Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Odesílatel:  irax

Datum:  31.07.2006 15:43

[smazáno Adminem] je čistě přírodní produkt z 23 druhů bylin, kořenů a kůr z celého světa. Její základní úlohou je účinkem léčivých rostlin zbavit tělo toxických látek, regenerovat ho,dodat mu potřebnou energii, posílit imunitní systém a tím působit jako prevence proti civilizačním chorobám. [smazáno Adminem] dokáže vyřešit spoustu zdravotních problémů a potíží.Více na : [smazáno Adminem]

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  01.08.2006 21:35

Myslím, že nám tady jeden super léčitel se svou zázračnou vodou vyráběnou z veřejného vodovodu, vodou co zdravému neuškodí a nemocnému nepomůže a svými zázračnými extra účinnými, vše léčícími přípravky stačil. Nyní ho sice hledá policie, ale úspěch měl (alespoň pro svou kapsu). Takže, dejte pokoj. Ten panák nějakého likéru před spaním je zcela jistě zdravější.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  01.08.2006 22:56

Dovolím si vás opravit madam: pana Š již policie nehledá, nýbrž jej našla na hraničním přechodu do Rakouska, převezla do Chrudimi, kde mu sdělila obvinění a propustila - je vyšetřován na svobodě.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  irax

Datum:  01.08.2006 21:41

Pokud myslíte, že "panák" před spaním je zdravější, dejte si ho, nebudu vám to vymlouvat..výrobek, který nabízím alkohol neobsahuje, takže vám opravdu to, co "panák" neposkytne...a k léčiteli s vodou..neznám tu kauzu, ale pokud se dopouštěl podvodů, určitě soud jeho počínání zhodnotí a odmění. Jen okrajově - výrobek, který jsem nabízela má několik ochranných známek, takže nepůjde o vodu z vodovodu, ale o kvalitní produkt, který jak už jsem psala pomohl hodně lidem...hezký večer...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  02.08.2006 21:44

Víte, on totiž jeden nabízí zázračnou vodu, druhý zaručený výtažek z bylin, třetí ochrannou folii proti dosud neobjevenému záření, čtvrtý pilulky co regenerují mozek, pátý speciální přikrývky které vás ochrání pomalu před vším a další a další. Kdyby to bylo tak zázračné, tak by ubylo nemocnic, lidé by neumírali a z nemoci bychom znali jenom z vyprávění babiček. Lékařské fakulty by zely prázdnotou a lékaři by se překvalifikovávali na popeláře a podobná povolání. Navíc, kdyby měl člověk kupovat takovéto věci, tak by musel mít příjem jako arabský šejk.
Ve středověku se prodávaly různé amulety, škapulíře, odpustky. Chodilo se do Lurd a pila se voda ze zázračných studánek. Dnes je jiná doba a tak se to šmrncne neověřitelným senzačním vědeckým objevem či patentem, pokud možno z Ameriky nebo Japonska, přidá se odborná studie či posudek neznámého ústavu, uvede se uzdravení lidí které zná jen autor studie, žvásty celkovém vyčistění organizmu, posílení vitality požádá se o ochrannou známku (ta nic o účincích nedeklaruje, ale působí důvěryhodně) a „kvalitní“ zázračný přípravek či přístroj je na světě.
A hlavně o tom hodně mluvit, ať lidé uvěří, kupují, a platí.
Přitom postačí, budete-li se řídit rozumem a starým příslovím: jez dopolosyta, pij dopolopita, k tomu v pátek bezmasý den , 1x měsíčně celodenní půst. Ušetříte a účinek bude rozhodně zaručenější. A k tomu se může občas i mírně alkohol.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  irax

