Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  POZOR ÚCHYL

Odesílatel:  R.Salaquarda

Datum:  18.06.2005 07:24

V poslední době se na různých místech Chrudimě objevuje obnažený muž. Zejména u ZŠ mezi 13 - 14 hodinou proto ve svém zájmu chraňte své děti při docházce do školy. Vím že to není jednoduché.
Muž by měl být černovlasý kudrnatý - dle naší dcery které se to již přihodilo.
Městská policie při nahlášení mi pouze odvětila" že už tam někdo byl od nás a jestli to chci nahlásit oficielně tak prý musím písemně" Volal jsem přitom na 156. Takže ochrany MP se asi nedočkáme pouze je vidět strážníky jak obouvají za nezaplacení 5Kč parkovného namísto občasných hlídek u škol.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: POZOR ÚCHYL

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  PharmDr.Nováková Lenka

Datum:  19.06.2005 19:32

Názor na MP mám bohužel stejný jako pan Salaquarda. MP máme pouze na to, aby honila ty, co špatně zaparkují.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: POZOR ÚCHYL

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  19.06.2005 13:42

Jestli už o tom MP ví a nějak to řeší, tak co má asi říct jiného? Když zavolá deset lidí sanitku k bouračce, má tam jet těch sanitek 10?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: POZOR ÚCHYL

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  R.Salaquarda

Datum:  19.06.2005 19:49

Nechci kritizovat práci MP ale, ten člověk dle mých zjištění tady provozuje svoji činnost s místními obměnami již déle než rok.Jistě, že MP to zřejmě zařadila do svého plánu ale dopadnout někoho při činu v tomto případě velmi obtížné neboť vyjíždějí většinou až na zavolání. Mě jenom zaskočilo při telefonovaní na 156 velmi netečný a tím neprofesionální přístup.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: POZOR ÚCHYL

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  19.06.2005 14:41

divokej bille, z hlediska logického máš naprostou pravdu, ale přesto bych se zastal p. Salaquardy. Je jasné, že kvůli němu nezačne MP plašit, když už o tom úchylákovi ví a už ho řeší. Ale tady možná došlo ke klasickému nedorozumění, kdy operátoři od MP s lidmi (podle dotyčného) jednají, jak jednají (a já bych tomu docela i věřil, že jednají tímhle příšerným způsobem). Takže, možná že MP opravdu už "podniká náležitá opatření", ale odvětit člověk na tísňové lince, že jestli mu to je málo, tak ať si podá písemnou stížnost, to je opravdu dost nešťastný, cynický způsob komunikace s daňovými poplatníky. Zvlášť, když se jedná o tak citlivou věc, jako ochranu jejich dětí. Nemyslíš?

Jde prostě o to, že stačilo být jenom o trochu méně úředně strojený, lidsky vstřícnější, a výsledek by byl, že p.
Salaquarda by telefon položil s uspokojením, že MP už ví a něco dělá, a na druhé straně MP by takhle hloupě - jenom formou, totiž protivným jednáním - neshazovala svou, třebas i docela dobrou práci. Protože tím, jak jedná, si svou pozici podráží zaručeně nejefektivněji. A já se pak nedivím, že má chrudimská MP tolik kritiků. (Možná) zbytečně.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: POZOR ÚCHYL

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  20.06.2005 10:44

Po to se klidně podepíšu. Bohužel stejný problém mají úřady obecně, nejenom Chrudimská MP. Jenom nevím, jestli je pro společnost dobrá zpráva, že pár komunikačně zdatných zaměstnanců by dovedlo o hodně procent zlepšit vnímání úřadů u lidí, aniž by ty úřady cokoliv (kromě komunikace) zlepšily na své činnosti

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: POZOR ÚCHYL

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Martha

Datum:  18.06.2005 23:54

Oh, jsem zoufalá.Mám strach, tady nás může zachránit jen jedinečný Náš pan místostarosta Řezníček se svojí MP pod vedením velitele s patřičným vzděláním./SOU/

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: POZOR ÚCHYL

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  20.06.2005 22:15

Možná by bylo nejlepší, kdyby byla vydána městská vyhláška o pohybu v parcích a obdobných křovinách. Podle ní by pak všichni chodili v parcích obnažení jako Adamité a vstoupit do parku by pak oblečený mohl pouze strážník MP. Tím by rázem nebylo úchyláků, p. Řezníček by měl konečně možnost vykázat nějaký úspěch do voleb, když to s těmi trestními oznámeními nevyšlo. A p. Salaquarda by přestal obtěžovat MP a zdržovat strážníky při plnění důležitých úkolů. MP by měla vyřešen jeden problém a mohla by se opět naplno věnovat rozhodování kdy, kde a na čí auto dát či nedat botičku.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: POZOR ÚCHYL

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Bohemund

Datum:  21.06.2005 13:11

Já se vám divím, že vás to furt baví navážet se do Řezníčka. To opravdu neexistuje nikdo jinej, kdo by si to zasloužil víc? Co o něm vůbec víte?

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.