Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Feťáci

Odesílatel:  Lukáš Chvála

Datum:  30.01.2006 19:42

Co říkáte na mládež, která kouří marihuanu na veřejném prostranství???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Marseeelka

Datum:  09.04.2006 16:17

no vy jste všichni tak děsně moooc chytří...ja osobně jsem dospěláa a s jakoukoliv drogou jsem se v životě nesetkala...Chrudim není doupě drog,ale spíš mladých debílků,kteří si na něco hrají a hulí...
No jen tak dál,ale v nemocnici odmítam takovéto případy ošetřovat..! Je to vaše blbost...vaše ,,zdraví,, ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  BLooD560

Datum:  08.10.2006 21:22

takze za prve proc fetaky urazite co si to vubec dovoluje te co kdyby ste v tech drogach litatla vy co jak by vam bylo kdyby nekdo ovas rikal ze ste deilek co???ty si proste jedna stech co nas narkomany jenom urazite nerekne te chudak ale vy reknete parchant verbes hajzl grazl parchant....de te vsichni proste do prdele a ze nechce te nekoho takovyho vosetrovat my mame stejny pravo na vosetreni jako vy jak by bylo vam kdy by vas odmitly osetri ja vim vy si rikate necham ho chcipnout buzeranta skurvenyho sou to vsichni mrdky tak si chcipni ty fetaku jeden skurvenej tahni jeste mi uspinis ten belouckej plast.vyliz mi prdel marseeelko

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kwajdan

Datum:  09.10.2006 15:44

Jsi zajímavý exot,kterého rádi vyšetří v Bohnicích,a určitě si tě tam nechají na pozorování.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  LukeD

Datum:  09.10.2006 11:22

Kdyby jsi radši místo hulení chodil do školy. Po přečtení tvýho příspěvku mám chuť ti rozšlápnout injekční stříkačku na ksichtu. Ne ani tak kvůli obsahu co jsi tu vyblil, ale za to, že jsem to tu musel po tobě dešifrovat. NAZDAR.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kokotek

Datum:  09.10.2006 15:11

a co perník? ten by tu nebyl?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  09.10.2006 18:15

U sousedů - my máme jen průmyslovou zonu a sklep na náměstí. Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  PREZIDENT (:

Datum:  22.02.2006 19:58

dobrý den ,tady to vypadá na samého chytráka,viz.dr.Nováková a starosta...
Chtel bych podat svou skušenost s marihuanou...
je mi 14 a uz jsem hulil.clovek nema pojem o case a je uvolnený.myslím si že kouření marihuany není nic spatného kdyz clovek dosáhne plnoletosti....ale na deti ma droga katastrofální ůčinky a rychle na ni naviknou...ja jsem ji zkousel jen jednou a asi ji budu po dovrsení 18 let s mírou brát..
dale ty informace o procentec jsou také nesmysly ...75% lidí se skuseností s touto drogou je naprostá hovadina v nasí zemi je to tak 91% v nasí tríde ji treba zkousel uz kazdý...
nadále ale sdílim názor ze droga je skodlivá a s dítmi a mladistvími pekne zamává....takze pockejte do 18 a pak jen s mírou poříézenou preje PREZIDENT!!!!((:

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  avotlcpa.96

Datum:  07.10.2006 18:49

můžu se tě na něco zeptat

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  23.02.2006 19:01

Proto,že říkám,že jsou drogy škodlivé a oni prokazatelně jsou, mě musíš napadat?Někteří lidé jsou dětmi i ve 30 letech.Drogy škodí v každém věku.Ono to většinou s mírou moc nejde,sklouzne se to do nekontrolovatelné jízdy,ale na to jsi toho málo přečetl a viděl,že píšeš to co píšeš.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  01.03.2006 12:09

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  01.03.2006 12:20

Ano, je to tak. A co jako, co jako podle tebe z toho vyplývá? Jestli jsi nepostřeh, to byla novinová zpráva o monitoringu výskytu drog v Evropě, nikoliv odborná studie o jejich škodlivosti. O té tam není, pokud jsem četl pozorně, ani zmínka. Zmínka je tam jen o tom, že nějakýho ouřadu sere ta rozšířenost drog. Rozšířenost, ne škodlivost.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  01.03.2006 12:55

Ale tady přece není co studovat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  01.03.2006 13:14

Podle mě opravdu házíš hrušky a jabka na jednu hromadu.
Článek nebyl o škodlivosti drog, ale o jejich rozšířenosti. A o tom, že nějakej úřad pro boj s narkotiky s tím (tedy s tou rozšířeností) neúspěšně válčí.