Datum:  03.08.2006 02:37

Ona to je pravda a na svete skutecne nikdo nemusi zemrit na zadnou nemoc, protoze prirozene neni byt nemocny, ale byt zdravy.
Je zvlastni, jak my lide vzdelani, lide veku zazraku a neomezenych technickych moznosti, nejsme schopni uverit, ze neco je jednoduche.... Vzdyt ten nas zivot je prece tak strasne slozity! Neni prece mozne, aby stari ucenci byli chytrejsi nez ti nasi moderni, neni prece mozne, aby prirodni produkty fungovaly lepe, nez ty nase chemicke.... A neni prece vubec pripustne, abychom za nase zdravi platili nejakym pofidernim prodejcum, kdyz u doktora mame vsechno zadarmo! Ze to casto nefunguje? Ze nam chemie otravuje organismus, vyvolava dalsi nemoci a ve finale nejen nepopmuze, ale i ublizi? No a? Ti studovani panove prece vedi, co delaji a jak rikam, je to zadarmo...
Oboji je chymera... oni casto nevedi, co delat a zadarmo to urcite neni. Kdyz se podivas na svou vyplatnici a spocitas si, co jsi zaplatil na zdravotnim pojisteni, pridas, co zaplatil tvuj zamestnavatel, zjistis, ze bys se v takove Intre klidne mohla i koupat. Kdybys mel svobodnou volbu, zda pojistovna proplati leky lekari tradicnimu ci alternativnimu. Jenze ty tu volbu nemas, a nejen ty, ale ani lekarska zarizeni nemaji moznost volby, ktera leciva jim pojistovna proplati, proc asi, co myslis?? A ty dokonce nemas ani informace, stale jich je zalostne malo. Moc se osveta v tomto smeru nenosi. Proc? Nu nejspis by farmaceuticke firmy brzy zkrachovaly, kdybychom pouzivali levnejsi prirodni produkty, kdybychom nastartovali prirozenou schopnost organismu samolecby, kdybychom byli vsichni zdravi.....
Jiste mas dojem, ze ja ted mluvim jako ten "nejvrchnejsi" distributor Intry ci nejakeho jineho pofiderniho pripravku. Nikoliv. Mluvim jako velmi nemocny pacient, ktery si na vlastnim utrpeni vyzkousel, ze to, co nejlepe funguje, je kombinace obeho. Tradiccni i alternativni mediciny. Lekari dokazi i zazraky Vsechna cest! Ale nekdy je nedokazi, za to je zase dokazi ti, co se obratili ke stare medicine, k prirode. Kez by se tak tyto dva tabory domluvily..... pak by skkutecne nikdo nemusel byt nemocny Tedy nikdo... nemocny by byl jen ten, kdo chce. A ver, ze i takovych je mezi nami hodne

Konec citátu...

Bohužel jsem tohle nepsala já, ale s každým písmenkem souhlasím...prima den

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  03.08.2006 07:16

Vážená IRAX,nejkrásnější den pro nás všechny,Věřte bude pro nás všechny zcela určitě když nás již konečně v těchto řádcích přestanete otravovat Vaší neomaleností.Nebo snad někdo z nás poravdu z Vás onemocní.Doporučuji,opravdu zkuste dnes odpoledne-kolotoč,střelnici,tobogán a pod.Jsem přesvědčen,že z Vás sousedé na 100m musí být na nervy?Začněte prosím již raději psát do černé kroniky,něco o radnici města a podobné.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  irax

Datum:  03.08.2006 12:49

Vážené Léto...nikdo vás nenutí, abyste moje příspěvky četl a reagoval na ně..kam a co budu psát je moje záležitost, stejně jako rozhodnutí jak budu využívat svůj volný čas. Věřím vám, že pro vás jsou pouťové atrakce velice zajímavé - podle vašeho projevu jste na nich ztrávil hodně času a ono každé prostředí udělá s člověkem své - jak jste toho zářným příkladem.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  03.08.2006 13:25

Vážená,mám v Bohnicích super známého kamaráda.Jsem přesvědčen,že lze Vás zachránit.Ztoho co a jak píšete je zřejmé,že jste osoba která se před niším nezastaví pro svůj výdělek a to na všem a na všech.Proboha ji už umlčte!!Perla-vekslák těchto stránek.Asi jste musela osobně prožít nedávno v svém životě něco mimořádně strašného,snad přímo horor.Co vlastně potřebujete??Pomůžeme.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  03.08.2006 15:03

Pane/pani Leto,
z Vasich prispevku jsem taky nekdy na vetvi, ten kamarad by Vam mel taky troch helfnout...Úsměv
Jinak, madam Irax si tady uzila svych 5 minut slavy, nikdo nic nechce, tak uz ji nechte bejt. Ju? Uz tady byly horsi experti, (bojim se to sem napsat, abych ji zas´"nezapnul") nez pani Irax.


Max


Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  irax

Datum:  03.08.2006 13:41

Mít známého v Bohnicích je prima, aspoň máte nějaké přilepšení a jak vidím i přístup k PC...o)), možná s vámi půjde i na tu pouť, nechá vás svézt na toboganu a vystřelit si kytičku na střelnici..o))).
Zkuste přemýšlet nad tím, co píšete...vím..bude to pro vás velmi namáhavé, ale za pokus to stojí !!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  01.08.2006 09:18

Dobrý den,
reklama do diskusního fóra nepatří.

