Přeskočit navigaci

Čtenář nepřihlášen.

Nová registrace

Náš tip: Nechte si zasílat jednou denně nově vložené příspěvky do Vaší emailové schránky. Stačí se jen zaregistrovat.

Téma:  Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Odesílatel:  ANO

Datum:  30.07.2004 09:15

Opět jsem se prošel po Chrudimi a nestačil jsem se divit, co za hrůzy se válí po ulicích, jak vypadají veřejná prostranství i pár metrů od náměstí, jak vypadá zeleň,...
Všimli jste si toho taky? Vždyť máme přeci lidi (a platíme je z daní), kteří mají tyto problémy na starosti - proč svou práci nedělají pořádně? Pokud si snad někdo nepořádku nevšiml, můžu se projít po městě s foťákem a udělat pár fotek pro přiblížení...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Helena Nováková

Datum:  17.08.2004 06:49

Každý pracovní den jezdím z Vejvanovic do Chrudimi, přestože ráno toho člověk mnoho nevidí, nemohu si z autobusu nevšimnout "nových skládek", které se budují v příkopech, že bychom tam taky něco přivezli? Nemohla by si občas udělat výlet městská policie i za hranice města Chrudimi?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  02.08.2004 09:33

Zato máme nejmoderněší průmyslovou zónu. Dá se do ní pouze přiletět vrtulníkem, ale ten musí startovat mimo Chrudim, tam vzlety nejsou povoleny (nevím jak je to s přistáním.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Míla

Datum:  01.08.2004 22:23

Vážený pane Kopecký, neskutečný nepořádek je mimo jiné např. přímo v Městském parku, před budovou bývalého gymnázia, která je snad nyní přímo v majetku města - už hodně dlouho neposekaný, zaplevelený trávník.

Zarostlý plevelem a zaneřáděný i jiným odpadem je často taktéž chodník u staré Transporty.

Na jaro ohlášená rekonstrukce chodníku v ulici Malecká prozatím bohužel také vůbec nezačala.
mc

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kopecký Petr

Datum:  02.08.2004 07:28

Asi Vás nepotěším, ale u GJR je to soukromý pozemek a u TRA musí uklízet majitel objektu, který je přilehlý k chodníku (ostatně jako i jinde po městě)

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Georgina

Datum:  02.08.2004 08:46

Pokud dobře čtu, tak o GJR nebyla nikde zmínka. Byla zmíněna pouze BÝVALÁ budova gymnázia v parku. Takže FÚ a okolí.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kopecký Petr

Datum:  02.08.2004 07:25

Děkuji za informaci, ale ne všechna místa jsou ve vlastnictví města předám Váš námět dále a něco zařídím osobně. Pěkný den

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Lebduška Josef

Datum:  02.08.2004 09:36

Pane Kopecký a nešlo by majitele donutit k úklidu? Třebas i sankcí, nevím existuje-li nějaká vyhláška o čistotě města, která by to umožňovala.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  02.08.2004 09:47

Na to se snad vztahuje článek č.5 3. části vyhlášky č. 2/2002 "Veřejnou zeleň lze užívat v zájmu zachování její funkčnosti a celkového vzhledu veřejného prostranství pouze způsobem odpovídajícímu jejímu účelu a stavu. Při jejím užívání je povinností všech osob udržovat pořádek, čistotu a upustit od jednání nebo činností, při kterých by mohlo dojít k narušení tohoto stavu nebo k jejímu poškození, byť dočasnému." Ovšem o údržbě ani slovo....

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kopecký Petr

Datum:  02.08.2004 09:40

Omlouvám se , špatně jsem pochopil text Městský park je města a info o tom bylo předáno na správu zeleně. Jinak o objektech, které nejsou města jsem informoval MP, která by m,ěla průběžně dohlížet na dodržování pořádku a to i u soukr. objektů.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  komik

Datum:  30.07.2004 15:08

.......já jenom poznámečku, jestli by nebylo lepší, kdyby některý lidi nebyli čuňata.........., pak by se i ušetřily nějaký kačky za úklid. (Možná pak budou chybět na výstavbu novýho letiště, hehehe.).