Promiň, ale myslím, že by ses měl nejdřív naučit správně a nezaujatě interpretovat text, než začneš psa bít. Ty prostě a-priori vycházíš ze svého názoru, že drogy jsou zlo, takže veškerý další informace si už na tento svůj názor roubuješ a zpětně si názor potvrzuješ, ačkoliv tyto nové informace jsou ve skutečnosti o něčem poněkud odlišném a pokud se škodlivostí drog vůbec souvisejí, tak jen nepřímo.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  22.02.2006 20:25

...rekl PREZIDENT a sel si dat dalsiho jointa.

Jen si blafej dal, uz podle pisemnyho projevu ses asi zhulenej jak indianska babicka. Hlavne ze to pomaha, ze jo...
Je mi lito penez, ktery pozdeji dame na "navrat do normalniho zivota" takovejch expertu, jako ses ty.

Max

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  z*klika

Datum:  23.02.2006 11:01

"Navrat do normalniho zivota"????????????????

Po požití marihuany NEVZNIKA fyzicka zavislost, ale "pouze" psychicka. A ta se vyskytuje poue u 1% uzivatelu.

Nechci nikoho banit, nelibi se mi, kdyz kurak czudky zcela neomalene huliii na zastavce kde jsou male deti.

Sam hulim a musim ict, ze na sobe pri delsi pauze nepozouju meny, nalady, tras rukou aj. abstinencni priznaky. . .

Ale vubec newim proc sem prispiivam, hadat se na internetu je jako snazit se zvitezit v paraolympiade

Tak zdar buura. . *

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  23.02.2006 15:08

...pri delsi pauze akorat vynechavas pismenka...Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  avotlcpa.96

Datum:  07.10.2006 18:51

jak se huli tráva řekne mě to někdo prosím

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  z*klika

Datum:  23.02.2006 15:29

)))

Ne psal jsem to v praci hodne narychlo. . .coz se projevilo na forme i obsahu

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tereza

Datum:  02.02.2006 18:45

Myslim si,ze v tomto pripade je to stejne jako s alkoholem - ze strany tech mladych je to vec urcite pozy,nebo chcete-li revolty proti zabehlym poradkum. Tim nechci rici, ze je to chvalihodne. Ono opijeni se na ulici taky nevzbuzuje nadseni siroke verejnosti... Prostory kde to clovek ceka jsou napr."hospody", s marihuanou je potiz v tom,ze zatim neexistuji zadna takova zarizeni, kde by koureni marihuany bylo jaksi bezne a normalni. Jako jsou treba v Holandsku "cofee shopy". Ono totiz jakmile by se stala marihuana necim bezne dostupnym, uz by nebyla pro tuto mladez natolik zajimavym tematem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  31.01.2006 08:53

Hmmm... kouří. No a co? Na tom je snad něco špatného???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  avotlcpa.96

Datum:  07.10.2006 18:51

ne

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  31.01.2006 17:57

Pro zfetovaný kretény.Máte to dobré.Už je s váma i bělásek.
http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.phtml?id=65647

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  31.01.2006 09:40

To si snad tou otázkou děláš srandu?To je snad jasné,že je to špatné.Ono se toho evidentně hodně málo namluvilo a napsalo o škodlivosti drog.Vždy mě pobaví když nějaký jedinec se snaží obhajovat drogy a nebo dokonce mluvit o jejich léčebných účincích.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lůca

Datum:  03.02.2006 11:58

to starosta: tak doufám, že jsem Vás reakcí na Vaše články pobavila, ale musím přiznat, že vy jste mě pobavil mnohem víc....,Vaše odpovědi jsou ve většině případů opravdu velmi trapné a nebudu se opakovat, ale podle mě patříte k lidem, kteří o tomto opravdu nic nevědí.....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tereza

Datum:  02.02.2006 19:30

to starosta: Reaguji sice se zpozdenim, ale neda mi to vam nenapsat, protoze takove kratkozrake a striktne jednostranne nazory mi pomerne dost vadi. Mam otazku: jakou literaturu jste o marihuane cetl? Ono totiz neco jednostranne odsoudit je to nejjednodussi, co clovek muze udelat. Ne vzdy to vede ke spravnym resenim!! Diky za odpoved.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  02.02.2006 22:09

