Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Rozvoz pizzy až do domu !!

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  01.10.2003 00:54

Ve spolupráci se známou chrudimskou pizzerií Holiday, sídlicí ve Štěpánkově ulici, jsme pro Vás připravili novou službu.
Na adrese http://www.chrudim.info/pizza/ máte možnost objednat si pizzu dle Vašeho přání až do domu!Stačí si z pohodlí domova vybrat v internetové objednávce požadované druhy pizz, určit místo doručení a těšit se na propečené občerstvení.
Objednávky přijímáme každý den v době od 11:00 do 21:00, v neděli od 14:30 do 21:00.
Za rozvoz po Chrudimi je učtován manipulační poplatek 20,-Kč, mimo Chrudim 40,-Kč.
Příprava pizzy a její rozvoz je časově náročná akce, prosíme Vás tedy o její včasné objednání a o trpělivost.
Průměrný čas vyřízení zakázky se pohybuje okolo jedné hodiny.
Na strankách také můžete rezervovat místa v pizzerii.
Přejeme Vám dobrou chuť!Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tomaš marny (85.13.126.*)

Datum:  01.04.2011 14:19

když to tady čtu tak za těch 40kč mě to dovezete i do choltic?aspon to teda tak chápu.taky bych občas využil něco

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Nyack

Datum:  17.11.2003 17:26

Včera jsme chtěli jít s přáteli do pizzerie, ale bohužel jsme zjistili, že je "blbá směna". Tak jsme zkusili objednávku přes internet a jen doufali, že pizzu bude dělat "řidič". Naštěstí ji opravdu dělal on a pizza byla výborná (moc chutnala i Pražákům...:-)Takže díky za zavedení této služby. Až se nám nebude chtít vylejzat z brlohu, rádi zase objednáme přímo od stolu :-)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  20.11.2003 07:56

Tohle jsem si přečetl velice rád.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  21.10.2003 09:04

Ještě jsme si dovolili udělat malinkou anketu, kdo máte chuť odpovědět:http://www.chrudim.info/katalog/

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  15.10.2003 18:04

Děkuji Vám všem za komentáře, vytisknu a předám majiteli, věřím že to bude pro pizzerii dobrá zpětná vazba, a třeba se i poučí.
Jinak pár mých známých si již pizzu několikrát objednalo a vždy ji zatím bez problému do hodiny dostali. Každopádně doporučuji objednávat s dostatečným předstihem.
Dobrou chuť :-)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Narkič

Datum:  08.10.2003 19:05

Pizzu máte nehorázně drahou!!!!!!!!! Výrobní cena 5Kč prodejní 100!!!!!! To je nehoráznost!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  petr

Datum:  28.11.2003 13:28

to neni zadana nehoraznost, je to jeste levne !!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Stín radnice

Datum:  07.10.2003 09:10

Osobně jsem s rozvozem spokojen - ještě nikdy se mně nestalo, abych se jí nedočkal. Osobně si myslím, že to není problém personálu. Všimly jste si čím musejí jezdit, že ta škodovka měla být dávno ve šroťáku, proto se ani nedivím pokud se někdo nedočkal z důvodu, že jim nejelo auto. A jelikož jsem člověk, který si tam i rád posedí, tak jsem si několikrát všimnul, že občas při návalu vaří i řidič. To se pak asi opravdu těžko rozváží. A závěr - myslím si, že je to otázka majitele - pokud by byly dva kuchaři a měli k tomu lepší auto, asi by se zádrhely nekonaly.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kou

Datum:  07.10.2003 19:49

Tak to díky za informaci. Do pizzerky kde vaří nějakej řidič raději nikdy nezavítám a tudíž si pizzu ani nikdy neobjednám. To se taky může stát, že vám pizzu udělá uklízečka a nakonec si ji třeba budou muset zákazníci vařit sami. Divné HM

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Stín radnice

Datum:  08.10.2003 16:25

Až na to že v téhle pizzerii rozváží pizzu kuchař a jak říká funny - nezáleží na tom kdo ji dělá, ale jaká je

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Funny

Datum:  08.10.2003 07:57

Tak to seš pěknej jouda. Nejde o to, kdo ti pizzu uvaří, ale jaká pizza je ...... pokud bude umět kuchař udělat pizzu dobrou, ať je klidně povoláním třeba hajzlbába....!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Carrera