V případě zájmu o placenou reklamu nás kontaktujte.
http://www.chrudim.info/mail.php3

Děkuji za pochopení,
Admin

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  31.07.2006 21:16

Aaaaa, zdravíme Irenku z Brna! To je děs, kam všude dneska ti dealeři vlezou!
Tohle ale fakt není vhodné místo pro reklamu...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  irax

Datum:  31.07.2006 21:37

V tomto názoru se rozcházíme...myslím, že je dobře, když budou lidé informováni o různých produktech, které by jim mohli pomoci...a pokud pomůže byť jen jednomu člověku, není diskuze na toto téma zbytečná...z druhé strany ale nenutím nikoho, aby můj příspěvek četl a už vůbec ne, pokud ho nezajímá, aby ztrácel jistě drahocenný čas reakcí na něj....prima den...Irena

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  31.07.2006 22:22

Ovšem to, co by lidem "mohlo pomoci" nikdo z nich nedokáže kvalifikovaně posoudit. Jediná možnost je to vyzkoušet. A to není právě to, co by pomohlo komukoliv. Kromě dealerů...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  irax

Datum:  31.07.2006 22:32

I pouhé vyzkoušení má pro jednotlivce efekt, protože [smazáno Adminem] pomůže KAŽDÉMU nejméně v tom, že jeho organismus detoxikuje, regeneruje, posílí imunitní systém, dodá stopové prvky a minerály..a to není zrovna málo. Navíc lze užívání zkonzultovat s tím či oním lékařem,ke kterému má člověk důvěru.
Prima den...Irena

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  01.08.2006 08:02

Ale to je nesmysl. Reklamní řečičky. Detoxikace je moderní termín, vykládá si jej každý tak, jak se mu hodí a všichni z toho mají prachy. Všichni. Od MUDr. Jonáše až po dealery zboží pochybné kvality.
Na zázraky nevěřím a nevěřím proto ani vám.
Pokud má člověk zájem o očistu organismu, tak jej žádný zázračný prostředek (tak tady [smazáno Adminem] prezentujete) nepomůže.
A když se vrátím na začátek: ne, inzerce sem nepatří, ten argument je scestný. Neděláte si tu reklamu proto, abyste KOMUKOLIV pomohla, nýbrž abyste prodala.
Přirovnal bych to k letákům ve schránce - taky jen byznys, čím víc lidí je najde ve schránce, tím větší šance, že se zboží prodá.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  irax

Datum:  01.08.2006 12:48

Pokud je to nesmysl a reklamní řečiky pak nerozumím tomu, že s tím vůbec zabýváte. Vysvětlovat vám význam detoxikace pro organismus je zcela zbytečné.
Letáčky ve schránce také neodsuzuji, podívám se jaké kdo zboží nabízí, pokud mám zájem,tak koupím, pokud ne, letáček vyhodím a rozhodně nepíšu do hypermarketů jak na letáčcích "vydělávají těžký prachy", protože vím, že jsou lidé, kteří i podle těch letáčků nakupují a tento prodej jim vyhovuje, protože jinak by se o produktech o které mají zájem třeba ani nedozvěděli.
Nedovedu si představit vás, že někde pracujete a za svou práci berete plat...není vám hloupé vydělávat na lidech, kteří to, co vyrobíte (prodáte,zabalíte,vykonáte jakoukoliv službu)potřebují ????

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  31.07.2006 18:22

Vazeny,Jste jako MUDr Rath.Věřte,že nejlepší lék na všechny choroby je sex!!Atan kdo Vás bude potřebovat tak je už mimo provoz a neprojde STK.hODNĚ ŠTĚSTÍ PŘI ZBOHADNUTÍ NA NEMOCNÝCH.Jakou máte kondici a chutná Vám.Aco spaní.Přijdte na Chrudimskou pout.Tobogán Vás srovná.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  irax

Datum:  31.07.2006 18:52

Děkuji za přirovnání k dr.Rathovi, taktéž za optání na můj zdravotní stav, jsem spokojena, pokud Vás to uklidní.
Pokud mne napadáte že bohatnu na nemocných, buďte prosím spravedlivý a napište podobnou výtku všem dealerům prodávající léky a výživové doplňky. Věřte, že je jich spousta a strávíte nad těmito dopisy dost času.
Přeji neutuchající sexuální aktivitu a hodně štěstí při údržbě na projití STK..