O drogách jsem četl spousty článků a příběhů,že to ani nedokáži spočítat.Zažil jsem i několik případů tak říkajíc na vlastní kůži kdy jsem musel přihlížet nekontrolovatelnému,nebezpečnému,odstrašujícímu,nesmyslnému

chování zfetovaných lidí.To mi stačilo,abych si udělal obrázek a vyvodil závěr o drogách k nimž tráva samozřejmě neodmyslitelně patří.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lůca

Datum:  03.02.2006 11:55

Myslím, že by jsi je spočítal na prstech jedné ruky....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  03.02.2006 18:51

Co myslíš?Feťáky a nebo články?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tomas

Datum:  03.02.2006 07:36

Dobrý den pane starostoÚsměv , pokud si dobře pamatuji, o prodeji nebyla ani zmínka. Nechápu, proč bych měl uvádět své jméno a adresu, aby měli zájemci kam chodit. Já jsem oproti Vám uvedl aspoň křestní. Ne každý, kdo pěstuje a kouří m, musí být dealer že (to vy ale nikdy pochopit nemůžete). Pěstuji pro vlastní potřebu a v poslední době již nejde ani tak o to kouření, ale to pěstování. Je to holt můj koníček, stejný, jako někdo pěstuje kaktusy, bonsae atd. Píšete, že jste toho hodně přečetl, ale jaksi v Blesku se moc důvěryhodných informací nedozvíte. Vaše sebevědomí a vědomosti jsou zřejmě na 0, takže mi nezbývá, než Vás politovat a popřát vám dalších 20 zapšklých a stresujících let. Ještě na závěr by mě PANE STAROSTO zajímalo vaše vzdělání, na práci se ani nebudu ptát, ale dle vašich úvah to nebude asi nic valného. Mimochodem, možná by jste se divil, kolik lidí, kteří OPRAVDU NĚCO DOKÁZALI, kouří m a společnost je nosí na rukou.
Tímto s Vámi končím, jelikož má reakce bude opět trapně napadena a vy si budete stále dokola MLET TU SVOJI PRAVDU. HAWK Tom

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  06.02.2006 20:53

Víte, rozlišovat drogy na měkké (tedy neškodné) a tvrdé (tedy ty co škodí) není správné. Drogy prostě škodí. A to všechny, včetně marihuany. Všem těm, kteří je obhajují, zkuste se zajímat o osudy drogujících. Nejsou mnoho odlišné od alkoholiků. Jenom ve většině případů drogy sklátí člověka dříve a hůře než alkohol. A věřte jsou to velice smutné případy, zejména pro jejich okolí a rodiče. Navíc nikdo se na 100% této závislosti již nezbaví. Lze to snadněji u tabáku, podstatně hůře u alkoholu a již vůbec u drog. Proto se velice divím příspěvku, kterému rozumím tak, že rodiče pěstují konopí pro výrobu marihuany.
Jinak konopí lze skutečně využít pro mnoho jiných účelů a také se pro ně ve světě pěstuje. Ano, jsou lidé, kteří dokázali hodně a drogy užívají. Jsou také lidé, kteří něco dokázali a v rozletu svých tvůrčích sil na drogy zemřeli. O ty se uživatelé drog nezajímají a drogoví dealeři o nich nemluví. Jenom pro všechny uživatele ať tabáku, alkoholu či jiných drog.
Hypoteticky: kdo si myslíte, že bude platit vaše léčení, až budou všichni drogovat? Jinak již lze rozpoznat jednoduchým testem, zda jste pod vlivem drogy či nikoliv a brzy začne policie ČR takto kontrolovat řidiče. Zanedlouho po nich to začnou dělat i zaměstnavatelé. A stopa jakékoliv drogy je v těle déle než onen alkohol.
A pro Lůcu: kolik znáš lidí, kteří hulili a nechali toho. A abstinují alespoň 2 – 3 roky? To je nenahradili to alkoholem či jinou drogou?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  03.02.2006 19:13

Většinou to tak bývá,že kdo pěstuje tráva tak i prodává.S tím jménem mi to bylo jasné,že nenapíšete.Jak můžeme vědět,že je to opravdu vaše jméno?Vy jste si taky neodpustil urážky.Zrovna v tom Blesku jsem žádný článek nečetl ani jsem si ho ještě nikdy nekoupil.Já znám i jiné tiskoviny.Jenom kvůli tomu,že nesdílím stejný názor na drogy jako vy tak musím mít malé vzdělání,dělat podřadnou práci a nic nedokázat?Opravdu jsem ještě neslyšel,že by někdo pěstoval drogy kvůli tomu,že je to jeho koníček.Vždy se najdou jedinci,kteří i přes užívání drog něco dokáží,ale je to tak mizivé procento oproti těm co nefetují a dokázali taky mnoho,že to skoro nestojí ani za zmínku.Ať Vám tráva dobře roste a pěkně Vám zanáší tělo škodlivinami.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tereza

