Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Vzkaz pro policii v Chrudimi a obtěžující občany

Odesílatel:  Mirka Melicherová

Datum:  12.05.2006 22:53

Vážení občané a členové policie ČR v Chrudimi. Přestaňte již konečně obtěžovat členy mé rodiny a podávat Vaše nesmyslná trestní oznámení, na Vaše výplody ze závisti není nikdo zvědaví a jsem zvědavá, jaké důkazy předvedete ve finále. Na Vaše oznámení nereaguji a žádám policii v Chrudimi, aby přestala již konečně obtěžovat mé rodiče v mém bývalém trvalém bydlišti na Palackého třídě čp. 66. Již se tam nezdržuji téměř 6 let, můžete mi Vaše dopisy zasílat na Městskou radnici, kde jsem řádně přihlášena k trvalému pobytu, právě kvůli takovým závistivcům a udavačům z města Chrudim, kteří si své mindráky vybíjí na druhých lidech. Pokud toto neustane podám na Vás okamžitě stížnost na Inspekci Ministerstva Vnitra v Praze a myslím si, že pak budete mít na starost konečně něco jiného, než obtěžování slušných lidí a mé rodiny. Hoňte vrahy, trestejte podvodníky, těch je v Chrudimi habaděj a na mne se již konečně vykašlete a dejte mi pokoj. Děláte jen městu Chrudim ostudu. Vážení občané po těch nehorázných urážkách mé osobnosti bych na Vás okamžitě mohla podat trestní oznámení, ovšem já jsem ráda, že jsem z Chrudimi pryč a nebudu si s Vámi špinit ruce. Mějte se fajn a zameťte si všichni před svým prahem, sami máte máslo na hlavě, tak se starejte o sebe a neotravujte druhé. Pokud má někdo nutkání si to se mnou vyřídit, může přijet do Prahy a tady dělat ramena, Vy se zmůžete jen dělat ostudu, ale ne mně, nýbrž sami sobě.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.