Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  všem nespokojencům, rejpalům atd.!

Odesílatel:  kokotek

Datum:  07.09.2006 09:49

zkuste popsat věci,které byste prosazovali, kdyby jste měli být v čele města - aby jste jen nekritizovali (na což máte právo)
...takový malý volební prográmek.
...a uvidíme co koho pálí a jaké má kdo priority.

díky

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: všem nespokojencům, rejpalům atd.!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  07.09.2006 11:50

Především vyřešit dopravní infrastrukturu ve městě.To,že se ji nepodařilo vyřešit za dlouhých deset let svědčí o
malém zájmu tuto situaci řešit,protože kromě třech kruhových objezdů,které částečně zvýšily bezpečnost provozu v Chrudimi,ale na druhé straně zpomalily průjezd městem se nic jiného neřešilo ani nevyřešilo.Dále podle mě město zbytečně prodalo objekty,ve kterých jako subjekt mohlo podnikat a z těchto zisku částečně zaplnit městskou pokladnu.
Snažit se o využití průmyslové zóny,okolo které je mnoho
nejasností,dohadů a spekulací.Pokud už se nějaký zájemce najde,vždy se objeví pár dobrodruhů,kteří záměr využití zhatí a snažit se lidem objasnit a vyšetřit,proč se tyto pozemky kupovaly,kdo zy tím stál a komu přinesly největší prospěch.Oni sice všichni vědí,jak to asi je,ale bylo by lepší to zveřejnit oficiální cestou,že.
Vyřešit kanalizaci a zabezpečení v sídlišti Stromovka,kde se kromě odbagrování naplavené zeminy a plácání pana Řezníčka,který kolem tohoto problému chodí
jako okolo horké kaše také nic nevyřešilo.
Polvina chodníku ve městě je v dezolátním stavu,Palackého třída=slalom mezi dolíky,kanály a dírami.To je také obrázek města s kterým městská rada
nic nedělala.
A těch problémů je víc.Je zde pár pomníku z doby komunismu.Příklad:Zbourání Kateřinského předměstí,Husovy ulice a částečně Palackého třídy.Původní zástavba nahrazena nevkusnými betonovými králikárnami.Proč město netlačí na nájemníka a zároveň jim nepomůže tyto nevkusné krabice oživit např.zateplením a barevně oživit?Je pravda,že první vlaštovka už vylétla naproti základní škole v Husově ulici.Ale bohužel jen jedna.
Dále je to onen památník přezdívaný tři údy.S tím se nedá si moc dělat,jedině odstřelit,nebo osázet stromy,které za pár let částečně skryjí tu hrůzu co stojí na kopci Na Větrníku.
Ono by se toho našlo mnoho věcí a problémů,které současné zastupitele vůbec nezajímají,nebo alespoň se tak tváří.
Turistika na úpadku,státní uředníci přibývají a s nimi
stohy zbytečného papírování,situace v Revoluční ulici a tak bych mohl kritizovat donekonečna.
Rozum mi zůstává stát nad rozdělováním dotací zájmovým organizacím,kde např taneční škola Besta dostane 30 000Kč a vodní záchranáři,kteří mimo jiné po odchodu policie ze Sečské přehrady zůsali jako jediní,kdo vám na Seči pomůže v nesnázích 5000Kč.To je opravdu ostuda.Tak to je fakt na ...




Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: všem nespokojencům, rejpalům atd.!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  08.09.2006 03:09