Datum:  05.02.2006 00:08

Je videt ze na vzdelani co se tyce celkoveho rozhledu opravdu prilis nezalezi.
Napr. moji rodice {ve veku nad 50 let} jsou prave ti pestitele, pro ktere je to pouhym konickem. PS: o nizkem vzdelani v tomto pripade vazne nemuze byt rec...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tereza

Datum:  05.02.2006 00:03

Mozna by vas pobavilo, ze mezi ty ojedinele pripady, kteri neco dokazali a pritom "fetuji"marihuanu patri vetsina znamych osobnosti z celosvetoveho showbussynesu. A o politicich ani nemluve. {oni o tom samozrejme take nemluvi} :-]

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  PetrGe

Datum:  07.02.2006 21:02

S tím souhlasím, na našich politicích se to dost podepsalo, samá vymytá makovice, to jen potvrzuje teorii o zhoubném vlivu na mozek HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  31.01.2006 10:50

Ne, nedělám si ani trochu srandu. Kolem marušky se dělá stejný povyk, jako před 80 lety kvůli alkoholu. Ten má jenom tu výhodu, že se narozdíl od marjány stal natolik rozšířenou, tedy běžnou (a do třetice normální) drogou, že potažmo "společensky akceptovatelnou".

Upozorňuju, že sám marjánu prakticky nekouřím. Jen proto, že mi to prostě nijak extra nechutná.

Za dvacet let se budou naše děti smát našemu odporu proti lehkým drogám úplně stejně, jako se my dnes smějeme bývalé prohibici.
Zkušenost s trávou má dnes cca 75 procent osmnáctiletých. To je, tuším, umím-li základní kupecké počty, natolik "velká většina" Úsměv , že není ani technicky možné, ani morálně (a politicky) legitimní tak výraznou část mladé populace perzekuovat.

Komu se hulení na veřejnosti nelíbí, ať si prostě všímá svýho a neprudí. Huliči tím nikoho neobtěžujou. Lidem je nepříjemný kouř z tabáku, z marjány podle mého názoru naopak docela pěkně voní. A nevím o tom, že by škodil. Ti, kdo tvrdí, že je huliči smradem z marjány obtěžujou, myslím spíše projektují svůj odpor k marjáně jako celku do fiktivního (smyšleného) "smradu" z jointů. Je to prostě pro ně zástupný důvod, aby svůj odpor ospravedlnili.

Legitimní se mi ovšem zdá zákaz kouření (včetně trávy) na některých veřejných prostranstvích, jak ho teď stanovil nový zákon: kouří (včetně mě) v součtu bez ohledu na věk jen třetina národa. A to, že si tihle lidé odpustí svoje hobby na cca jednom procentu veřejných ploch, to je (a mě) zas až tak moc nediskriminuje.