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  01.08.2006 08:50

Velká většina výrobců léků, ale na rozdíl od vás neobtěžuje lidi spamem nebo (ve vašem případě) reklamou na fóru o problémech v Chrudimi.

Pokud chcete vystupovat seriozně obraťte se na webmastera těchto stránek a zaplaťte si reklamní prostor, jako to dělají všichni ostatní. Jinak dáváte už předem signál, že vámi nabízený produkt je stejně mizerný jako vaše obchodní chování.

Trochu mě mrzí, že na váš příspěvek vůbec začali ostatní reagovat, protože na jiných fórech se reklamy většinou hned mažou.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  irax

Datum:  01.08.2006 12:55

Velká většina výrobců léků dělá svému výrobku reklamu (zkuste se občas podívat na televizi když jede reklamní blok). Jestli na toto diskuzní forum reklama patří či ne bych nechala k posouzení administrátorovi (posoudil že ne a vymazal z mých příspěvků název produktu, takže respektuji jeho rozhodnutí a dál tento název neuvádím) a pokud vás můj příspěvek jakýmkoliv způsobem obtěžoval, omlouvám se.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  01.08.2006 09:53

Jistě, mažou. A to bez ohledu na to, zda někdo reagoval, či nikoliv. Takže co se týká mě: nejsem proti tomu, aby toto téma zmizelo kompletně, tj. včetně mých příspěvků.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  02.08.2006 09:17

Máte pravdu, kdybych to stihl podchytit na začátku, tak bych smazal celé téma, ale když už se vyrojilo tolik reakcí přišlo mi to nefér vůči těm kteří již vynaložili svůj čas k napsání komentáře.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  01.08.2006 09:19

Bohužel, z časových důvodů, čtu nové příspěvky s jednodenním zpožděním.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  John Malkovich

Datum:  31.07.2006 17:33

Docela solidní sajrajt za neskutečnou cenu.Radějí si koupím 6litrů Ferneta .Tam je těch bylinek minimálně 40 druhů a nekurví to v malých dávkách zdraví.Nebo
Becherovku,ta taky není špatná.Kterýkoliv doktor Vám řekne,že [smazáno Adminem] je dobrá tak jako podpůrný prostředek
k léčbě,žádný zázrak jak se praví.Navíc,pokud by to bylo léčivo,tak Vám ho předepíše doktor,nebo ho dostanete v lékárnách a ne od pochybných distributorů,kteří si mastí kapsu tučnou provizí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  irax

Datum:  31.07.2006 18:47

Docela zajímavá pohled na léčbu...asi těch Fernetů a Becherovek máte na kontě docela dost-vyšší spotřeba alkoholu zajistí degeneraci mozkových buněk...takže si kupte ještě Magistra, Myslivce aj...
P.S. [smazáno Adminem] je potravinový doplněk, proto Vám ho nemůže lékař předepsat.
Na zdraví !!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  John Malkovich

Datum:  01.08.2006 06:40

p.Irax.Máte smůlu,to bylo jen přirovnání v množství proklamovaných bylinek, jinak nepiju.
V zaměstnání máme rovněž dva dialery,rovněž jsou tak vtíravý,a rovněž si díky důvěřivosti lidí přišli na slušné peníze.Pokud se nemýlím,odměna je podle prodaných lahví a počet prodaných lahví umožňuje postup do předních řad ve skupince lidí,kteří se snaží zbohatnout na víře nemocných lidí.Neznám jediného,který se nechal nachytat a kterůmu by tento zázrak báby bylinkářky pomohlo zlepšit jeho zdravotní stav.Nu každy kšeftman si obhajuje to svoje.Je rovněž s podivem,že tento zázrak lékařství,je k dostání pouze
od podomních prodejců a nenabízí ho žádná lékárna.6ádný doktor Vám ho nepředepíše na předpis,je to stejné jako s různými léčiteli.Jdete do toho na vlastní riziko.Jen tak pro představu,zeptal jsem se na názor docenta s 30 letou praxi.Jeho obor je onkoligická chirurgie a on jen mávnul rukou a ani mi neodpověděl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  irax

