Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  ...reakce na P.van Hofena

Odesílatel:  Richard

Datum:  05.11.2003 13:08

S pan P.van Hofenem v některých směrech musím souhlasit-protože je to v této zemi takto zařízeno(zákony,nařízení,aj.)S tím, že mládež neví co dělat a tak chodí zevlovat do Agory. Dále, že tam třeba okusí "měkkou-lehkou drogu". Nebo zakouřené prostředí, atd.= slovo mládež je relativní! V Agoře se schází lidé, kteří podle mého jsou velmi tvůrčí a jejich zábava není jenom! hulení, nebo alkopařba. Jak dlouho Agora funguje-ano!, samozřejmě s podporou naše města, ale... Nevím, sám jsem rád, že mám možnost retropohledu-do Agory na ruzné akce zavítám i s vlastním otcem!Myslím, že většina lidí spojená s Agorou vytváří veškeré činnosti na základě chtění! Bylo by prospěšné tu mládež(třeba právě z diskoték-příklad!)vzít a ukázat jim rozhledy do více věcí.
Nejsme omezeni, jen na školu, machrování a čekání na víkend. Sám mám mnoho zájmů, včetně sportu, mnohostr.kultury. Jsme sice jedna velká společnost, ale vždy záleží na jednotlivcích-vlastní originalitě!Byl jsem se několikrát podívat odpol.v Agoře a nikdy jsem zatím neviděl, co by ohrožovalo mládež! Věřím, že OBĚ strany udělají maximum pro vytvoření podmínek dalšího provozu klubu Agora a měl bych přání pro ost.
lidi:zdravou toleranci a stop něvědomosti! S pozdravem Richard - Anríl

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.