Zdravím

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  01.02.2006 23:40



Souhlasím s tím, že jak alkohol, tak tabák, tak marjánka jsou drogy a normálně uvažující člověk by se jim měl vyhýbat. Ovšem u alkoholu je situace taková, že lidstvo, tedy alespoň evropskou civilizaci, provází již několik tisíciletí. Proto je jeho požívání tak zažité, že lze proti tomu bojovat jen velmi těžko.
Navíc u části Evropanů se vyskytuje genová odolnost (tu nemají např. severoameričtí indiáni a proto je tak zdecimovalo pití „ohnivé vody“). Bohužel naši předkové někdy ve 14 století nevěděli o tabáku a kouření mnoho. A tak jej užívali i v dobré víře o jeho léčivých a povzbuzujících účincích, obdobně jako má mnoho příznivců kouření marihuany (je léčivá, povzbuzuje a neškodí). Není to samozřejmě pravda celá, jako to nebyla pravda u tabáku. Je nutno říci, že kouření marihuany škodí zrovna tak, jako užívání jiných drog, jen nástup poškození je pomalejší. Je prokázáno, že šlechtěním marihuany vznikají odrůdy se silnějším účinkem a jejich působení je mnohem silnější a je srovnatelné s užíváním tvrdých drog. Dlouhodobé a pravidelné kouření marihuany zanechává trvalé a nevratné změny v organizmu. Postižen je zejména mozek. Navíc kouř z marihuany má obdobné účinky na dýchací systém jako kouř z klasických cigaret, ovšem je pravdou, že žádný „uživatel“ marihuany nehulí denně svou čtyřicítku, proto nedochází k takovému poškození jako u klasického kuřáka. Stav organizmu po skončení působení marihuany je srovnatelný s kocovinou, jen příznaky nejsou tolik nápadné a mnohdy je řádně necítí ani vlastní „uživatel“. Řadou testů však bylo prokázáno, že osoba v marihuanové kocovině má mnohem nižší výkonnost, sníženou pozornost a vykazuje větší a rychlejší vyčerpání organizmu. A taková osoba (zdrogovaná, nebo po) je nebezpečná všude tam, kde je nutná koncentrace, pozornost, přesné vyhodnocení a rychlá reakce. Proto by u žádných drog nemělo být zlehčováno jejich působení a je naprosto nesmyslné chtít povolovat jakousi legalizaci. Po té volají jenom ti, kteří z prodej drog (ale i z programů prevence) vydělávají a mohli by tak přijít o zdroj příjmů. Ovšem to je obdobné i u alkoholu a tabáku. Závěrem, nedroguji, nekouřím, alkohol konzumuji v omezené míře (víno či slabé pivo).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tomas

Datum:  02.02.2006 10:26

to shot: ztotožnuji se s vaším příspěvkem, krom toho (a to jsem se za břicho popadal), že šlechtěná marihuana se silou rovná tvrdým drogám. Je vidět, že o pěstování, šlechtění, účincích nevíte zdaleka tolik, co by člověk který napíše takové porovnání měl vědět. Diskuzi o marihuaně by měli vést ti, co si aspoň předem zjistí fakta a průzkumy. Debata o marihuaně s lidmi, kteří již při vyslovení hází kuřáky mar. do jednoho pytle s uživateli TVRDÝCH DROG je stejně nedůležitá A HLAVNĚ STOJÍ ZBYTEČNĚ ENERGIE. Kdo chce psa bíti, hůl si vždy najde. S pozdravem kuřák a pěstitel marihuany.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  02.02.2006 19:13

Nazdar huliči.Když jseš takový odborník na trávu a pěstuješ ji tak napiš svoje jméno a adresu ať vědí kam mají případný zájemci chodit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lůca

Datum:  03.02.2006 11:54

Myslím, že větší radost by udělalo, kdybyste uvedl vy pane starosto jméno a adresu, aby všichni věděli, kdo je člověk, který jen plácá, protože toho konkrétně o tomto tématu moc neví, nevím, jak jste na tom s vědomostmi v jiných oblastech, ale soudě podle toho co píšete, tak zřejmě ne o moc lépe....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  03.02.2006 19:35

Kvůli tomu,že mám jiný názor na drogy a jejich konzumenty než vy, tak musím o nich málo vědět?Jméno a adresu zveřejňovat nebudu,protože mám strach o svou rodinu,jelikož feťáci jsou schopný všeho.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tereza

Datum:  02.02.2006 19:35

Obcas mam pocit,ze byste si mel zmenit jmeno ze starosty na prudice! Nejsem si uz ani trochu jista, zda s nekym jako jste vy ma nejaky smysl vest diskuzi.Vy nechcete diskutovat ale urazet.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  02.02.2006 21:58

Nevím čím jsem ho urazil.Pozdravil jsem ho jak si zaslouží.Sám to napsal,že hulí a pěstuje trávu.Starosta není mé jméno,ale přezdívka zvolená pro toto diskusní forum.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tereza

Datum:  04.02.2006 23:54

to starosta: Dekuji za odpoved- na otazku co jste kdy o marihuane jako takove - a to nejen v souvislosti s kourenim- cetl jste mi odpovedel jako "opravdovy"starosta. Kdyz vam nekdo zcela anonymni napise, ze o necem cetl hodne jakou tato informace ma vlastne hodnotu?! PS: pevne doufam, ze k drogam jako je marihuana pocitate i tabak, cerny caj a dalsi rostliny. ktere mohou byt navykove a ve vetsim mnozstvi zdravi skodlive.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  31.01.2006 12:41

Jestli se všichni staví k drogám jako ty.Tak se nedivím,že je tolika uživatelů.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  31.01.2006 13:32

No, podle mě hulí právě 75% mládeže protože je to zakázané, naštvou tím takové típky jako je "starosta" a "Lukáš Chvála". Takže jsem spíše pro legalizaci, ale ne propagaci měkkých drog.