Datum:  01.08.2006 13:20

Já nevím jaké máte v zaměstnání dealery - jaký nabízí produkt, jak jsou vtíraví a netuším ani jak dalece zbohatli...za sebe vás můžu ujistit, že jsem za ty zhruba 2,5 co tento výrobek nabízím nezbohatla, ani se má životní úroveň nijak rapidně nezvýšila...tak opravdu nemáte co závidět.Způsob obchodu, který popisujete se jmenuje MLM (multi lewel marketing) a tento systém byl v 90 letech navržen na Nobelovu cenu za ekonomii, takže asi zase až tak špatný nebude.
Že si každý kšeftman obhajuje to svoje..no, v určitém slova smyslu máte pravdu, ještě záleží na tom PROČ si to svoje obhajuje, pokud ten produkt má výsledky, je to v pořádku, pokud jen proto, aby prodal a ví, že ten produkt je k ničemu, je to sprosté. Já jsem bylinky, které nabízím nejprve vyzkoušela na sobě a své rodině, teprve když jsem viděla výsledky, začala jsem prodávat, pokud bych výsledky neviděla, rozhodně by mě nikdo nedonutil tento produkt nabízet.
To, čemu se divíte - že je spousta produktů (jak dobrých, tak špatných) prodávána formou dealerů zase až tak k divení není, v ČR lidé nejsou pouze na takový druh prodeje zvyklí, jinde je toto postup zcela běžný a zahraniční firmy jej zcela běžně praktikují ( a toto je kanadská firma).
Je pravda, že do toho "jdete na vlastní pěst", ale to v podstatě do všeho co koupíte, i do rohlíku - je čistě na vás, zda koupíte celozrný, pšeničný apod.)
A k vašemu dotazu na docenta ..i já jsem se ptala,než jsem výrobek použila různých lékařů na jejich názor.
Většinou chválili, někteří řekli, že neví jestli pomůže, ale uškodit v žádném případě nemůže. Pro mě je důležité, že pomocí tohoto přípravku zmizel mé fenečce během necelých 2 let neoperabilní nádor, že lidem, které mám ráda (rodina) opravdu vyřešil a zlepšil spoustu problémů jako je tlak krve, ekzém, bolesti hlavy, otoky nohou apod.)
Mě je úplně jedno, jestli vy tomu věříte nebo ne, nemyslím si ale, že je dobře okamžitě striktně zamítnout cokoliv aniž by to člověk vyzkoušel a sám se přesvědčil jen proto, aby na tom někdo náhodou nezbohatl (ujišťuji vás, že abych na tomhle zbohatla,musela bych dělat úplně jinak - jak, to opravdu nevím).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  John Malkovich

Datum:  01.08.2006 13:49

Já vím jediné.Za zhruba 3 roky jsem neslyšel,že by tento přípravek někomu uškodil.Ale taky jsem neslyšel,že by někomu od něčeho pomohl,kromě peněz.A že nejsme na takový prodej zvyklí.Ať si tento druh prodeje ,provozují v USA jako třeba Amway,Avon ,Oriflame.Mě zkrátka tento druh prodeje obtěžuje stejně jako reklama,reklamní letáky(mimochodem-výborná věc na slupky od bramborHAHAHA! Svědci Jehovovy a podobná zvěrstva.Myslím,že takových je nás víc.Pokud mám o nějaký výrobek nebo informaci zájem tak si to dojdu koupit,eventuelně objrdnám po internetu.
Pokud by to byl takový zázrak jak říkáte,určitě by to proběhlo nějakou masivní reklamní kampaní,nabízel by mi to lékař,zmíka by proběhla i medii.Já jsem osobně nikde neviděl jedinou informaci,mimo pár stránek na internetu a dealerů.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  irax

