Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Náš místostarosta

Odesílatel:  Martha

Datum:  05.06.2005 08:09

Jsem ráda,že město Chrudim má tak vyjímečného místostarostu pana Řezníčka.V Chrudimském zpravodaji mu to moc sluší a i jeho články jsou moc pěkné.Zejména jak předává dary dobrým lidem.V novinách je také často viděn na ruzných akcích.Byla jsem dojata k slzám,když jsem si v novinách přečetla jak přijel a předal mycí prostředky lidem postiženým povodněmi.Jsem ráda,že máme takového místostarostu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Náš místostarosta

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  06.06.2005 00:19

Opravdu vynikající člověk. Volební lídr téměř všech stran, které měly šanci uspět ve volbách. A jak dobře si vede. Když se nic neděje dá všem pokoj a podřízení si mohou dělat co a jak uznají sami za vhodné. Jen aby nebyl průšvih. Na městské policii má sice trochu nepořádek, ale jinak skvělý šéf, který ani pořádně sám neví co chce.
Žaloby na p. Trávníčka jsou zamítnuty a povodně také nejsou každý den, nevíte náhodou někdo, co vlastně onen vzácný člověk jinak dělá?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Náš místostarosta

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  WILIBALDE

Datum:  07.06.2005 16:21

O jaký nepořádek Ti jde?Myslím,že MP vykovává dobrou práci stejně jako její šéf.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Náš místostarosta

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  MIREK

Datum:  08.06.2005 12:35

Měští policajti jsou přeborníkama v nasazování botiček a na buzeraci ciklistů,kteří se bojí jezdit po kruhákách a radši jedou po chodníku.
Někdy mě připadá že se chovaj jako malí Jardové.
V tomto oboru patří mezi světovou elitu.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Náš místostarosta

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  shot

Datum:  07.06.2005 20:29

Opravdu vykonává dobrou práci? Kde? Snad jen v prostoru ohraničeném náměstím, Širokou ulicí, divadlem a širokými schody jsou vidět. Jinde vidět MP je téměř stejná šance, jako vyhrát v milionáři. A to nemluvím o okrajových částech jako Vlčnov, Vlčí hora Malecko a jiné. Ještě tak jsou vidět v Markovicích, ale to se musí prodávat zmrzlina. Je paradoxem, že občan, který zajede na poštu podat balík má na autě během pár minut botičku, ovšem parkuje-li někdo v obytné zóně mimo vyhrazené parkoviště a překáží provozu třeba celý týden, nic se mu nestane. Příklad? Zóny v Malecku, u Centrálu a další. Vyřvává –li tlupa opilců u Kapličky nic se neděje, ovšem běda těm mladíkům , kteří se v noci v klidu posadí na kašnu. To není žádná policie, to jen císařská garda, aby se náš místostarosta mohl předvést a případně se svést v autě s majáčkem, (jako v případě rozvodněné Chrudimky) který byl puštěn naprosto zbytečně, neboť jeho veličenstvo místostarosta se jelo jen podívat zda nestoupla voda. To, že přitom vletěli do lidí stojících na nábřeží, to jim vůbec nevadilo, plebs se přeci uhne.
A to nepíši o „pořádku“ v agendě jaký tam panoval zhruba před rokem.
A protože ryba smrdí vždy od hlavy, nevíte náhodou kdo je nejvyšším šéfem MP?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Náš místostarosta

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Josef Jarkovský

Datum:  13.06.2005 16:32

Tak musím pochválit naší MP, v neděli v podvečer byli v Markovicích, ale ne na zmrzlině, ani se nebyli opalovat, i když svítíčko slunilo, měřili rychlost. A hezky uprostřed, ne 50 m za cedulí. To se mi líbí, i když jsem taky řidič. A nehledejte v tom žádnou ironii, opravdu mě mile překvapili.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Náš místostarosta

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  13.06.2005 16:48

Musím MP také pochválit. Na zavolání snad během 5 minut odstranili v Markovicích přejetou kočku. Určitě ne moc pěkná práce.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Náš místostarosta

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Jan Roček

Datum:  07.06.2005 22:16

Souhlasím s tím, že by MP měla více dbát o bezpečnost občanů a ochranu jejich majetku, a to i v okrajových částech města.
Určitě by si tím získala více autority a respektu, než dáváním botiček před poštou (už tam raději chodím pěšky) nebo pokutováním za vjezd do pěší zóny, když jsem si u kašny potřeboval dát do auta vánoční stromeček ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Náš místostarosta

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ja

Datum:  05.06.2005 13:24

"líbivá politika"

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Náš místostarosta

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  05.06.2005 10:32

No tak to je opravdu pěkné "pí árko", vypadá jako vyrobené na zakázku... HAHAHA!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Náš místostarosta

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lukas Nemec

Datum:  06.06.2005 14:26

Hm, já spíš z toho cítím ironii.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.