Nejsem ale ani sociolog ani odborník na drogovou problematiku, tak mě neberte moc vážně, protože tomu nerozumím, jen vzpomínám proč jsem dělal to co jsem dělal, když mi bylo 17 let.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  31.01.2006 14:25

Přesně tak.
Jenom ještě jednou připomínám "starostům": tady opravdu nikdo nemluvil o propagaci drog.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  31.01.2006 15:41

Z tvého příspěvku to,ale vyznělo jako propagace.Když jsem byl na škole tak už se taky taky drogy vyskytovaly,ale ne v takové míře jako dnes.Nikdy mě nenapadlo to ani zkusit.A to byla osvěta oproti dnešní době zanedbatelná.Hold když je někdo blbej...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  01.02.2006 09:52

Propagace (drog) přece vypadá úplně jinak, než když řeknu, že hulení marjány mi přijde jako normální věc. Propagace by byla, kdybych říkal, lidi, hulte trávu, budete in!!!

Je to stejný jako s chlastem: lidi prostě chlastaj alkohol, je to tak přirozený (resp. rozšířený) a častý, že se na tom ani v nejmenším nepozastavím (zvlášť když mám pod čepicí taky, to by hraničilo se sebedestrukcí HAHAHA! , ale přitom neříkám, že chlastat by se, lidičky, mělo!!!

Prostě se chlastá a hulí. Hmm.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  31.01.2006 13:24

Teda... uživatel drog... to zní skoro stejně, jako uživatel televizního přijímače HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  pavlicek

Datum:  31.01.2006 08:00

A jaký je rozdíl mezi mladým kuřákem čehokoliv a starým opilcem? Osobně mne pohorší víc ten opilec - mariánka je prkotina. PP.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  31.01.2006 09:43

Co jsem zažil tak z velké části se chovají většinou agresivně mladý opilci než staří.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  PetrGe

Datum:  31.01.2006 01:06

A co říkáte na kuřáky cigaret, kteří kouří na veřejnosti, zamořují restaurace, obtěžují tím smradem normální lidi a smrdí na sto honů???

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  dr.Novakova

Datum:  01.02.2006 12:48

Kouření tak, že to obtěžuje ostatní, hlavně nekuřáky, je bezohlednost. Škoda jen, že ti nekuřáci to nemají těm kuřákům jak vrátit. Bylo by spravedlivé kuřáka třeba pozvracet. On mi znečistil organismus, já jemu oděv. Já musím čuchat smrad z jeho cigarety, tak on zase z mých zvratků. Problém je, že i naše zákony si cení více kuřákova oděvu, než mých plic. A věřte mi, že u mne kouř z cigaret vyvolává hodně silný zvracecí reflex a pobyt v blízkosti kouřícího kuřáka je pro mne velkým utrpením. Žůžo je, mít byt nad kuřáky, kteří, aby si doma nenasmradili, mají přece děti, kouří na balkoně a veškerý kouř posílá do vyšších pater, třeba do ložnic. A udus se alergiku, máš prostě smůlu!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  01.02.2006 18:24

To já na tom zase tak špatně nejsem,že by mi bylo na zvracení,ale příjemné mi to moc není.Hodně mi to vadí v práci.Třeba bych zavedl zákon,který v některých v tomto ohledu vyspělích zemích platí,že nekuřáci berou více peněz než kuřáci.Je statisticky dokázáno /průměr/ ,že nekuřák udělá více práce než kuřák.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  dr.Novakova

Datum:  03.02.2006 12:30

Díky za reakci. Názor je dokonalý. Též bych jim napařila vyšší zdravotní pojištění! Léčba karcinomu plic skutečně není levná. Léčba astmatu, alergií také ne. Tak, když si to kouřením způsobí, ať si to zacálují!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  04.02.2006 11:07

Ano to je pravda.Ale kdo to bude platit nekuřákům.
Oto to pasivní kouření je ještě horší.Nejhorší jsou ale kuřáci,kteří kouří v autech.Je zajímavé,že když budu v autě telefonovat tak si na mě policajti smlsnou.Ale kuřák který si bafá cigárko,tak to je v pořádku.Jsem přesvědčen,že cigareta u řidiče je horší než telefon.Takže ještě přitvrdit na zak.pojištění.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  31.01.2006 09:45