Cenzura,je zpro mě zarážející Vaše reakce.Tedy-dotace??p.Novák?Známý-známého.Řezníček?Kolikrát kandidoval na starostu-opět bude?To by musel z toho co Všem stále slybuje alespon někdy zplnit.Aco jeho osobní-rodinné priority??VĚŘÍM,ŽE NÁŠ P.STAROSTA JE Z JEHO AKTIVITAMI OPRAVDU SPOKOJEN,TEDY-KAŽDÝ MÁ SVŮJ PÍSEČEK.Dovedete si představit např.,že by na funkci po Libém přišel odpůrce??To by bylo zemětřes.a pro tohoto pána zcela jistě karambol+zánik.Ajistě pro kamarády-Beránky,Berany,Kušty a další velice dobře prosper.podnikatele z řad ODS v městě.Kdo tomuto může zabránit-řešit.Každý má své koryto a mlčí na podvody ostatních.Jinak-co a kdo v těchto stránkách kdy něčemu pomohl????Třeba p.Řezníček a jeho aktiv.+osobní život.Jeho syn-firma a zakázky města+zakázky rekl.agentury,potažmo město.Asi má doma?k večeři něco lepšího než ostatní radní??pROČ ALE STÁLE POMLOUVÁ SUPER KOLEGU ČECHLOVSKÉHO.Přitom je tento mimo to,že neumí zdravit-pokud toto nenaučítě dítě do 6 let tak problém,ale,jeho rekl.agentura je jistě super.A poslední vzor Péta Vojtěchovský,víte kolik má firem a potažmo zakázek města??Jediné co opravdu mimořádně na rozdíl od jiných dodržuje,je když žereš tak nemlaskej,často kolem sebe říká.Proč ale by měl toto vše někdo z radních měnit,pokud někdo nezačne od nej,nej.Čas-tik,tak p.starosto??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: všem nespokojencům, rejpalům atd.!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Helena Malínská

Datum:  08.09.2006 19:12

Ta Reklamní agentura, to jsi mě pobavil. Ta je fakt super, níž hrábnout nemohl. Ten teda naběhl a teď má nejlepší Reklamu, jakou může mít. Ale ono Reklamě na póvl podlehli už i chytřejší lidi. A vybral si dobře, hodí se k synáčkovi. Tak to můžou rozjíždět ve velkém, jak mají oba ve zvyku. A že jim přihrává kšefty? Jak by při své režii chudáci vyžili? Má to dostat někdo cizí, když je to potřeba zadat?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: všem nespokojencům, rejpalům atd.!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  08.09.2006 07:50

Jinak jak krásné a věčně omýlané hřejivé slovo "Cenzura"HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: všem nespokojencům, rejpalům atd.!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  08.09.2006 07:49

Moje reakce je naprosto normální člověku,kterému se něco nelíbí.Oponování,že taneční škola je dobrá se nebráním,ale je to soukromý subjekt,tak ať se podle toho chová.Mě se nelíbí škatulkování a rozdělování peněz podle ksichtu a známostí.Ale téma které tady bylo založeno,bylo myšleno úplně jinak.Pokud dobře vidím,tak snad jedině můj příspěvek se týká toho co se mi nelíbí a toho co bych pokud bych měl tu moc jako
ten zvěřinec na radnici mohl změnit.
Ale dobře,když jsme u těch dotací a půjček nelíbí se
ještě jedna věc.Město davá určitý obnos na půjčky určené k rekonstrukci domů obyvatel se 4% úrokem.
Není mi jasné podle jakých kriterií se tyto peníze přerozdělují,ale není mi jasné,který makovec určil,že např.na střechu je limit asi 300 000,-Kč a na fasádu 50 000,-Kč.Nikdy jsem o tuto půjčku nežádal,nikdy jsem městu nic neukradl(na to jsou jiní experti) a od města
ani nic nechci.Ale pokud někdo někdy stavěl a nebo rekonstruoval dům,tak ví jaké ceny jsou za stavební práce.Mě vyšla střecha na 333 000,-Kč a fasáda na 370 000,-Kč,taže pokud bych se spoléhal v tomto směru na pomoc města,tak tu fasádu dělám 7 let.Bohužel, škoda
Tyto tarify byly zveřejněny v plátku které město vydává.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: všem nespokojencům, rejpalům atd.!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  08.09.2006 14:23

Cenzuro,to asi žiješ v jiném světě.Co bys chtěl od těchto-co jsou na radnici.Stačí,že nikdo celou dobu nevěřil jak mohl,po svých odejít,LINEK a to stále má super akce právě z města.Vše bylo připaveno a nic.Za co a jak stavěl dům.Opět policie super-nic.Starosta-prosímtě jdi rychle sám,než tady začnou hledat a ,odsemereme to všichni!!Ta imunita musí strašně hřát,třeba jen na pár měsíců se jistě lépe spí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: všem nespokojencům, rejpalům atd.!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  08.09.2006 14:37

