Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Odesílatel:  Michal Tůma

Datum:  13.07.2006 09:50

Ahoj všichni příznivci létání v Chrudimi.

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=161&r=mfpardubice&c=540179

Tak teď už jen dostat zpátky Létající býky Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Yupiik

Datum:  08.12.2006 10:09

Berane uz vyfic i s tou missskou...Nikomu tady chybet nebudes. Bez prudit do Rakous. Sbohem

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mr.Voza

Datum:  15.07.2006 23:38

Co k tomu dodat....
Snad jen poprat mnoho stastnych pristani...
A pro Pana Berana: stastnou cestu a na brzkou NEshledanou ;o)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Roček

Datum:  15.07.2006 18:18

Mám velkou radost. Fungující letiště je pro každé město velká konkurenční výhoda, a to chrudimské tu bylo dřív, než pan Beran! Pokud by se opravdu chtěl odstěhovat, zdarma ho i s jeho vlezdoprdelky odvezu na letiště a ještě jim zamávám! HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  14.07.2006 07:02

Blahopřeji. A přeji všem jenom jasno a čistý vzduch.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pirát

Datum:  13.07.2006 21:27

Nevěřím,že se zde bude létat.Ono se zase něco určitě najde.Beran,Beránek,Libý-super stavební parcely.A Beran s tím rámusem má skutečně pravdu.Trávníček je vždy na druhé straně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  leonid

Datum:  13.07.2006 23:25

Ale když si Beran ten barák kupoval,letiště už tady bylo! Když si koupím dům u nádraží taky budu chtít aby přestaly jezdit vlaky?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  John Malkovich

Datum:  15.07.2006 08:58

Takový lidé jako pan Beran určitě nikomu chybět nebudou.Ať si přibalí tu svojí krasavici missis Dobrovolnou a soudruha Libého a upaluje na Bahamy.
Jinak na kšeft,jak asi bylo původně zamýšleno je to letiště opravdu pěkný plácek za pěkných pár desítek miliónů.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Glen

Datum:  07.12.2006 15:48

Zajímavý článek ....

Miliardáři se perou o strojírny

http://ekonomika.idnes.cz/miliardari-se-perou-o-strojirny-da1-/ekoakcie.asp?c=A061206_195051_ekoakcie_dp

Z principu fandím Komárkovi Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  14.07.2006 10:34

Pokud na tom budeš jako pan podnikatel, tak ano.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  13.07.2006 15:09

Doplním ještě plné znění článku:

iDnes

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=Bmfpardubice

Chrudimské letiště opět žije Letadla, která vadila lidem z okolí runwaye, se vrátí 15.
července

Chrudim - Na chrudimské letiště se po více než dvou letech od jeho uzavření vrátila letadla. Z Chrudimi je vyhnaly vytrvalé stížnosti lidí z okolí, kterým vadil jejich hluk. Úřad pro civilní letectví (ÚCL) nyní provoz opět povolil.

„V sobotu 15. července opět otevíráme letiště,“ uvedl místopředseda aeroklubu Vítězslav Pouč.

Aeroklub doplatil na spor s podnikatelem Davidem Beranem, který bydlí kousek od letiště. Spolu s dalšími lidmi ze sdružení Zóna klidu Chrudimsko si tak dlouho stěžoval na hluk a upozorňoval na nesrovnalosti v jeho fungování, až dosáhl jeho odstavení.

Aeroklub a armáda si vyjasnily vztahy

Úřad pro civilní letectví rozhodl o odebrání licence k provozování letiště, protože jej aeroklub neměl od armády pronajaté. Nyní se už vztahy mezi aeroklubem a armádou vyřešily a Úřad pro civilní letectví provoz na letišti opět povolil.
„Správní řízení bylo ukončeno, rozhodnutí je pravomocné,“ uvedl Petr Rudolf, ředitel Řízení letového provozu a letišť Úřadu pro civilní letectví.

Sdružení Zóna klid Chrudimsko se ale nevzdává. „Spor už není na úrovni sdružení versus aeroklub, ale sdružení a Úřad pro civilní letectví. Jejich rozhodnutí je naprosto v rozporu se všemi zákony o civilním letectví,“ tvrdí David Beran, jeden z nejbohatších podnikatelů v kraji.

Pokračování na str. B2

Pokračování ze str. B1

Kromě několika žalob, jejichž projednávání se podle něj ještě potáhne, si chce sdružení stěžovat v Bruselu. „Připravujeme stížnost do Evropské unie komisaři pro záležitosti dopravy, musí se změnit celý systém fungování ÚCL tak, aby byl skutečně nezávislý,“ uvedl Beran.

„Jestli je to dobrá zpráva? Jak pro koho. Sám se k tomu stavím neutrálně. Jsem rád, že skončil stav, kdy nebylo jasné, zda letiště bude moci fungovat, nebo ne,“ uvedl starosta Chrudimi Ladislav Libý.

„Jsem moc rád. Věřím, že rozhodnutí ÚCL už nikdo nezvrátí,“ řekl opoziční zastupitel a bývalý místostarosta Jaroslav Trávníček.

Podnikatel David Beran připouští, že možná Chrudim opustí. „V Chrudimi jsem dostal od pana Trávníčka jednu opravdu dobrou radu. Ať se prý odstěhuji do Rakouska, když mi vadí hluk letadel.
Postavil jsem si dům v Rakousku, takže se skutečně mám kam odstěhovat. Mám dvě malé děti a pokud mi je letadla budou budit pětkrát denně jako nyní, tak to zřejmě udělám,“ řekl Beran.

Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj

Autor: DAVID PŮLPÁN

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Petr Polifka

Datum:  17.07.2006 13:32

Chtěl bych poblahopřát Aeroklubu Chrudim hodně nalétaných hodin, ještě pořád pevné nervy a hlavně nepolevit v bdělosti - nepřítel si líže rány a ještě může kousnout. Docela mne bude zajímat jak B+B budou projednávat v EU změnu fungování UCL.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  14.07.2006 19:47

Že by pravda zvítězila?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  13.07.2006 11:23

Tak to je po dlouhy dobe dobra zprava. Reakce a postoj pana starosty neprekvapil, "aktiviste" se stehujii, to je leeeeeeto HAHAHA! )))

Tak at jim to liitaa!

Servus

Max

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  14.07.2006 21:02

Tak vám čtu noviny a dočtu se o tom že velevážený pan Beran nás chce opustit.Zvažuje se odstěhovat do zahraničí.Co k tomu dodat?"ŠTASTNOU CESTU PANE".Třeba tam konečně najde svuj klid.Až si bude hledat místo pro svou honosnou vilu tak at si nejdřív zjistí zda li v okruhu sta kilometrů neni čirou náhodou nějaké to letiště aby se znovu nemusel stěhovatÚsměv

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  14.07.2006 21:42

Naprosto souhlasím, jen ať si pan podnikatel žije, kde bude mít klid. To letiště tu opravdu bylo dávno před ním. Přežilo všechny režimy a nahnuté to mělo až teď za zbohatlíků. Ruku na srdce, on to byl opravdu pěkný plácek na kšeftování. Myslím si, že to tady bez pana Berana přežijeme.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  msoptik

Datum:  14.07.2006 22:02

To si piš že přežijeme.možná že tady bude ještě větší klid bez něj než bez letiště.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bond

Datum:  15.07.2006 20:21

No to mám radost, že má někdo stejný názor jako já. Berany, Berany duc.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Skvělá zprává - Letiště Chrudim žije

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  16.07.2006 13:11

duc duc duc - taky tak! HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.