Je to nepříjemné,ale pořád lepší než kdyby všichni místo cigaret hulily trávu.Hlavně na pracovišti je to hrůza.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  kwajdan

Datum:  30.01.2006 21:04

Ty jsi někoho viděl,že kouří mariánku. Ja ještě ne.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  dr.Novakova

Datum:  03.02.2006 12:50

Já vídávám 3x do týdne ráno na zastávce MHD kuřáka marihuany.
Nasládlý zápach,roztřepený konec a konečně špačíček bez filtru, jsou jasné důkazy toho, oč jde. Vrávorající mládež před Agorou, Nixem s kuřivem stejných znaků v nočních hodinách, jsem v posledních dvou letech taky párkrát postřehla. Když bych zalovila v paměti, určitě bych si vzpomněla na další.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lucie

Datum:  06.02.2006 09:14

A nekouří náhodou balenou cigaretu chytrá paní NovákováÚsměv představte si, že někteří lidé, kouří balené cigarety, to Vás ještě asi nenapadlo že......

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  dr.Novakova

Datum:  06.02.2006 13:44

Ano, jsem chytrá. A děkuji Vám Lucie, že jste si toho všimla.
Balenou cigaretu lze od jointu odlišit velice snadno a pro mne, chytrou paní Novákovou to skutečně není problém. Jesli chcete Lucie, přijďte, dám Vám školení.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  31.01.2006 09:35

Já už ano.Je to celkem běžný jev.A to chodím do noční Chrudimě velmi zřídka.Ono se vlastně nemusí ani v noci.Stačí kolikrát ve dne.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  31.01.2006 12:57

Jestli jsi prošel kolem huliče a vdechl jeho výpary, pak jsi mrtvý už teď. Do roka a do dne tě postihne rakovina nebo mor.
to anonym: Myslím si, že se pleteš v tom, čemu se budou naše děti smát. Zatím to vypadá, že různé prohibice a perzekuce zažívají renesanci

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lucie

Datum:  06.02.2006 09:17

to divokej bill: přesně tak, naprosto souhlasím s tvým nározem, projít okolo někoho,kdo kouří trávu nebo cigaretu, to už je jistá smrt předemÚsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  dr.Novakova

Datum:  08.02.2006 07:58

Lucinko, zřejmě jste velmi hodné děvčátko. To usuzuji z toho, jak pěkně mi tykáte. Navíc ani netušíte, jak velice blízko pravdy je Vaše tvrzení. Z celého srdce Vám přeji, abyste měla stejnou alergii na kouř z TABÁKU, jako mám já, aby jste si zažila nějaký šikovný bronchospasmus a pěkně si zakoulela očima, je to skutečně žůžo. Tento problém mi kouř z marihuany nedělá, paradoxně. Odtud ta zkušenost. Mějte se moc hezky, Lucinko! A přeji krásné zážitky!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  31.01.2006 15:45

Jen si dělej srandu.To svědčí jenom o jednom.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  31.01.2006 17:37

A o čem? Nehulím, ale hulící mládež mě vůbec neznervózňuje. A vůbec nemám pocit, že by si těch 70% mladých, co hulí nějakým způsobem komplikovalo budoucnost. Drogy k lidstvu prostě patří a buď před tím budem strkat hlavu do písku (zákazy a pod), nebo s tím budem žít.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  31.01.2006 18:01

Já také nehulím.A hulící lidi mě štvou.Třeba jenom kvůli tomu,že pak některý feťáci jdou na odvykací kůru pokuď dřív na fet nechcípnou a ta se platí z daní,na které přispívám i já.Stejné je to i z alkoholikama.Nechal bych jim to hradit v plné výši ze svého.Oni kolikrát nic nemaj,tak by to zatáhli za ně třeba rodiče atd.Pokuď by se nikdo nenašel kdo by to zaně zaplatil tak na léčení by nenastoupil.Já když jdu do bazénu si zaplavat tak mě tam bez peněz taky nepustí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lůca

Datum:  03.02.2006 11:43

Starosto, myslím si, že ty a tobě podobní jsou pěkní magoři, zdá se, že jsi ještě ani nepochopil jaký je rozdíl mezi marihuanou a tvrdými drogami,na kterých může být člověk závislý a musí se léčit. Ty a tobě podobní paka mě opravdu nepřekvapí, jsi totálně neznalý, máš jen povrchové informace a zřejmě nevíš vůbec o co jde...Z mého postoje jistě usoudíš, že já kouřím trávu každý den, ale musím tě ujistit, že já trávu nekouřím vůbec, ale nejsem natvrdlá a krátkozraká jako ty, protože jinak bys věděl, že marihuanu nemůžeš absolutně srovnávat s tvrdými drogami, doporučuji ji trochu více číst a koukat kolem sebe a nechodit s klapkami na očích a pak psát takovýhle bludy a bláboly, co jsem četla.........

