Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Re: p. Kusta: Nestacim se divit!

Odesílatel:  Peter van Hofen

Datum:  22.01.2003 23:28

Vazeny p. Kusto, nejak mi neni jasne, zda jste svou odpoved myslel vazne, nebo byla koncipovana jako jeden velky vtip...Rad bych Vam alespon objasnil skutecny vyznam slov, kterymi operujete.....
1. SWOT - neni koncepce rozvoje mesta! Jedna se o analyzu vnejsich a vnitrich faktoru a jejich kategorizaci na - SW - strenth and weaknesses OT - opportunities and threats...Zpravidla byva soucasti takovychto rozvojovych koncepci, nelze ji vsak s koncepci rozvoje ztotoznovat !!!! PS: Nevim, jak jste se mohli podilet na vytvoreni necoho, o cem ani nevite, co to je:)2. Zakon o verejnych informacich neexistuje a ani neexistoval... minite zrejme zakon o svobodnem pristupu k informacim, ze?:)3. O vasi roli pri " budovani" prumyslove zony bych byt vami radeji nehovoril....
4. Muzete mi sdelit, co znamena v kontextu vaseho prispevku vyraz pozice? Dekuji.
Zbytek no comment.....
S pozdravem Peter van HofenPS:Namet pro diskusi: Jsou vsichni clenove CHV vybaveni vedomostmi stejne jako p. Kusta?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Re: p. Kusta: Nestacim se divit!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zvedavec

Datum:  30.01.2003 12:37

Priznavam, ze jsem zil v ocekavani nejake odpovedi od Ch.volby. Zel text na ktery reagujete, pise byrokrat "strihem" pred 17.11.1989. Jinymi slovy, tak trochu vasimi "waste of time". Asi by bylo skutecne lepe uvazovat o prejmenovani CH. volby na starou, tradicni .... Mozna vice napovi o jejich ambicich take prispek pane Pavlicka s velmi detailnim poucenim pro nepoucene laiky o podstate spekulaci. Text: no comments. Z nej mi vsak vyplynulo, ze usiluji o: cituji "simbiozu". Dlouho jsem dumal, zda je to novotvar materstiny (viz lvicek Simba); znam je mi z toho ranku pojem hopsinkova stava. Obavam se, ze jde o ucelove sdruzeni nespokojencu, jimz demokracie takto umoznuje vstupovat do hry. Otazkou je zda je to dobre, ci ne? Myslim, ze ano a verim, ze jako na republikove urovni podobne ucelova sdruzeni pro "neukojene" napr.
Republikani ci US patri minulosti, bude identicky osud inkompetentni Ch.volby. Nicmene, nevylucuji prechod ke kompetentnosti!!!

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Re: p. Kusta: Nestacim se divit!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Pavel Pavlíček

Datum:  23.01.2003 21:41

Nevím sice, do jaké míry jsou členové Chrudimské volby vybaveni správnými informacemi, ale dám krk za to, že se dokážou podepsat svým pravým jménem.
Také vím, proč se SWOT analýza tak dlouho - a podle mého názoru zbytečně zpracovávala - na konci měla být koncepce rozvoje města. Jinými slovy - ...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Re: p. Kusta: Nestacim se divit!

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  zvedavec

Datum:  23.01.2003 20:27

Ano, oni totiz povetsinou ziji v "simbioze", viz fundovany prispevek pane Pavlicka k "podnikani". Jinak Vam dekuji za zcela jasnou reakci k prispevku pane Kusty a tim i k roli a kompetentnosti Ch.V.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.