Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  ERA-PACK na play off v Chrudimi?

Odesílatel:  jirka

Datum:  22.03.2005 12:44

Patřím k příznivcům mistra ČR ve futsalu Era-Packu.Zajímalo by mě,jestli nebudou hrát play-off v Chrudimi,protože by je asi podpořilo více diváků.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ERA-PACK na play off v Chrudimi?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ota Stejskal

Datum:  05.04.2005 11:59

Era-Pack Chrudim odehraje 2.čtvrtfinále play-off proti Viktorii Žižkov ve čtvrtek 14.4.2005 od 20ti hodin v hale Sokola Chrudim.Realizačnímu týmu a hráčům se tak splnil sen zahrát si tuto část ligy na domácí palubovce.Děkujeme panu starostovi ing.Libému,který se osobně v celé věci angažoval a výrazně napomohl našemu návratu.Věřím,že provede před tímto utkáním četný výkop.Přijďte povzbudit.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ERA-PACK na play off v Chrudimi?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  05.04.2005 13:28

Tak tohle je po dlouhý době první článek na tomto fóru, kterej na starostu Libého nekydá hnůj, ale dokonce ho naopak chválí...


To by si radši někteří zdejší pisálci, jako třeba ten pán, co krad na radnici náplně do tužek, radši useknul ruku, než tohle, že, dotyčn(ý/í)?

To by chtělo skoro oslavit šampáněm, co říkáš, administrátore!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ERA-PACK na play off v Chrudimi?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  06.04.2005 12:42

Také jsem mile překvapen. To je snad v historii našeho serveru opravdu poprvé Úsměv

Jsem také rád, že se vyřešil trapný problém ERA-PACK x SOKOL.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ERA-PACK na play off v Chrudimi?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  05.04.2005 19:18

Souhlasim s dobrym pocinem starosty a jako fanousek mistniho futsalu zdvorile dekuji. Nicmene je to snad jediny kousek, ktery se nasemu Drahemu podaril. Nechci hazet, ale vykydat by si kazdy mel a pan starosta, nez ho konecne vyhodej z radnice, dvojnasob. Nebudu tady pripominat "pomnicky," na kterych by v pohode mohlo stat jeho jmeno... Jen se mi nejak nevybavuje nejake dalsi positivni udalosti, kterou by se mohl skutecne pysnit. Snad nam je "anonym" pripomene... Ok?

Omlouvam se, ze jsem informativni zpravu kouce ERA PACKu zavedl zase na radnicni kolej.

Jinak, hodne zdaru v play-off a ERA PACK DO TOHO!!!

Servus

Max

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ERA-PACK na play off v Chrudimi?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  anonym

Datum:  05.04.2005 20:06

Nepřipomenu. Mně taky náš pan starosta moc nevoní.

Ale - jednak - hoď první kamenem, kdo o sobě víš, že by jsi byl v jeho pozici lepší - jednak - ještě míň než Libý mně voní to, když kydání špíny vyplňuje prostor radničních příspěvků z 99,9 % (na tu jedinou výjimku jsem právě s potěšením reagoval). Tohle občas nepřipomíná diskuzní fórum, ale lynč bez obhájce.

takže futsálu nerozumím, ale, Hoši, DO TOHO!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ERA-PACK na play off v Chrudimi?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ota Stejskal

Datum:  16.04.2005 10:06

Děkuji všem našim příznivcům,kteří nás přišli povzbudit ve čtvrtek do haly Sokola v zápase 2čtvrtfinále ve kterém se nám podařilo porazit Viktorii Žižkov a postoupit do semifinále.Atmosféra v hledišti byla pro náš tým velkým hnacím motorem a opravdovým šestým hráčem.Věřím,že většina diváků odcházela spokojena,protože vidět pohromadě takové fotbalisty,jako jsou Meller,Kopecký,Vladyka...Dlouhý, Obermaier se hned tak někomu najednou nepodaří.
Ještě jednou dík a věřím,že i v dalším utkání na domácí palubovce Vám budeme mít co nabídnout.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: ERA-PACK na play off v Chrudimi?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  25.03.2005 11:57

Doporučuji nahlédnout do starších diskusí na toto téma:

http://www.chrudim2000.cz/forum/allmsg.php3?id=2672#focus

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.