Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Průjezd Chrudimí

Odesílatel:  ála

Datum:  15.10.2004 17:20

Nynější situace průjezdnosti celé Chrudimi je naprosto katastrofická, a ne jen z důvodu úprav kruhového objezdu na Bídě a rekonstrukce křižovatky směr Litomyšl. Milý chrudimáci / řidiči s chrudimskou spz/ naučte se být trochu více vstřícnější a ohleduplnější k ostaním řidičům a nejen se soustředit na sebe a svou cestu. Většina řidičů s chrudimskou spz jsou naprosto sobecký a ještě navíc jsou to dokonalý "piloti" aspoň co se kruhových objezdů týče. Všem hodně zdaru a bezpečí za volantem a hlavně dostatek nervů při popojíždění přes Chrudim.
Alena

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Průjezd Chrudimí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  15.10.2004 17:29

Byl jem dnes ohleduplný k chodci. Zastavil jsem, já blbec před přechodem. Málem na to doplatil chodec a já mám na autě škodu cca za 30 tisíc. Ten pilot za mnou nebyl chrudimák, byl ... ,byl ale určitě špatný řidič. Protože se mi to nestalo poprvé, víckrát asi už nezastavím. Omluvám se chodcům a prosím dávejte pozor.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Průjezd Chrudimí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ála

Datum:  15.10.2004 17:34

Tím jsem samozřejmě nechtěla naznačit, že všichni chrudimští jezdí špatně a ostatní jsou dokonalý řidiči, to ne! ale většina jsou skutečně bezohlední řidiči.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Průjezd Chrudimí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Max

Datum:  15.10.2004 20:40

Ohledně příhody pana Lebduškky a negativních zkušeností Ály mám naprosto odlišnou zkušenost. Jsem zvyklej stejně jako spousta chrudimáků ale i pardubáků pokud možno před přechodem zastavit. Když přijedu do jinýho kraje (OVA, UL,LBC) tak koukaj odkad že jsem se to vzal, že jsem vůbec zastavil a i chodec si klepe na čelo. V tomhle směru jsme o kus vepředu...
Jinak, ten průjezd CR je v současnosti libovej, hlavně úpravy nového kruháče u Bídy jdou "pěkně" od ruky.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Průjezd Chrudimí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Ondřej Kopp

Datum:  18.10.2004 21:27

No víte co, udelejte si výlet do Medlešic a zkuste si tam prejit po prechodu silnici - ale pozor at Vas nekdo neprejede.. jezdi tu zavodnici rzchlosti tak 80 km/h a vice a policajti nikde.

p.s. az si to zkusite tak dejte vedet... a zkuste si treba v noci jak je ten prechod videt... nasi slavni chrudimsti radni se hadaji jen o svoje koryta, ale postarat se o beypecnost na prechodu alespon poradnym osvetlenim je ani nenapadne...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Průjezd Chrudimí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Archetype

Datum:  15.10.2004 22:11

od ruky ..

Tak tak. Kdyz se podivam, jakym zpusobem roste novy dum na Vetrniku a porovnam to se stavbou dulezite krizovatky ... skoro bych rekl, ze by to melo byt naopak.

PS: Ale za to tam stali vyberci pokut, i kdyz .... toho od sporitelny urcite penezenka nebolena a bylo i veselo :(.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Průjezd Chrudimí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  16.10.2004 17:20

Co jak roste nový dům na Větrníku...porovnejte to s rychlostí stavby toho šíleného Penny marketu. Tam se dělalo i dnes v dešti.
Je vidět, že když se chce, všechno jde. Záleží jen na investorech...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Průjezd Chrudimí

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Benq

Datum:  15.10.2004 17:40

Jsem z Chrudimi a podle mě se jezdí všude stejně bezohledně a blbě a někde ještě hůře, prozradíš nám princezničko odkud jsi a co ti kdo provedl, že tak pláčeš ??? Úsměv

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.