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  03.02.2006 19:21

Zmohla jsi se jenom na nadávky a urážky.Nenapsala jsi jediný argument proč bych měl měnit názor.Nezasloužíš si moji delší reakci.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  01.02.2006 20:01

Jediný, co na marjánce prudí starosty, severy a karase je to že se z ní neplatěj daně, tak jako se platěj z chlastu a tabáku. Jenomže zdanění by musela předcházet legalizace a pak by zas nebylo proč prudit To je sranda :-D . Shodněme se na tom, že je to za současný situace neřešitelný a pokud si někdo chce kurvit zdraví, ať si ho pro mě za mě kurví. Co na tom vadí mě, je to, že já zdravej mu platím léčení bez ohledu na to, čím si ho zkurvil.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  starosta

Datum:  01.02.2006 21:19

Tak to jseš vedle.To mě ani nenapadlo.Tak to mě rozhodně neštve.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  T.

Datum:  04.02.2006 19:42

Tak v tom případě tady fakt prudíš zbytečně To je sranda :-D . Protože největší problém samodomo pěstování marjánky je ten, že ho stát nemůže kontrolovat a nic z něj nemá Ok? . Pokud tě tahle prajednoduchá varianta nenapadla... V tom je ten pocit svobody a rebelie, kterej tu mládež táhne. Toho bych se nebál, to vyšumí s věkem. Víc mě děsí vysoký % obyčejnejch kuřáků mezi mládeží.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Víťa

Datum:  25.03.2006 20:27

udivujou me zde zdejsi nazory, jednostranej pohled a zkresleny informace... jak uz rikal Dr. Čapek :) .. pravda je relativni...
obcas by to chtelo se zamyslet nad vyroky osvicenejsich lidi nez cist nakou jednopohledovou literaturu o marihuane... chce to se koukat z vice uhlu.. ty lidi ktery uvadite jako priklad sou vetsinou paka, a paka by byli i bez koureni a alkoholu...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  27.03.2006 00:05

Vážení obhájci marihuany a případně jiných drog. Dokážete zde uvést v čem marihuana je taková vynikající? Jen prosím neuvádějte pocity uvolnění, lehkosti a podobně. To má každý alkoholik po jednom či dvou pivech.
Uveďte, prosím nějakou odbornou studii, ve které budou prokázány příznivé účinky marihuany či jiné drogy na zdravou populaci (ne účinky při léčení či zmírňování nějakých zdravotních komplikací, kdy už se musíme s negativním dopadem smířit). Zatím jsou mi známy pouze studie prokazující negativní účinky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  29.03.2006 10:14

Když se ktomu nikdo z narkomanů nemá tak to je na mě.
http://aktualne.centrum.cz/zdravi/jak-byt-zdravy/clanek.phtml?id=113213

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  30.03.2006 08:34

Opět demagogie:

Ano, řecký výzkum prokázal, že marihuana poškozuje paměť. Za pár týdnů se objeví na tomtéž serveru, že jiný průzkum zase potvrdil opak...

Ach jo... (psali to přece v novinách HAHAHA! argumentačně tonoucí se stébla chytá, že, MIRKu?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  30.03.2006 12:50

Tak si potáhni a dej pokoj.Třeba si na to pak vzpomeneš.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  stb

Datum:  31.03.2006 06:50

Mě to chutná a je mi fajn....a člověk má smysl a cíl. Musí zasadit, starat se, pečovat, šlechtit, chránit před hlupáky kteří si hrajou na inteligenty a pak se sklízí...hmm. Bez mrkve ani ránu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  26.03.2006 14:41

Koukám že jsem přispívá i budoucí většina.
WIETNAMCI.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zora

Datum:  26.03.2006 15:10

Hlavne ze ty jsi intelektual.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  26.03.2006 15:39

Nebo druhá chrudimská většina TZIKÁNI?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zora

Datum:  30.03.2006 08:00

I Romum to zrejme pali vic nez tobe.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Feťáci

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  30.03.2006 12:48

kéž by to tak bylo.To by se sociálce ulevilo.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.