají připomínky se dostávají do pozice věčných kverulantů a zastupitelé z nich mají nejvýše legraci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  04.12.2006 08:30

Jestli tam máš stejné připomínky jako na tomto fóru, tak se nedivím, že z tebe mají zastupitelé legraci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  medlenka

Datum:  02.12.2006 10:44

Souhlas...pojďme se tedy sejít na nejbližším jednání zastupitelstva dne 18.12. v 16hod - jak jsem si přečetla v posledním Chrudimském zpravodaji - a hovořme o všech těch letitých problémech s komunikacemi, chodníky, kanalizacemi...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  03.12.2006 21:18

Já tam budu zcela jistě. Kdo se připojí?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  05.12.2006 18:41

Jak Vás poznáme???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  06.12.2006 00:44

Jednoduše - TIC TAC.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Boban

Datum:  07.12.2006 18:00

Indície je jasná. Shot bude mít na těle tikající bombu. Obětuje se v zájmu obyvatel města. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  07.12.2006 23:31

Bohužel, vědci vymýšlejí různé bomby a stroje na zabíjení. Ovšem bombu nebo alespoň malý granát, který by eliminoval blbce ještě nikdo nevynalezl. Tak snad až vědci objeví gen blbosti a očkování proti němu, pak se třeba i v Chrudimi dočkáme i jiných akcí než předlažďování, kanadských universit a záchodků zdarma.
A jen tak mimo: kolik že to miliónů zbylo při porcování medvěda na chrudimskou memocnici? Že by se naplňoval onen scénář privatizace?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Josef Kovanda

Datum:  07.12.2006 23:39

Vy musíte mít ale opravdu velký mindrák.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  05.12.2006 18:53

Bude mít na nohách boty. Ok?
A teď vážně: proč?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  06.12.2006 17:49

Zajímalo by mě jak vypadá ten člověk,který píše ty příspěvky.Vás ne???Pokuď ho neznáte.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  06.12.2006 21:22

Hm, tak jsem se zamyslel a odpověď je: opravdu NE.
Možná mám v sobě méně voyeurismu, ale je mi úplně fuk, jak vypadá a kdo to je.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  07.12.2006 19:02

Váš záměr vtipné odpovědi nevyšel.Podle Vašeho příspěvku vyplívá,že nevíte co je to voyeurismus.Tak si to zjistěte nebude to na škodu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  08.12.2006 18:41

Pro kocoura pomaleji:
nešlo o rádoby vtipný příspěvek. Šlo jen o vysvětlení toho, že skutečně nepotřebuji nikoho sledovat (zejména pak ne shota), takže je mi zcela lhostejné, kdo to je.
To je celé. Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  08.12.2006 19:58

Bylo to nepovedené vysvětlení.Tu narážku jste si mohl odpustit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  08.12.2006 20:07

Mohl.
Nicméně bych tento náš dialog uzavřel (neshodneme se, ale to nevadí).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kocourek

Datum:  10.12.2006 22:44

Rád bych věděl kdo jste,ale na to nemáte odvahu ukázat svoji pravou tvář.A nebo se mýlím?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  04.12.2006 17:50

Ano, přijdu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cona

Datum:  04.12.2006 20:32

Ja přijdu taky. A beru si vidle. Nandáme jim to pacholkům!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondřej Kopp

Datum:  04.12.2006 21:15

a bude to 1. chrudimská defenestrace Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cona

Datum:  04.12.2006 21:29

A taky je vyválíme v asfaltu a posypeme peřím!

A soudruh Lebduška s panem Ročkem by mohli zpívat: Poslední bitva vzplála, dejme se na pochod ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  08.12.2006 17:16

Můžete mi sdělit, proč bychom měli s panem Ročkem účastnit toho, že Vy někoho budete válet v peří případně bychom k tomu měli něco zpívat? Mluvím-li za sebe, pak chodím na jednání zastupitelů protože se chci dozvědět věci které mne zajímají, které se mne týkají a které, jak se domnívám, mám nárok vědět. Také mám zájem ovlivňovat děje, které se týkají mého života. Chci o nich pouze slušně jednat a dávat slušným způsobem najevo svůj názor. Ať již souhlasný, nebo nesouhlasný. Takže nechápu co Vás na tom pobuřuje. A jak znám p. Ročka jde mu o totéž.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  06.12.2006 00:44

