Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  UŽ JE TO TADY

Odesílatel:  MIREK

Datum:  14.03.2005 17:10

NOVINY CHRUDIMSKA Noviny Chrudimska - 12.3.2005

Text článku odstraněn administrátorem serveru.
TAK DÁL VESELE HLASUJTE

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: UŽ JE TO TADY

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Mexiko

Datum:  14.03.2005 21:50

Já osobně bych to nedával do souvislosti s probíhajícími diskusemi ohledně zřízení ploch pro sprejery. S podobnými excesy se bylo možné potkávat i v minulosti. Tady mohlo jít třeba i o nějaké vyřizování účtů a ten dotyčný třeba nemusel být "sprejer". Jednomu známému takhle likvidovali Avii-Furgona, počínaje od ukradených ventilků až po posprejované přední sklo.

K tomuto názoru mně totiž vede i to, že jsem dneska našel pod gumama mého Tranzita nachystané hřebíky. Sice gumy tu nepropíchlo, ale tý kurvě aby mráz prdel roztrhal a kuna vejce vypila!!!!!!

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.