Datum:  07.10.2003 00:26

Jo, musím dát za pravdu předchzím lidem,Zkoušel jsem si pizzu objednat domů, ale bylo mi řečeno že nemají auto, pak, že nestíhají.Tak to nemusí inzerovat, objednám si pizzu po netu, budu se těšit a ouha chyba se vloudí, něco nemají ale já pak mám hlad.Jejich pizza je dobrá, ale ty služby by mohli být lepší.
Zkuste s tím něco udělat.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Teira (88.102.192.*)

Datum:  29.03.2011 22:20

Souhlasím s vámi pizzu jsem si objednávala bez problémů ale teď se na mě vážená pizzerie nezlobte ale pizzu ste mi již po druhé nedodali a ani jste nebyli schopni napsat nějakou omluvnou sms a člověk čeká jak ..... a nikde nic dovolat se vám taktéž nejde. Pizzu si u vás již nikdy neobjednám neboť jste velmi nespolehlivý a věřte že vás nikde doporučovat nebudu spíše naopak co se spolehlivosti týče jste nejhorší pizzerie v Chrudimi.Ano stalo se mi že mi nedodali pizzu i z jiné pizzerie neboť se jim neblokovalo posílání přes internet a objednala jsem ji pozdě ale MĚLI TOLIK SLUŠNOSTI ŽE MI ZAVOLALI ŽE TO NESTIHNOU UDĚLAT ŽE SE MI OMLOUVAJÍ ZA CHYBU NA WEBOVCE. O VÁS TOTO ŘÍCI NELZE PROSTĚ TĚŽKÁ IGNORACE ZÁKAZNÍKA!!! Pro ty z vás kdo se chtějí dočkat pizzy když si ji včas a řádně objednáte tuto pizzerii NEDOPORUČUJI!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor (172.24.1.*)

Datum:  01.04.2011 15:44

Dobrý den,
děkuji za Váš příspěvek.

Prověřil jsem situaci a na základě zjištění stavu, jsem dnes objednávkový systém okamžitě uzavřel.

Všem kteří objednávali a svoji objednávku nedostali se moc omlouváme.

hezký víkend,
Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MILANO

Datum:  01.10.2003 20:48

No to je sice hezke, ale kdo si jiz nekdy pizzu objednaval tak mi da jiste za pravdu, ze napriklad v teto pizzerii je casto vyveseny telefon, nebo neni ridic, nebo je auto v servisu, nebo je moc prace atd.... Pan majitel by si mel nejdrive dat vse toto do kupy a pak zacit inzerovat rozvoz pizzy i na internetu, aby kdyz si ji nekdo bude chtit objednat, aby mel take jistotu ze ji dostane. Jinak je vase pizza skvela a lepsi jsem nikdy nejedl!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  baron von Richthofen

Datum:  31.10.2003 19:52

No, ono to bude asi opravdu tím, že se v pizzerii střídají dvě směny, sám jsem již vychytal, že tam má smysl chodit nebo volat, jen pokud je tam směna pana Musila. A k tomu rozvozu, taková šunka by vůbec neměla být v provozu, divím se majiteli, že nepořídí něco lepšího. A že se na pizzu někdy čeká déle? Viděli jste velikost pece? Objektivně vzato se v ní dá uvařit určité množství, u pizzy nejde navařit dopředu, to se pak nedá jíst. Ale je fakt, že když mají frmol, mají řict rovnou, že nestíhají, soudný člověk to pochopí a zařídí si večeři jinak. (taky by mi vadilo sedět v hospodě a čekat hodinu na pizzu jenom proto, že se momentálně vaří pro rozvoz). Pokud mi na pizzerii něco opravdu vadí, je to jediná mísa na sociálním zařízení.
Každopádně lepší pizzu jsem jinde nejedl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  eli