Ale oni nic takového ani nenaznačili. To jenom ty jim to vkládáš do úst. Jestli to nebude tím, že ani jinou píseň, než komunistickou hymnu, neznáš. Asi jsi ji dost často zpíval na různých shromážděních, že jsi si docela obstojně zapamatoval začátek. A tak by bylo docela pěkné, kdyby jsi byl ochoten ji zazpívat při slavnostním přestřižení pásky v Široké. Docely by to pasovalo. Komunistická hymna, tomu odpovídající kvalita a cena. A můžeš přijít i těmi vidlemi. Bylo by to opravdu velmi dojemné.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  cona

Datum:  06.12.2006 08:31

A odkud tu komunistickou hymnu znáš ty, Shote?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  medlenka

Datum:  03.12.2006 23:25

My také :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondřej Kopp

Datum:  30.11.2006 07:40

No mám pocit, že Chrudimští radní najdou peníze jen na nesmyslné projekty jako je Široká ulice apod. Na to jaká je situace na chodnících v medlešicích a dalších obcích ani nevzdechnou. Asi by bylo vhodné, kdyby se pár uřednic sebralo a přijelo se podivat do Medlešic a projít po zdejších chodnících. Pak by jim asi došlo se se po nich moc dobře chodit nedá.

Nicméně ješte další poznámka. Medlešice jsou sice součásti města, ale něco jako kanalizace je velká utopie. Hold pánové a dámy na radnici nahrnou penize na zbytečnosti v centru města a na okolní obce už nezbyde.

Nedělám si iluze, že by tohle někdo z radnice četl, nebo to řešil. Mají na práci fůru "důležitých" věci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  30.11.2006 14:08

p.Koppe,
jedna super rada.Dejte u Vás třeba p.Řezníčkovi chalupu+rekl.agenturu a budou se dít zázraky!!To Vám na 100% garantuji.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondřej Kopp

Datum:  30.11.2006 14:36

Dobrej pokus o vtip Ok?
Ovšem pan Reznicek a jemu podobni tu jsou o to aby se starali o blaho obcanu a ne proto aby se obcane starali o ne Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  30.11.2006 15:30

Koope,asi jsi přítel- Řezníček-starší,nebo mladší.Jinak nevěřím,že by se ho takto někdo zastával.Tedy vážně,kdo Ty blbečku je tady pro koho???.
Ato,že tento manekýn je ve své funkci již 16 let-do knihy rekordů??-Asi mluví za vše.Aco ta plocha za zimním st.To ale ještě není u ledu.Syn-dobré kšefty,tak jako družka??.Ještě máš Péto alespon kousek žaludku??Podřízení- Slejška+další neškodní??Přesto-pozor!!Máš u sebe hada-připravuje prý Tr.oznámení.Jde o již velice vcážné-závažné.Hodně štěstí v domečku u řeky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Zdenka

Datum:  01.12.2006 09:57

Chtěla bych tímto podpořit pana Koppa, protože mi připadá, že se pan Pirát zbláznil. Je to opravdu diskuse na úrovni ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondřej Kopp

Datum:  01.12.2006 10:01

Konecne nekdo, kdo pochopil, ze by se radni meli starat o blaho obcanu, bez ohledu na to zda maji v dane lokalite nejakou nemovitost. Díky

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondřej Kopp

Datum:  30.11.2006 21:59

Piráte špatně jsi mně pochopil. Nemám s ním nastestí nic spolecneho.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Andrea

Datum:  30.11.2006 09:51

Úpravu Široké ulice v takové podobě a rozsahu považuje za zbytečnou více lidí-ale na názory občanů se nehledí,nikdo se neptá. Rozhodují přece nejchytřejší!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondřej Kopp

Datum:  30.11.2006 12:32

A rozhodují podle toho co potrebuji sami a nikoliv podle toho co potrebuji obcane Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Glen

Datum:  29.11.2006 16:07

Nový obchvat je výborný! Jen jsem nepochopil tu světelnou křižovatku v polovině obchvatu - to je pak strašná degradace celého řešení. Opravdu škoda.

K Vašemu tématu - realitu asi vidíme všichni, není potřeba nijak komentovat. Jsem však pesimistou, že dojde k radikálnímu zlepšení. Vše je o volných financích a těch není nikdy dost.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondřej Kopp

Datum:  30.11.2006 07:42

Ta světlená křižovatka je tam udajně proto, že si majitelé okolních pozemků nepřáli nadjezd. S tím prý souhlasí až tam bude 4 pruh... Takže křivovatka se světly tam bude navěky Bohužel, škoda

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: silniční komunikace v obcích

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  logo2

Datum:  30.11.2006 20:34

Ta světla jsou opravdu blbost, ale na druhou stranu je z velké dálky vidět, co zrovna svítí, a přizpůsobit tomu rychlost tak, aby člověk projel plynule. Fronty se tam podle mne moc nedělají. Když už tam musí být, mohlo to být i horší.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.