Bohužel vím v jakém světě a době žiju.Neříkám,že je nejhorší(byly horší časy),ale pokud 2/3 obyvatel si je jisto,že žijeme ve zkorumpovaném státě tak je to alarmující.Hold každý si demokracii vysvětluje po svém.Bohužel.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: všem nespokojencům, rejpalům atd.!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  hel

Datum:  07.09.2006 13:20

Asi jste to tak nemyslel, ale zrovna Taneční škola Bestanení dobrý příklad nespravedlivě rozdělovaných dotací. Je to jediná organizace v Chrudimi, která každým rokem přináší zlato z Mistrovství ČR většinou ve všech věkových kategoriích, a má účast i na MS.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: všem nespokojencům, rejpalům atd.!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Cenzura www.Chrudim.cz

Datum:  07.09.2006 13:48

No nevím co má větší cenu,Pozlátko z MS ČR,nebo záchrana lidských životů?Každý má jiné životní priority.
O taneční škole vím,že to není nic laciného a pan Novák
umí dobře počítat.Navíc mu město vychází vstříc pronájmem muzea.A to,že se sem tam v tisku objeví,že přivezli zlato je sice potěšující,ale nějak velké prioritě to městu nepřidá.A pokud chce někdo podnikat v této branži,měl by se víc snažit u sponzorů a ne somrovat v městské kase.
Podívejte se na sportovce jaké štědré mecenáše dokážou oškubat.HAHAHA!
Ne.Ted´vážně.Pokud by ten rozdíl nebyl tak velký,aby soukromá opakuji soukromá škola dostala 6x více peněz ze společné kasy než lidé kteří se snaží pomáhat a případně zachraňovat lidské životy,tak o tom pomlčím.Takhle mi to příjde nefér.Imho:Jak jsem to napsal,tak jsem to myslel!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: všem nespokojencům, rejpalům atd.!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  myš

Datum:  08.09.2006 19:19

A co takhle na BESTĚ odhlédnout od finanční podpory města a raději vidět spoustu zapálených děcek,které pěstují svůj ne laciný a fyzicky i časově náročný koníček.Samozřejmě i vy máte úravdu, ale ten úspěch a reprezentativnost BESTY je trochu víc vidět......

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: všem nespokojencům, rejpalům atd.!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  07.09.2006 21:21

Budu oponovat a budu to myslet velice vážně!! Protože totiž patřím k těm, kteří rozhodují o dotaci v rámci jedné komise, tak vím naprosto přesně, že VZS nepodalo již léta žadný projekt v oblastech, kde by mohla uspět a kam by i mohla díky svému zaměření spadat. Ale nevím, kolik přesně projektů podala do ostatních komisí nebo přímo radě města. Chyba může tedy být na straně VZS - ani sebelepší úředník nemá křišťálovou kouli, ze které by věštil, co která organizace potřebuje. Tak se prostě rozhoduje a rozděluje podle podaných žádostí a také podle kvality žádostí!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: všem nespokojencům, rejpalům atd.!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  08.09.2006 07:58

Pisi zde za dost organizaci. Nechtel bych znevazovat komisi,ktera rozdeluje dotace,protoze na kazdyho se musi dostat a tech penez neni a nebude vzdy dostatek. Je ale zrejme ze prave VZS zada rocne na materialove vybaveni,pronajem sportovist,klubovny a zakladny, opravu a udrzbu clunu a velice potrebneho materialu kolem 40 tis korun. Poskytnuta dotace vsak cini jen castku na bazeny pro cleny do 18 let. Je to podobne u dalsich organizaci. Dalsi finance si organizace shaneji pomoci prispevku,sponzoru,dotaci,... Takze zde pisi pro MEXIKO,ze by me zajimalo jaky projekt v ramci VZS ma namysli. Jestli zachranovani lidskych zivotu na nejvetsi nadrzi v nasem kraji je potreba napsat specialni formular,tak at ho ta komise vyda,treba si to nekdo ze zachranaru vyplni. Mimochodem v republice je pres 40 skupin zachranaru a kazdy rok se poradaji Mistrovstvi republiky. Tuto akci chrudimaci poradali v roce 1997 a 2004. Myslim,ze ne kazda skupina zachranaru se muze titmo pochlubit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: všem nespokojencům, rejpalům atd.!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  08.09.2006 08:07

napiš na mexiko (zavináč) post.cz - domluvíme se jinak než přes fórum

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.