Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  komunální volby

Odesílatel:  jezismarja

Datum:  21.06.2006 20:32

Tak jsem zaslechl, že Čechlovský vyhrál nad Beránkem v chrudimské ODS jen o hlas nebo o dva a že se to tam dost přelo. Jak se Vám líbí to, že je Čechlovský lídrem?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: komunální volby

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  23.06.2006 09:18

Super!!! Konečně někdo mladej, za kterým je vidět nějaká práce a který si to nechodí do práce jen odsedět jako někteří z dalších kandidátů v níže uvedeném článku z MFD...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: komunální volby

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  24.06.2006 00:00

Ano devizou p. Čechlovského je jeho mládí. Ovšem to není jeho zásluha a ani nějaká bůhví jaká přednost. Soudě podle angažmá pana Čechlovského v případu nákupu silnic v areálu bývalé Transporty se domnívám, že přínos pro Chrudim bude velmi problematický. Zatím jenom předvedl, že umí utrácet peníze z veřejných zdrojů, ať to bylo v AGOŘE či nyní jako místostarosta.
Chová se stylem, který zřejmě odkoukal od našeho milovaného pana starosty Libého. Jsem jeden z vyvolených a po nás potopa.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: komunální volby

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Toplánek Mirek

Datum:  22.06.2006 14:20

Nejlepší by byl pan Šafařík z Větrníku

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: komunální volby

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  22.06.2006 09:56

iDnes

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=Bmfpardubice

ODS v Chrudimi vede Čechlovský Chrudim - Čelo kandidátky pro komunální volby v Chrudimi jako první oficiálně sestavili občanští demokraté. Do boje o hlasy voličů je povede současný místostarosta města Jan Čechlovský.


Ostatní politické subjekty zatím své lídry pro volby na radnici neurčily nebo jen předběžně. „Dalšími kandidáty jsou ředitel gymnázia Eduard Beránek a pracovník okresního muzea Pavel Kobetič,“ řekl předseda oblastního sdružení ODS Chrudim Ivan Pištora.

Regionální mutace| Mladá fronta DNES - pardubický kraj

Autor: (ČTK)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: komunální volby

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  22.06.2006 08:22

jasně že spokojenost!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: komunální volby

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  22.06.2006 08:27

nevim s cim bych mel byt spokojen, neni to ani chrudimak!!! arogantni a bez zkusenosti!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: komunální volby

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jana Slejšková

Datum:  23.06.2006 10:19

to je fakt nejdůležitější jestli je Chrudimák nebo ne HAHAHA! ) směšné

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: komunální volby

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  tohos

Datum:  23.06.2006 11:17

Pro mě je to taky jedna z podmínek. Je špatný, když kdejaký přistšhovalec bez zkušeností se objeví ve vedení našeho města.
A to že bude možná starosta si můžem jít stavět na průmyslovou zonu bábovky, protože bude ještě horší než stávající starosta Libý. Prostě je to můj názor. Když sem viděl p.Čechlovského, tak sem musel usoudit, že jeho vystupování je hrozné!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: komunální volby

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  23.06.2006 09:16

Chrudimákem už pár let je...Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: komunální volby

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jana Slejšková

Datum:  21.06.2006 21:28

já jsem moc spokojená

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: komunální volby

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pedro

Datum:  27.06.2006 09:51

To jiste se Ivanovi vyplati?Tomu verite.Ale jdete.Uz jste s nim nekdy jednala?At je nebo neni z mesta,jedno.Ale on se chova jako kdyby prisel z pralesa.Kdo o nem vlastne opravdu vsechno vi?? tREBA BY MU TO POMOHLO,Nebo uskodilo?To by Vam tak vadil napr.super clovek Eduard Beranek??

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: komunální volby

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  28.06.2006 08:08

Jedna malá leč podstatná otázka - v čem je tak "super"?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: komunální volby

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jana Slejšková

Datum:  27.06.2006 21:16

Omlouvám se, ale Vašemu příspěvku moc nerozumím. O jakém Ivanovi to mluvíte a jakou má souvislost s případným starostováním pana Čechlovského??? PS: Kdybych si měla vybrat mezi starostou Beránkem a starostou Čechlovským - mám za sebe jasno HAHAHA! )

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.