Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Evidence vozidel MěÚ Chrudim

Odesílatel:  Václav Novotný

Datum:  17.01.2006 22:59

Kolega převáděl svoje vozidlo a já jsem se s ním vydal do Chrudimi,jaké bylo naše překvapení, že ve dvoře býv.okresu se již evidence nenachází(přitom zde byly vybudované perfektní prostory, včetně čekárny).Evidence je teď v hlavní budově,čeká se na chodbě všude mumraj a zmatek.Proč došlo k tomuto přestěhování do dle mě nevyhovujího místa? Za chvíli se dočkáme toho,že to v Chrudimi bude jako v Hlinsku (tam je to tedy opravdu otřesné).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Evidence vozidel MěÚ Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  22.01.2006 22:03

Je to logické. Otravuješ úředníka? Trp. A máš na auto? Trp dvojnásob! Seď na chodbě, kde o tebe brkají ostatní kolemjdoucí. Vždyť ten úřad přeci není pro lidi, ale pro úředníky, tak co otravuješ. A u okénka ti nedáme žádnou židli, jen si pěkně postůj holenku. Že máš nemocné nohy? Tak si nekupuj auto a zaplať si lázně. A peníze co to stálo? Je přeci potřeba mít náklady, a tady se dá ledacos schovat, že ano? Musím ovšem přiznat, že řada těch tam pracujících jsou velmi ochotní a lidští. Jen jejich vedení by mělo přemýšlet proč a pro koho tam jsou

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Evidence vozidel MěÚ Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Agarwal

Datum:  23.01.2006 10:44

Já mám s úřady v poslední době jenom dobré zkušenosti. Nikde jsem zbytečně nečekal, úřednice byla ochotná.

Jak to tady na tom fóru čtu, mám dojem že někdo z důvodů nějakého mindráku má za to, že nic nefunguje, všichni zastupitelé kradou a dělají vše proti občanům, atd.

Dost argumentů je nelogických a hodí se spíš do hospody ke třetímu pivu HAHAHA! ))

Ale to se týká jen pár lidí, jinak je zajímavé a přínosné.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Evidence vozidel MěÚ Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondřej Kopp

Datum:  23.01.2006 10:29

Já jsem tam byl dneska... A nestačil jsem se divit... Úřednice ochotná, formulář se mnou vyplnila a za 10 minut sem byl pryč a vše co jsem potřeboval bylo uděláno

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Evidence vozidel MěÚ Chrudim

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  21.01.2006 15:50

A proč by nemohla být tato agenda přesunuta tam, kde se vyřizují ostatní?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.