Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Mirka Melicherová vzkazuje noemě

Odesílatel:  Ester Žroutová

Datum:  20.04.2006 22:34

Má zlatá Noemo, nikdy ve svém životě jsem nikomu neublížila. Do tenisového klubu jsem chodila 25 let, byla nejlepší hráčkou a trenérkou 1. třídy jako vůbec první v klubu. Zabrala to tam v roce parta pod vedením pana Bílka, který si z toho udělal rejžovnu a zakazoval mi vstup na dvorec s košem, pan Ladislav Marek se svou ubohou 3. třídou, která nesplňuje požadavky, aby měl vůbec ŽL a mohl se živit trenéřinou na mne lil vodu z hadice, aby se zbavil silné konkurence? Tak ať to Chrudimáci vědí, je to tam banda namyšlených snobů, kteří tam zlikvidovali slušný závodní tenis, poráží Vás i Hlinsko na přeborech a na mistrácích, pomluvy byly na mne, že neumím trénovat, prostě pár pitomců, kteří mne doslova ze závisti vyštvali. Měla jsem na Vás podat trestní oznámení za omezování osobní svobody, nekalou soutěž - bránění v podnikání a jěště jsem Vám sehnala Pražáka, který měl postavit přetlakovou halu za 2,5 mil. Pan Koch nelenoval a jel do Prahy a jěště mne polmluvit. Škoda slov, v Praze trénuji závodní hráče, kteří hrají v nejvyšších pražských soutěžích. Noemo, proč se mne bojíš a ostatní, protože jste mne ze závisti a kvůli pravdě, kterou jsem Vám napsala ,vyštvali a znechutili mi chrudimský tenis. Vracet se nehodlám, pokud by byl v Chrudimi další klub s jinými cenami, jinou úrovní, tak by Vám ty Vaše rypáky konečně sklaply, protože by jste ztratili spoustu lidí, kterým se divím, že tam vůbec chodí. Normální lidi, radši jezdí hrát do Slatiňan, aby se na ty namyšlené snoby nemuseli dívat. A pokud se mne lidi bojí, tak jedině dobře, alespoň mám pokoj od závistivých a nepřejících blbců mezi které patříš i ty! To že lžeš, dokazuje tvá anonymita. Boží mlýny sice melou pomalu, ale jistě a každému se vše vrátí.
Panu Bílkovi, Kochovi, Zahradníkům Vernerovi a těm, kteří ublížili mne a za mými zády mne vyloučili na valné hromadě, která byla nekorektní a které se zúčastnilo pouze 30 lidí, z celkového počtu 200 členů oddílu, už jste si nahrabaly peněz dost.
Děkujeme, odejděte, podkud mne podpoří ostatní členové a normální lidi v Chrudimi, bude na dvorcích v budoucnu přetlaková hala, Vy se zmůžete jen na cirkusové šapitó. Zdraví Mirka Melicherová - trenérka 1. třídy.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.