Datum:  01.08.2006 15:12

Ani já jsem neslyšela, že by tento produkt někomu uškodil, slyšela a viděla jsem spoustu lidí, kterým pomohl...a to, co říkám nejenže říkám - můžu doložit i nálezy jako operační zpráva, další kontrola ultrazvukem (nádor poloviční) a zase kontrola ultrazvukem (bez nálezu)..proto mi vadí, když někdo šmahem odsoudí něco, o čem vůbec nic neví, nevyzkoušel a nemá tedy osobní zkušenost-pouze "jedna paní povídala". Z druhé strany ale chápu i tohle, protože před těmi pár lety-než jsem se přesvědčila bych reagovala asi stejně. Protože ale tohle byla úplně poslední možnost-v případě mé fenečky,ekzaktní medicina nám nenabízela už žádnou možnost ani naději, pojezdila jsem bezvýsledně spoustu už zmiňovaných lidových léčitelů-patrně jsme neměly štěstí, byla bych tehdy ochotná vyzkoušet opravdu cokoliv...tohle zabralo, proto jsem tak skálopevně přesvědčená, že je to velice dobrý produkt.A k poznámce-pokud mám zájem, seženu informace, najdu na netu- ANO, ale musím aslespoň vědět, že něco takového existuje...pak můžu ty informace shánět a vyhledávat...a toto bylo cílem mého článku - nebo i reklamy, pokud chcete. Nikoho jsem nenutila ke koupi výrobku, prostě jsem chtěla dát na vědomí, že existuje.
K letákům ve schránce...taky používám na bramborové slupky a odpad-nezamaže to tak koš..o))), ale už se mi i stalo, když jsem kupovala něco, že jsem jela cíleně do určitého obchodu. A svědci Jehovovi ? Vzhledem k faktu, že jsem ateista mě tato skupinka (sekta) v podstatě nezajímá..pokud oni věří v Jehova - je to jejich rozhodnutí, jsou to lidé, kteří jsou o své víře přesvědčeni a nemám v úmyslu je od jejich přesvědční zrazovat - ani já si nenechám od nikoho diktovat čemu budu věřit a čemu ne, nebudu diktovat ani druhým. Obtěžovat se od nich samozřejmě nenechám, prostě si jich nevšímám, nemám o tuto víru zájem - něco jsem o nich početla, něco jsem od nich vyslechla, ale nemyslím, že by to byla pravá cesta pro mne...neznamená to ale, že pro ně ta cesta správná není...prostě co člověk, to individualita...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Leto

Datum:  01.08.2006 16:44

Vážená,budte tedy ráda,že jste ženská a ne fena.To jak se obhajujete,potažmoVaš produkt , tak si docela dovedu představit co by jste psala při prodeji prezarvativů.Opakuji,bude pout a takový tobogán by s Vámi zcela určitě udělal zázraky.Akdyž požádáte p.Spilkovou-majitelku tak Vás svezou gratis.Hodně štěstí a pozor ne vedra a přehřátí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  irax

Datum:  01.08.2006 19:10

Vážená....co jsem a nejsem nechejte laskavě na mém uvážení a rozhodnutí...i kdybych byla fena, pořád na tom budu s hodnotou IQ lépe než vy, protože to, co jste napsala by hned tak někdo nevypotil...přehřátí na vás nemá patrně vliv, takže prima den.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  01.08.2006 15:41

Tak já teda letáky ze schránky vyhazuji do tříděného odpadu a slupky od brambor do koše. Hmmm

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  irax

Datum:  01.08.2006 15:46

No mělo by se to tak dělat....to je fakt, ale ty slupky zabalený do letáku taky nejsou marný...o)))))

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  01.08.2006 18:16

No asi máte pravdu. Pamatuji se, že babička házela slupky od brambor do kamen - že prý se tím pročistí komín.
Je vidět, že doba pokročila - máme ústřední topení a slupky dáváme do reklamních letáků. Ty babička neměla, možná by je do nich před vhozením do kamen zabalila.
Hezký den! Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  irax

Datum:  01.08.2006 19:13

Taky jsem měla babičku a taky házela slupky do kamen a taky říkala, že to vyčistí komín...o))), bohužel jsem si nevšimla, zda je do něčeho balila, v té době přicházely v úvahu staré noviny...hezký zbytek dne...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  01.08.2006 08:24

zřejmě šlo o překlep, protože dialer je poněkud něco jiného nežli dealer. Termín dialer se používá u výpočetní techniky pro škodlivý kód, který přesměruje vaše připojení k internetu přes mnohonásobně dražší linky.

Ale takový dialer a dealer má vlastně i dost společného - pokud si jej (s)pustíte moc blízko sebe, tak dokáže provětrat vaši peněženku. Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: [smazáno Adminem] pro vaše zdraví a kondici

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  irax

Datum:  01.08.2006 13:24

Buď překlep, nebo pán psal foneticky, na tom v podstatě nezáleží, bylo patrné oč jde a pravopis se tady snad nehodnotí.
K tomu provětrání peněženky..pokud člověk ať z jednoho, nebo z druhého má nějaký užitek, tak je to na jeho rozhodnutí.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.