Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Úlet městské policie

Odesílatel:  Lojza

Datum:  14.12.2005 10:01

Víte co je největší sranda? Že ta Molavcová žádnou botičku vůbec nedostala, dokonce ji strážníci ani nevyndaly z auta. Je to pouze novinářská kachna. Když strážníci procházeli parkoviště, tak tam údajně přiběhl majitel restaurace,lístek ji koupil a dal za stěrač,dřív než vůbec k čemukoli došlo! Vím to z důvěryhodných zdrojů. Vůbec se jich nezastávám, ale za ty prachy a v prostředí,kdy se jich nikdo nezastane (alibizmus nadřízených) bych tu práci dělat nechtěl.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Úlet městské policie

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  14.12.2005 10:55

Mluvil jsem nedávno na toto téma s jedním bývalým chrudimským strážníkem, a ten zmíněný alibismus zmiňoval jako vůbec největší průser v práci MP v Chrudimi. Nevím, jestli je alibista Červenka, nebo Řezníček (resp. to mi taky ten můj známý dalekosáhle osvětlil, ale nechci tady do nikoho kopat, když to nevím z vlastní zkušenosti), ale v některých MP v jiných městech to funguje (jak samotná MP, tak i její PR) opravdu líp.

P.S. A tu práci řadovým MP v tomhle kontextu taky opravdu nezávidím.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.