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  01.08.2004 21:25

To stoprocentně! Jenže zase si říkám, že když už vydáváme z rozpočtu města miliony na údržbu majetku a kupříkladu zeleně, tak by to mělo být vidět.Ok?

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kopecký Petr

Datum:  30.07.2004 10:12

Dobrý den, budu jedině rád, pokud si příští týden najdete chvíli času (kdykoliv já se Vám pokusím přizpůsobit) a obejdeme spolu tato místa. Pokud mi napíšete na e-mail petr.kopecky@chrudim-city.cz Vaše tel. číslo nejlépe na mobil ozvu se Vám sám. Jinak můj tel. je 603871922. Děkuji Kopecký MěÚ Chrudim

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  ANO

Datum:  01.08.2004 21:29

Asi Vás zklamu, ale musím Vaší nabídku k procházce odmítnout.
Ale našel jsem si čas, abych se prošel od Městského parku přes Resselovo náměstí k sídlišti U Stadionu a tady je pár ukázek, jak to u nás vypadá: http://zdravemesto.wz.cz

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  doubravka

Datum:  16.08.2004 22:35

ahoj lidi. při hledání nemovitostí jsem objevila vaše město a jsem unešena jeho nádherou. musím se pousmát nad fotkami "nepořádku". přála bych vám vidět bordel v praze. někdy si připadám jako blázen, když s igelitkou obcházím naše bydliště a sbírám odpadky. za 5 minut mám tašku plnou a výsledek není ani znát. jedinou starostí našich úřadů je v létě vysekat trávníky pokud možno až na holou zem, aby bylo po starostech s údržbou zeleně. sběrem odpadků se tu nikdo nezabývá. když se zvedne vítr, lítá nám odpad kolem oken. ani se mi nezdá, že by to někomu vadilo. koneckonců ten bordel se neudělal sám. lidi jsou prasata. čistota vašeho města je příkladná a těch pár pohozených krabic na zemi, či co to na těch fotkách je... no promiňte, ale než to fotit a posílat na server, to bych to radši sama sebrala a vyhodila. myslím, že málokteré město u nás je tak upravené a čisté. važte si toho.

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Blix

Datum:  23.08.2004 08:41

Nejspíš je to pravda - určitě se najdou města či místa v nich, která jsou ve srovnání s Chrudimí "hanebnější". To ale mě moc neutěší, protože rovněž určitě existují naopak lépe upravená města. Je to o lidech a prasatech mezi nimi. Co bordelu poletuje po trávnících, petek, sáčků apod. Když někdo dokáže zahodit obal od nanuka nebo šlápnout vajgl ve výtahu domu kde žije, tak potom fakt nevím... A to nemluvím o blbečcích, kteří předvádějí svoji "sílu" a nebojácnost když jdou z hospody a zdemolujou na co přijdou - lavičky, značky, stromky....Já kolikrát chodím půl dne po Chrudimi s papírkem od bonbónu v kapse (unesu ho), protože většina košů je v řece...náááramná sranda! S povzdechem Blix...

Reagovat na tento příspěvek

Téma:  Re: Proč je v našem "Zdravém městě" takový bordel?

Příspěvek reaguje na ...

Odesílatel:  Kopecký Petr

Datum:  02.08.2004 07:18

Děkuji za fotografie, předám info správě zeleně, protože je to jejich "parketa", nikoliv technických služeb kde bych mohl pomoci.

Reagovat na tento příspěvek

© 2001-2024 Chrudim2000.cz

Tato stránka je přístupná libovolným prohlížečem, nejlépe však vypadá v prohlížeči, který podporuje HTML 4.0 a CSS 2 (Internet Explorer od verze 5, Mozilla, Opera a další). Pokud čtete tuto zprávu, Váš prohlížeč zřejmě dostatečně nepodporuje CSS. Stránku sice vidíte bez pokročilejšího formátování, avšak veškerý obsah je plně přístupný i pro Vás.