Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  pro administrátora

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  05.01.2005 16:13

Prosí nastavit delší čas na odpojení. Chci-li si přečíst svůj příspěvek a opravit, vždy jsem odpojen.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pro administrátora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  divokej bill

Datum:  07.01.2005 12:14

Stačí napsat si příspěvek třeba v Notepadu, opravit, přečíst, smazat, přepsat atd., potom zkopírovat a vložit, to lze dělat tak dlouho, dokud se nerozpadne klávesnice :)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: pro administrátora

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Administrátor

Datum:  05.01.2005 17:23

Ups, to bude trochu problem. Není to totiž věc programu, který jsem napsal, ale konfigurace serveru na kterém naše stránky běží.
Server v našem případě sdílí xx www prezentací a tak se obávám, že náš poskytovatel jen kvůli nám rozhodně tento parametr měnit nebude.

Navíc, současné nastavení je 24min a v případě, že vyprší čas přihlášení, tak se stačí znovu přihlásit a NEPŘIJDETE O ROZEPSANOU ZPRÁVU - alespoň mě to tak funguje na 100% Úsměv Zkuste a dejte vědět.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.