Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Útvar rychlého nasazení

Odesílatel:  John Malkovich

Datum:  21.07.2006 10:11

Jeden transport vojáku ba cvičení stojí 200 000,-počítám-li cestu tam a zpět.V neděli vyrazí a druhý týden v pátek už jsou zase doma.Právě dorazili z rekreace na nádraží.Myslím si,že za ty peníze co berou,by mohli na cvičišti strávit mnohem delší dobu a ne ležet v kasárnách.Od svého známého vím,jaký je to dobrý kšeft.To samé je rekreační pobyt v Kosovu,kam jezdí zůročit své bojové umění,kde jediný hedicapem je odloučení od rodiny.Je s podivem,že naše elitní jednotky,jak si říkají nejsou nikdy nasazeny do nějaké dobrodružnější akce a pokud náhodou jsou,tak chtějí hned všichni domů,protože oni mají rodinu.Je krásné,že v soutěžích armád mají úspěchy,které ovšem nezůročí tam,kde je to potřeba.Američané,Angličné,Italové,Němci a co já vím jaké armády posílají své vojáky do akcí,kde jde o život,ale naše bohatýrská armáda hlídá kosovským Albáncům ovce,aby se jim nezatoulali.Já do armády nechci,ale profesionálové,kteří do ni vstoupili dobrovolně,by za ty peníze co berou ukázat víc.Pokud jde o profsionalitu,běžte se někdy podívat na to divadlo,když najíždějí na vagony na místním nádraží.To´t můj pohled na profiarmádu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Útvar rychlého nasazení

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  21.07.2006 11:01

General von Kurzenheim, on rikat: "Cesky vojak, dobra vojak..." Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Útvar rychlého nasazení

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  John Malkovich

Datum:  21.07.2006 11:08

No on Žiška byl taky dobrý voják,ale čo bolo to bolo,terazky je armáda dobrá akorát k tomu,že tahá peníze daňových poplatníků.I letos při povodních slezli z kavalců docela dost dlouho.Vedle umění hasičů a jejich objetavostí by se měli stydět.Přitom při takových pohromách,by měli být jedni z prvních,kdo do toho jde.
Jsou cvičeni k boji,tak ať bojují alespoň se živlem,když se jinam bojí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Útvar rychlého nasazení

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  John Malkovich

Datum:  21.07.2006 12:50

Sorry-překlep Žižka ne Žiška,ale gramotní snad ví koho jsem myslel.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.