Datum:  05.10.2003 22:18

Ahoj, s podobnou zkusenosti jsem se po tomto vikednu setkala i já. Sice vyvěšený telefon neměli, ale "prý" jim došly krabice na pizzu, nezvládají další objednávky a to jsem si chtěla pro pizzu osobně dojít. Nevím, bud by meli přibrat do kolektivu pracovní sílu navíc a nebo neslibovat něco, co daná pizzerie nezvládne.Chápu, že mají plno..ale vždyt byla sobota, to je plno všude..a tato pizzerie funguje již delší dobu, tak by neměl být problém. Jejich velké štěstí je, že zde nemají žádnou konkureci a tudíž by se měli více přispůsobit zákazníkům. Doporučuji si vzít příklad z pardubické pizzerie Gallera. Jinak pizzu zde v chrudim. pizzrii mají skvělou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Vrtiška

Datum:  07.10.2003 20:38

Eli,měla jsi prostě smůlu na směnu...Každý druhý v Chrudimi ví, že ve zdejší pizzerii se po týdnu střídají dvě směny. Jedna je pohodová, pizzu dělá výbornou, nešizenou a na přání udělat pizzu malou, ji prostě bez řečí udělá. Při druhé směně bylo nám i dalším našim známým již několikrát řečeno, že malou pizzu nedělají - i když ji mají uvedenou v jídelním lístku. Jsou nepříjemní, a to nejen do telefonu, ale i na place. A co říct třeba na to, že když si objednáte pizzu Piccolo s feferonkami, tak se při té dobré směně nedá skoro sníst, jak pálí (protože je na ní několik celých feferonek), ale při druhé směně skoro nepálí ( protože je na ní feferonka jediná, rozsekaná na malé kousky)? A to se nám stalo ve více případech. Po několika špatných zkušenostech si zkrátka vychytáváme tu lepší směnu a jinak si necháváme zajít chuť - jako třeba minulý týden...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  eli

Datum:  07.10.2003 22:23

Milá Vrtiško,Ja v teto pizzerii byla jen dvakrat..tak jsem pravdepodobne vychytala tu lepsi smenu..jsem z oboru a pracovala jsem kdysi na mnoha mistech..a tohle by si rozhodne nemeli dovolit!!! ale tohle me pobourilo jak jednaji se zakazniky..asi jsem rozmazlena Pardubicemi nebo Prahou..ale ikdyz je to male a kouzelne mesto, tak by majitelovou prioritou melo byt, co nejlepe uspokojit sve mistni zakazniky a my pak nemuseli jezdit pro pizzu do Pardubic. je to otres, to si radsi koupim mrazenou.
mej se hezky a at ti chutna.
ps - vsem doporucuji Galleru v Pu!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Stín radnice

Datum:  08.10.2003 16:30

vidíš a já jsem se v galerce setkal s docela arogantním chováním - asi špatnej den a takovou pizzu jak dělá roman v holidayce tak takovou jsem tam nejedl - víc se to podobalo americké pizze než italské

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  eli

Datum:  09.10.2003 15:51

Jo obcas tam je obsluha arogantni..ale jinak pizza nej..no kazdy znas mame radineco jineho..a je to tam utulnejsi...pekny.muj nazor..ale neni nad Grosseto v dejvicich .. tam vari snad samotny buh..a ty cisnici..:-))) peknej den preju

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Vrtiška

Datum:  07.10.2003 22:47

No to bude ai ten problém - majitel není z Chrudimě, tak co by se staral, jestli jsou zákazníci spokojení.
Snad se najdou další lidé, kteří budou špatnou směnu ignorovat a to by byl v tom byl čert, aby se to neprojevilo na tržbách a majitel si ničeho nevšiml...a když ne, tak se budeme muset spokojit s pizzou každý druhý týden. :-)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jarda

Datum:  06.10.2003 18:47

Mam podobne zkusenosti, je to fakt trapny. Myslim, ze majitel o tom nema ani potuchy.Je pravda, ze konkurence je jedine dobra vec a az zde nejaka bude tak budou litovat, ze si zakazniku nevazi. Myslim, ze na konkurenci nemusime dlouho cekat, kde je totiz poptavka, brzy se vytvori i nabidka!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Rozvoz pizzy až do domu !!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Čenda

Datum:  02.10.2003 22:01

Za pravdu Ti nedám, objednávám si tam sice občas, ale ještě se mi nikdy nestalo, že by měli vyvěšený telefon. Naopak PIZZA je vždycky výborná. Tu jejich službu beru ...

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.