Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  a co správa městských bytů?

Odesílatel:  hana

Datum:  06.10.2006 17:50

Dnes mi vzalo dech jak si pan správce uspořáddal kancelář.Pultík se zvonkem v tmavé chodbě takže do jeho kanceláře už nikdo z nájemníků městského bytu který by náhodou něco potřeboval nevkročí.Ono mu to vyhovuje nerad totiž něco řeší s obyčejnými lidmi,tak si pořídil tlumočnici.Nevím za kterou stranu kandiduje a jestli ale takhle se nechovali ani za totáče!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: a co správa městských bytů?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  theis

Datum:  08.10.2006 10:45

Tak s tím souhlasím.Jelikož na tento příspěvek dosud nikdo nereagoval, myslím si že buď všichni přispěvatelé bydlí ve vlastním, bebo mají dobré zkušenosti.Já jsem jen obyčejná ženská, ktrá spoustě věcí už nerozumí, ale pana Kuštu posuzuji z lidského hlediska a nedám na něj dopustit.Bydlela jsem v jeho domě a moc ráda na to vzpomínám.Teď jsem v městském a tak mohu trošku porovnat.Je pravda, že nájem jsem platila vyšší, ale za větší komfort.Cokoliv se mi v bytě porouchalo,zneužila jsem telefonu a obracela se přímo na něj.Přesto, že měl spoustu jiných a daleko důležitějších jednání a občas nebyl k zastižení, vždy se mi hned sám ozval a všechny problémy se mnou řešil a dokonce mi některé opravy přišel udělat sám. Tam jsem také poznala pí.Hanauerovou jako sousedku a určitě jí dám ve volbách hlas, protože ji znám jako výborného člověka, který neváhá nejen vyslechnout, ale také kdykoliv pomoci.Pan Kušta se mnou jednal ne jako s nájemnicí,ale se sobě rovným člověkem, kdežto s městem si připadám jako ten poslední prosebník, když potřebuji něco v bytě opravit a jejich zaklínadlo je že nejsou peníze. Nikdo nám také není schopen říct, co bude s městskými byty v centru města.Jestli si je město ponechá, nebo je bude prodávat.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.